Állatbarátok

Több
20 éve 3 hónapja #199449 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

M írta:

Namarie/Alatariel írta:
ha már valaki nem fogadja el, hogy nem szabad őket bántani, akkor a primitív agyával legalább azt kéne elismernie, hogy egy állat a más tulajdona.
Arról nem is beszélve, hogy van gazdája, aki esetleg szereti.

Gondolod, ha valakinek nem számít az, hogy egy másik élőlénynek fájdalmat okoz, akkor az érdekelni fogja, hogy más tulajdonában kárt tesz? :roll: :?


Milyen ember lehet az ilyen?! Most komolyan, néha megfordul a fejemben, hogy embertársaira vajon képes-e figyelni?
[size=9:1ze18p9s]Na jó, kikapcsolom magam!![/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199434 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Holtak vezére írta: macskagyilkos a fazékban,
kicsi szívünk vágya
dögöljön meg a vezető,
legyen szervestrágya.

cica a húsát rágja,
karmait belévájja,
tépi, marja, megtréfálja,
legyen már szervestrágya!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:



Hát GRATULA HOZZÁ!!! :lol:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199429 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie/Alatariel írta:
ha már valaki nem fogadja el, hogy nem szabad őket bántani, akkor a primitív agyával legalább azt kéne elismernie, hogy egy állat a más tulajdona.
Arról nem is beszélve, hogy van gazdája, aki esetleg szereti.

Gondolod, ha valakinek nem számít az, hogy egy másik élőlénynek fájdalmat okoz, akkor az érdekelni fogja, hogy más tulajdonában kárt tesz? :roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199397 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyetértek Suhi!! :twisted: :twisted:

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199381 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Wittman fiúk iszonyatos Csáth Gézától.

Amúgy tényleg nem tudom megérteni, miért kel az állatokat bántani. ha már valaki nem fogadja el, hogy nem szabad őket bántani, akkor a primitív agyával legalább azt kéne elismernie, hogy egy állat a más tulajdona.
Arról nem is beszélve, hogy van gazdája, aki esetleg szereti.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199328 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
fujj
gyerekek én olvastam Edgar Alen Poe Fekete macska című novelláját...hát majdnem hánytam...

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199212 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Holtak vezére írta: macskagyilkos a fazékban,
kicsi szívünk vágya
dögöljön meg a vezető,
legyen szervestrágya.

cica a húsát rágja,
karmait belévájja,
tépi, marja, megtréfálja,
legyen már szervestrágya!!


Jó, lehet, hogy nem kéne röhögnöm, de...

:mrgreen:

Lelkesítő dal! :wink:
Szvsz rémes, hogy azokat büntetik meg, akik pl tilosba parkolnak (pedig könyörgöm, nem mindenkinek van garázsa...!), de aki ilyet csinál állatokkal, az simán megússza... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199195 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Buffy írta: Az ismerősöm westijét a házuk előtt ütötte el 1 kocsi,úgy,h. a kutya a kapu előtt ült.(tehát szándékos gázolás,cserbenhagyással)


öö.. nem tudom, de asszem már érvénybe lépett az állatkínzás elleni törvény. Ez a szándékos gázolás cserbenhagyással nem számít annak? Mert szerintem ez is megérdemelne valami büntetést! :evil:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199194 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
macskagyilkos a fazékban,
kicsi szívünk vágya
dögöljön meg a vezető,
legyen szervestrágya.

cica a húsát rágja,
karmait belévájja,
tépi, marja, megtréfálja,
legyen már szervestrágya!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199188 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ezt a felelőtlem gépkocsivezetőt súlyosan el kéne marasztalni....
nagyon súlyosan...
mondjuk átmenni kocsival a farkán :evil: :x :!:


részvétem a baleset miatt

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199182 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Eruntale írta: tegnap jöttem haza a nyaralásból, és szegény cicámat törött farokkal találtam. A dologért egy bordó Szuzuki felel. Apu látta az ablakból, hogy a cica az úttesten ült (nem egy forgalmas utca, úgyhogy megtehette) és az arra jövő autós- bár biztos látta, egy ülő macska elég feltűnő jelenség- lassítás nélkük áthajtott rajta. Szegény Marci, utolsó pillanatban felpattant, úgyhogy csak a farka bánta. Alapvetően békés ember vagyok, de aki szándékosan áthajt egy állaton (macskán, kutyán, egeren, bármin) hát azt kasztrálni kellene, mielőtt szaporodásnak indul. És Apu szerint eléggé szándékosság fedezhető fel benne. Szegény cicám, rémesen néz ki a farka, és most senkit nem enged a közelébe. Huh, de mérges vagyok.


Először erre írok: Az ismerősöm westijét a házuk előtt ütötte el 1 kocsi,úgy,h. a kutya a kapu előtt ült.(tehát szándékos gázolás,cserbenhagyással)

Bezzeg az én kutyim is utcáról való, és rendesen bele is nevelték az ideget!!! Az a baj, hogy nála a félelem nem úgy jön ki, hogy elszalad, ha megilyesztik, hanem nekik megy. Emiatt elengedni sem tudom, mert ha valaki hirtelen mozdulatot tesz, akkor annak neki megy. Nem harapná meg abban is biztosvagyok ,de mivel nem kicsi, megijednek tőle. Biztos vagyok abban, hogy ezt még az utcáról hozta magával. Mi nagyon szeretjük, meg sokat neveljük, de hát ez van...
Olyan aranyos, mégis megrugdoshatták párszor...


Tanítsd meg egy parancsra(1 rövid szó),h. ha megijed menjen oda hozzád. Én ezt tettem, bár néha elfelejti a drága(múltkor megkergetett 1 bicajost)

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199139 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az ilyen minek él... :x :x :evil: :evil:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199122 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Eruntale írta: tegnap jöttem haza a nyaralásból, és szegény cicámat törött farokkal találtam. A dologért egy bordó Szuzuki felel. Apu látta az ablakból, hogy a cica az úttesten ült (nem egy forgalmas utca, úgyhogy megtehette) és az arra jövő autós- bár biztos látta, egy ülő macska elég feltűnő jelenség- lassítás nélkük áthajtott rajta. Szegény Marci, utolsó pillanatban felpattant, úgyhogy csak a farka bánta. Alapvetően békés ember vagyok, de aki szándékosan áthajt egy állaton (macskán, kutyán, egeren, bármin) hát azt kasztrálni kellene, mielőtt szaporodásnak indul. És Apu szerint eléggé szándékosság fedezhető fel benne. Szegény cicám, rémesen néz ki a farka, és most senkit nem enged a közelébe. Huh, de mérges vagyok.


SZEMETEK!!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy képesek ilyesmire!?!?!?!?!
Bezzeg az én kutyim is utcáról való, és rendesen bele is nevelték az ideget!!! Az a baj, hogy nála a félelem nem úgy jön ki, hogy elszalad, ha megilyesztik, hanem nekik megy. Emiatt elengedni sem tudom, mert ha valaki hirtelen mozdulatot tesz, akkor annak neki megy. Nem harapná meg abban is biztosvagyok ,de mivel nem kicsi, megijednek tőle. Biztos vagyok abban, hogy ezt még az utcáról hozta magával. Mi nagyon szeretjük, meg sokat neveljük, de hát ez van...
Olyan aranyos, mégis megrugdoshatták párszor...

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199112 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dae/siss írta:

Namarie/Alatariel írta: Tejet nem kap, remélem, a felnőtt cicakaja sem árt neki.. szvsz anyatej kéne neki.. amúgy játszik a másikkal és kis élénk


Állatorvostól kéne pontosan megkérdezni, micsoda, de létezik egy tejporból készült kiscicatáp, ilyen esetekre, ha a mamacica meghal, vagy nem törődik a kicsivel. Esetleg, ha a környéken van még szoptatós anyamacska, az lehet, hogy hajlandó örökbefogadni a kicsit.


Köszönöm!!! tegnap az anyja 2x nagy kegyesen megszoptatta, de a fenekét nekünk kellett megtörölgetni. A másik anyacica néha megmossa, de hát annak már nincs teje.. pedig Szimona a világ leggondosabb kismamacicája.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199020 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
keress friss kecsketejet és cumibó próbáld megetetni 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198987 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie/Alatariel írta: Tejet nem kap, remélem, a felnőtt cicakaja sem árt neki.. szvsz anyatej kéne neki.. amúgy játszik a másikkal és kis élénk


Állatorvostól kéne pontosan megkérdezni, micsoda, de létezik egy tejporból készült kiscicatáp, ilyen esetekre, ha a mamacica meghal, vagy nem törődik a kicsivel. Esetleg, ha a környéken van még szoptatós anyamacska, az lehet, hogy hajlandó örökbefogadni a kicsit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198985 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény macsek... talán még mindig jobban járt, mint Tündérborsó anno... (az ő történetét lásd: e hozzászólás előzményében, valamint itt ... remélem, azóta is él és virul... ;) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198917 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Óhogyazilyenemberdemindegyinkábbnemhúzomfelmagammerkimoderálnak!!!! :evil: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198903 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Eruntale, annyi idióta **** ember van, hogy az már félelmete. Nem igaz, hogy nem tudott volna lassitani v rádudálni a ciccre, hogy odébbáljon :evil:
Remélem rendbejön a farka szegénykének.

Az egyik cicánknak eltörött a farka, mert vhogy ráesett egy hordó és majdnem levágta, de "csak" eltörött aztán úgy fort össze, hogy kb 45 fokos szöget zárt be, elég érdekesen nézett ki aztán szegényke :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198833 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény ciccc!!!! :embarassed: :cry: Az ilyen embereket tényleg szaporodásképtelenné kéne tenni! :evil:
a barátnőm macskájának is eltörött a farka, de ő repülni tanult. A harmadikon laknak, és a cicc úgy gondolta, végig tud sétálni az erkély korlátján. Tévedett. :) Az volt a szerencséje, hogy többé kevésbé talpra esett, és hogy okos volt. Leült a ház tövébe, és mevárta, amíg lejönnek érte! 8O Nagyon okos cica az! Egyébként ezt a mutatványát még kétszer megismételte, de semmi baja nem lett. Már profi szabadeső. 8)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198814 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
tegnap jöttem haza a nyaralásból, és szegény cicámat törött farokkal találtam. A dologért egy bordó Szuzuki felel. Apu látta az ablakból, hogy a cica az úttesten ült (nem egy forgalmas utca, úgyhogy megtehette) és az arra jövő autós- bár biztos látta, egy ülő macska elég feltűnő jelenség- lassítás nélkük áthajtott rajta. Szegény Marci, utolsó pillanatban felpattant, úgyhogy csak a farka bánta. Alapvetően békés ember vagyok, de aki szándékosan áthajt egy állaton (macskán, kutyán, egeren, bármin) hát azt kasztrálni kellene, mielőtt szaporodásnak indul. És Apu szerint eléggé szándékosság fedezhető fel benne. Szegény cicám, rémesen néz ki a farka, és most senkit nem enged a közelébe. Huh, de mérges vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198680 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tejet nem kap, remélem, a felnőtt cicakaja sem árt neki.. szvsz anyatej kéne neki.. amúgy játszik a másikkal és kis élénk

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198672 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj, mi lenne most a cicáddal, Namarie, ha hallgattál volna rám... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198671 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha megy a hasa, ne adj neki tejet, a macskák nem tudják megemészteni a tehéntejet... van benne egy olyan enzim, amitnem tudnak megemészteni, azért szokott menni pl a hasuk, ha érzékenyebbek rá...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198670 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie/Alatariel írta: Az egyik kölyökcicánk egy hónapos, és az anyja egy dög, nem akarja se szoptatni, se mosdatni, a kicsinek meg elkezdett menni a hasa. Szerintetek mit lehet tenni? Macskaeledelt kap, de az anyja azt is elzabálná előle, ha hagynánk.. nem látok a felháborodástól.. :x :cry: :cry:


Nem vagyok szakértő, de itasd a cict meleg cukros tejjel, és kapjon az anyja is, hogy ne tegyen féltékenységében vmi... rosszat... 8O (/me okoskodik)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198666 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az egyik kölyökcicánk egy hónapos, és az anyja egy dög, nem akarja se szoptatni, se mosdatni, a kicsinek meg elkezdett menni a hasa. Szerintetek mit lehet tenni? Macskaeledelt kap, de az anyja azt is elzabálná előle, ha hagynánk.. nem látok a felháborodástól.. :x :cry: :cry:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198653 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ancalima: Szegény, szegény Bugi... :cry: :( Jobbulást kívánok neki.
Rengeteg dolog történik itt az állatokkal. Látszik, hogy az enyémek abszolút szobaállatok, igaz velük is volt már pár rémes eset. Meg mikor az egeremnek kicsinyei voltak és betettem neki a futókerekét a kölykök is futni akartak. A mama nem figyelt rájuk, beszorult sz egyik és megfulladt. :cry: Hihetlen volt, hogy ennyin múlt az a kis élet.
Suhi: Ez a beakadás ismerős...
A telken szoktunk nyakörvet tenni Maryre... Nem tudom hogy volt megszerkesztve az a nyakörv, de az első kerítés alatt beragadt. Még jó, hogy láttam és kit utdtam szabadítani. :? Mi van, ha egy elhagyott helyen szorul be? Bele se merek gondolni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198444 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi macskankat egyszer egy utya a hasan megharapta, 4 nagy luk volt a hasan de hala nekem es a fertotlenitonek, helyrejott :D
apum hozott egyzer egy abesszin macskat Ploiest mellol es mert nem fert ossze a mienkel a szomszednak adta, mos nagyon nagy es egereszik :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198414 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Buffy írta: Suhi!!Nekem nem is mondtad!! :evil: :evil: :evil:


[size=9:2bmizdla]Ööö...nem került szóba! :wink: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198390 Írta: Buffy
Buffy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Suhi!!Nekem nem is mondtad!! :evil: :evil: :evil:

How am I able keep walking like this
even through I know that?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.099 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére