Beszélgetések

Több
15 éve 1 hónapja #382832 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Beszélgetések
az jobban esélyes

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382829 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetések
16-án jövünk haza olaszországból, szóval akkor biztos, hogy nem tudok ott lenni :( , de tábori talira biztos, hogy megyek :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382825 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Rájöttem, h az lehet, h mégsem lenne jó nekem sem, a 22. hétvége. Aug 15. v 16.?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382805 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Beszélgetések
nekem sajnos aug 18-28 biztosan nem jó:( de majd találkozunk tábori talin...
pedig a loituma lett volna az első táncos szerepem (leszámítva az 1. velemi táborban a hobbit-darabot)

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382804 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nnna én is hazatértem egy hétvégényi haveros buliból. Még pislogok, de kezdek magamhoz térni. Én aug 22. v 23. javasolnám nemzetségi tali időpontjának. Vélemény? És helyszín javaslat? A szorospataki tábor után volt a talin már DVD. Reméljük most is lesz.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382798 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jajj, végre itthon vagyok, fórumközelben :)
A szarvasos videó nagyon nagy! :D
A nemzetségi talihoz meg, hogy 8-16-ig Olasztországban leszünk, meg a 20-a sem jó, hajósfelvonulás lesz Ráckevén, ami meg családi programunk. De a többit szerintem meg tudom oldani.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382788 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Namárië írta: Vagy előbb, mert mondtátok, hogy lesznek még az ősszel rendezvények. De ezeket nem találtam meg, valaki el tudná mondani, hogy mikor mi lesz?
És mi van a DVD-vel? Lesz vagy nem lesz?

Öhm, sosem voltam jó köszönésben, vagy túl nyálasra vagy túl tárgyilagosra sikerülnek mindig. Mindenesetre köszönöm nektek a csapatba fektetett érdeklődést, energiát és bizalmat:) Jó volt veletek.

őszi cucc: szeptember legelején lesz élő középfölde szerepjáték (másodkor, ha nem tévedek)www.tolkien.hu/index.php?option=com_thcm...ntId=2618&Itemid=205 mindenkinek ajánlani tudom! gyertek Galadriel frakciójába!(talán kicsit elfogult vagyok a szerepjáték felé:) de akkoris! ) Az előző ilyen is jól sikerült, akinek maga a szerepjáték újdonság lenne, az se féljen, mert pillanatok alatt bele lehet tanulni, igaz Celebrom?:)
Lesz még KÖMTF kreatív őszi művészeti találkozó/fesztivál - nagy valószínűséggel az okt. 23i hétvégén, Zebegényben.
DVD meg tuti lesz...legfeljebb kicsit kell rá várni. A hivatalos álláspont régebben az volt, hogy a tábori találkozón lehet már venni, de nem tudom sikerült-é ezt megvalósítani valaha is...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382767 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Namarie írta: Amúgy a két pontos Namarië Gábor. (Szegény...)

Oh, elnézést... ):

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382749 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Anglachel/Gurthang írta: Namárië, a csapatkrónikával elkészültél? Meg lehet majd nézni?

Folyamatban, az őrült melegben, tűző napon nem nagyon akartam 4 km-t gyalogolni a könyvtárba, ami ötig tart nyitva. (Netkávézó meg zajos.) Most már tűrhetőbb a dolog. úgyhogy igyexem vele. Persze, hogy meg lehet nézni!

A túra napja kivételével minden napron összegyűjtöttem az aranyköpések kb. 90%-át. :) ) Azokat is jól ideírom, és Ti kiegészítitek!!


Tudjátomk, mi avicc?

Felváltva üvölt a fülembe David Jordan, Michael Jackson és a Blind Guardian, külső zajokat kizárandó.

Annyiar hihettelenül szeretnék megint veletek lenni, eszementen kreatívkodni stb.

Amúgy volt egy nagy gikszerem. Lehet, hogy egyik nap vagy ötször elmondtam, amit előttem mondtak. Akkor rájöttem, mi volt az oka, utóbb is elnézést. Volt ott egy üveg hígító, amit Hanna és én lélegeztünk be leginkább, csak míg Hanna felpörgött tőle, én hihettelenül lelassultam. :(

Amúgy a két pontos Namarië Gábor. (Szegény...);)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382742 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Még nem válaszoltak, egy belső infó: valszeg aug 29, de ez még nembizt.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382736 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Beszélgetések
rékérdeztél... és?? hol lesz?:D

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382733 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Már vannak időpont javaslatok, de hivatalosat még nem mondhatok. Helyszínre rákérdeztem.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382700 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Beszélgetések
köszi!!:)

Hozzáadva 07.30.2009 10:07:10:
hol lesz a tali?

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382696 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Namárië, a csapatkrónikával elkészültél? Meg lehet majd nézni?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382692 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések

és Anglachel, olvasom a Szilmarilokat. ez a tábor még ahhoz is kedvet adott.

Nagyon helyes!! :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382685 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Bagira írta: nelyika főfórum???

Fórumok
Magyar Tolkien Társaság
Mornie Utúlië - Nyári Tábor 2009.

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382684 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Beszélgetések
nelyika főfórum???
hol lesz a tali??:)

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382683 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Na most megint táboros utolsó napi meghatott érzések kerítettek hatalmukba :) . Mind igaz amit leírtatok, alig várom a talit. Valszeg 8. után lesz valamikor.
A talált tárgyakról annyit, h írjátok be a főfórumba, vagy írjatok emilt Dorwnak:
dorwinion74@gmail.com

Ő biztos tud segíteni.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382682 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Téényleg nagyon jó csapat voltunk/vagyunk!
Olyan rossz, hogy a nagy fórumban mindenki vagyis a hsz-ek többsége a negatívumokat emlegeti. én ha még vannak is ilyenek, próbálom, és többnyire sikerül is, elnyomni őket a jó élményekkel, mert azokból egyrészt sokkal több volt, másrészt sokkal intenzívebbek.

például:
a közös éneklések meneteléseknél, ez nekem nagyon nagyon tetszett, meg az, amikor utolsó nap a performanszok után még egyszer utoljára elénekeltük az indulókat, az hihetetlenül meghatott.
az éjszakai túra, mikor maroknyi kis csapatunk összetartóan hajtotta a sereget, az a holdfényes séta felejthetetlen.
a nagy túra, a viccmesélésekkel, a sárbalépéssel (nekem személy szerint), a hangulatával, nagyon élveztem. aztán az a vár... tényleg meseszerű, köszönöm, hogy rábeszéltetek!
a közös kajálások, még ha néha terhemre is volt, így utólag ez is jó élmény.
a közös privát tábortüzünk, amikor egy kis talpalatnyi szabad időbe sikerült beleszorítani.
a csapat összetartása mindenben.
a Hador népe - Lacho Galad! kiáltások, amúgy nem szeretem az ilyen hangos kiáltozásokat, de Veletek még ez is jó volt!
az Egyetek hódot! válaszolgatásunk, na meg az ajándék :)
a nemzettségfőzés, a nemzettség-előadás készítése, a nemzettség-szertartásra készülés, a csapatinduló írása, a nemzettség-pólók festése, az, hogy nekünk volt kész először a zászlónk, és mutogattuk, és hogy mindenhová magunkkal vittük, és bevettük vele a várat :) , a Loituma tánc tanulása (hihetetlen mit váltott ki belőlem az első alkalommal, nagyon jó volt bolondozni Veletek, még sok más ember szeme láttára is, pedig ez nekem nem szokott bejönni), aláfestő zene nyújtása
vmint ami nem nemzettség, de nagyon jó volt: a záróbuli, meg a keretjáték, amit először tudtam megérteni, felfogni, átérezni, amibe először tudtam beleélni magam.

és Anglachel, olvasom a Szilmarilokat. ez a tábor még ahhoz is kedvet adott.

egyszóval hihetetlen emberek vagytok, és felejthetetlen nemzettség!
az új emberekkel nagyon jó volt megismerkedni, jó hogy eljöttetek! a régieket jó érzés volt még jobban vagy egyszerűen megismerni! azokkal, akiket viszont már elég jól ismertem jó volt együtt lenni vagy éppen más oldalukat megtalálni.
nagyon megszerettelek titeket, nagyon mély, rejtett érzéseket csaltatok ki belőlem!
úgyhogy én nem köszönöm meg mindenkinek külön-külön, hanem így együtt, Nektek.

KÖSZÖNÖM!

pótolhatatlanok vagytok


Lacho Galad!

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382681 Írta: Namárië
Namárië válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Aha, szerintem is jó őrök voltunk, mivel nem voltak orkok, a szendvicseket pusztítottuk el:D
És tényleg, mi van az elveszett cuccokkal? Kerestem itt, hogy mit találtak meg a táborban, de sehol sem találtam semmilyen bejegyzést:/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382680 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!
Végre sikerült ideülnöm a géphez nekem is...először is köszönök mindenkinek mindent, nagyon jól éreztem magam, még ha ez néha nem is látszott, így volt(: hihetetlen emberek vagytok, imádok veletek lenni! Köszönő listát sose szoktam írni, de most megjött hozzá a kedvem(:
Szóval köszönöm:
Először is Celebromnak, hogy a nemzetségvezetőnk volt, és hogy ilyen jól csinálta! Nem is tudom, hogy volt ennyi energiája! És bocsi, ha néha inaktív voltam...de ezt már megbeszéltük (;
Ernának: rengeteg mindent!! a sok beszélgetést, a dombra mászást éjszakánként, hogy mindig mellettem volt, nagyon sokat segítettél!
Orsinak: hogy a hugim, és mindig lehet rá számítani! egy egyéniség vagy, akit nagyonagyon szeretek!!(:
Julcsinak: hogy ő a legtüneményesebb kislány, akivel eddig találkoztam!(: a sok mosolyt, hogy megfogta az ujjam, hogy felém nyújtózott, hogy kacagott, mikor feldobtam(: és még rengeteg mindent!ő adta a legtöbb energiát számomra(:
Grt: hogy a családom tagja voltál, és megismerhettelek(: nagyon aranyos lány vagy, lehet rád számítani, kreatív vagy és eszméletlenül szépen gitározol, sose hagyd abba!!(: köszi a csapatindulót!(:
Mil: hű neked is rengeteg mindent köszönök! a soksoksok TÁNC, kitartás, a tanácsokat, a nulladiknapos karkötőkészítést, azt a sok ösztönző erőt, amit a rendednek adtál!(: sose találkoztam még olyan emberrel, akinek ennyi energiája van!(: ja és persze a gyásztánc koreot!(:
Eszter: hogy megismerhettelek(: nagyon aranyos lány vagy, és örülök, hogy összebarátkoztunk(: köszi, hogy elhoztátok Julcsit!(: nagyon szerencsések vagytok, hogy ilyen kislányotok van! (: és köszi a "túrát" és nagyon jól vezetsz!(: azt hittem már legalább egy éve van jogsid, kicsit meglepődtem, mikor mondtad, h egy hónap... :D
Anglachel: hogy egy egyéniség vagy, akinek állandóan vannak viccei, és mindig sikerül megnevettetned az embereket(: és persze a Loituma táncoktatást!(: jövőre találkozunk a táncrendben(;
Gábor: köszi, hogy megismerhettelek! és köszi, hogy nem haraptad le a fejemet, mikor kibírhatatlan voltam az éjjeliőrségben! (: sztem jó kis őrség voltunk, mégha nem is volt támadás(;
Viki: neked is köszi, hogy megismerhettelek és a családom tagja voltál! rettentően aranyos kislány vagy, vicces, midnig mosolyogsz, és az embernek jó kedve támad, ha rád néz(:
Laura: köszi, hogy eljöttél, és nagyon örülök, hogy jól érezted magadat! jövőre is várunk titeket(;
Cellofán: nagyon jó szakács vagy, köszi a kóstolókat!(: és szuper jó ötleteid vannak(:
Nyüfi: neked is köszi, hogy megismerhettelek, mert igaz, hogy előtte is ismertük egymást, de nem ennyire(: nagyon aranyos, kedves, mindig mosolygós, kreatív lány vagy(: köszi a táncot a szertartáshoz, a beszélgetéseket...(:
Lau: angyaltársam voltál(: hogy sose fogysz ki az energiákból, és hogy ugyanazt táncoltad, mint én a nyitótáncpróbákon(: legalább nem kellett egyedül elsőnek megfordulnom, mikor ott voltál(: nagyon szépen táncolsz, és köszi, hogy hozzáadtad a szertartáshoz ezt a tudásod(:
Hanna: hogy egy kicsit megismerhettelek, hogy az angyaltársam voltál(: nagyon jó családvezető voltál, még ha te nem is gondoltad így(:
Csinci és Drizzt: köszi, hogy ilyen aranyosak vagytok, és hogy együtt punyadtunk(: viccesek és nagyon jó fejek vagytok! Drizztnek a "túrát" az öregnénivel, aki egy arc volt :D és 65nek nézett ki(;
Namarié: a sok kreatív ötletelést, a beszélgetéseket, és hogy megismerhettelek(:
mogy: köszi, hogy segítettél a büfében, és azt is, hogy téged is jobban megismerhettelek(: nagyon aranyos vagy, és sok pontot szereztél a csapatnak, még ha el is felejtették néha...mi tudjuk(;
Gillz: a kreatív ötleteket, a táncokat, és hogy egy egyéniség vagy(: köszi, h elhoztad a barátod, aki egy nagy arc(: jól megmondta a szervezőknek, nagyon tetszett a beszéde, gratula neki(;
Fim: hogy vicces vagy, mindig lehet rád számítani, ott vagy időben a találkozókon(: és mindig lelkes tagja vagy a csapatnak!
Mau: hogy olyan jó dalszövegeket írsz seperc alatt :D rengeteget köszönhet neked a csapat!!(:

A sorrend az abszolút, ahogy jött(: azt ne nézzétek!:D Jó, hogy megírtam ezt a listát, mert belegondoltam a táborba, jobban, mint eddig, és hihetetlen mennyi mindent alkottunk együtt!! nekünk volt a legjobb csapatelőadásunk, ez tény, a legjobb csapatindulónk! A címer, a zászló, a szertartás, minden szuperjól sikerült! :D Gratulálok mindenkinek! Sok sok puszi!
Ja, a talihoz: hmm mi 8án jövünk haza a Balcsiról, utána ráérünk!! alig várom, hogy láthassalak Titeket!!(:

LAHO GALAD!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382679 Írta: Namárië
Namárië válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Helló mindenkinek!:)
Na, akkor én is jelentkezek egy kicsi fáziskéséssel:D
Gondoltam, hogy jó lesz a tábor, de hogy ennyire! A szállás tényleg nem volt első osztályú, meg a kaja sem volt az igazi, de a rossz dolgokat már rég elfelejtettem és csak a jó emlékek maradtak meg bennem. Köszönök mindenkinek mindent, főleg a társaságot, mert igazi élményben volt részem és legkésőbb jövőre talákozunk;)
Vagy előbb, mert mondtátok, hogy lesznek még az ősszel rendezvények. De ezeket nem találtam meg, valaki el tudná mondani, hogy mikor mi lesz?
És mi van a DVD-vel? Lesz vagy nem lesz?
Ja, és szívesen Grt, ha nagyon szeretnél, küldhetek "jó" képeket rólad:P
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382677 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Beszélgetések
még egy kérdés... ha ott hagytam valamim... akkor micsináljak??:(
Cellofán: igaz;)

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382667 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Egyetértek.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382666 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Celebrom írta: ...majdnem olyan jó mint az első 2 táboré...

Szerintem a velemi hely borzasztó volt... :D Egy db zuhanyzó és 2 liter melegvíz volt 800 emberre (kis túlzás), és 20-an aludtak egy szobában, a sátrasok meg bejöttek az előtérbe és menekülttábor-szerű volt az a rész. Ez a hely ahhoz képest majdnem menyország. Meg úgy általában az összes táborozóhelyhez képest.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382657 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Bagira írta: az ágyak hogy lesznek megoldva?:D meghosszabítják? :/ :D

Az már nem a mi dolgunk! Majd megoldják. ;)

Lacho Calad
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382654 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Beszélgetések
:D ja. mondjuk igen.... ez TÁBOR... meg mondjuk a zuhanyzó meg a wc azért dugult el mert mondjuk még nagyon egyszerre 120 ember nem volt ott inkább csak 60 -70 és ez SZanticskának sokk volt:D

kérdésemre válaszolva amit te válaszoltál...na arra a válasz:D:amúgy MOST ezzel tényleg SOKAT mondtál:mad:
de mind1 Celebrom rejtvényekben beszélsz:|:):D
öö még egy kérdés.. az ágyak hogy lesznek megoldva?:D meghosszabítják? :/ :D

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382648 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Bagira írta: köszi. ezzel sokat segítettél:mad:
jujj de jó!!!
ja. lesz egy pár gond... :D

Hozzáadva 07.28.2009 21:42:47:
Celebrom:Hely:1 készülő álomvilág... Mikor készül el?:D

deha ennyi baj van Szanticskával miért akrnak mégis oda menni?:|:)

Mert ezek a problémák meg lesznek oldva és mert ezeken kívül mindenki szerint nagyon jó hely (majdnem olyan jó mint az első 2 táboré, bár szerintem még annál is jobb [külön zuhanyzók, nem fa házak, nagy és sok terület stb....]) Engem ezek a problémák sem zavartak annyira, mert tudom mit jelent az a szó, h TÁBOR, de nem baj, h jövőre ennyi gond sem lesz.
Kérdésedre válaszolva: mikor a végzetem teljesítem, nnna ezzel sem mondtam többet mint az előbb... :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382647 Írta: Bagira
Bagira válaszolt a következő témában: Beszélgetések
köszi. ezzel sokat segítettél:mad:
jujj de jó!!!
ja. lesz egy pár gond... :D

Hozzáadva 07.28.2009 21:42:47:
Celebrom:Hely:1 készülő álomvilág... Mikor készül el?:D

deha ennyi baj van Szanticskával miért akrnak mégis oda menni?:|:)

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382646 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Bagira írta: mi van Nyüfivel? milyen villogó?
amúgy lehet már tudni hol lesz jövőre a tábor?:D

Igen 90% hogy ugyanitt lesz. Hamarosan megírják a szerződést, amiben viszont lesznek feltételek az ágyakkal, a víz és áramhálózattal , a szemetesekkel, a színpaddal és a teaházzal kapcsolatban.
A villogó dolgot majd Nyüfi elmeséli:).

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.471 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére