Állatbarátok

Több
21 éve 7 hónapja #101927 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Drága jocii!
Észrevételek:
1:A Margit-sz. így még mindíg elég nagy... :roll:
2:Akkor pl Area nem tud jönni.. :cry: (én ugyse meek)
3:Meg kéne nézni,hogy ki honnan jön és akkó 1cerübb lenne Ldönteni,nem? :roll:
4:Ezek csak amik felmerültek bennem,bocs,hogy beleszólók!!!

Nerw:Vhol 7végén van felvételi..

Nem hinném,hogy baja lenne a malacnak,akkor nem ette volna +!! Nem hülye!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101925 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Drága jocii!
Észrevételek:
1:A Margit-sz. így még mindíg elég nagy... :roll:
2:Akkor pl Area nem tud jönni.. :cry: (én ugyse meek)
3:Meg kéne nézni,hogy ki honnan jön és akkó 1cerübb lenne Ldönteni,nem? :roll:
4:Ezek csak amik felmerültek bennem,bocs,hogy beleszólók!!!

Nerw:Vhol 7végén van felvételi..

Nem hinném,hogy baja lenne a malacnak,akkor nem ette volna +!! Nem hülye!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101883 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jupéééééééé

hosszu szünet után végre be tudtam lépni !
ennek örömére akkor hadd hirdesem ki hogy

Március 8-án 13 ora Margit sziget ?

kinek jo ?

azért gondoltam Margoit szigetre , mert könynü megközeliteni , és a kedvencek is tudnának itt játszani :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101881 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha Pesten lesz, akkor én tutkó, hogy nem mehetek...... :cry: Pest... az három órára van, és egyedül nem hiszem, hogy felengednek.....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101875 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: áá, nem hiszem h vmi baja lenne tőle :)
Hely, hely, hely...gondolom vhol Pesten lesz v nem tom, majd eldől :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101760 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem, csak nyomda-bélfekélyt :)

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101717 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Newren:Szupi.. akkor már csak az a kérdés, hol.


A tesóm tengerimalaca megette a könyvem utolsó oldalát, és nem tudom, mi a vége! De izlett neki, és ez a lényeg...
[size=9:1bk5t32y] Egy oldaltól ugye, még nem kaphat ételmérgezést... :( [/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101625 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: hát hát...öö...asszem írásbelik után, de nem tom :? Habár átgondoltam és a 8.-a nekem is jó lesz vszeg ha nem gyün közbe vmi, mer általában 7köznapokon szoktak lenni a szóbelik.Összefoglalva nekem ok :wink:

Rago: mé? H h nem tucc? Nem engednek el?Neeee :cry:
Cicceim még mindig sehol, Baltával hnap mek keresni őket (már megint), de nem hiszem h találok vmit :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101494 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Megy itt a szervezkedés!! Én is srgítek,ha tudok,de sztem nem naon tudok.. :cry:

Nerw:Mi van ciccekkel?
(nem adom fel!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101491 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is segítek összehozni a bulit! Szal, 8, vagy 9. Nekem megfelel. Mivel szombat kell, ezér az első javaslat, márc. 8. Newren, az időpontokat mikor mondják meg?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101483 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Lényeg, hogy szombati napon legyen. Ezt a napot szinte bármikor meg tudom tisztítani (kivéve, ha TTT-t nézek, de az most nem lesz egyhamar :cry: ), ellenben a többivel.
Szombati nap legyen!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101473 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ez az.Elöbb utóbb összehozzuk/hozod :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101470 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jocii:
Ne add fel!! Amíg az első Viges talit szervezgettük/tem addig is csomó idő Lment és 1000x ránkszóltak,hogy ne offoljunk :? :wink:
Majd küldesz ellenállhatalanul vigyorgó képet v lesz vmi! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101425 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101406 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Márc 8-9-et nem tom, mer a szóbelik vmikor akkor vannak asszem, majd utána nézek.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101389 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran: ez legyen a legnagyobb gond :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nos hoyg tetszik ?:)

ami a talit illeti szoval febr 22 vagy 23 kilöve márc 1-2 kilöve :-(
akkor talán márc 8 vagy 9 ?

nem adom fel egyhamar :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101380 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tali ügyben:Én tuti felvételizek,majd talán késöbb... :cry:

jocil:És neten keresztül,hogy vigyoroghatnál? :cry: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101181 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekm minden jó, ami hétvége, és nem márc. első hete... [size=9:18i9oun8]1-9[/size] És elég előrre kéne nekem egy date, mert akkor mindent lemondok, amit késöbb mondanának.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101174 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:(

Szeretnék megkérni mindenkit akit érdekel , hogy irjöon egy dátumot , mikor lenne neki jo.
egyébb dolog esetén várom a priviket , vagy el eleht érni a :
06-30-26-44-595 számon szinte bármikor
nagyon szeretném ha létrejönne ez a tali .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101171 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
áááá, nekem akkor Világkupám van. Az időpont, igaz még nem biztos, de március első hete ezek miatt fogalt.........

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101169 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szoval akkor ujabb idöpontjavaslat: márc 1 vagy márc 2 !
Az biztos , hogy én és Fifike biztos résztvevő lenne egy iylen találkozásnak.
Szoval MÁRC 1 vagy MÁRC 2
szeretnénk olyan idot alálnia mikor minél többen ráérnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101147 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:még nem tudjuk, időpont is csak úgy naggyából van, hogy a 22-23.-ai 7vége után, talán...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101145 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Maffia:ééédi :lol:
Az én ciccemnek is vannak fura dolgai, pl ha naon melege volt nyáron, úgy ivott, hogy mind2 mancsát beletette a tálkájába.Aztán meg összevissza köhécselt a szőrgombócoktól :lol:

Szméagol:köcc :) Én is neked :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101144 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ugye nem pesten lesz a tali? Mondjátok azt, hogy kicsit lejjebb!
Pestre semmi képp nem engednek majd fel. Persze, engem Pécsre sem engednének el, de hátha.... :twisted: Ha hozok fotót, abból nekem egy egész album szokott kikerekedni....... :oops: :roll:
:wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101141 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Én is mennék a talira, bár a Mary-t nem tudom elvinni. (Gondolom ti sem hozátok a cicusaitokat :wink: ) De vinnék róla fényképet... (Aki nem tudja elhozni kedvencét személyesen, az szerintem tegye ezt.)
Én mindenképpen Szombaton tudnék menni...
Nerwen!: Drukkolok neked! Én pont az nap vizsgázok :crap: 27-én meg felvételizek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101116 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ezt látni kellene, de nem baj megpróbálom leírni: Van nekünk egy lassan egyéves hófehér, felemás (kék-sárga) szemű, gyönyörű lánycicánk (némi perzsa beütés megfigyelhető rajta). Sztrapacska a becsületes neve, de most már inkább Albinka (nekem meg Albinca).
Szóval: Albinca bejön a házba, nyomás a vizestányárhoz. Első mancsaival feláll az edény oldalára, és az egyikkel elkezdi fröcskölni a vizet. És közben húzkodja is a tálat. És a vizes mancsát meg nyalogatja. Az előszoba már úszik a vízben! És nem hagyja abba! Ha másik macska akar inni, elhúzza előle a tálat. És addig nem hagyja abba, amíg rá nem szólunk, vagy félre nem lökjük, hogy Albincacica hagyd már végre abba!
Na mindegy, ezt egyszer látni kéne, mert valami tündéri :lol:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101094 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Telumenthar: várunk sok szeretettel , és akkor igyekszünk ugy idöziteni , hogy mindenkinek jo legyen....
persze a a talikor szokásos TTT nézés ez esetben elmarad....
de ezt majd bepotoljuk :)
Most el lehet képzelni mit szolnának pl a Duna plázába ha megjelenénk ott a kedvenceinkkel :-) ))
Az én kutyám egyébbként is szeret elterpeszkedni, kinyujtozkodni .
neki minimum 3 szék kell :)
és lehet ö is harcbaszállna Aragorn és csapata oldalán :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101093 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ilyen akadálypálya féleséget én is csináltam, de ott nem igazán volt komoly munka :lol:
Engem se tuti hogy elengednek, de a felv. után úgyis engedékenyebbek :)

Telu:jerr :D
Jocii:köccke :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101089 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
huhhh..na ez engemiss érdekelne... bár állatként csak egy egeret tudok felszólgálni ami szerintem mst nincs szállitható állapotban ;) Azért ugye jöhetek én is? Csak kérlek Titeket hogy ne 22-23 mert akkor Rám-szakadék túra lészen ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #101084 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran: majd bevettem a szüleidnél ellenállhatlan Jocii mosolyomat :) )

akkor tehát én a magam részéröl javaslom hogy február 22 vagy 23.
ez egy szombat vasárnap.
És egyutal meg si lehet ünnepleni Nerwen sikeres felvételijét :)
Nerwen: veled vagyunk :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.107 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére