Állatbarátok

Több
21 éve 5 hónapja #110959 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok! Szombaton kapok egy fekete lánycicát! Hogy hívjam :?: :hein:

Segítsééég!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110922 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem mindhárom kutyám teljesen keverék, csupán az egyikről lehet tudni, hogy nagyrészt tacskó vér folyik az ereiben....
A többiek meg...
Fogalmam sincs, honnan származnak, tekinve hogy a háromból kettő kölyökkorában egyszerűen "bejött" a kertbe, mi meg befogadtuk. Aztán az egyiknek pár év múlva lett egy kölyke, de hogy ki az apa, azt csak sejtjük...

Én nem szeretem túlságosan a rotweilert meg a dobermannt, sőt a németjuhászt sem, egyrészt mert túltenyésztik, (a harmadik szomszédunk kutsája a saját gazdáit is megtámadja néha) másrészt meg aki ilyen kutyát vesz, az sokszor csak fel akar vágni vele, nem eredeti feladata szerint akarja használni.

A másik nagy baj amiből a kutyák vadsága ered (az egyik a nevelés, amilyen a gazda, olyan a kutya) a rossz tartás. Ha egy nagytestű sarki kutyát, ami különösen szabadsághoz szokott és szüksége van a mozgásra, egy emeleti kislakásban tartanak, ne csodálkozzanak hogy "bekattan". (volt pár éve ez az eset, amikor egy csecsemőt ölt meg a kutya, a gazdák szerintem igen sokban hibáztak, többek között ebben is, de másban is.)
Egy kutya, ha jól nevelik, nem bánt egy gyereket, sőt, vigyáz rá.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110914 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nos, csak egy aproság...

Nem tudom ki mennyire foglalkozik kutyákkal, de azért egy dolgot mindenkinek észre kellene vennie:

A KUYTÁK IS KÜLÖNBÖZŐEK!!!!

Értem én arra, hogy pl. a medveölöm egy tündérbogár..velem. Mindenki mást szét akar tépni a szó szoros értelmében ha akár a legkisebb gyanús mozdulatot is teszi. Gyilkos lenne? Nem..ez van a vérében és ezt kezelni kell. Persze lehet belőle fütyörésző kismadarat faragni, aki rúdról rúdra szökellve, tüllszoknyában piruettezik..de minek? Attol aztán s zépen elveszik az, ami magát a fajt adta.. és ez a bvaj a Pitekkel és a Rotikkal is..meg a Dobermannokkal...

Általában itt a túltenyésztés a hibás. Minél "jobb" , "erősebb" kutyát akartak kitenyészteni.. és ez lett a vége. Persze ivételek vannak, mint mindig... de ez esetben ezek a blökik a "selejtesek", mivel a génállomány nagy része nem ilyen.

Érdekesség... miért van az, hogy napjainkban a kutyák nagy része a tultenyésztés miatt betegedik meg vagy "akad ki" - de pl az Akitákat miért nem tenyésztették túl..vagy a Tibeti Masztiffot? Mert nem "divatkutya" ? Vagy miért... na mindegy... a lényeg, hogy most szereztem ezzel abeszólással egy jópár ellenséget :)

Előre is sorry, ha valakinek a fentebb felsorolt fajtájú kutyája van...de rövidke életem során láttam ezt azt és ez a fentieket támasztja alá...

Na, léptem..

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110908 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago nagyon arik a képek :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110829 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110827 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én ismerek egy pitet és az naon tündér,majd feldönt a szeretetével és ismerek harapós pincsit,aki minden ok nélkül harap..ne általánosítsunk.
Szanten szövegét most kaptam én is nemrég mailban..láttam vhol kutyisba is,de nemtom hol.."hogy fényképezz kutyát"címmel :lol:
pit
lehet erre haragudni?
ez egy sokat-mondó kép
ő "cak" cép

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110778 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110769 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Penni: infoim szerint amit irtál az már nem aktuális :)

Pittbull dologoz: na most egy nagy grrrrrrrrr-t mondok.
egyvalamit mindenkinek tudnia kell!
nem a kutya a hibás , hogyha vad , agressziv.
A gazdát nézzétek meg. Hányszor láttom , hogy a kis srácok itt vaditják a kuytákat foképpen apitteket.Gondoljátok maguktol vadak ezek a kuytusok ?
hát nem !
Akkár egy tacskobol is lehete vadállat aki harap mindenkit akit csak tud és ahol csak tud.
Amiylen a gazda , oylan a kutya is.
Egyébbként a pitt dologrol anyi hopyg sokan azt se tudják mia az pitt .
Amit ma pitnek hiv a jonép az staffordshire Terrier , a pittbull másképp nézz ki.
én sok embert megkérdeznék hoyg tudja egyátalán mi aza pittbull ?
nem kéne öszsekeverni az AMerikai pitt bullterriert a "pitt"bullteriert és a stafordshire terriert
igyekszem képeket kersni hoyg lássa is mindenki miylen egyformák ezek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110764 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kutyatémához:Én minden méretú kutyit szeretek.
A hírdetéshez: jaj szegény pici kutyuli.... :cry: Most vettük németből a feltételes módot. Olyan mondatokat kellett írni, hogy ha megnyerném a lottó ötöst, akkor mit kezdenék vele. É erre azt írtam, hogy építenék magamnak egy nagy házat, és hatalmas lenne a kertje. A kertben pedig ott csaholna, és nyávogna a környék összes otthontalan állatkája, és mind az én gondozásom alatt állna. Csa hát, nem nyertem a lottón.... :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110752 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

A munkahelyemen rakta ki valaki ezt a hirdetést:

Gazdát keresek
Eddigi lakhelyemen egy kisgyerek betegsége miatt le kellett rólam mondania a családnak.
Nem szeretnék menhelyre kerülni, vagy "elaludni", ezért gazdit keresek, akinek alkalmazkodó mivoltomból eredően hűséges társa lennék.
5 éve születtem, törzskönyvem tanúsága szerint szép múltam van.
Jövőm is lesz? Aki most magához fogadott, csak néhány napig tarthat meg, nem kér értem pénzt, csak az a kívánsága, hogy állatszerető gazdám legyen. Várlak.
Üdvözlettel:
Apolló

Telefonjaim a következők:
03-20/991-5768 (bármikor) vagy este a 319-5357 budapesti számon.


A hirdetésen van kép is a kutyusról, gyönyörű, aranyszínű spániel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110724 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nóli én a cicákkal vagyok ugyan így, mint Te a kutyákkal :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110711 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nefadar írta: Kutya témához, én csak a nagytestű kutyákat szeretem.
A kedvenceim:
:arrow: német juhász
:arrow: malamut, hasky
:arrow: kaukázusi medveölő
:arrow: skót juhász


Én szó szerint mindegyiket, max. nem a kedvenceim... :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110706 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kutya témához, én csak a nagytestű kutyákat szeretem.
A kedvenceim:
:arrow: német juhász
:arrow: malamut, hasky
:arrow: kaukázusi medveölő
:arrow: skót juhász

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #110702 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szanten: Kifejezetten a fárasztó vicc kategóriába sorolandó, de ez nem akadályozoztt meg
abban, hogy ne másoljam ki, és ne küldjem el a levelezőlistámon szereplő minden címre... :lol:
Szenvedélyes vicc- / humorgyűjtő vagyok, mindenkinek hálásan megköszönöm, ha ilyenekkel
bombázza az emil ládámat... :lol:

A pitbull témához hozzászólva, én csak annyit mondanék, hogy habár, én sem lelkesedem
ezekért a kutyákért, de ez nálam semlegest, és nem negatívat jelent...
A pincsik, akik köztudottan elég mogorva, morcos... lények, közülük is ismerek olyat, aki
sétáltatás közben, elrohan, egyenest be az Általános Iskola kertjébe, és végigugrálja :hello:
/-nyalogatja :tongue: /-szeretgeti :hello: az összes kislurkót...
Vgayis, sok minden viselkedési szokás függ a fajtától, de ha nem nevelik vadulásra,
akkor valószínűleg nem is lesz vad. Meg ugyebár, vannak kivételek... :wink:

Sajnos nekem nincs állatom, illetve van, de csak két teknős, akikért pedig őszintén szólva, nem nagyon lelkesedem, :? és próbálom valakinek elpasszolni... (tényleg :!: nem kell valakinek tök ingyen két darab vörösfülű ékszerteknős? Akváriummal együtt! Érdeklődni lehet emilben, ill priviben :lol: ) De nagyon szeretem az állatokat, csak legyen bennük valami élet is, ne csak úgy legyenek (lásd.: teknősök... :( ) Szóval én leginkább azokat szeretem, amik szőrösek, lehet velük játszani, és látszik, hogy épp milyen kedvük van... Szóval, igazán élnek...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110621 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szanten: Nagyon jó!!!
És nagyon ismeros...

Namarie: a mi macskánk mindig kiszagolta a gyógyszert, körbenyalta a májkrémet vagy egyebet és majdhogynem kiröhögött minket.
Amikor lenyomtuk a torkán, akkor is felöklendezte, akár a gyomrából is. Nem tudom, hogy csinálta, de annyira sikeresen, hogy sajna meg sem gyógyult...

(azóta már négy másik macskánk van, és a vajszívünket ismerve, hatványozódva fog növekedni a számuk...

A pitbullokról: Namarie, ilyen alapon minden kutyát eltorzítottak genetikailag, a feladatukhoz való alkalmazkodásért.
Tenyésztésnek hívják a dolgot.

A tacskót, hogy beférjen a rókalukba, az agarat, hogy utolérje a nyulat, a rotweilert harcra, a komondort és a kuvaszt a farkasok és a rablók elleni védelemre, a pulit terelésre, és így tovább.
Ettol függetlenül a kutya milyensége nagyrészt nevelés kérdése.
Én ismerek olyan tacskót aki nekiugrik mindennek ami él és mozog, és olyan boxert aki majd' kidönti a kerítést hogy összenyalogassa a kezem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110587 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kedves Cicafül!

Nekem az a bajom, hogy ezt a kutyát genetikailag mesterségesen torzították el. Tudom, nem mind &#337;rjöng&#337; fenevad, és amelyik él, az had éljen, de ne szaporítsák, különösen ne aljas célokra..Amúgy az egyes példánnyal nincs bajom, és bántani sem ezeket a szerencsétlen lényeket akarom.


Más: cicának gyógyszert beadni...hát a legegyszer&#369;bb egy darab májkrémbe burkolva, a jó mélyen alvó cica orra alá tennni. Felébred, és mire észbekapott, már le is nyelte. Tudom, ez az cica ocsmány becsapása, de muszáj, mert neki lesz jobb..Utána lehet kényeztetni finom falatokkal pluszba. Bár az sosem tilos.. :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110525 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szanten: igazad van :lol: Én már csak tudom :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110373 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szanten naon :lol: 8)

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110371 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hogyan adjunk be gyogyszert macskanak...]

1. Vedd fel a cicát és fektesd a bal karodra, mintha kisbabát dajkálnál.
A jobb mutató- és hüvelykujjaddal gyengéden nyomd meg kétoldalt a cica
pofiját
és amikor kinyitja a száját, a tenyeredben lévo tablettát dobd a
szájába.
Hagyd, hogy a cica becsukja a száját és nyeljen.

2. Vedd fel a tablettát a padlóról és a cicát a hevero mögül. Fektesd a
cicát
a bal karodra és ismételd meg a muveletet.

3. Dobd el az átázott tablettát és hozd vissza a cicát a hálószobából.

4. Nyomj ki másik tablettát a fóliából, a bal karodban tartott cica elso
mancsait balkézzel fogd szorosan. Feszítsd szét a száját és jobb
mutatóujjaddal lökd le a tablettát a torkán. Fogd be a száját és számolj
tizig.

5. Vedd ki az akváriumból a tablettát és a gardróbból a cicát. Hívd be a
párodat a kertbol.

6. Térdelj le a padlóra, a cicát tartsd szorosan a térded között és fogd
le
a
mancsait. Ne törodj a morgással. A párod fogja meg szorosan egyik
kezével
a cica fejét, a másik kezében levö vonalzót tegye a szájába és
csúsztassa
le
rajta a tablettát majd masszirozza a cica torkát.

7. Szedd le a cicát a függönyrudról és vegyél elo másik tablettát. Ne
feledd,
hogy új vonalzót és függönyt kell venned. Szedd össze az eltört nippet,
késöbb majd megragasztod.

8. Bagyuláld be a cicát egy nagy törülközöbe, a párod feküdjön rá, hogy
csak
a
cica feje lógjon ki a hóna alól. Tedd a tablettát egy szívószál végébe,
egy
ceruzával feszítsd szét a cica száját és fújj bele a szívószálba.

9. Ellenörizd a gyógyszer ismertetöjét, nem káros-e emberekre és igyál
egy
pohár vizet, hogy elvegye az izét. Ragaszd be párod alkarján a sebeket
és
a
vért hideg vizzel és szappannal mosd ki a szonyegbol.

10. Hozd be a cicát a szomszéd udvarából. Vegyél elo másik tablettát.
Tedd
a
cicát a szekrénybe és csukd be az ajtót úgy, hogy csak a feje lógjon ki.
Kanállal feszítsd szét a száját és gumiszalaggal lodd be a torkába a
tablettát.

11. Hozd be a garázsból a csavarhúzót és tedd vissza a szekrény
pántjait.
Tégy
hidegvizes borogatást az arcodra és ellenorizd, nem járt-e le a
tetanuszoltásod. Dobd el az elrongyolt pólódat és vegyél fel másikat.

12. Hivd fel a tuzoltókat, hogy vegyék le a macskát az útszéli fáról.
Kérj
bocsánatot a szomszédodtól, aki belerohant a kerítésébe, hogy ne üsse el
a
macskádat. Vedd elo az utolsó tablettát.

13. A macska elso és hátsó lábait drótozd össze és erositsd az
ebédloasztal
lábához. Vegyél fel kertészkesztyut és feszítsd szét a macska száját egy
feszítovassal. Nyomd a szájába a tablettát és önts utána egy liter
vizet,
hogy lemossa.

14. Kérd meg párodat, hogy vigyen el az ügyeletre, ülj nyugodtan, amíg
az
orvos összevarrja a sebeket az ujjaidon és az alkarodon és eltávolítja a
tablettadarabkákat a jobbszemedbol. Hazafelé álljatok meg a bútorboltnál
és
rendeljétek meg az új asztalt.

15. Hivd fel az állatorvost és beszéld rád, hogy jöjjön ki hozzátok.

16. Nézd végig, ahogy az állatorvos karjába veszi a cicát, a másik
kezével
beadja a tablettát, és azt mondja:
"Na ugye, milyen egyszeru ez?"

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110356 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie írta: A pitbull nekem nem kutya, hanem mesterséges csinálmány.


Meg szeretném kérdezni, hogy mi a baj a pit bullokkal???
Nem csinálmányabbak, mint néhány "cicakutya"...grrr :evil: Nagyon a szívemen viselem a pitek sorsát, és nem szeretem, ha valaki általánosít, mert hall ezt-azt...tudom, ahhoz ismerni kell néhány ilyen kutyát, hogy az ember megítélhesse oket...de akkoris!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110327 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerencsére még nem kell ezen gondolkodnam, mert még csak 9 éves a cica, és jó börben van, és így még 10 évig is elélhet :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110292 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok


EMBEREK!! LETT VOLNA ÁLLATBARÁT TALÁLKOZÓ??

Ha lenne rá alkalom, valaki írjon egy privit! Nagyon megköszönném!

Ivó, én is szeretm a kutyákat. Majdnem mindet. A pitbull nekem nem kutya, hanem mesterséges csinálmány.

Ragoran, a két utolsó kép tüneményes. Kuyának igaza van.

Amúgy régen nálunk is volt egy-két elég extra dolog állatholttestekkel kapcsolatban, de ezt a család tudta nélkül nem merem leírni...nagyon morbid.. :oops:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 6 hónapja #110227 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Areának igaza van,plusz még hozzátenném,hogy mi vn,ha kb 1hét múlva kinyitja a dobozt egy gyerek..izé..Télleg nincs tippem,hogy mit tudnánk csinálni szegény halott állatkákkal :cry:

Ivó:Én naon szeretem &#337;ket,igaz nincs kutyim,de attól imádom &#337;ket!

Az én malackáim sem rajonganak a fürdésért,de túléljük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110177 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nefadar: a kicsi koporsó a Dunán cím&#369; történet folytatási lehet&#337;ségek:
:arrow: Egy hajó propellerében [size=9:2hwv4xdz]sorry, ha rosszul írtam.[/size] végzi szegényke
:arrow: Sétál egy pár a rakparton, egyszer csak egy pici koporsó/ domoz benne egy állatka úszik velük szemben. Ezt évekig fogják mesélni a pszihológusuknak. :P
:arrow: Meg egy "vidéki" kiránduló csoport, éppen a Lánchídon mennek átt, csodálják a Dunát. Egyszer csak megszólal az egyik: "Tanár néni, ott úszik egy koporsó/doboz benne egy állatka.!"

Na jó, ez nem gúnyolódás akart lenni, miel&#337;tt még megsértenélek, csak gondolj a következmányekre... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109953 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ivó: Én szeretem, van is otthon 3 darab. ( darab? hmmm... )
A fürdetésrol: az én állatkáim személyük elleni merényletnek veszik az ilyesmit és sokáig neheztelnek utána.
Bármilyen ráutaló magatartást is tanusítunk, olyan messzire rohannak amennyire csak bírnak... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109944 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Rago a másik amit az állattemetésre gondoltam, hogy a Dunába s&#369;llyeszteni el, vagy leúsztatni a Dunán, koporsóban a kedvencet...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109865 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem spec. nem a kedvenceim. :roll: :oops:


NAAAAAA... pangás van!!!! HAHÓ!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109863 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ki szereti a kutyákat?
:P :P Énn nagyon!

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109861 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nekünk fél a hajszárítótól, és befutott a polc alá. Amikor kiszedtük, rosszabb volt, mint fürdés el&#337;tt. Kezdtük el&#337;lr&#337;l. Na meg egyszer sz&#337;rvágás közben rájött az urálhatnék, és szétszórta a sz&#337;rét a fürd&#337;ben.... anya meg össze-vissza tüsszögött utánna...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.075 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére