Állatbarátok

Több
21 éve 6 hónapja #108881 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar: szerény ismereteim szerint attol , mert férge van egy kutyának nem halhat meg.
Az , hogy férge van szinte természetes dolog , ezért is van hoyg évente kétszer szokták ajánlani hogy egy féregetlenetisi kurát kell tartani.
Ez általában tabletta , ami kihajta a kutyábol a férgeket.
Én pl a fifi-nek ugy szoktam , hoyg kombinált oltást adtok teljes férgetelenitséssel.A Fifi iylenkor kap egy szoszerint nagy szurit , de ebbe benne van a védöoltás is meg a vezsetség elleni. plusz kap még a doktortol tablettát is.Igaz ennek a kurának az ára nem pár forint , de ugy gondolom aki kutyát tart annak tisztába kell lennie dolgokkal.
Ilyen pl az , hoyg menynibe is kerül egy kuyta fentartása.
Sorba kell venni , hoyg a kellékek menynibe kerulnek : pl poráz , játék
Az oltások menynibe kerulnek,Az etetés menynibe kerul.
És nem árt Vitamin is neki.Nem a tápszeres vitamin , hanem igazi vitamin.
Sokan esküsznek a iylen olyan kutyakajákra.
Én vegyesen szoktam a kuytusom étkeztetni, ugy gondolom ez az egészséges.Nem jo csak a sok tápkajával tömni öket.
Egy igazi kutyusnak kell a "házikoszt" is :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108873 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kutyákat is és CICÁKAT is ki kell évente féregteleníteni.Cicák részére is van tabletta, májkrémben pl. nagyon szépen beveszik.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108793 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108722 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon tünci az a két kis kuty.
Megkérdezem és holnap beírom, hogy mi is a volt a baja a Kölyöknek...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108714 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar:Ha férgei vannak egy kutynak akkor inkább rengeteget eszik,de nem fog hízni,tök gebe lesz és ha nem gyógyítják ki elgyengül és +hal.Ez ellen oltást is kapnak a kutyik.
Mondjuk nem vaok én oan jártas ebben.
kutyik:
bluedogpics.8m.com/VardaPuppyGrass.jpg
bluedogpics.8m.com/Vardapup.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108710 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ragoran írta: Nefadar:Mi volt a baja az előző kutyijának?


Huh, nem tudom, de valami olyasmi baja volt, hogy férgei voltak, nem tudott enni, mozogni. Lehet, hogy Te tudod a nevét a betegségnek, de megkérdezem, és holnap megírom.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108707 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar:Mi volt a baja az előző kutyijának?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108703 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Bár félek, hogy a barátnőm nemet mond, mert ami az előző kutyusával történt, csak 11 hetes volt amikor meghalt :cry:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108697 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nerwen! írta: Baltazár tnap kapott oltást. Tök rossz volt nézni...ő megse érezte, csak...brr! :x


Igen ezt általában a kutyik meg se érzik csak oan rossz nézni :roll: Ugyanoan,mint amikor Te kapsz oltást.Az se fáj annyira,csak nézni rossz.

Oan tünci ez a kutyi!Oaqn vidám!Kár,hogy nem tok neki segíteni. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108617 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is dolgozok azon, hogy találjak neki gazdit.

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108519 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar: szegény :cry:
Sztem egy ilyen tündér kutyát bizti befogad :)

Area: ne izgulj, lesz gazdija :wink:

Baltazár tnap kapott oltást. Tök rossz volt nézni...ő megse érezte, csak...brr! :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108515 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
ehhh, senki sem akarja örökbe fogadni a kutyust...... :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108383 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha a gazdi jelőlt nem jönne be, meg tudom kérdezni az osztályban, mert az egyik lánynak nem rég szökött meg az ő kutyusa meghalni :cry: és neki szerintem "jól jönne".

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108339 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméag,Cica:Én is 1etértek!
Időnként van a TV-ben ien szőrme-reklám,hogy vegyék meg,igazi bunda..huhh!Oan szörnyű!! V 1x állok sorba a postán és bambulok. Bejön egy néni és róka-sapkája van,a rókincs lába meg hátul összefonva 8O SZÖRNYŰ!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108307 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A képek naon arik :lol: :wink:

Szméagol, Cicafül: teljesen egyetértek veletek.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108278 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol...mintha magamat látnám...
10 évesen volt barátnonkkel egy "mozgalmunk": odamentünk minden bundás (ahogy akkor neveztük... :lol: ) csajszihoz, és beolvastunk nekik. Általában nemigen volt hatása, illetve csak negatív...egyszer még oda is jött velünk a tanárunkhoz és ott pattogott, hogy hogy lehetünk ilyen neveletlenek... Tök jó lenne azt mondani, hogy volt v. lesz vféle hatása...de sajnos nem hinném. Míg vannak emberek, akik bundát hordanak, csak mert úgy gondolják, hogy az státuszszimbólum, addig lesznek olyanok, akik megölik azokat az állatokat... De mégse szabad abbahagyni az ellenállást...csak tudni kell, hogy ez szélmalomharc. Amíg a törvény szigorúan nem bünteti a bunda hordását is, addig nem gyozhetünk...
(alapjába véve nem vagyok pesszimista, de e kérdésben nem tudok idealista lenni...sajnos :( )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108256 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Egy kissé ki vagyok borulva, úgyhogy most hű leszek a topichoz, de a témához nem.

Elöljáróban: Általában szemrehányóan végigmérem azokat az embereket, akik szörmét viselnek. Tudom ez sok esetben igazságtalan lehet, mert ugye van, hogy nem véletlenül visel valaki ilyen meg olyan bundát. De magvan a magam szeme és azt hiszem az esetek 90%-ban jól ítélem meg az embereket.
Tehát egy átlagos nap után (ma) jövök hazafelé az immáron kedvenc folyóiratomba mélyedve. Ekkor fölszáll a villamosra, egy "úrihölgy" (a barátnőjével) tetőtől talpig szőrmében. Idős, ráncos. Ez még ugye nem lenne baj, de a szeme fölényes és gonosz. (Ebből kifolyólag egy igencsak elenszenves egyén.) Jó alaposan végigmérem a lehető leglekicsinylőbb és szemrehányóbb tekintettel, majd újra folyóiratomat olvasgatom.
Ekkor elkezd beszélni a barátnőjével: "Ez a bunda nagyon drága volt ám! Valódi vadmacska szőr... De ugye szép?" 8O Gyöngyöző kacaj. Elképedve felnéztem rá.
Látott EZ macskát, amely sziklán mosakszik és alakját körül fonja a szikrázó napsütés? Szőrszálai millionyi, csodálatos kis arany tű. Látott sebesen szaladó macskát, amint hullamzanak izmai, szőrszálai, teljes harmóniában az ÉLŐ testtel? Látott ez ÉLŐt?
Nem... Én ezt nem tudom megérteni. Mi ez? Gonoszság? Tudatlanság?
Ember?
*Sóhaj*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108252 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma viszem a képet a kutyusról, mert eddig beteg volt a gazdijelölt.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108196 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar:Jujj az a cegén kacsa! :cry: Persze gondolom,hogy csak így rajzolták,de cörnű cegénke!

Beleg:Cukor a kutyi,de hozzánk tuti nem jöhet :cry:

Vegetáriánusok:Az állati husiban többféle fehérje van,mint a növényiben,de azért túl lehet élni a dolgot,SŐT!

ez cuki:
www.supergames.hu/kep/2003_03/macskacic.jpg
cicus:
www.supergames.hu/kep/2003_03/bs2.jpg
elfáradt a sok munkában:
www.supergames.hu/kep/2003_03/m49.jpg
szimat:
www.vicclap.hu/static/pic/allat/funnydogs.jpg
félreérthető:
www.vicclap.hu/static/pic/allat/drunk.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108186 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108142 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Találtatok már gazdit a kutyusnak?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108115 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hmmm...

Nekem nem kell kutya, a jelenlegi 3 elég...

(sot, amikor éjszakánként beszélgetnek a többi kutyával, kicsit sok is...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108056 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hali,

Nem tudom talaltak-e gazdit mar neki, egy baratom kuldte az emailt. Ha gondolod megadom a telefonszamot es tudtok erdeklodni, csak ide nem akarom kirakni.
Nalunk mar van ket nagy kutya meg egy macska, es anyosek nem orulnenek meg egy csahosnak. Pedig reszemrol johetne :)

Beleg

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107901 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na, nehogy megint meghaljon a fórum.
Ébresztő!
Szegény kutyusnak nem találtatok idő közben gazdit? Én is terjesztem a képeket az osztálytársak körében, és páran visznek is haza megmutatni a szülőknek, de általában ezt ők nem díjjazzák. És lenne egy kérdésem. Hol lakik most ez a kutya? Mert asszem van egy segítőkész ember....

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107795 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Jaj, de aranyos a kutyus... Anyukámnak mutattam és nagyon tettszett neki, de hát mi is lakásban vagyunk és akármit mond Konrad Lorenz soha nem hoznánk kutyát a lakásba.
A macska sokat alszik, de ez a kutyának nem életforma...

Rago: Azért öt-hat éves koráig laktak ház közelben (és ekkor már nem mondható egy oroszlán kölyöknek :roll: ) és ők VITTÉK sétálni.

(Nerwen!: Még nekem se dőlt el, hogy fölvettek-e az elsőbe, amit megjelöltem, de a másodikba már tuti. Hajrá, Nerwen!!! :wink: )

Fimbrethil írta: Szmeagol:én születésem ota vega vagyok és mégis megnőttem szal nem kell neked se várnod, ha van elég akarateröd akkor hajrá
(van növényi fehérje is+tejtermékek amiért nem kelll bántani az állatokat)
Fim


Az akaratom valszeg meg lenne, de édesanyám nem engedi. :? Nem érdemes megmakacsolnom magam mert éhen halni nem akarok (egyenlőre). :? Büszke lehetsz magadra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107783 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Állatbarátok
De aranyos! Én is szivesen befogadnám, de anyuéknak így is elegük van a sok állatból :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107621 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
aha, de remélem valaki segít neki.... :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107597 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Area nekem is az a baj sajnos, meg, hogy 3. emeleten lakok :(

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107595 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ááá, de édi kutyuskaaaa... Bárcsak befogadhatnám... de a szülők.... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #107479 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény kutyát hogy tehették ki. Olyan aranyos. Hazavinném ha nem emeletes házban laknék...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.100 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére