Állatbarátok

Több
21 éve 6 hónapja #106229 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyik sétánál is jól belemászott minden dzsuvába, amit talált a parkban, tök sáros lett, aztán mikor hazamentünk, játszani akart én meg nem és az lett a vége, hogy jól összeugrálta a fekete kabcim, amiből alig jön ki a sár :x És ez nem 1x fordult elő. Én meg ezt nem szeretem benne.

Area: hehe :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106228 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area: :lol:
érdekes egy állatkád van hallod-e!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106226 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Newren: most szépen megköszönné, ha éppen nem lenne fulladási rohama egy eltévedt répától. Persze nála még ez is természetes.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106225 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw: :lol:
Cézi meg belelül egy pocsolyába utána meg ráül a lábamra.ezt nem birom benne :wink:
Amikor széttépte a gumi lasztit az egyik pici darabot hozta oda és lerakta elém,hogy dobjam el neki,mint a régi nagy asztit.Oan édi volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106223 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ahh, Balta, mikor sárgára lett festeve az egész ház, csak azt láttuk, hogy megy hátra a kertbe és mikor visszagyütt már teljesen besárgult, mert neki dörgölödzött a falnak. Ő meg jött elégedett pofival, h nézd mien ügyes vagyok :lol: Persze jól rászáradt az egész, ozt vakarhattam hetekig :lol:


Area: cegíínyke :( Jobbulgatást neki :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106221 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az enyémek még sosem fáztak meg,pedig voltak páran. :roll:
Csak egyszer a hörim,de másnapra kutya baja se volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106219 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem vészes.. minden télen megfázik. Sok répát és vitamint kell neki adni, és nem kell olyan sokat szellőztetni.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106217 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area:jujj cegénke! Rakd a radiátor közelébe és csinálj neki egy helyet ahova elbujhat,és tud melegedni,ha akar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106215 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
megfárott a malacunk. :( Ült a terráriuma sarkában, arcal az üvegnek. Tüsszentett egy hatalmasat, és előtte az üvegen folyt le a dzsuva. :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106209 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Igen ezt a Cézi is szokta különösen,ha viszonylag frissen festettük a falat és szép tiszta ő meg egy pocsolyába ült. :lol:

szájszag?ez jóóóó!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106172 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: köszi :)

Balta meg olyan hüle, mert képes úgy csóválni a farkát, h a fal mellett áll és nem menne odébb egy lépéssel, hanem neki a falnak :lol:

Az a szajga tök aragorn :lol:
Először azt olvastam, h "Hallottatok a szájszagról?" :oops: :lol: Na mondom, jól van :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106168 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméag: :lol: Télleg! A Gyűrű az állatokra nem hatott ugyi?

A Cézi elötti kutyi (Portás) úgy csóválta farkát! :lol: Nem jobbra-balra,hanem körbe-körbe,tök vicces volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106165 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

A képek nagyon jók! :itscool:
Nerwen: Úgy megijedtem, mikor írtad, hogy mi történt Baltával... Örülök, hogy meggyógyult!!! :D

Brúnó, barátom spánielje, ha sétálni indultunk hosszan vonított és az egész teste beleremegett, annyira csóválta a farkát. Aki a közelben volt arra fölugrált és lelkesen nyüszített. Nem volt valami jól nevelt egyén, de a legaranyosabb kutya a világon.

Képzeljétek el Marykéből Gyűrű-hordozót csináltam. :wink: Nyakába akasztottam a gyűrűmet és azt mondtam neki, hogy menjen a Katlanhoz. Erre ő szomorúan rám néz, majd tanácstalanul a nyakában logó gyűrűre. Aztán meg nekiállt játszani a lánccal, a gyűrűt meg figyelemre sem méltatta. Lehet, hogy egy cicának, vagy valamilyen állatnak kellett volna adni a Gyűrűt? :? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106125 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én ezt a póráz kérdést úgy oldottam meg,hogy az ajtó elött leültetem,ráadom és csak akkor megyük. Amikor leakasztom a pórázt már rohan az ajtóhoz-vissza,addig amíg már majdnem ott vaok,akkor pedig naon kis okosan leül magától.
Hallottatok már a szajgáról?Az egy állat és mivel most ezt tanulom rákerestem.Hát itt van:
www.tinodi-sarvar.sulinet.hu/hon ... szajga.htm
www.tinodi-sarvar.sulinet.hu/hon ... mutato.htm
elég viccesen fest.. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106118 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egen, az egész napi punnyadás naon megerőltető :)

Azt meghalgatnám :lol:

Mikor megyünk sétálni, kiengedem Baltát, mer ugye el van kerítve, és ő rögtön felszalad a lépcsőn az ajtóig, könyörgő tekintettel néz az ablakpárkányra, mer ott van a póráz, aztán rám. És amikor megfogom a pórázt "elvigyorodik" és teljesen kikel magából, szo negyed óra mire ráadom :x :lol: Nem fogja fel h anélkül nem megyünk sehová :)

Henrik drágám már tudja, h Baltazár helyedre! :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106110 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lehet,hogy izomláza volt vmiért.. :lol:

A Beni szokott oat csinálni,hogy egyik lábáról a másikra áll és nyüszög.De a Cézi nem ezt csinálja.Télleg az a legjobb szó rá,hogy ciripel. :wink:

Hasonlít? Akkor naon tünci kutyi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106108 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is gondoltam arra, h csak megjátszotta, mer az este szinte megse bírt mozdulni, reggel meg már a nyakamba borult :? :)
A lényeg h jól van :) Anyum azért kihívta az állatorvost (az gondolom örült neki így 7végén), szo du gyün.

Nekün egy helyben toporzékol és nyüszög :lol:
A képek naon :aragorn1: -ok! :D Balta tökre hasonlít a 2. képen lévő kutyra :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106104 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Örülök! Mondjuk,ha bekajált vmit akkor nem hiszem,hogy ien gyorsan átment rajta :roll:

Velem a Cézi játszotta L 1x,hogy csak feküdt a házában és nézett bánatosan aztán gondoltam teszek egy próbát,hogy csak sajnáltatja magát v télleg beteg. Amikor következőre kijöttem hívtam (elővonszolta magát) és közöltem vele,hogy megyünk sétálni.Erre rlkezdett rohangálni,ugrálni,nyüszögni :lol:

Ha nagyon örül nekünk akkor tök hülye hangot szokott kiadni,oan mintha ciripelne.Naon édes! Ti kutyito is csinálja?
www.pointernet.pds.hu/Kutya/kepek/renoalona.jpg
www.pointernet.pds.hu/Kutya/kepek/Adel3.jpg
www.pointernet.pds.hu/Kutya/kepek/Alida5.jpg
www.szinesinfo.hu/pictures/9.het-ul-kicsi.jpg
ez naon tündér:
www.pointernet.pds.hu/Kutya/kepek/Teebee%20(9 ).JPG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106100 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago: ahh, de ariik :lol: Naonnaonnaoon :lol:


Balta télleg bekajált vmit, mer ma már semmi baja nem volt :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106079 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106075 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nem lehet,hogy csak magától bekajált vmi?Kertben,séta közben..
riddik.home.mindspring.com/Past.html
burma cic,oan cépen csillog a szőre!:
www.burmesecat.org/104.jpg
Tünci pici (nagy) macsek:
www.bigcatrecovery.com/images/baby_george1.jpg
www.turbotom.com/images/baby_cougar_small.JPG
kiscicc:
my.execpc.com/~jhillmer/kitty4.jpg
www.kidzone.ws/animals/kitten.jpg
www.secretia.f2s.com/images/louie3.jpg
de édiii:
www.universal-radio.com/images/cats/t09.jpg
catoftheday.com/archive/1999/October/27.jpg
www.botanik.univie.ac.at/pershome/temsch/cat.jpg
www.tunnel13.com/tucker/baby-tuck1.jpg
kis nagy cicc:
www.cattales.org/Taylors%20&%20Atlas.jpg
www.winchesterstar.com/TheWinche ... trzoo1.jpg
www.greatcatsofindiana.org/image ... 0T%207.jpg
www.katsation.com/posters/images/10000703.jpg
www.wildlifesurvival.com/her-cat-199.jpg
ez mien állat?
www.arizonahighways.com/Wildlife ... ngtail.jpg
pótmama:
www.moggies.co.uk/wybi/mama_squirrels.jpg
members.evansville.net/nap/baileyrainbow.gif
kis ciccek:
www.cats-central.com/cat-breeds/ ... ittens.jpg
lcms.queens.org/Cosmo/Im/JPEG/JPEG02/foster2.jpg
Egy halom pc cicc:
members.aol.com/_ht_a/cmw4578/my ... ittens.jpg
www.baddgrrl.com/images/twocats2.jpg
most megvagy!!
images.andale.com/f2/115/106/339 ... by5cat.jpg
figyelek!!
www.boston.com/globe/specialrepo ... salesl.jpg
még a pocija is pöttyös:
basts.com/Glitter5.jpg
jajj:
www.rebelpeddler.com/serviceline/cats/136.jpg
mien pici:
www.stobiepiel.com/kids/baby9.jpg
catshrine.homestead.com/files/Yogi_baby.jpg
www.kasukawa.com/nouchi/cat/cat_baby.html
kicsi egerek:
angelpawsrattery.tripod.com/Gall ... Babies.htm
mennyi kölyke van:
ladywind.com/bxrpages/mozartimages/moz8.jpg
www.thefunnypage.com/babies/cat_04.jpg
www.cats-central.com/cat-breeds/ ... eumanx.jpg
www.catwelfareohio.com/NewbornJason.jpg
www.tierheim-jodeit-brandenburg.de/cat12.jpg
www.tierheim-jodeit-brandenburg.de/cat25.jpg
csak össze ne gabajodj:
www.thaianimal.com/cat/cat_baby.jpg
gallery4collectors.com/images/Ba ... pardth.jpg
www.word-warrior.net/baby.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106074 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lehet, csak nem tom, akkor mit adhattunk neki :?
Most néztem meg. Cegínykém az óljában volt és alig bírta kidugni a fejét :( Remélem hnap jobban lesz.

Sztem az egy naon pici cicc :roll: :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106070 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De,ha vmi mérgezőt bekajált attól lebénulhat..
Ez nem tom mi,de naon édi!!
home.swipnet.se/~w-55704/photpers/gollum.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106067 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem hiszem. Attól mért ne tudná mozgatni a lábait? Gondoltuk h beleléphetett vmibe, de ma nem is volt kint sétálni :?
Köszi. Átadom :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106064 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nerw:Nem lehet,hogy bekajált vmit?
Add át neki gyógyító-fejsimogatásomat hátha használ! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106058 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Most adtam kaját Baltazárnak és nem tudom mi baja lehet, mert alig bírt oda jönni hozzám. Úgytűnt, mintha a hátsó lábait alig bírná mozgatni és úgy nézett, jaj :cry: Mi baja lehet? Holnap kihívjuk az állatorvost, ha nem lesz jobban. Pedig, mikor hazajöttem, kb 9-kor, semmi baja nem volt. Legalábbis rendszeres, mikor a kapu közelében vagyunk, gyors megsimogatás alatt semmi furát nem vettem észre. Anyu mondta h nem is ugatott egész nap, ami nem igazán megszokott.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106040 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago nagyon tündérek :D
Bnéméknek is van egy Süti nevü westijük :lol: Meg egy régi tolltartómon is van pár :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106015 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar:
Most egy malac,egy nyuszi,egy papagáj,az első 2eggyütt lakik :wink:
De össz 14malackám volt,ebből 4felnött a többi kölyök. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105973 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ragoran hány malacod van? :D
Nálunk reggel 5 óra 10 kor, mert apám ekkor szokott kellni...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.085 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére