Állatbarátok

Több
20 éve 3 hónapja #203220 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én a macseszomnak múltkor a szokásos éves gyógyszert adtam és finom Whiskast kapott.A kis dög kiválogatta a többit otthagyta! Van eszük nem mondom!!
A kutyák nagyon értelmesek! A mi házörzönk, ha viszem a labdát már tudja mi jön és le se lehet ütni az örömtől!! :wink:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203186 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Drizzt írta:

Namarie/Alatariel írta: Gilloth:

Szerintem nyírd ki. Darabig ocsmányul fog kinézni, de szvsz ez a számára a legfájdalommentesebb módszer.


Nyírja ki ? 8O Hát, végül is...bár nem biztos, hogy sikerül eltenni láb alól fájdalommentesen...
Amúgy...
Nekem is van ám kutyám:
kep.tar.hu/drizzt/index.phtml?aid=27636320


A jó ég áldjon meg mindenkit, :) én perzsacicákhoz meg a saját hajamhoz vagyok szokva gubancosodási téren, és perszacicák szőréből, na meg az én hajamból is KI kell nyírni a gubancot..

Amúgy a mi két kutyánk elég normális, kivéve amikor valami csemegét keresnek a kertben. Tavaly nyáron a foxi annyi paradicsomot zabált, hogy emészetetlenül jött ki belőle, szegény apukám meg zat hitte, vége a kutyának, mert vért székel..

Amúgy dog elég jólnevelten csinálja, ha mondunk neki valamit, de a foxi egy kókuszdiófejű értetlen kis állat..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 3 hónapja #202911 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: én Brassóban egy kicsi híd alatt hasonló kutyacsaládot láttam...
Azóta sem bírom elfelejteni...

Namarie: értem, mire gondolsz... lehet h megpróbálom.
Drizzt: nyugi, él a kutya!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202834 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi ciccünk is beszökött egyszer egy udvarba az állatorvoshoz menet, de nem volt szerencséje. A háznál kutyák voltak..... három felnőtt farkaskutya, akik macskára éheztek. :twisted: Nem semmi volt, ahogy pár perc csönd után a macska kifarol a ház sarkánál, mögötte nem sokkal háron vérszomja kutya, szalad mint az őrölt, és úgy repül át a kerítésen, hogy rám érkezik, és annyira fél, hogy úgy lógott rajtam, ahogy a koala macik szoktak a fákon. :lol: Nagyon halálos volt!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202822 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A macskát jól meg kell fogni és belenyomni egy olyan rácsos dobozba. (án megtanultam az állatrovostól hol kell megfogni) Ha nincs rácsos doboz akkor szvsz az állatorvos ad...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202762 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ha nem is értik az ember összes szavát az érzelmeinket tökéletesen értik és annyi tökéletesen elég. Talán túl sok emberi tulajdonsággal ruházta már fel az macskámat, de időnként olyan "arcokat" vág. :D
A betnítást én elhiszem. Minden lehetséges.

A minap mentem be az iskolába (uh) és láttam egy kóbor macskát, eleinte elakart menni, de csak olyan ímmel-ámmal, hagyta, hogy megsímogassam. Aztán bement a bokorba, ahol négy kölyök várta. Szép kis család volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202724 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Eruntale: vigyázz, a nagypapám cicája állatorvoshoz menet szökött el, annyira nem akart jönni.... :cry:
Igaz, aztán haza talált! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202686 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ma megpróbáltam elvinni a cicát az állatorvoshoz, és horror volt. Karmolt, küszködött, és a szentnek sem akart nyugton megmaradni. arra gondoltam, hogy a bezártság+autó+meleg nem szerencsés, úgyhogy kivettem, hogy megnyugodjon. Erre az ölembe pisilt, és végigszántotta a kézfejemet. Nem tudom, melyikünket viselte meg jobban a sikertelen kiruccanás (mert annyira hisztizett, hogy a rendelőig már el sem jutottunk) de nem adom fel :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202670 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az odáig még stimmel is, hogy más ruci van rajtam, de ha csak átmegyek a nagypapámhoz a szomszédba akkor is futó szerkó szerű cucc van rajtam, de ettől még nem csavarodik be úgy, mint amikor futni v sétálni megyünk, ezért nem értem teljesen a dolgot...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202498 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Dodie: ebből is látszik, hogy életrevaló kutyáid vannak... :D

Timona: Nem lehet, egészen véletlenül, hogy más ruha van rajtad?
Az én kutyáimat ki kell okítani, ha rájuk szólok, h most Pestre megyek vagy ilyesmi akkor nem ugrálnak össze (vagy csak... "véletlenül")...

Én tegnap kénytelen voltam megfenyíteni egy kissé a két nagyobb kutyámat, mert ugyan kedvesen elkísértek a házukig, (ami egy körülkerített külön részen van, mert egyszer régen még ügyeltünk rá, hogy néz ki a kert és ezek mindenhova tavat akarnak ásni) de amikor közöltem, h menjenek be, majdhogynem kiröhögtek...
Viszont ilyenkor amikor a sok építkező munkás folyton nyitvahagyja a kertkaput és a vasúti sinek csak egy saroknyira vannak...
Szóval mindkető kapott egy erős simogatással felérő "pofont" a fejére, és rögtön megjavultak...
Én meg rögtön nagyon sajnáltam őket...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202484 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem a hangsúlyból is sokat értenek, még akkor is, ha olyan szóval förmedek, rá amit még nem ismer, akkor is fülét farkát behúzva elém hemperedik és rám mereszti azokat a gyönyörű nagy szemeit, no ekkor már el is felejtem, hogy fejbe akartam vágni, mert rossz volt és inkább megsimogatom. Ami viszont érdekes, hogy néha úgy érzem, hogy tudja mit akarok, gondolok itt arra, hogy ha elmegyek futni ő is lohol mellettem és meg van érte veszve annyira szereti. Namármost érzi, hogy mikor megyek futni és mondjuk mikor suliba, mert ha suli a cél tudja, hogy nem szabad rámugrálni, mert azt nem csipem, de ha futni megyünk azonnal körbeugrál, mielőtt még kiderülne az uticélom. Hogy van ez?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202476 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Azt bírom marhára a kutyáimban(szám szerint kettő), hogy néha tökéletesen, és - mások számára - meggyőzően adják a hülyét. Bár a "kicsi", a Bogár még nem csinálja olyan jól, neki látszik a pofáján ha rosszban sántikál, de a Sophie az időssebbik tökéletesen elő tudja adni, hogy nem hallotta, vagy nem érti amit mondunk neki:) amúgy szép kis galerit alkotnak ők ketten... a telken pl kettensben lopják a kutyakaját, a Sophie tudja hol van, viszont a Bogár éri el:D Na nem is ezt akartam mondani. Hanem hogy nayon sokszor akkor is értik, hogy mit akarunk mondani nekik, ha nem azokat a szavakat használjuk, amiket megszoktak. kettejük közül amúgy a Bogár az okosabb, bár még csak 1 éves, viszont szófogadatlan és szemtelen:) És persze tökhülye, mindkettő az, ugye a kutya olyan mint a gazdája... Majd képeket is hozok, ha fel tudom tenni valahova:PP

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202451 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie/Alatariel írta: Gilloth:

Szerintem nyírd ki. Darabig ocsmányul fog kinézni, de szvsz ez a számára a legfájdalommentesebb módszer.


Nyírja ki ? 8O Hát, végül is...bár nem biztos, hogy sikerül eltenni láb alól fájdalommentesen...
Amúgy...
Nekem is van ám kutyám:
kep.tar.hu/drizzt/index.phtml?aid=27636320

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202450 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát, nem hiszem hogy az állatok értenének minket, csak bizonyos szavakhoz képesek képeket, tárgyakat kötni, mert sokat hallották, vagy betanították őket, hisz pl a kutyák nagyon gyorsan tanulnak.
Bár nem tudom az ellenkezőjét bizonyítani (mintha ezt tudnám 8) ), mindenesetre szívesen "elcseverészem" a kutyámmal, kérdés, hogy mennyit fog fel belőle... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202447 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
kíváncsi vagyik, hogy ha a macskám beszélni tudna, a simogass/etess meg/engedj kin kívül mondana- e valamit. mert lehet, hogy az állatok értenek minket, de fordítva ez nem működik mindig. bár valószínű az én macskámtól csak egy " alattvaló, vakargasd még a nyakamat"-ra futná.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202429 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát, én nem hittem el, hogy a kutya így megérti a dolgokat... de ha a tudósok azt monják... :?

[size=9:1uafsnam](a chatolást töröltem Estellel, és magammal együtt)[/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202420 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Erda niire (Area) írta: Az ofőm tesójának van egy kutyája, aki tud angolul. (Amerikában éltek eddig) Megmondják neki, hogy a konyha bal sarkában van egy kicsi és egy nagy pohár, menjen be, és hozza el a kicsit, és megcsinálja! Ti ezt elhiszitek?

Múlt hét szerdán láttam az egyik német adón egy élő műsort,ahol a kutya megértette, hogy melyik plüss állatot hozza oda és mindig a megfelelőt választotta. Tudósok is foglalkoznak vele és arra a megállapításra jutottak, hogy a kutya tudja, melyik név, melyik plüss állathoz tartozik, tehát "érti". Nem hittem volna, hogy ilyen létezik :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202272 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gilloth:

Szerintem nyírd le. Darabig ocsmányul fog kinézni, de szvsz ez a számára a legfájdalommentesebb módszer.

Köszönöm a képeket a kutyusról!

Más: Dédimamám örökbefogadó szülő lett- egy kb. három- négyhetes kislányt talált, aki vagy bemászott hozzájuk, vagy betette valaki. Egy kislánycicát, tüneményes kis fekete- fehéret, befogadta, etetgeti, vigyáz rá. Amikor megláttam, majdnem eldobtam magam, mert elsőzör azt hittem a nyifitolására, hogy a felnőtt cicáját zárta be mamám véletlenül a füribe, és amikor megláttam.. jött elém, nyiforgott, hízelkedett az cseppnyi kis cica.

Más: a mi kiscánk, akiről írtam, hogy gondatlan az anyja, és ment a hasa, szerencsére jobban van, és szépen fejlődik, hála az égnek. 8)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 3 hónapja #202239 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sziasztok!

vmi tök más, de azért állati téma...
vki nem tudna tanácsot adni? Angol cocker spánielünk van és télen elhanyagoltuk a fésülését és masszívan összegubancolódott a szőre, úgyhogy nem bírom szétszedni. Most mit csináljak, vágjam le a gubikat? V van trükk szétszedni????
Lszi segítsetek!!!!

Amúgy az mi kutyánk is tök sok szót ért, közte sok olyat, amiket nem tanítottunk, csak hallotta...
A homoszexualitáshoz csak annyit hogy kutyánál sztem leginkább akkor jelenkezik, ha meg van vonva az ellenkező neműek társaságától. De lehet velem vitatkozni.

Toma: hogy érted azt hogy elfogadott dolog?

gilloth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201879 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kutyám talált a kertben egy széncinke fiókát, de nem bántotta, csak fölemelte és arréb vitte. Szerencsétlen nagyon visított de nem vol semmi baja. Hoztam neki vizet és megitattam. Be is kapta az ujjam, annyira szomjas volt. Hallottam hogy az állatkertbe be lehet vinni a fészekből kiesett madárfiókákat. Ott felnevelik őket. beraktam egy dobozba és elvittem az állatkertbe. A villamoson elkezdett visítani (nagyon éles hangja volt), az utasok meg nem tudták honnan jön a hang. Utána 10 percet vártam a gazdasági bejáratnál, míg kisött a madarász nő. Közben a fióka már nagyon ki akart jönni a dobozból

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201854 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr Arkhon\n

Az utcánkban van egy rigó ami a boci-boci tarkára énekelt variációkat... :D
Tulképp bármilyen hangot tudnak utánozni a rigók is.


Óóóóó,egy ilyen madárka nekem is kell! :D


"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201851 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ok, ne szóljanak bele, mit csinálnak, de ne hagyják, hogy megöljék egymást! :x Ha mondjuk mély sebet kap az egyik, akkor ne várják meg amíg elvérzik, hanem igenis csináljanak valamit szerencsétlenel!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201821 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na neeee... 8O Ez állatkinzás, hisz normális esetben nem élnek igy összetömöritve... :evil: Vállalni kell értük a felelősséget! :nono:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201816 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Szerintem jól teszik. Mondjuk ha az egyik átharapja a másik torkát, biztos nem ücsörönek ott, hanem segitenek neki... :)


Öööö, nem éppen! Egyszer megöltek már egy macikát a többiek, szegggényt! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201814 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem jól teszik. Mondjuk ha az egyik átharapja a másik torkát, biztos nem ücsörönek ott, hanem segitenek neki... :)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201812 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Erda: én sem! 8) Legfeljebb betanították neki...

Ma voltam a veresegyházi medve farmon...jaj, rettentő aranyosak voltak a macik! Szvsz elég jó körülmények között élnek, van két nagy medencéjük is (kettő veszettül játszott a vízben, halál aranyosak voltak), és nagy...barlangszerűségeik is. Egy medvécske meg nagyon játszotta az eszét, egy fagerendával tornászott, föl-le emelgette, dobálta, rágcsálta, mint egy kis cirkuszi maci.... :lol:

Csak azon gondolkodtam el, hogy a gondozóik vajon helyesen teszik-e, hogy egyáltalán nem szólnak bele az életükbe? Szal, ha összeverekednek és az egyik megsebesül nem segítenek rajta, hisz vadon élők közt is így lenne...Csakhogy ők nem vadon élők, mégha mindenük meg van ( :roll: ) akkor se...Hát nem is tudom... Szerintetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201801 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nem. :P

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201791 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az ofőm tesójának van egy kutyája, aki tud angolul. (Amerikában éltek eddig) Megmondják neki, hogy a konyha bal sarkában van egy kicsi és egy nagy pohár, menjen be, és hozza el a kicsit, és megcsinálja! Ti ezt elhiszitek? :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201783 Írta: Ainariel
Ainariel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Én a kutyámnál tapasztalom,hogy mindent megért,amit mondanak neki.Gyakran még el is lehet beszélgetni vele,
ilyenkor tök komoly képpel hallgat és a szemén lehet látni,hogy pontosan érti. :D
Perzse van,amikor akadnak kommunikációs problémáink,mint például a "helyedre" és a "kifelé" szavaknál. :roll:
Az állatorvosért pedig egyenesen bolondul. :D :lol:
Itt van egy érdekes cikk a témához,ami alátámasztja,hogy igenis értik az állatok a beszédet:
www.origo.hu/tudomany/elet/20040611negylabu.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201681 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tom, én a macskámból, és atengerimalacunkból indultam ki.... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.103 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére