Állatbarátok

Több
21 éve 2 hónapja #130712 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Sziasztok!

Layla: Biztos megkapod őt... Szorítok.

xyz:-))): Mit keresel az állatorvosin? Gyakorlaton vagy? Kisegítő munkán? Önkéntesként? Mennyi idős kortól lehet oda menni? Tudod én is állatorvosnak készülök már nagyon, nagyon régóta. Hogy lehet bejutni???



Layla: Én is ugyanúgy gondolom mint a többi elöttem már felszólaló.
A szomszéd gusztustalan dolgott tett!Én még le is ütöttem volna!!!! :twisted:
De te egy új és igaz barátra találtál, és biztos a tiéd is lesz!Vagy legalább is szorítok neked!

Szméa:
Az állatorvosi egyetemen dolgozom, mint önkéntes!
Azt nem tudom, hogy hogy kerülhetnek oda be, mert én is csak úgy jutottam oda, hogy az egyik ismerősöm ott dolgozik, és ő protezsált be!
De szerintem te még nem jöhetnél oda.
Talán ha majd 11.-es leszel!
De akkor is csak egy-két hétre, mert tovább nem nagyon engednek.
Nekem szerencsém volt, mert a nyáron ott leszek!

DE HA KELL VALAKINEK CICCA, AKKOR AZ FELTÉTLEN SZÓLJON!!!!!!

üdv.:
xyz:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130671 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Nyaralunk, ahogy látom. Ahhoz képest, hogy most egy vigyázó sem volt nagyon jól viselkedtetek... Topic Gazdai dícséret! :P
Az én macskám Mary a telkünkön elemében van. Nagyon bátor és kénytelen voltam ruházni a "Telek Őre" címmel. Igaz, ha más macskát vagy nagyobb állatot lát elrohan valami biztos helyre, de egyébként nagyon "lelkiismeretesen" figyel a rendre, amit nem fog tudni megóvni, ha veszélybe kerül, de legalább figyel rá. :wink: Nagyon sokat legelészik és ebből kifolyólag (szószerint(júúúj :twisted: ) nagyon sokat hány. Érdekes otthon rá se hederít a macska fűre, de lehet, hogy jobb is. Róla röviden ennyit.

Layla: Biztos megkapod őt... Szorítok.

xyz:-))): Mit keresel az állatorvosin? Gyakorlaton vagy? Kisegítő munkán? Önkéntesként? Mennyi idős kortól lehet oda menni? Tudod én is állatorvosnak készülök már nagyon, nagyon régóta. Hogy lehet bejutni???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130509 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sziasztok!!!

Lenne egy kérdésem a macskainádokhoz, és azokhoz is akik szeretnének macsekot.
Az állatorvosi egyetemen a belgyógyászaton vannak kiscicák, amik elvihetők!
Szegények még naon kicsik, és sok-sok gondoskodásra szorulnak.

Van 3 db: 4 hetes cicc
- 1 fekete-fehér lánycica
- 2 fehér cirmos fiú/lány
És van 4 db: 1-2 hetes cicc
- 2 fekete
- 2 cirmos (ezeknek nem tudom a nemét, mert még olyan picik, hogy nem naon néztem meg amikor etettem!)

Ha esetleg valakit érdekel, akkor az szóljon nekem!

Üdv.:
XYZ:-)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130431 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hjaj gyerekek!!!Beteszek róla mejd 1 képet ha tudok!8 hetes,őőőő...tuti h.fajtiszta de komolyan nem tom milyen fajta..szégyellem meg minden de elfelejtettem megkérdezni :P Majd jövő hónapban megyek és megkérem apumat hogy kérje meg a tesóim hogy adják nekem mert nálam biztos jó helye lesz meg szeretgetni fogom meg minden,csak kapjam meg!Akkor biztos hogy megkérdezem és sok sok képet fogok bettenni nektek!Úgyhogy tessék nekem nagyon szorítani!!!! :)
Penngaladiel:NEKEM IS!!!És az a furi hogy még hasonlít is!(úgy tudom hogy Huannak zsemle színe volt ugye?)Csak az a különbség hogy az én Huanom fekete!De nagy testű drágaszág lesz :D
Rándzsa:én hogy örültem volna ha az én Ginivém elszállt volna!Biztos kötődtél hozzá ezért fáj hogy elment!De ne aggodj hála neked kapott egy új életet és ez fantasztikus érzés ;)

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130429 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vilya: :bawling:
Layla: Kiverem a belét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!öööööööööö bocsika.... :oops:
Igaz, hogy most van két hete, hogy megtámadt egy kutya, de azért ez már túlzás!!!! :evil: :rmad2:

Nálunk( kb 4 éve): A közelben volt egy cirkusz, gondoltam megnézem a tigriseket :wink: :twisted: ezért odamentem. Fogalmam sincs, hogy melyik a ketrecnél találtam egy törött szárnyú galambot. Természetesen hazavittem és ott neveltük. Aztán 3 hónap múlva szárnyra kelt és elment az én kis Gigim... :bawling:
Na, ennyi!
Ja! majd elfelejtettem! Az elveszett Haldír nevezetű kismacsekunk, aki 2 hétre elment (9 hetes macsek), aztán meg egy nap elballagot hozzánk... Aztán kiderült, h 2 házzal arrébb viselték a gondját... De még mindig nálunk deekkol a kis szemtelen! :wink: :roll: :twisted:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130356 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszönöm szépen az együtt érzéseiteket! :(
Layla nagyon gonosz emberke lehet az olyan, aki belerúg egy kiskutyuba. :x :evil:
Én is azt kérdezem, amit Nenya!

Képzeljétek ma reggel talált a nagypapám a szomszédban egy kisrigót, még nagyon pici volt, de már tollas. Át is mentem érte és beraktuk egy kalitkába, hogy addig se egye meg a macska. Sajnos el kellett mennünk otthonról, úgy hogy nem tudtam figyelni őt, de már magamban el is neveztem Gwaihirnek. :wink: Mikor este haza értünk, akkor láttom, hogy madárka nincs a helyén és kérdezem a nagymamámat, hogy hová lett és akkor mondta, hogy ott van a tetőn (nekünk van egy kisszanetlink, amit a nagypapám épített és annak alacsony teteje van.). Mikor felnéztem ott volt az anyja is és etette. Nagyon aranyosak voltak. Rákérdeztem, hogyan került oda fel és a nagymamám mesélte, hogy először csak a kalitkát nyította ki, mert hallotta, hogy hívja az anyja, de nem szált, be, aztán keritett egy dobozkát, de arra se szállt rá az anyukája és végül a tető szélére tette, ahonan magától felmászott a legtetejére a pici madárka.
:)


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130312 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Layla, gratulálok a névválasztáshoz! Huan az egyik kedvencem a Szilmarilokból... Biztosan rászolgál majd :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130300 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vilya: nem tudok mit mondani... annyira sajnálom... :bawling:

Layla: micsoda egy tahó!!!És még képes lett volna kifizettetni a kutyát veletek, mikor az ô figyelmetlenségébôl majdem megfulladt?! :rmad2: Jó, hogy megmentettétek! Mesélj még róla!!! Milyen fajta (mert, gondolom, fajtiszta, ha ennyi pénzt akart érte kérni az ürge), mennyi idôs?

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130203 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vilya: :cry: Részvétem!Nekem is volt 1 madaram..én tök véletlenül akadtam rá az utcán..teljesen le volt gyengülve(egyébként tengelic volt)és elvolt törve a szárnya..elvittem dokihoz azt mondta hogy ha a 2 hetet kibírja akkor megmarad...eljött a 2 hét..és...elment...egyszercsak...így...elaludt...ÁHHÁÁÁHÁÁHÁÁÁ :bawling:

Képzeljétek!Kórházban voltam a héten(de ez most tök mellékes csak ezzel kezdődik a dolog..na...izé..)És tök kómásan jövünk haza apummal...felmegyek a lépcsőn,leülök a teraszra,apum bement a házba,és hallom hogy vmi kegyetlen nagy sírás van a szomszéd kertben...(tünde szemeimmel :twisted: )nézem hogy mi lehet az,hát látom hogy egy kistutyus 1 kutyakajás dogozba beszorult és nem kap levegőt.Na nem tudtam felkelni ezért nagy ordibálásba kezdtem hogy apum odajöjjön!Szerencsére odajött és mondtam neki hogy röppenjen át a kerítésen és mentse meg a kutyut mert a szomszéd nincs otthon és megfullad ceginy!Na megmentettük..amíg a szomszéd haza nem jött nálunk volt!Megszerettük meg minden meg ragaszkodott is!Hazajött a gazdája!Épp átakartam neki szólni hogy itt a kutyuja és látom hogy vannak tesói a kuytunak és szaladnak a gazdihoz mire az 1 fatálisat belerúgott az egyikbe!A szemem kiesett hogy mit művel az a tahó cegínykékkel!Aztán észrevette hogy hiányzik 1 és átjött hozzánk!Követelte vissza a kutyut(joggal)meg hogy ha megtartjuk fizessünk neki 30.000 Ft-ot...apum szerencsére leoltotta az ürgét hogy mennyibe kerül 1 megfulladt kutya konzervdobozzal a fején..mert mi azt kérjük!Erre nem mondott semmit és nekünk adta a kutyut :sungl: !!!Csak... :crying: én még nem lakom ott(mmint apumnál és azért voltam ott mert nem bírtam volna hazajönni Gyöngyösre abban az állapotban)és azzal a kutyuval úgy megszerettük egymást meg minden,és annyira hiányzik(mert ma már itthon vagyok)És nem tudom hogyan szerezzem vissza...és Huannak neveztem el...a tesóim meg minden baromságot ráaggattak hogy:Friskies(ilyen kutyakaja volt a fején)meg Konzerv és olyan szörnyű....vissza szertném kapni..de nem tudom hogyan...

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130174 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Üdv!

Nagyon rossz hírer szolgálok számotokra....
Ma reggel a madárkám eltávozott az élők sorából... :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: [size=9:1o9zbo72]/Pedig ma kellett volna visszavinnem az állatorvoshoz.../[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130159 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én cicám ma volt állatorvosnál, és kapott két szurit, de tök jól bírta.
Bár leginkább egy zseboroszlán szokott lenni, állandóan harap és karmol :twisted:
De azért szeretjük :wink:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130060 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Üdv!

Új hírekkel szólgálok a madárról, bár nem a legjobbak... :(
Voltunk állatorvosnál, aki megnézte, kivette és kérdezgetett tőlem dolgokat, hogy eszik-e rendesen megilyenek. Valószinű nem atkás, de az orvos nem tudta megmondani, hogy konkrétan mi a baja. Adott két szúrit egy -egy tüben nekem, hogy minden nap 1-1 cseppet csöpögtesek a csőrébe. Az egyik vitaminos a másikban pedig antibiotikum van. És hozzátette két nap múlva hozzam vissza és ha nem változik, akkor vigyem el az egyetemre, mert ott sokkal többet foglalkoznak a díszmadarakkal. Holnap megyünk vissza, de semmi változást nem észleltem, sőt mintha rosszabbodna az állapotta... :cry: :cry: :cry:
Nem tudom, milyen az a egyetem, de biztos megkérik az árát... és pont ettöl félek... :( :cry: :( :cry:
Egyébként a madárkát nem boltból hoztuk, hanem egy tenyésztőtől, mert van egy ismerösünk, aki madarakkal foglalkozik /pontosabban galambokkal/ és ő ajánlotta nekünk a tenyésztőt.
Mikor a kutyusunk megbetegedet, akkor se tudták, hogy mi a baja... minden hogy vizsgálgatták, vért vettek tőle és a végén 15000 Ft-t kértek, úgy, hogy nem is tudták kideriteni a betegségét. Igaz kapott két szúrit, amitől mindig jobban volt, de utána visszaesett végül a nagymamám hozta rendbe aspirinnal. :roll:

A képek nagyon aranyosak, azok a táncoló hörcsögök is!!
:D Én inkább kutya párti vagyok, de azért nálunk is van egy cica, akit Jerrynek hívnak.
És a Ti cicusotokat, hogy hívják?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130029 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Sil írta: Felraktam a macsekjaim képeit a honlapomra:
sil.fpn.hu/Galeria/egyeb.htm
[size=9:1on071w8]A nagymamámék kiraktak pár régi fotelt a teraszra, a macsok meg rögtön birtokba vették. [/size]:wink:



Sil, olyían babusgatnivaloook!!!! Nagyon szép macsekok!! Egyszerűen, miért nem tudok ellenállni a cicáknak??? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129993 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Felraktam a macsekjaim képeit a honlapomra:
sil.fpn.hu/Galeria/egyeb.htm
[size=9:1orpgb4l]A nagymamámék kiraktak pár régi fotelt a teraszra, a macsok meg rögtön birtokba vették. [/size]:wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129992 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ej, de pangás van! Kéretik hozzászólni! Every body! Ne haljon ki a topic! Egyébként, csak azért írok, hogy két hétig gazda nélkül maradtok. Jók legyetek ám, mert nem akarok törölgetni! :evil: Sziasztok!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129806 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezt én is meg tudom erősíteni. De persze én ellenálltam. :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129768 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen, a gyerekek és az állatok között egészen fantasztikus kapcsolat tud kialakulni! Amíg a szülô bele nem neveli asaját félelmeit a gyerekbe... :roll:

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129733 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is cicc-párti vagyok. :wink: (Gondolom, már észrevettétek... :roll: ) Állítólag amikor kicsi voltam (még beszélni se tudtam), és bőgtem, és bejött a macsunk a szobába, rögtön abbahagytam a sírást...

Megnéztem a höriket... :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129694 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
a mi cicánknak régen volt egy játszótársa, a Gombi. Ő is egy kiscic volt, és folyton verekedtek. Mindig a Gombi nyert. Mára felnőttek, és a Macs (mi cicánk) másfélszer nagyobb a Gombinál, aki szerencséjére/sajnos elköltözött Vasvárra.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129660 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran:hát meghalok..hjaj....gyönyörűek!!!!
Az én cicám mikor kicsi volt,anyum kutyuja mindig bántotta(jorkshire terrier alias Pixi)és miután a cicám megnőtt nagyobb lett a kutyánál..na akkor volt az "OÓÓÓ" mert a macska megbosszulta a régi támadásokat és most a macs veri a kutyát!! :twisted: imádom az ilyen harcias és bosszúálló cicákat akik nem engedik hogy eltiporják őket !!!!!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129641 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: elájulok...

Hogy mik történnek a macsekokkal..... De annyi biztos egy darabig semmilyen kutya elé nem akarok kerülni...... Inkább nem mondom el, hogy miért....

Augustíne: nagyon tüncik a kiscicák... És azt képzeld el, hogy az én (most már) 2 éves macsekom az ágyamban fialt, a lábamnál....

JaMaN: örülj neki az én macskámat kis híján széttépték egyszer...

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129628 Írta: JaMaN
JaMaN válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Snecy: -a szent ügy érdekében jöttem újra el :)

Sajnos a 7végi macskalakásmentőakció szerény érdeklődésre tartott számot, de meglett így is, hatósági ellenőrzés lezárva, minden jól alakult, de azért jobb lenne lecsökkenteni a néninél lévő cicák számát mondjuk 10-re :wink:

4 lelkes állatvédő 3 nap alatt rendbetette a lakást, úgyhogy végülis jól alakult....

Viszont volt ott egy dobberman, aki állandóan tisztogatja a cicákat:)
Furcsa, hogy egy elég harcias kutya ennyire jóban legyen a macskákkal, de ha egy elment mellette, azt rögtön körbenyalogatta:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129586 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jahj!!! Istenem, de cukrok!!! Anniyra iiimádom a macsokat, meg a macskaféléket!! 8O
3 hete született az uncsitesómnak 3 kiscicája:
1 fekete, 1 fehér (ő a kedvencem), meg 1 szürke! :D Behaltam rajtuk, oolyan arik!! Elférnek a tenyeremben! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 2 hónapja #129518 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: hát azok a hörik... behalás! Egy órát fetrengtem a földön!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129436 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129435 Írta: Snecy
Snecy válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Helló Jaman!
Újra köztünk garázdálkodsz? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 2 hónapja #129420 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Area írta:
Mit gondoltok arról, hogy az Eu-ban nem adhatnak moslékot a disznóknak?


Hát ez egy fontos kérdés :wink: Sztem ha malac lennék örülnék neki,ha konyhásnéni szintén,mert egy gonddal kevesebb,bár mondjuk nem tom mi lesz így a sok maradék kajákkal(pl a sulikban)Megy a szemét telepre?Annak nincs túl sok értelme..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129416 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ok, kipróbálom. A cic nagyon cuki, csak kicsit kancsal.
egy kis téma, hogy ne legyen olyan off a topic:
Mit gondoltok arról, hogy az Eu-ban nem adhatnak moslékot a disznóknak?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.247 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére