Állatbarátok

Több
21 éve 2 hónapja #131501 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ó, és nekem miért nem engedik meg a cicceket?! :cry:
Majd reklámozom máshol is... :wink:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131499 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszi Sil!!! Valószínű, egy ideig bent lesz!!!
Anchsunamunék a Dunába kerülnek :bawling: ,ha csak v.ki el nem viszi őket!!!!!!!Szegény drágáim!!!! :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131496 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
És hova menek akkor Anchsunamunék?
Jajj, nagyon szurkolok, hogy megszokja!!!!!!!!Mikor költöztök? Vigyétek oda néhányszor, hogy legalább lássa... :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131495 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Evelyn: Az első 1-2 hétben ne engedjétek ki, mert akkor tényleg elszökik. A felnőtt macsekok nagyon nehezen szokják meg az új helyet. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131494 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Beleg Cúthalion írta: :rmad2: :rmad2: :rmad2: Hogy simulna ki az EKG-juk:

www.online.rtlklub.hu/mainap/?id=030790546

Az MTT programjaban benne van a termeszetvedelem es igy az allatvedelem is.
Nem tud az MTT bekapcsolodni az allatmenhelyek munkajaba valahogy?

Hogy ezek tényleg MEKKORA seggek!!!! :down: :disagree: :mad2: :mad2: :nono: :nono: :down:
Lyra:A kicsiket nem visszük!!!A Pitypang pedig, ha nem szokja meg az új környezetet, akkor..... :( Ebbe belegondolni is rossz!!!!! :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131491 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Beleg Cúthalion írta: :rmad2: :rmad2: :rmad2: Hogy simulna ki az EKG-juk:

www.online.rtlklub.hu/mainap/?id=030790546

Az MTT programjaban benne van a termeszetvedelem es igy az allatvedelem is.
Nem tud az MTT bekapcsolodni az allatmenhelyek munkajaba valahogy?

Csatlakozom!
Ilyen szadista szemeteket! :down: :dead: :disagree: :disagree: :evil: :mad2: :rmad2:
Ilyenkor forr fel az agyvizem. :rmad2: :shake:
Evie:miért szökne el? eddig se szökött! A kiscicceket is viszitek?

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131489 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Segítsetek!!!!!!!!!Idén nyáron költözünk, és a cicusom is jön. (még szép!!! :wink: )Nem szeretném, hogy elszökjön!!!!!!! :cry: :bawling: :bawling: :crying:

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131381 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Beleg, a simításba egy defibrillátorral besegítenék :evil: :rmad2:

Beleg Cúthalion írta: :rmad2: :rmad2: :rmad2: Hogy simulna ki az EKG-juk:

www.online.rtlklub.hu/mainap/?id=030790546

Az MTT programjaban benne van a termeszetvedelem es igy az allatvedelem is.
Nem tud az MTT bekapcsolodni az allatmenhelyek munkajaba valahogy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131380 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:rmad2: :rmad2: :rmad2: Hogy simulna ki az EKG-juk:

www.online.rtlklub.hu/mainap/?id=030790546

Az MTT programjaban benne van a termeszetvedelem es igy az allatvedelem is.
Nem tud az MTT bekapcsolodni az allatmenhelyek munkajaba valahogy?

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131337 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Állatbarátok


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131224 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Beleg: Akkor nálunk már terror van.. Inkább nem mondom el,hogy mit szokott csinálni Haldír, főlag nem , amit Mau, akit apám bengáli tigrisnek hív... Remélem kitaláljátok, hogy mé?? :lol: :wink: :roll: :twisted: 8)

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131214 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Allatkinzas?
Na jo, akkor beszeljunk egy kicsit arrol amikor az allatok kinozzak az embereket.
Pl. a mult szerdai szinmuves proba nalunk otthon Vecsesen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ket tulfejlett kutyusunk egyszeruen nem hagyott minket szindarabot probalni. Allandoan felugraltak meg odabujtak :mrgreen:

Amikor meg a foldon kellett volna vonaglanunk(merthogy Frodo vonaglasa meg Haldir halala volt parodizalva), akkor allandoan odajottek es vagy az arcunkat nyaltak szet, vagy odafekudtek mellenk, hanyattvagtak magukat es vartak a hasvakarast :mrgreen:

Csak kerdezzetek meg pl Telcontar_Lelit, hogy milyen borzaszto volt :D

HAT LEHET IGY ELNI???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
(Lehet bizony!!! :D :D :D inkabb igy mint allatok nelkul :D :D :D )

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131203 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
HJAJ!!!Én is imádom a nagytestű macskákat!!!Én is szeretem a tigriseket!!Főleg a fehér tigrist!!!!!!!!!!!
Namarie:teljesen igazad van!Minden állatnak és élőlénynek megvan a maga szépsége,méltósága!Amiért szeretni és csodálni lehet!És ez fantasztikus!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131197 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Azt gondolom, az állatok és a növények velünk teljesen egyenjogú élőlények, és az ember egyáltalán nem a természet királya, hanem csak egy faj a sok közül.

Hogy melyik a legszeb állat? Mind az, a maga módján. Mindben a természet és a teremtés csodája nyilvánul meg a maga módján. Számomra mindenesetre a macskafélék a legméltóság teljesebbek, legyen szó akár egy házicirmosról, vagy egy tigrisről. Az oroszlánokat is imádom, amikor látom, hogy jóllakottan heverésznek. Milyen igazuk van...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131185 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is a nagy termetű(főleg ragadozóknak) állatoknak vagyok a híve :wink: (tigris, oroszlán, krokodil, anakonda stb, stb) :roll: :twisted:
De az bánt a legjobban, hogy még a kihalás szélén álló állatkákat is írtják.. :cry: Miért nem bírják felfogni, hogy ők is élőlények, élnek, éreznek(igaz ösztönösen), de akkor is :cry: !!!!! Én úgy vélekedem erről, hogy minden állat valahol ember, és az ember néha állat.... Az utóbbi még igaz is, amilyen az ember felfogása (értsd orvadász stb).... :wink:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131184 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nimrais: aszem sokan osztják ezt a véleményt !
aki ártatlan bánt , az igenis bünhödjön !
hadd tudja meg mit okozott !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131181 Írta: Nimrais
Nimrais válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ja igen!
visszatérve az állatkinzók megbüntetésére,s egyáltalán az erőszakara.
Én a békepártiak közé sorolom magam minden tekintetben.de amikor ilyet látok (ami szerncsére még nem történt meg) vagy hallok akkor akaratlanul is felmegy bennem a pumpa.Hogy tehet ilyet egy ember?
És télleg az különbözteti meg a "jókat" a "rosszaktól" hogy jók nem vágnak vissza,mert különben olyanná válnának ők is.De akkor mit tegyünk?elvileg a rendőrség lenne az a szerv ami "visszavág" a "jók" helyett,de sajna elég rossz arányban.
És tudom hogy az erőszak nem old meg semmit,de sajnos a "szemet szemért,fogat fogért" közmondás hatásosabb.
Félre ne értsetek! ezzel nem azt akarom mondani hogy minden jóhiszemű ember menjen és üsse le,vagy lopja meg (jelen esetben kínozza vissza)azt aki ártott neki.Csak azt mondom hogy MINDENT nem kell ráhagyni az emberekre.Akár mással,akár velünk történnek a dolgok.
De ez csak 1 vélemény...

"Legkülömb ember, aki bátor.
S csak egy külömb van: aki bátrabb."
-A tűz csiholója-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131179 Írta: Nimrais
Nimrais válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szevasztok!
Számomra is a tigris a legszebb állat.Főleg a szibériai.igaz hogy ez a legnagyobb szárazföldi ragadozó és "hát persze hogy ez tetszik a legjobban",de nekem télleg.A fehér bundája,maga a környezet amiben él (ami szintén az egyik kedvenc tájam),az életmódja,az a magány...
(1évben egyszer-kétszer talizik fajtárssal) igaz 1 állatra jut párszáz négyzet km terület.szerencsére még most is...reméljük állat is jut majd az erdőre....

"Legkülömb ember, aki bátor.
S csak egy külömb van: aki bátrabb."
-A tűz csiholója-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131170 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sziasztok !

számomra a nagyobbacska állatok közül a legszebb a Tigris :)
ha ránézzek , olyan szép , és elegáns .
Szeretnék olyan lenni mint egy Tigris , mind kulsoleg mind belsoleg si részben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131167 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Farkasokat én is nagyon szeretem, sőt ma még gyönyörű szép háttérképeket is találtam róluk! [size=9:2o3tos9s]/Sajnálom, hogy nem raktam be ide, de legközelebb megteszem!/[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131085 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nenya:Azért nem bitos,h az ori is örült volna neki... :roll:
De a nagymacsokat én is imádom,gyönyörűek! Vadállatok közül még a farkasokat szeretem naon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131009 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szép Gilraen: ez tényleg fantasztikus lehetett! Ha nincs ott az üveg, meg is érinthetted volna... 8O

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130995 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hajaj! Szomorúan látom, hogy sok-sok történetet meséltek itt mostanában az állatkínzásról... :roll: Sajna, én is tudnék mesélni :( , de inkább valami vidámabbat mondok :wink: !
megjegyzés: ez volt ÉLETEM egyik legnagyobb élménye!!! :D

Szóval előtte tudni kell, hogy nagymacska- imádó vagyok ( a házicicákat is kedvelem, de akkor már inkább Kutya-Párti vagyok) , az oroszlánért pedig egyszerűen ... Hát, én, én már nem is találok erre a rajongásra szavakat. Szóval Schönbrunnban voltunk az állatkertben, az oroszlánoknál vagyunk éppen, én meg ezerrel reménykedek, h. lesz egy példány, aki látótávolságba jön. És akkor... 8O

AZ EGYIK NŐSTÉNY ODAJÖTT ÉS LEFEKÜDT AZ ÜVEG ELÉ, DE ÚGY, HOGY AZ ORRA AZ ÜVEGET SÚROLTA!!!!!!!!!!! 8O 8O :D :D 8O 8O

Megérthetitek, hogy milyen fantasztikus élmény volt tíz cm- ről a hatalmas állat szemébe bámulni... :oops: :P :!:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130932 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:) nem kell megijedni, nem vagyok egy erőszakos terminátor, asszem életemben két pofont adtam, ez meg 28 év alatt azt hiszem, hogy nem sok. (Amúgy mindkettőt felnőttnek!!!).

Voltam 4 kisfiú mellett másfél évig au-pair, és őket sem ütöttem meg egyszer sem, mert tiszteltek, és ha rosszak voltak, akkor TV, mese vagy haverelvonással voltak büntetve, úgyhogy igyekeztek jók lenni, így fizikai bántásra nem volt szükség. Ez amúgy is iszonyú távol áll tőlem, a macskáimat sem bántottam sosem, max. az újsággal csaptam (de csak MELLÉ, hogy nagyot szóljon a földön, vagy falon, vagy ajtón), szóval asszem abszolút békepárti vagyok.

ÉS tényleg nem értem, hogy bánthatja egyik ember a másikat, én rosszul szoktam még akkor is lenni, ha valahol verekedés tör ki (pl. szórakozóhelyen), és a közelben vagyok, mert nem értem, hogy mi értelme van az erőszaknak.

És legnagyobb bűnnek azt tartom, ha védtelenre emelnek kezet. Védtelenek pedig az állatok és a gyerekek.

Ilyenkor tényleg ki tudok bukni :rmad2:

Szólottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130919 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rándzsa,Nenya:az én kis Selyem Fülűm is elment.... :bawling: minden nyuszi itthagy minket... :( de ők már egy jobb helyen vannak...ott ahol mindig zöld a fű...ahol sok sok testvérkéjük van...ahol mindig rohangálhatnak és nincsenek ketrecbe zárva....(Rándzsa:ez az Örök Káposztamező nagyon jó!!!!!!!Oda kívánom az én nyuszim is... :(
Namarie-nak igaza van!A lekiismeret furdalás nagyobb úr!Ha a kocsi mögé kötöznénk,stb. akkor nem lennénk jobbak náluk!(amúgy ha elvesztettem volna a fejem tuti hogy a szöges drótra akasztottam volna fel a pasit 1 konzervdobozzal a fején és lenyúztam volna a lábáról a bőrt,megsóztam volna és hívtam volna 1 csorda tehenet,meg őzeket meg kecskéket ;) ... najó. leütöm magam...)Lényeg hogy az erőszak nem megoldás!
Supersonica:én sajnos nem tudok menni(csak október 29.-e után :P )De küldöm a 3 bátyám ;)

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130908 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Két félperzsa kiscica keres szerető, gondoskodó, jó gazdit. Ha valaki, vagy az ismerőseszeretne egyet,kérem, jelezze nekem!
A cicák nevében is köszönöm!

Más: Supersonica: szerintem senkit nem kéne a kocsi után kötni, különösen nem egy kiszolgáltatott védtelen állatot és gyereket. (Még egy halállal mire mennénk?) Engem is felháborít az ügy, de le a kalappal az előtt a média előtt, aki fogalalkozott az üggyel, és az előtt is, aki kihívta őket, és kiállt a kamera elé. A törvény szigorításával én magam is egyetértek. Mit lehet tenni az ilyen esetek ellen? Az egyik lehetőség, hogy a saját környezetedben, és a közeledben lévő gyerekeknek magyarázod el, hogy az állatok is ugyanolyan jogú élőlények, mint mi, és ha ez valakinek nehéz megérteni, akkor azt talán felfogja, hogy az állatok nélkül mi magunk se létezhetnénk, a biológiai lánc miatt.

Sokaknál az az alapvető gond, hogy nem fogják fel: az élet szentség, és senkinem nincs joga más élőlénynek felesleges szenvedést okozni.

Namarie

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130891 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Supersonica: sajnos az én szüleim eléggé elfoglaltak, így nme nagyon tudnának részt venni az egészben :cry: Pedig otthon már 3 macskából, 1 teknőcből álló állatkartünk van.... :wink:

Melawar: Eltudod képzelni, hogy az én macskám (Mau) az a fürdőkádban alszik szinte mindig... Pedig közönséges barna cirmos...

nenya: Na, NEEEEEEEEEEEEEEEEEE Mindenki meghal már.... Az én Gyöngyvirágom alig egy éve pusztul el.... Elvonult az örök káposzta mezőkre... :cry:
xyz:-))): SAjan! Anya nem engedi már a negyedik macsekot...Sőt még az én pici Haldírkámat is el akarta ajándékozni... :cry: De nem sikerült neki :roll: :twisted: :twisted: :wink:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130790 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Supersonica, Melawar: ehhez nincs is mit hozzátenni.

Szomorú hírt kell közölnöm: Pöszméte, a nyuszim ma éjjel meghalt. :crying: Már nagyon öreg volt (6 év egy törpenyúlnál komoly idô), tulajdonképpen számítottam is rá, hogy már nem élhet sokáig, de akkor is nagyon elszomorít. Szerencsére egyáltalán nem szenvedett, csak elaludt este és reggel már nem ébredt fel... remélem boldog hat évként élte meg az együtt töltött idôt. :(

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130765 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sziasztok !

pár napja én már elkezdtem pedzegetni , hogy hova fajult a mai világ.
Az emberek ma már egymásra se figyelnek,nehogy egy kis vagy nagyobbacska állatra.
Kérdés vajha miért is van ez ?
Talán kicsit körbe kéne nézni , hogy a családi nevelés, a baráti a minket körülvevő kör milyen hatással van .
Számomra valahogy alapdolog hogy szeressem az állatkákat is.
Miért is ?
nem tudom hány olyan embert tudna bárki felsorolni , aki ad annyi szeretet mint egy kis kedvenc ?
hány olyan embert tud felsorolni , aki van olyan hűséges mint egy kis kedvenc ?
hány olyan embert tud felsorolni nem nem szivtelen , és soha meg nem bánatná azt aki neki fontos ?
Nekem sok olyan dolog vamn amikor meghatodok.
Mert hogyhoyg nem lehet szivlelni egy állatot ?
erre egy példa a részemrol akövetkezö story is:)

nyár van és rohatdt meleg , enyhén szolva. Drága kiskutyusom / kicsi a maga közel 60 kilojával :) / eltunt.
hoppáá hol van ..
kiabálunk hogy FIfiiiiiii ...
semmi reakcio :(
járkálunk fool alá sehol semmi , megnézzuk hátha kilogot az ajton de az zárva van ...
te jo ég akkor ez kimászot az erkélyen ötlink a fejunkbe.
kirohanunk de sehol.
elinduliunk hátharafelé egyzser csak látjuk , hogy egy kis nozika és fejecske kandikál ki a fudoszobábol :)
kiskutyusom hátrament a furdoszobába , és bebujt a kád elé a meleg elől :)
most el lehet képzelni mikor kikundikál az ajtobol kicsit léesutot félig alvo szemmel .. lehet őt nem szeretni ?????
vagy mikor hazajövök az az öröm ....leirni se lehet :)
vagy mikor megkinál az ebédjével minket is :) ) szoktunk neki csontot adni jo velösett és a szájába veszi és hozza oda nekunk , lerakja az ölünkbe hoyg mi is egyunk :)
ezek után mit is tudok mondani ?
talán azt , hogy szerssunk őket , és becsuljuk is meg :)
sok dolgokt adnak , amit más soha vagy csak ritkán.
és Supersonicaval egyetértek , bár én nem tépném ki a szivét az tul gyors halál neki.A szivtelen embereknek szenvedni kell MINDEN tettukért.
HOgy tudják meg mit tettek azzal aki oket szerette.
jol belerugtak, megcibálták , kinozták,nem vették figyelembe , hogy akit bántanak és kinoznak az nem tett semmi rosszat.

jo volna felébredniuk és az elöbb emlitett kinzások helyett vagy szeressék , vagy ha már ennyire utban van , akkor bizzák rá olyanra aki TÉNYLEG SZERETI is , és felejtsék el örökkre még a létezését is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130759 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Július 23-án kezdődhet csak az aláírásgyűjtés

Előreláthatóan legkorábban július 23-án, szerdán kezdődhet majd meg az az aláírásgyűjtő kampány, melynek célja, hogy az állatkínzás bekerüljön a Büntető Törvénykönyvbe és akár szabadságvesztéssel is büntethető legyen.

Az Országos Választási Bizottság a hitelesítéstől számított 8 napon belül jelenteti meg a határozatot a Magyar Közlönyben, majd a megjelenéstől számított 15. napon látják el záradékkal az aláírásgyűjtő íveket, melyeket ezután postai úton vagy fénymásolva lehet majd terjeszteni. (e-mailben nem.) Állatvédő szervezetek, figyelem!

Kérjük, hogy azok az állatvédő szervezetek, melyek önkénteseket tudnak küldeni Budapestre az aláírásgyűjtő kampányhoz, jelentkezzenek Szalai Balázsnál az egal@vnet.hu e-mail címen. Írják meg, hogy július 23-tól mely napokon, hány fővel tudnak a standoknál ügyeletet vállalni. Az ügyelőket lehetőleg (legalább) párosával várjuk!

Az ívet a kampány kezdetétől minden nap 10-18 óráig lehet majd aláírni a Fővárosi Állat- és Növénykert előtt felállított központi standnál, illetve a fővárosi és vidéki mobil standokon. (A pontos helyszíneket és időpontokat nemsokára közzétesszük.)
Az íveket fénymásolással lehet majd sokszorosítani, azonban semmilyen változtatást nem szabad véghezvinni rajtuk. Ha az íveken bármilyen módosítás történik, vagy az aláírók és a gyűjtő adatain kívül más is rákerül, az ívek érvénytelenek lesznek.

A petíciót kizárólag 18 éven felüliek írhatják alá. * A személyigazolványban szereplő néven és lakcímen kívül fel kell tüntetni a személyi számot (nem azonos a személyigazolvány számmal!), mely a lakcímet igazoló hatósági igazolvány hátulján is megtalálható.

Kérünk mindenkit, hogy csak egyszer írja alá az ívet és a személyi dokumentumaiban szereplő adatokat adja meg, mert az azokat szúrópróba-szerűen ellenőrzik és sok érvénytelen aláírás esetén a kampány megbukhat.
(Az aláírásgyűjtő ívekhez nemsokára letölthető lesz oldalainkról egy kitöltési útmutató is.)

Aláírásgyűjtő ívek a kampány kezdetétől igényelhetők lesznek a központi standon kívül a Vadász u. 29 szám alatti Zöld Udvarban is, az Ökoszolgálatnál.
A kitöltött íveket Budapesten a központi standnál (állatkert) lehet majd leadni; aki a postai utat választja, az (lehetőleg ajánlva) adja fel a kitöltött íveket a következő címre:
Tolna Megyei Állat- és Természetvédő Alapítvány
7100 Szekszárd, Kilátó u. 31.

Bővebb információ Fiáth Szilviától kérhető: fiszi69@freemail.hu
* tudom, hogy sokan vagytok 18 éven alul itt, de Ti pedig tudok segíteni az aláírásgyűjtésnél a kihelyezett pontokon; a család agitálásánál (esetleg anyu - apu beviheti a munkahelyére, ha felvállalja az ügyet, én is hozok be a munkahelyemre, illetve a barátaim is kézbekapják, ők is ugyanezt tegyék a munkahelyükön), csak ívet kell hoznotok, és tényleg figyelni, hogy ne írja alá 18 éven aluli, többször ne írja alá senki, mert az EGÉSZ ÍV érvénytelen lehet...

50.000 aláírás kell, két hónap alatt, kis odafigyeléssel, agitációval SIMÁN meglesz!

A vitát kirobbantó ügyről: www.zoldmagazin.com/belso/szekszard5.html#hiteles

Szerintem a pali kutyáját vagy gyerekét kéne a kocsi után kötni, hogy átélhesse a kínt :evil: , mellesleg sosem tudtam megérteni, hogy kínozhat valaki egy ártatlan állatot, mi lehet benne az élvezet. Azt tudom, hogyha BÁRKI az én cicámat bántaná, hát én kitépném a szívét és megenném reggelire! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.317 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére