Állatbarátok

Több
21 éve 7 hónapja #101067 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Attó függ,hogy mikor,hol...meg hogy Lengednek-e... :roll:

Cézike okoska,meg érdekli is egy ideig a dolog, tök édi amikor +akarja érteni,hogy mi a feladat! Egymás mellé pakoltam pár asztalt és azokon kellett lavírozni,meg átugrálnia egyikről a másikra,a végén meg ott volt a lasztija és azt kellett visszahozni.Először mindíg kikerülte aztán a végére felugrott és leszedte a lasztit,nem értette minek kell a bonyolultabb úton menni! :lol: de aztán sikerült! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101065 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem csak ülni, feküdni és maradni tud (néha), nem vok egy kiképző tipus :oops: A láb mellett jövésről meg álmodni se merek :lol:

Rago:kár :( :( De azért Te el jössz ugyi?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101061 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jocil:
a Cézikét én kb 3évesen kezdtem nevelni ami elég vicces volt,mivel még csak 10év körül voltam és a kuty se vett komolyan,de most már láb mellett jön,ül,fekszik,de +ért egy csomó mindent,hogy mit mondok neki...

A tali jó 5let,de Cézike a Nagyiéknál lakik úgy 70km-re innen szal őt tuti nem tudnám Lhozni.. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101058 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát, én jövő héten Lijes talira tipegek és annyi egy 7végére elég, mivel tanulnom is kell a felvételire, mer most néztem meg h 19.-én írásbelizek 8O Szal jujujujujuj! :x Viszont vmikor azután vszeg yó :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101052 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerwen, Cicafül :)

örülök neki.
akkor várom az idöpontjavaslatokat,és esetleg a helyszint is.
részemröl bármikor jo :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101031 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is benne vok :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101029 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én maszkimálisan támogatom ezt a ragyogó ötletet!!! :lol: :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101024 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kedves mindenki :)

mit szolnátok egy hatalmas "Kedvencek talijához " ?
A kutyáknak finicsontot , a gazdáknak egyébb finomságokat a magamm részéröl biztositok :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101022 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyszer tök hangosan elröhögtem magam az utcán, mer egy pitbull rám vigyorgott :lol:

Balta régebben nem mindig kapott annyi szeretetet, mint amennyit kellett volna :oops: Mivel két évig kajakoztam és hetente hétszer volt napi 2-3 órás edzésem, nem sok időm jutott rá.Persze ezt nem azt jelenti h le se xartam pl egy időben minden nap 1/2 6-kor (és ez nálam nagy szó)keltem h kivigyem sétálni meg egy kicsit jáccak vele, de nem működött olan sokáig.Ezt most próbálom bepótolni.Hát, elég hülye voltam.De szerencsére anyuék azért foglalkoztak vele, szal nem volt olyan vészes a helyzet :)
Bátyóm, amikor kicsi volt Balta mindig magának akarta én meg mondtam h ne fogdossa már fojton, hagyjon nekem is egy kicsit belőle :lol: Erre ő "Dori, ez családi kuty", bezzeg amikor lapátolni kellett a xart "a te kutyod" :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101014 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran: az hogy nem balhés az csak azt bizonyitja , hogy jo gazdija vagy neki, és jol neveled.Ez igen dicséretremélto.
Ma sokan nem tudják hoygan kell igazán egy kutyát nevelni.
Nem mondom , hogy én profi vagyok benne , de igyekszem.
Sokan csak azért vesznek kutyát , hogy jajjj de cuki , olyan jo babusgatni stb stb.
Ez nem kutyanevelés :(
Egy kutya szeretet , odafigyelést igényel ,de ezzel igy van minden házi kedvenc is.
Ha szeretettel fordulsz felé , odafigyelsz rá , törödsz vele, akkor mérhetetlen nagy szeretet kapsz töle , olyat amirol talán még álmodni se tudsz.
Egy kedvencröl sok dolog elmondhato ami kevés emberrol.
pl hüséges

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100999 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw,Jocil:Oan sütiiik!

Cézikét én is meg szoktam dicsérni,ha megvéd,de 1általán nem balhés! Csak,ha provokálják... :roll:

Egyszer mi is kint aludtunk a kertben Benikével (goldi). Vagyis mi sátorban,kuty a kertben. Este olvastunk vmien könyvet,szépen zseblámpával,ahogy kell. Én fejem a sátor ajtó elött volt.Amikor egy oan részhez értünk:....és akkor feltünt két szempár a bokorban... Erre felnézek és Benike ott áll a fejem fölött és teljes boldogsággal vigyorog,szájában egy fél centis botocskával :lol: Elöször tökre +iedtünk,de oan édi volt,hogy csak nevetni lehetett rajta! Ezen felbátorodva meg is próbált bemászni a 2személyes sátorbe,ahol már úgyis 3an aludtunk...

És sztem a kutyok igenis tudnak vigyorogni,különösen az ien "bőbőrű" kutyik :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100985 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez jo dolog , ha megvéd :)
a fifike a hugomat nagyon védi , igaz látszik ugy lett nevelve , hoyg szeresse a "gyerekeket" .
Sokszor veszem észre hoyg Fifike rendet tesz ha pl két veszekedo gyereket látt....
és a gyerekeknél általában Fifisimogatás a vége :)
hacsak nem jön egy fura szülö és nrem kezd el kiabálni: jajjjj vigyee inen azt a vérebet .....
Abban is biztois vagyok hoyg nemcsak Balta kisangyal :)
/na most mindenkire rá van bizva ezt hogy értelmezzi :lol: /

Mostanában szoktunk a Fifivel örjáratozni , ez azt jelenti , hogy a lakotelepen "járörözünk".
Szerencsére még nem volt komolyabb "bevetés" csak egy tujatolvajt kaptunk el , aki a kerületi parkot dézsmálta éppen, de mikor meglátta a kiskutyusom , jobbnak látta abbahagyni az ásást.
Ezen kivül szinte mindennapos sajnos az , hogy 14-15 éves szipusokat kell rendre tenni m vagy épp a discobol hazatántorgo ifjakat.
Igaz néha meg lehet mosolyogni amikor néha megkérdik :
ugye már vacsorázott ?
meg hogy:
jo kutyus , aranyos kutyus .... na inkább futok ....

ilyenkor mindig elmosolyodok ... és ez jár a fejembe ...
hát igen , ö az ENYÉM !
egyébbként szokták mondani a kutya olyan amilyenek nevelik és amiylen a gazdája.....
ezzek szerint itt csupa jo gazdi van.
puszantás minden aranyos gazdinak , és meghajlok elötettek , ezzel is kifejezve elismersem .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100984 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sztem egen, jól teszed, hogy dicséred.Nekem is volt hasonló esetem.Egy csövi gyütt felém, kicsit megijedtem tőle, mer a kezei a háta mögött voltak és furán nézett rám.A park meg tök üres volt.Balta észrevette és mellém szaladt (pedig 20-30 méterre szokott futkosni körülöttem), egész séta alatt mellettem volt, a csövi + úgy 30-40 méteres távolságból követett minket.Húztunk is haza.Otthon meg agyon puszilgattam a dögit.Biztos vok benne, hogy Balta megvédene ha kell.És ez tök jó.
Ha verekszik akkor is megdicsérem.Álljon csak ki magáért.Egyébként ő nem verekedős, csak ha provokálják.Tulképp egy kisangyal :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100983 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ja és aki netán élőben is szeretné láttni a kiskutyuskám... minden megoldhato :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100982 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nos akkor ujabb story :)

Fifike kuytám , mint a gazdája is utálja az alkoholt .. már messzirool megérzi ha valaki ivott... háát igen a hires kutyaszimat :)
Egyik esti sétánál szaladgál fel alá , dobálom neki a kis botokat , ö meg rohan érte és hozzá mutatja megvan....
ehgysze csak láttom a kutyusom fogja otthagyja a botocskát sé elkezd rohani...
nézzem mi van , miért rohan ....
láttom közelit felénk egy emberke aki kicsit szlalomba járt csak éppen azok hiányoztak amiket ki kell kerülni:)
Fifikutya elindult ezerrel az ember felééé
közben harci ugatások , vicsoritások .....
most gondoljatok bele ... este egy nem kicsi közel 60 kg-os kuyta rohan felé vicsoritva ugatva morogva :-) ))
az emberke megállt .... erer akuytusom is , megállt lefeküdt szépen ...
a piokás báxcsi fellélegzeve elindult .. kuytám ere felpatt és ujra felééé
de még jobban morogva :) ))
majd kb egy métere töle elkezdte körbe körbe rohangálniii , de hang nélkül ....
majd eléállt és annyit "mondott" :vau
na az emberke erre futás ....
szerintem meg se állt hazáig
Hos kutyám jött oda hozzám emelt fejjel , szoszerint iylenkor kihuzza
magát, felemeli a feját és muttaja milyen büszke magára....
és persze én mint jo gazdi megdicsérem :-) )

Sokan lemorognak , hogy miért dicsérem meg ilyenkor ...
azért dicsérem meg , mert megvédett és ez nagyon jo !
és azért plusz dicséret is jár neki egy velöscsont kiséretébe , mert nem támadott , csak tudtára adta hogy ö ezt nem szereti.
Szerintem iylen egy igazi, jo kuty ,a ki tudja mikor kell támadni és mikor lehet támadás nélkül megoldani.
és még mondják hogy a kutya buta :(

szerintetek jol teszem ezt hoyg megdicsérem ilyenkor ?

szerintetek jol teszem , ha ilyen esetbe megdicsérem ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100972 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jocii:kuty naon tündér :wink:
Rago1:jah, bocsi :oops:
Rago2:ah, de cuki :lol:

Egyszer kicuccoltunk a telekre és egy 7végét ott töltöttünk.Anyuék bent a házban, a bátyám, bném és én a sátorba alukáltunk (bátyuskám kiöntötte a colát, szal reggelre tele lettünk hangyával :x ).Nah, az éjjel tök nagy vihar volt meg szél és Balta egész este nem aludt mer őrizte a telket (összevissza ugatott mindent) és 5 percenként visszajött hozzánk és megszaglászta a sátrat, hogy élünk-e még :lol: Úgy megsajnáltuk, hogy szegény kint az esőbe, hogy beakartuk engedni a sátorba (amibe amúgy is szűkösen voltunk), de ezzel csak azt értük el, hogy Balta ráesett a bátyra (megérdemelte :twisted: ), vizesek és q kutyszagúak lettünk, szal tök heppik voltuk.Ozt Balta magától elhagyta a terepet, tök viccesen jött ki az egész :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100967 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jocil:Kutyu édiiiii!! :P
Mondjál még ieneket!!!

Mikor Cézikét +tanítottam az ajtón bejönni 1x bejött hozzánk este látogatóba! :lol: Elvileg ugye a kertben lenne,de ha mi ott vagyunk mindíg az ablakom alatt alszik,amiért mindíg leszidják. Most kitalálta,hogy beugrik a folyosóra,de ha nyílik az ajtó kiugrik és akkor nem bukik le! Hát ugye kint esik az eső,kuty csupa víz és attól,hogy kiugrott még ottmaradt a vízes lenyomata! :lol: Látszott,hogy hogy feküdt! Oan édi volt!


Nerw:Asszem nem is az osztályból volt.. :roll:

Supersonica:1et értünk!

A vége az lett,hogy vhogy (máig rejtély) eltört az akvárium alja (alul,középen végigrepedt) és beltenger lett az osztályból amikor reggel jöttünk. Szerencsére még volt egy ujnyi víz és halackákat kimenekítettük egy beföttes üvegbe,aztán átkerültek az Anyám munkahelyén lévő 100 vhány l-es akváriumba.Szal végülis happy end :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100957 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
uppsz ez lemaradt :-)
jol van JOcii okos vagy :oops:


kep.tar.hu/jocii/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100955 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
köszönöm a kutyusom nevében a dicséro szavakat.
Van még egy ami sok embernek tetszik .... / a gazdáján kivül :) /
amikor megtanitottam kopogtatni.
Ezt a következoképpen teszi: séta után mikor feljövünk , odamegy a bejárati ajtonkhoz és a postaládát elkezdi a nozijával felpöckölni addig amig be nem engedi aki otthon van.
Van még pár vicces dolga ha akarjátok irhatok párat :)

és ime egy pár kép a Kutyuskámrol és a gazdájárol , és még valakiröl :-) )
hoyg melyik is vagyok én azt találja ki mindenki :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100917 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: A mi osztályunkban volt akvárium működött is egy ideig,de aztán leszavaztuk,mert vki pezsgőtablettát tett a vízbe, meg egy adag vízfestéket.. :evil:


Letörném a kezét az ilyen kis vicceskének! :evil: Szegény halak gondolom nem viselték túl jól...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100915 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Látom neked is jó osztályod van :evil: Nálunk az akváriumot az első focizás alkalmával lerugnák az tuti :x
Oviba viszont volt, csak mindig megette a halakat az egyik ovónő ciccje :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100904 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi osztályunkban volt akvárium működött is egy ideig,de aztán leszavaztuk,mert vki pezsgőtablettát tett a vízbe, meg egy adag vízfestéket.. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100903 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köccke :cry:

Nekünk összevissza ugrált, látszott, hogy van gazdija, mer ápolt volt és a kaját se falta, hanem szépen nyugiba.Tündér volt :lol:
Egyszer volt szó arról, h lesznek osztály hörik, az ofő (akit tökre utálunk több okból :x ) bele is egyezett, hogy lehetnek, de aztán szépen eltusolta az ügyet :evil:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100896 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:
1:cicc: :cry:
2:kutyik: :cry:
3:Egyszer a mi osztályunkat is elkísérte egy kutyi a koripályától a suliig,aztán köv.szünetben ott csámborgott a folyosón és szegényt ki kellett zavarni a suliból! :cry: Szegényke nagyon nem értette,hogy mit csinált rosszul,a mi hibánk volt,ha nem vakargatjuk először akkor nem jött volna velünk.. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100894 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sehol... :cry:

Tiszta sor :roll: Szegény kuty.

Jaj, tnap egy kuty begyütt a suliba (máskor is bejött már, de most nem csak az udvarra), szal ott kóválygott a folyosón és mivel mi vunk az ügyeletesek a mienk a suli :twisted: Persze megsajnáltuk szegényt, a fiúk becsalogatták a terembe, csomó kaját kapott meg vizecskét, de sajna ki kellett vinnünk :( Pedig lehetet volna osztály kuty :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100891 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:
Ezek szerint ciccek sehol..? :cry:

Épp ez a lényeg! Utána a kis nyertes "dögért" váltság-díjat kértek! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100887 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A névtelen anyaciccem is nagyon ragaszkodó, főleg miután megszülettek a picik szüksége volt segítségre és hálásnak tűnt.De azért elég bizalmatlan még mindig, csak a nagyinak meg nekem engedi meg h megsimogassuk, a többiekre fúj v elfut.Kettőnket nagyon szeret sztem és épp ezért nem gondolom h simán megszöktek Hipóval v ilyesmi.

Némelyik versenyen elég nagy a tét, szal eltom képzelni a veszteseket, h na most kinyírom azt a rohadt dögöt, biztos csaltak stb.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100883 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én soha nem tudnék +enni egy kutyit!!!

jocil:De süttii!! :lol:

Most volt egy balhé,hogy ha viszed a kutyot versenyre akkor ugye meg kell adni,hogy hol laxik a kutyi és volt egy banda aki vkit beépített és +tudta a nyertes kuty címét,aztán kuty pár nappal a verseny után "+szökött"

A Cézikét Nagyiék 5000Ft körül vették,nincs törzskönyve,de nekem tuti nem kellene! Én anélkül is imádom!! Amikor elmentek kiválasztani,akkor ő volt az aki odarohant és elkezdte tépni a cipőfűzőjüket! :lol:


Estel:Szerintem sem fontos,hogy fajkuty legyen!! Egy keverék sokkal ragaszkodóbb tud lenni,különösen,ha rosszul bántak vele.Mondjuk épp ebben van a rizikó... Aki meg fajkutyot akar az is van bőven egy menhelyen,csak nincs törzskönyve...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100881 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi Baltát vettük csak tenyésztőtől, Cézárt meg ismerősöktől kaptuk.
Szinte az összes cicceünk befogadott volt, soha nem volt fajtiszta macsunk, de nem is kellett.A sima házi ciccek szívósabbak, s általában hálásabbak is.
Pl a most elveszett anya ciccem is befogadott volt, ott nyávogott szegénykém a cseresznyefán :) A lány cicceket szinte mindig kidobják, mer hogy nem kell nekik évente egy tucat kis dögi.Vmilyen szinten megis értem ezeket az embereket, de azért szemétség.Épp ezért tartottuk meg ezt a drágát.Kétszer fialt le, mindkétszer el tudtuk passzolni jó gazdikhoz a piciket.Azért nem akartuk ivartalanítani, mer állítólag meghülyül a macs.Haveroméknak is bekattant.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #100598 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az enyém egy keverék, akit úgy talált apám. Teljesen odavagyok a keverékekért, és annyi kuty vár a menhelyeken, így én megfogadtam, hogy sosem veszek kutyát, inkább segítek egynek, és befogadom. Ráadásul, ami ma Magyarországon folyik az nem tenyésztés, hanem szaporítás, a kettő ég és föld. :evil:

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.077 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére