Állatbarátok

Több
20 éve 4 hónapja #193922 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez tök beteg dolog... 8O
Ui.: Milyen a kutyám? 8)
Szmóg!!! :D
www.cavie-castle.com/bilder/smaug2.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193911 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Képzeljétek, oszt.társaim kaptak táncoló egeret, és most kitalálták, hogy tenyészetet nyitnak, és ebből fognak meggazdagodni. :shake: A szülőket egy csomószor akarják pároztatni, és a kicsiket fogják eladni 500 Ft-ért... elég fájdalmasak nem? :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193908 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na, ez Bugi:
:D

img67.photobucket.com/albums/v20 ... 042501.jpg


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193683 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szijasztok!

[size=9:3du9aqcg]Bocs,h nem voltam....év vége,1ebek..[/size]

Jött hozzám egy mongol futóegér képkeresésre való felkérés,amit teljesítettem is,csak szeretném,ha az eredményeket látná vki hozzáértő is,mielött vmi nagy hülyeséget raknék be...
eger1
eger2
(ha jól sejtem)deguk között
ebből nem túl sok látszik
itt meg lusta voltam válogatni,de józan belátással válogatni lehet
kicsi!!!;o)))
ha keressek még szólj! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193508 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk is volt egyszer tojása az egyik nősténypapagájunknak, de nem gondozta, az odúra is nagy ívben tojt, hiába tettük föl nekik. :roll: Ezenkívűl az összes csajszi állandóan terrorizálta a hímet, aki elég szelíd természetű volt, szóval madara válogatja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193435 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nekünk is voltak tojásai a kanárinak de mindig megette őket... gyilkos...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193364 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Úgy négy-öt évesek már megvannak. :roll: :wink: És köszi a segítséget!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193360 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mennyi idősek? Azt hallottam, hogy ilyenkor segíthet, hogyha látnak egy nőstényt költeni, akinek már voltak tojásai. Elvileg ugye ez természetes lenne a kolóniákban. Megkérdezem a barátnőmtől a könyv címét, ami alapján próbálkoztak, ha akarod. Meg elnézhetsz a www.parrotland.hu ra.
Neked legalább tojások vannak! :wink: :(

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193358 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Zarándok(Mist) írta: Suhi:raktatok odút a papagájokhoz, meg anyagot amivel kibélelhetik?


Mindent
kipróbáltunk, füveket is szedtünk nekik, sőt, egyet mi is megpóbáltunk kikelteni, de semmi. :cry: Az a baj, hogy az elején lelkesen ül rajta a nőstény, de aztán megunja és ide-oda hányódik szegény tojás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193356 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Suhi:raktatok odút a papagájokhoz, meg anyagot amivel kibélelhetik? A barátnőméknek lettek picik, és az egyiket kakinak nvezte el, mert a kalitka alján találta meg, és először nem tudta megkülönböztetni a madárkakától :D Az én papagájaim imádják egymást és a mániájuk, hogy együttes erővel ugrálnak az etetőn, amíg le nem esik 8) A kanárink meg halál jófej, egy percre nem képes leállni.
Kutya macsek ügyben: nekem basset houndom van, aki természetéhez híven csak jól összetaknyolja a cicmákokat, de úgy, hogy a szomszéd cicája állandóan úgy néz ki, mintha bezselézték volna a fején a szőrt.Teljes Songoku sztájl :lol:
Timona:ezek egyszerűen tüncök!! :bounce:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193324 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyám tök jóban volt nagynénémék macsekjával, együtt aludtak, stb... :D AZTÁN, úgy 1 év múlva vissza mentünk, és a cic nem emlékezett Bugira. :evil: De Bugi ezzel nem így volt Mindig kedvesen közeledett a cicushoz, az a hülye dög meg fújt, karmolt... :roll: :evil: Azóta a kutyunk inkább fél a macskáktól... :lol: A múltkor beszökött a szomszéd hatalmas perzsája, bebújt az asztal alá, megfogni nem akartam, kicsalni nem lehetett, behoztuk Bugit, hogy kergesse ki. :twisted: Azt az ilyedt nyüszítést... 8O :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193287 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmm... A mi kutyánk (tacskó) viszont olyan, hogy csak a mi macskáinkat nem bántja, a többit viszont mindig elzavarja...
Régebben meg volt egyszer olyan, hogy egyszerre volt 2 kiskutyánk, meg egy kismacsunk, és télen összebújtak, a két kutya közé a macsek, és úgy aludtak... Aztán amikor mind a két kiskutyát elvitte valami vírus 6 hónaposan (még az állatorvos se tudott rajtuk segíteni), a macsek utána napokig nem evett, és kereste őket...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193273 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát...
Egy kutya utcán csak végső esetben támad emberre (kivéve ha az biciklin van)... már persze ha az a kutya normális.
Kutya vs macska: Anno amikor újra lettek cicáink, megfogtam az egyiket és bevittem a nagykutyákhoz és közöltem velük, h "ez itten egy macska. ezt nem bántjuk" azóta néha még a kutyaházba is bemennek a cicák, (persze nem a kutya mellé) majdhogynem beleesznek a kutyák táljába...
A kutyák meg nem bántják őket. (igaz, azóta semmilyen macskát nem bántanak, de ez nem olyan nagy baj szvsz)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193256 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Újabb fejlemény van kutya/macska ügyben. Kutyának kifelé áll a szekér rúdja. Ma reggel ugyanis már n-edik alkalommal tépte szét a kerítést, és szökött meg. Amikor be akartuk hívni, nem jött, amikor meg mégis, akkor sem volt hajlandó lenyugodni, és ugrált, meg minden. Elég nagy darab jószág, szóval nagyon gáz, hogy nem fogad szót. Nem kéne, hogy esetleg bántson valakit, vagy ilyesmi. (Mert akár ez is előfordulhat, a felmenőit elég megnézni.) Szóval ha nem tudjuk kordában tartani, anyukám azt mondta, elviteti. Pedig szeretem azt a hülye kutyát, csak tényleg nagyon hülye.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193211 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok

tripitaka írta: Sziasztok!
Van egy hullámos papagájom (fiú) és az imént az ujjamnak "udvarolt" (vagyis hány; gondolom, etetni akar).
Szóval, kéne neki egy nőstény.
A kérdésem az lenne, hogy bírnák egymást? Nem verekednének össze-vissza fajfenntartás helyett?


Papagáj-természettől is függ! :D Nekünk pl most van két papagájunk és a nőstény állandóan terrorizálja a hímet, de alapjában véve jól meg vannak... . Tojások is mindig vannak, egy csomó, de sosem kelnek ki. :triste:
Szal mindenképpen vegyél neki, mert szüksége van rá szvsz! Nem lesz baj! :wink:

Drowse és Timona: a mi kutyánkat nagyon érdeklik a cicák, de nem akarja bántani őket...csak mindig kap az orrára tőlük! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #193208 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Drowse: nálunk is van kutya (pontosabban a nagypapámnál- Rex) aki már egy cicánk farkát meg is csonkitotta :( sajna imádja kergetni a nagyobbakat, de a kicsiket nem meri bántani, mert tudja, hogy akkor úgy megütné a bokáját, hogy csak na :crazy: aztán meg a mama cica elég harcias alkat és volt már, hogy elég rendesen megkarmolta az orrát :twisted: , mondanom sem kell azóta eszébe se jut ujjathúzni vele :)

tripitaka: amikor nekem voltak hullámos papagájaim (egy fiú egy lány) egyáltalán nem bántották egymást édesen összebújtak általában kissebb csőrösszetűzés volt rikácsolással összekötve, de a fajfenntartás ott kimerült, hogy egyszer volt egy tojásuk ami nem kelt ki :cry:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193204 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Timona írta: Említettem múltkor, hogy születtek kiscicáink, hát tegnap csináltam róluk pár képet és olyan édesek gondoltam megmutatom őket nektek:

kep.tar.hu/timona/index.phtml?aid=27646282


Jaj, a szivem szakad meg! Nekem nem lehet macskám, mert van egy eszelős kutyánk, aki biztos bántaná, ha hoznék haza kiscicát! Pedig komoly elvonási tüneteim vannak!

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193181 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Van egy hullámos papagájom (fiú) és az imént az ujjamnak "udvarolt" (vagyis hány; gondolom, etetni akar).
Szóval, kéne neki egy nőstény.
A kérdésem az lenne, hogy bírnák egymást? Nem verekednének össze-vissza fajfenntartás helyett?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193179 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Említettem múltkor, hogy születtek kiscicáink, hát tegnap csináltam róluk pár képet és olyan édesek gondoltam megmutatom őket nektek:

kep.tar.hu/timona/index.phtml?aid=27646282

De, hogy témába vágjak miután születtek csináltunk nekik egy nagyon klassz házikót fából és hol is lehetne máshol, mint az ablakpárkányban.

Annyira megható amikor a többi nőstény cicánk pótmamaként mosdatja őket és köztük alszik :D Órákig el tudnám nézni amikor pofozkodóversenyt játszanak :oops: :lol: 8)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193175 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem épp elég a kanárim körmeit levágni kétévente. Szegény elég félős, és majd kiugrik a szíve a helyéről, ha kiengedjük a kalitkából. Amikor a kezemben van, hallom ahogy ver a szívecskéje, és mindig félek, hogy szívrohamot kap.... :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193098 Írta: Dorci
Dorci válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is már gyűrűztem egyszer.
A Kiskunsági Nemzeti Parkban.
Tényleg nagyon jó :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #193036 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Madárkááák! Múltkor voltunk Ócsán kirándulni, ahol madarakat gyűrűznek és mint biológia tagozatosok mi is gyűrűzhettünk. (De mindenki gyűrűzhet kellő gyengédséggel. :wink: ) Hatalmas élmény volt! Azok a kis törékeny testek a kezemben. Olyan jó volt kiszabadítani a hálóból őket. Jó sok csípést kaptam tőlük! :D Mindenkinek ajánlom, hogy menjen el az osztályával, ha teheti!

Látom a macskák nálatok is az ablakpárkányon töltik a napot. Legalábbis Areanál. Mert Mary pontosan ugyanezt csinálja, ilyen kis nyaffantásokkal... Olyan mint egy szenvedély beteg.

Jövőhéten megyek biológiai terep gyakorlat táborba, úgyhogy egyáltalán nem figyellek titeket, nem mintha kéne! :wink: Area majd ügyel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192981 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a madarak felhasznállják egymás tollait?
épített valami tollas izé 1 fészket a tetőnk alá, és leesett a szélben.
visszatettem.
de nem költözött bele vissza.
erre nem is számítottam.
de arra se h. : a fészket tollakból építette a madár...
mondjuk van Aushwitz-ben emberbőrből kötött könyv is...
na mindegy.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192934 Írta: Dorci
Dorci válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen, a mi macskánk karmai közül nemrég menekítettünk ki egy kis feketerigó fiókát :?
Éjszakára aztán a macskákat elvittük arról a helyről és reggelre eltünt a fióka.
Valószínűleg a macskák nem találhatták meg, mert nem láttam a közelben tollakat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192849 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény madárkák mindenütt terror alatt vannak, ahogy elnézem. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192845 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek ma a macska az egész napot az ablakpárkányon töltötte, és mereven bámult felfelé, ami szó szerint egy elég nyakatekert művelet. A végén fény derült a mutatvány nyitjára: egy kezdő verébpár fészket akart rakni az eresz alá. A Macsnak már a látványa is elijesztette őket. :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192834 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Drowse írta: Nekem pl van egy papagájom.

Nekem négy volt, még jó régen. :P Egy zöld tollú hím és három sárga nőstény, egymás után, mert a csajok mindig megszöktek valahogy. :heu: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192833 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek, mi történt ma. most tanulnak nálunk a kisrigók repülni, szóval a macska szobafogságra ítéltetett. Mégis kilógott, és üldözőbe vett egy szegény kis madarat. Szüleim ezt észlelve a macskát kezdték üldözni. A mezőny: Elöl tipeg a madár ( amiről kisült, hogy kakukkfióka! ) mögötte Marcica oson, utána vadul ordítozva Apu, a sort Anyu zárta. Eredmény: Marcikám halálra rémült a szüleimtől, madár rájött, hogy rövidtávon tud repülni, én meg rekeszizomörcsöt kaptam a látványtól....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #192826 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nálunk már kirepültek a kis feketerigók a fészekből. a zöldike meg még ül a tojásokon. Itt szakadt az eső, szegény zöldi felé esernyőt akartam tartani...ott ázott a fészekben. :( :cry:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #192825 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok


Más állatokról is lehet(ne végre) szó...

Nekem pl van egy papagájom...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.420 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére