Állatbarátok

Több
21 éve 7 hónapja #103907 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kedves Nerwen!

Javítsatok ki, ha hülyeség, de a következőket tudom a fül-és farokkurtításról: eredetileg az állat védelme érdekében történt, főleg munkakuyáknál- dog, foxi, spaniel, stb., mégpedig azért, hogy a vadászat vagy egyéb esemény során ne sérüljön esetleg végzetesen az állat.

Hallottam olyat, hogy ma már, ha csak nem feltétlenül szükséges, nem végzik el, ha standard volt, ha nem.
Ha tévedtem, javítsatok, én is csak hallottam.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103898 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103825 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Köcce!Akkor csak a Filmben tünt másmiennek!
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103797 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Asfalothről ezeket találtam:
www.theargonath.cc/characters/as ... afotr.html
www.theargonath.cc/characters/as ... fotr2.html

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103792 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Asfalothról nincs képünk?Mert idönként máshogy néz ki.. :?
1ébként sztem is naon dönölű!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103790 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Annyira szép ez a paci 8O

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103787 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:
Akkor jó!
Képek naon tüncik/sütik... :wink:
Legalább nem csak én "képezek" :lol:
Csak,hogy csatlakozzunk a GyU-hoz:az alján vannak Keselyüstökös képek,csak nem akarom őket beszurni:
www.quintessentialwebsites.com/l ... scene1.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103777 Írta: [Nerwen]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103755 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Én szúrtam be képet is erről.
Azért csinálják,hogy a kutyinak FELÁLLJON a füle és,mert sok stenderben így fogadják el a kutyit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103750 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát, én nem naon vok tisztában ezzel a fül- és farokcsonkításal, hogy miért kell :oops:
Nem a kiskutyoknak szokták csinálni, hogy ne álljon föl a fülük?
[size=9:1wn4vj2h]bocs ha kicsit nyersen fogalmaztam v mi...

Rago: köcc, én is szurkolok[/size]

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103749 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

jocii írta: Ragoran: a fül és farokcsonkitásra.....
engem spec érdekelne ki mit gondol rola , mert ez ugyben nagyon visszafogottak az emberek.


Igen,azt én vetettem fel,de télleg úgy tűnik Lkerülte a többiek figyelmét a sok kép között.. :? A véleményomat meg már kifejtettem ezügyben,érdekelne a többieké!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103747 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran: a fül és farokcsonkitásra.....
engem spec érdekelne ki mit gondol rola , mert ez ugyben nagyon visszafogottak az emberek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103745 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol : nézzd csak meg
2003 február 12. 6:51 mit irtam ?:)
és a válaszodat is nézzd meg 8: 39 kor

:roll:

egyébbként hogy miért is visitott a tengerimalac ?
Tudod reflex , aszem Pavlov féle kisérlet :)
de ez szinte minden állatkánál megfigyelheto .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103743 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Malackám régen a hűtőre nyifogott,de most már messze van a hűtőtől és nem hallja,tehát biztos,ami biztos alapon, ha meglát:visít :wink:

jocii:
Képek roppant tüncik!!! 1ébként meik felvetett Tmára gondoltál? :oops:

Nerw:
1etértek Veled! Én is épp ezt "mondtam" vmeik képhalom után,csak azon mindenki átsiklott..
[size=9:ag5of6hi]szurkoltam!!Én holnap megyek![/size]

Szméagol:
Képkeresők világbajnoka?Na azért ne essünk túlzasokba! :wink:
Spánielek:
rajz:
www.petsr4u.com/Cocker%20Spaniel%20Pup.jpg
arany:
www.inseparabile.com/cani/_borders/cocker.JPG
www.dustyspets.com/Puppies/Cocker.jpg
nem kancsal ez egy csöppet?
www.dustyspets.com/Puppies/Cocker_BufW.jpg
www.birdcrossstitch.com/pets/new ... _small.jpg
www.jagdspaniel-klub.de/p_cs.jpg

kis csivava:
www.dustyspets.com/Puppies/Chihuahua2.jpg
Akit érdekel itt vannak kölyökkutyok minden mennyiségben,de nem akarom őket külön belinkelni,mert cegén Nerw kirohan a világból: :wink:
www.dustyspets.com/Puppies/

Border colli:
www.border-collie-in-not.de/Vermittlung/Bodo.jpg
www.welpen.de/zuechter/gutekunst/img6.gif
és itt a rövid szőrű változat:
www.wau-mau-insel.de/grafik/bobby2.jpg
erre szintén a Nerw meletti szöveg igaz: (ezt jól megaszontam) :wink:
www.petgang.com/petshow3/

Zene&állatok:
Itt Hádész szokott véleményt nyilvánítani,ha nem tetszik neki vmi úgy ordít,hogy ibkább kikapcsoljuk. :? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103733 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mert érezte, hogy neki jön valami. Különben, amienk is erre röfög.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103727 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Jociiiii: Nem március 1.? Nekem március 8 körül lehet, hogy felvételim van... Akkor?

Az én tengeri malacom a zacskó csörgésre és a hűtőgép ajtajának hangjára visított, de nagyon. :wink: Vajon miért? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103696 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
8-án akkor tali? Margit-sziget? [size=9:2e6h1twr]csak reménykedek[/size] :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103623 Írta: Nimdraug
Nimdraug válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én papagájom mindenféle zenére, hangra bukik. A halkaknál elkezd halkan csipogni (néha észre se lehet venni hogy csipog). A hngosaknál mintha el akarná nyomni a zenét a saját énekével: összevissza kezd el ugrálni a ketrecében és ordít. :?

A mostani papagájom elott volt még ketto;. Két fiú, de egész jól megvoltak: udvaroltak egymásnak, egymás tollait tisztították. Az öregebbek nagyon megbetegedett és meghalt. :cry: Ekkor vettük a mostani kislányt. A másik rá 2 hétre ugyanúgy meghalt. :cry: Azt mondák egymás után mentek, mert a lány papagáj nem betegedett már meg (így nem betegség). Lehet hogy tényleg annyira megkedvelték egymást hogy meg is halt a másikért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103600 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én ciccem Nirvanát meg Junkiest szejetett :D Hát, egen az én ciccem... :D Mondjuk mást nem is hallgattattam vele, nehogy rossz irányba menjen.
(Még mindig nem kerültek elő cegínykéim... :cry: )
A papagínóm meg krisz rudi :x ...erről többet nem is mondok.

[size=9:39blwemc]Jah remélem tudatalatt szurkoltuk/tatok nekem, mer ma 1/4 9-kor felvételizgettem és 14:00-re is mek :x ...meg pénteken meg kedden meg szerdán is mek, de utána már csak szóbeli...[/size]


"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103559 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Fifike abculut de imunis a zenák irát .
De a TV-t nagyon szereti , néha csak azt láttjuk hogy csak meredten nézz elöre a TV irányába.
Ha szolunk neki: Fifike gyere ....
a válasz csak ennyi: grrrrrrrrr hmmmmmmm

más: Ugye senki nem felejtette el hogy
március 8-án Találka :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103552 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekünk a nagycicánk is sokáig félt a csengőtől éppily okokból. Nem akartuk mi, de féltettük. Idegent alig fogad el, el is bújik olyankor.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103488 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Állatbarátok
:D :D Nekem régen a macskám csinálta ezt, mikor utaztunk, mert emlékezett rá, hogy "miskároltatni" ( :oops: ) is autóval vittük, és tökre kiborult, meg fújt mindenkire... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103485 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Aug: Még a malackához, akkor te malacod, egy elég hallgatag malac. A mienk hazafelé a kocsiban visítozott, kiugrott a dobozából, és rávetette magát a lábam mellett lévő répáskosárra. :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103478 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nincs neve :) mert nem tudtunk dönteni, hogy hogy hívják
Sztem oan 2 éves lehet, de nem tom pontosan mennyi, mert találtuk

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103476 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Thaur: hogy hívják? Mennyi idős?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103475 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én cicám nem bírja a zenét
rock, heavy metal -> nyávog az ajtónál, h engedjük ki v. halkítsuk a zenét
TTT, FOTR -> figyel, azt még bírja, de csak ha halkan hallgatom, ha picit hangosan (ami nekem még halk) akkor már rémülten néz rám és könyörög a szemeivel h halkítsam le a zenét ;)
Oan aranyos :D

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103471 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Szméagol írta: Téma: A ti állataitok szeretik a zenét?
Az én cicám az Enyára és A két Toronyra hátracsapja a fülét és kiül az arcára a jellegzetes "MI A FENE EZ???" kifejezés (aki ismeri tudja milyen idegesítő lehet). A kis pimasz.
Bezzeg Mozart-nál odaül a hangszóró alá és becsukja a szemét, látszik rajta, hogy élvezi. :wink:


Hát, ez aranyos volt. Az én malacom csak akkor sivít, ha érdekes, és hangos "zajok" jönnek a rádióból... (Pl.: Britney :D )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103467 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Rago: Te vagy a kép keresők világbajnoka :wink: Nem tennél be nekem minél több angol cocker spánielt és border collie-t, mert ezeket nem nagyon láttam (bocs, Nerwen!).

Téma: A ti állataitok szeretik a zenét?
Az én cicám az Enyára és A két Toronyra hátracsapja a fülét és kiül az arcára a jellegzetes "MI A FENE EZ???" kifejezés (aki ismeri tudja milyen idegesítő lehet). A kis pimasz.
Bezzeg Mozart-nál odaül a hangszóró alá és becsukja a szemét, látszik rajta, hogy élvezi. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103397 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jocii: nem értek én ehez :) Na mind1.

Szal, nem mintha unnám a képeckéket, csak csak. Izé. A legéééédibb kép is kicikét 50000xre máár...szal értitek :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103395 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerwen: már fel lett hozva egy téma de nem nagyon reagáltak rá :-( ((
egyébbként nem az axeleroval van baj , hanem az a server nem engedi be az Axelerot ahova fel lett téve a lap.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.150 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére