Beszélgetések

Több
15 éve 1 hónapja #382246 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Najó, elegem van. MÉG EGY TÁBORT AKAROK. :D :D:D:D:D
De sajna nekem aug. közepe nem jó, mert még nem leszek otthon. Inkább aug. vége lenne jó, mert akkor már tuti otthon leszek, már csak azért is mert 30-án lesz a szülinapom. :D :D:D:D:D Annyira hiányzik az egész, hogy már enni se tudok. De télleg. :)
Indítványozom az MTT vezetősége felé, hogy jövőre dupla ilyen hosszú legyen a tábor.

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382242 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Dorka, a héten igyekszem csinál(tat)ni a gyönyörű ékszerről (úgy, hogy rajtam van) normális képeket, és akkor küldöm! :)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382240 Írta: Dorka
Dorka válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!

Az e-mail címem: k.dorka1987@gmail.com
Orsie tudnál majd képet küldeni a kézékszerről? Köszi :)

Örülök, hogy 11 napot fantasztikus emberek társaságában tölthettem. Igazi élmény volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. :)

Mindenképpen találkozzunk! :D
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382235 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Találkozzunk!!

Én annyira sajnálom, hogy nem volt több időm kicsit Rátok... :( És annyira, de ANNYIRA köszönöm, hogy táncolhattam az első előadásban, az nekem a tábor egyik legszebb és legintenzívebb élménye volt. (Az utána kapott visszajelzésekről nem is beszélve.)

Örülök, hogy ennyi új embert megismerhettem kicsit jobban, hogy ötletelhettem, bo9londozhattam, nevethettem veletek.
A második előadás fergetegesen frenetikusan röhögséges volt, és imádlak titeket!!! Nagyon ám. Remélem nem pörögtem túl és nem mentem az agyára senkinek. :)

uporka kukuc yahoo ponty com

(Ratz, a rendvezeket utálod? :P )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382230 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Beszélgetések
én rettentően hiányolom és keresem a termoszbögrém tetejét, ami egy fekete műanyag kör alakú cucc, a közepén egy reteszféleséggel. remélem valaki eltette és visszajut hozzám.

nemzetségi tali rulz, alig várom!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382223 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Üdv néked, Maedhros Hős Nemzetsége!

Szeretném személyesen is megköszönni mindenkinek azt a sok szépet, amit kaptam tőletek, mert a tábori elválás kicsit kuszára és esősre sikerült.

Köszönettel tartozom először is Maedhrosnak, hogy elöl járt dicső példával a harc és a diplomácia terén – kösz, hogy megírtad Tolkien papa.
Aztán még Kincsőnek és Ringnek, hogy voltak a bal és jobb agyféltekéim, illetve Brandirnak, hogy vállalkozott a rossz májam szerepére.
Julinak, hogy mindig mosolygott, Vikinek, hogy mindig olyan kedves és nyílt tekintettel fordult az emberek felé és mindkettejüknek hogy olyan szépen táncoltak. (Fél délelőtt alatt megtanulni? E!)
Zsodoonak, a tünde monológért és az öreg tünde királyért (az eredetit itt lehet megtekinteni:
) és szerényen megbúvó, de mindig kéznél levő humoráért.
Nellasnak örülök, hogy kicsit többet láthattam belőle, mint az eddigi táborokban és köszönöm a közös énekléseket, és marháskodást. Remélem egyhamar nem unod majd meg a Regéci rohangálást hegyre fel - hegyről le.
Fincnek köszönöm a nyugodt mosolyát és hogy mindig csak alig érzékelhetően igazított ki, ha valami hülyeséget mondtam / csináltam.
Dorkának és főleg Ági-Ineznek, hogy belevágtak ebbe a hatalmas kalandba és remélem, hogy ők is kaptak olyan sokat, mint amennyit mi tőlük. És most nem csak a mesterdarabjaitokra, meg a folklórműsori illetve csapatdarabos szertartásos szerepléseitekre gondolok.
Gerinek és Kuvasznak, hogy nemcsak a küzdőtéren, de a táncparketten is nagyon keményen nyomták. Külön kiemelném még Geri testdobszólóját, ami bármilyen tünde hip-hop zseniális aláfestője lett volna és ezúton is szeretnék gratulálni Kuvasznak, aki a táborban számtalanszor bizonyította, milyen szépen tud meghalni. :D
Orsinak a gyönyörű énekhangját, Mincnek a Pazar lélektáncát és mindkettejüknek a fergeteges riszálást utolsó éjjel.
Starának is köszönöm a töretlen lelkesedést és a sokszor takarodó után is elhúzódó részvételt a nemzetségi agyaláson. Másrészt viszont többet szerepelhetnél színpadon: mind a mozgásod, mind a hangod teljesen jó volt, engem kifejezetten megleptél.
Telwének, hogy olyan pöpecül bekapcsolódott minden közös alkotásba, és kifejezetten a dalát, ami végül nagyon szépen összeállt. Ezen túl külön köszönet, a rengeteg finomságért, amivel ellátta éhenkórász nemzetségünket.
Cedomirnak köszönet, és gratula, hogy mindnen előzmény nélkül csak úgy eljött egy másfél hetes táborba 130 ismeretlen közé. Köszönet a jó ötletekért, a hősi helytállásért a harcos rendben és hogy mindenben benne volt egészen a táncig bezárólag.
SÚnak (azaz Heru Mornie-nek) a sok kreativitását, amit nemzetségi berkeken kívül és belül is nagyon szépen kamatoztatott. A Stabat Mater Aerrioni szövegátírását kérlek, küldd majd át!
Silnek a sok előkészületet és munkát a medálokkal, a zászlóval a címert és hogy megmászta velünk a nem egészen kis hegyeket. Jó látni, amikor valakiben ennyi elszánás és kitartás van. És külön köszi a rengeteg fényképezést is.
Ingweának köszönöm a sok-sok nevetését és azt a kevés beszélgetést. Meg hogy mindig lelkes és nem rest megosztani jó kedélyét másokkal. Remélem jövőre is lesz alkalmunk néptáncolni.
Sárinak köszönöm a lelkesedést és sok mosolyt, valamint a karkötőt, amit nekem ajándékozott. Nemcsak a valák fogadták szívesen, de én is.

Illetve köszönöm azt a sok kis segítséget, amiket alig jegyez vagy vesz észre az ember, ami sohasem látványos, de nélküle sehol sem lennénk. Ezen túl köszönöm az egész nemzetségtől azt a rengeteg lelkesedést és a hihetetlen energiát, amikkel rekord idő alatt raktunk össze 3 kiváló produkciót.
Lehet, (biztos) hogy kicsit (állatira) ELFogult vagyok, de az összes MTT-s előadás közül, amely készítésénél ott lehettem, az idei nagy nemzetségi előadásunk tetszett a legjobban. És az MTT összes között is nálam bent van a TOP fájvban.

Bocs, ha kicsit szétszórt, meg összevissza a lista, de még a sok óra alvás után is tudnék még pihenni. Remélem mindannyiótok jön tábori találkozóra. Meg jövőre táborba.
A nemzetségi találkozót valamikor augusztusban tarthatnánk, ha nincs ellenetekre. Esetleg augusztus közepe felé valamelyik hétvégén?

Elveszett tárgyak ügyében lehet enegem zaklatni, bár szinte bitos, hogy a raktárban ráakadtok.

Hihetetlen, fél kéz mire képes...

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382222 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!
Nagyon jól éreztem magam, köszönök mindent, Maedhros for prezident, jövőre veletek remélhetőleg ugyanott! :)

Puszik!

amúgy minerva@tolkien.hu ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382210 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!

Cedomír, a képeket Icke gyűjti, ha neki el tudnád juttatni valahogy, akkpr a Táboros dvd-re felkerülnének a képeid. Vagy, ha netre fel tudnád tölteni az is nagyon jó lenne, vannak erre kialakított különböző portálok!!

(az én mail címem: sztrop kukac gmail pont com)

És most jön a nyál:
miután elmentetek a busszal, mi még sokáig ott álltunk, és nem akartuk elhinni, hogy kész, elmentetek, vége ennyi volt. visszaballagtunk a táborba, aztán kis idő múlva kisütött a nap, és csak ültünk, nem igazán tudtunk mit kezdeni magunkkal... szóval nagyon hiányoztok. Úgy érzem, mintha egy kis fényt hordoznék a szívemben, amit ti adtatok... amit egymásnak adtunk...

Nade.. sose felejtsétek, hogy Ki az, aki vezet!!! :cool:

"Be the change you want to see." Gandhi
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382161 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Kedves Nemzetség!

Nagyon örülök, hogy Veletek lehettem. Az, hogy mennyire jók voltunk számomra csak az utolsó performanszban látszott igazán. De akkor nagyon :cool:

Ratz, Ring és Kincső pedig pont olyan csapvezek voltak, amilyet az ember kívánna magának! Köszönöm Nektek is a szép élményeket!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382153 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Beszélgetések
hahó!
mindenkinek mindent köszönök, kicsit részletesebb élménybeszámoló és köszönőlista a Táboros topikban.
hiányoztok!
emailcím: orsolya.alapi'kukac'gmail.com.
képekből sok van, és még javítani kell egy részét, szóval nem igérek időpontot, hamarosan lesznek.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382101 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!Én is nagyon élveztem az egész tábort, és most nehéz felfogni, hogy vége, és hozzászokni a mindennapi élethez, mert már most hiányoztok...Nagyon köszönöm az egész nemzetségnek, és természetesen Ratzkhának, Ringnek, és Kincsőnek, hogy ilyen
szuper lehetett ez a 11 nap, és hogy ennyi élménnyel gazdagodhattam! Mindenkinek további jó nyarat kívánok!
az e-mail címem: csigi9@freemail.hu

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382070 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!

Én hazaértem, de csak egy órácskára, mert zúzok is tovább írsztepp táborba.
Nagyon örülök, hogy jöttetek, hogy lelkesek voltatok és egy fantasztikus csapat lett belőletek! Várom, hogy újra találkozzunk!
Addig is legyetek jók/rosszak ízlés szerint! :P (A talált tárgyak pedig a raktárba kerülnek.)

Pussz!
Kincső

U.i. Félkéz...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382058 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Beszélgetések
sziasztok:) Már írtam hozzászólást tegnap, csak aztán elment az internet, és nem (inverzigen) küldte el:(. Én is köszönöm mindenkinek a tábort, külön Ratzkhának, Ringnek, Kincsőnek, Lyonának, és Szürkének (Sárgának?). Máris hiányoztok mindannyian :( , remélem tudunk szervezni még nyáron (lehetőleg tábori tali előtt) legalább egy részleges nemzetség találkozót. :D (pl. Mírrand akart szervezni egy mtt-s hp6 filmnézést...) Egyébként ma reggel, amikor felkeltem nem tudtam elhinni, hogy már tábor után vagyunk, és nem előtt.
Cedomir: engem a legnagyobb lelkesedéssel a 7 éves húgom hallgatott, de ő is csak tegnap. :rolleyes:
További jó nyarat mindenkinek, a szervezőknek pedig jó utazást!
És még az email címem: tundewelker@gmail.com (ez az msn címem is.. bár nem vagyok fent túl gyakran. :D )

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 1 hónapja #382053 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382015 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hm.

Elkezdtem a visszaszokást a normális életre, de nem tudtam elhinni, amikor a zuhany nem rázott meg. (pedig tapasztalatból csak három ujjheggyel fogtam meg)
Enivéj - jó éjt :D

[email=orowan0@gmail.com:1deyqgzw]orowan0@gmail.com[/email:1deyqgzw]

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #382009 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jajaja, köszönet jár az összes rendi vezetőnek is!!! :)

És elmaradt az emilcímek felírása, szóval elkezdeném ha nem gond:
david.csecsi@gmail.com

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 2 hónapja #381988 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok!
Én is hazaértem, kb 2 óra alatt :)
Nagyon-nagyon élveztem a tábort és jól éreztem magam veletek.
Köszönet Ratznak, Ringnek és Kincsőnek, valamint Lyonának, Sárgának és mindenki másnak is, aki Maedhros nemzetségét színesítette (sárgásította :) ).
Ring: Még1x bocsi hogy elmentünk, remélem jó lesz a nyaratok! ;)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381984 Írta: Cedomir
Cedomir válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Sziasztok Elftársak!

Én is bocsi, hogy nem tudtam elköszönni mindenkitől, de az eső miatt sajnos nem tudtam mindenkit külön megkeresni, csak akivel épp összefutottam.

Nagyon jól éreztem magam egész héten, lesz mit mesélni rokonoknak. Bár mivel családom körében Tolkien nem épp ismert valaki (ja bocs, voltmi :) - éljen Lachenn) ezért az eddigi reakciók a lelkes mesélésre megragadtak az "aha" és a "az jó" szintjén. E!!!
Hát igen most kicsit nehéz lesz visszaállni, de ha majd lesznek mindenféle találkozók, majd ott összefutunk.

A csapat nagyon jó volt, örülök, hogy megismerkedtem veletek.

Ratz: megköszönted nekünk, hogy veled voltunk, mi pedig köszönjük neked, hogy vezettél minket. És ez vonatkozik Ringre és Kincsőre is!!

Áhh basszus, kár hogy máris vége. :(
Alig várom, hogy legyen valami újabb MTT-s cucc.

Egyetlen negatív dolog (azon kívül, hogy vége a tábornak), hogy elveszett a bicskám. :( Amúgy a talált és gazdátlanul maradt tárgyakkal mit csinálnak? És a képeket amiket csináltam hova lehet feltölteni? És hova lesznek feltöltve?

Na már megint sokat írok, úgyhogy még csak annyit, hogy mindenkinek további kellemes nyarat, aki máris dolgozni megy, annak kitartást, amúgy pedig minden jót Nektek.

Ki vezet? MAEDHROS!
Fél kéz ... HARCRA KÉSZ!
E!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #381981 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hű, én vagyok az első? :D Hát először is bocsánat mindenkitől, akitől nem sikerült elköszönni, de a délelőtt már elég rohanós volt, mivel háromnegyed tizenegykor leléptem. Tényleg nagyon sajnálom, hogy nem maradtam táborlezárni meg csapatfotózkodni.
Én épségben hazaértem, remélem ti többiek is, Kincsőnek, Ratznak, Ringnek, Lyonának és a többi szervezőnek pedig holnapra kívánok jó utat és szerencsés hazatérést.

Köszönök mindent, remek kis csapat gyűlt össze, azt hiszem. Jó volt megismerni új arcokat, remélem, hogy az első táborozók jól érezték magukat. Pihenjetek sokat és élvezzétek a nyarat! :)

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381898 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Csatlakozom kedves nemzetségvezetőnkhöz, és én is búcsút intek - a holnapi viszontlátásig! :)
(A számom 06/30 520 6447, engem is lehet zaklatni, ha bármi gond van. De próbáljátok meg nem lekésni a különbuszt :D )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381894 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Fuhú!

Látom már, teljes lesz a dominanciánk a kézműves rendben. Nagyon helyes, noldákhoz illő dolog mindez!

Dorka: Csak azért kérdeztem, hogy voltál-e, mert akkor ezek szerint most látsz majd MTT-s rendeket először működésben. Nagy kaland lesz, pláne a kézműves: a tavalyi, tavaly előtti táborokban is nagyon szépséges dolgok készültek ott..

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381869 Írta: Inez
Inez válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Stara írta: Bocs, hogy ezt itt közlöm,:D de Inez, Dorka, ha véletlenül busszal utaztok Fehérvárról Bp-re, akkor szólok, hogy a tervek szerint legkésőbb a 7.55-sel indulunk a Piac térről Niph-et bevárva, aki Keszthely felől jön. Ha gondoljátok mehetnénk együtt.

Mi is busszal megyünk, akkor a busz pu.-n találkozunk. :)
A menetrendet még nem néztem, de mivel sok választási lehetőség nincs, szinte biztos, hogy a 7.55össel megyünk mi is.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #381867 Írta: Inez
Inez válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Ratzkha írta: Hirtelen nem is tudom pontosan, hogy melyik rendekben lesztek.

Inez te például melyik rendet választottad? Barátnőd melyiket ajánlotta? Vagy majd értekezünk együtt a Beleriandi hatalmi viszonyokról? :D Csak mert én meg politológiát tanulok az ELTÉn...
(Egyébként a tolkieni melankolikus hangulat nekem azokkal a hihetetlen eposzi tettekkel tetszik nagyon...)

A kézműves rendben leszek, mint Dorka.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381851 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Bocs, hogy ezt itt közlöm,:D de Inez, Dorka, ha véletlenül busszal utaztok Fehérvárról Bp-re, akkor szólok, hogy a tervek szerint legkésőbb a 7.55-sel indulunk a Piac térről Niph-et bevárva, aki Keszthely felől jön. Ha gondoljátok mehetnénk együtt.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381844 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Én eddig csak Olostától hallottam, de elhiszem Neked :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381830 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Kincső, szerzői jogbitorlás közkincset (c)opyrightolni. Ez a mondás egyidős a vasúti menetrenddel, és, mivel a szerző legalább 70 éve halott, közkincsnek minősül.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381771 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Dorka írta:

Ratzkha írta: Dorka, voltál már rendi foglalkozásokat is felvonultató MTT-s rendezvényen?

Nem, még nem voltam rendi foglalkozásokat felvonultató MTT-s rendezvényen, csak a tavaszi találkozón csöppentem az MTT-sek közé, mint külsős, idegen. :)

Ami késik, az a vonat ((c) by Olosta), és nem sokáig maradsz "külsős, idegen" ;) már most nem számítasz teljesen újnak, hiszen már láttunk VG-n. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
15 éve 2 hónapja #381757 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Ingwea írta:

Zsodoo írta:

Ratzkha írta: Ingwea:
A táborban biztos, hogy nem te leszel a legfiatalabb, a nemzetségben azt hiszem igen. De nem hiszem hogy ez számítana bármit is azon túl, hogy a te gondolataid lesznek így a legfrissebbek...

Szerintem pedig én fiatalabb vagyok :D

Milyen évben születtél? :) én 93-as vagyok..

'94 :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381743 Írta: Dorka
Dorka válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Ratzkha írta: Dorka, voltál már rendi foglalkozásokat is felvonultató MTT-s rendezvényen?

Nem, még nem voltam rendi foglalkozásokat felvonultató MTT-s rendezvényen, csak a tavaszi találkozón csöppentem az MTT-sek közé, mint külsős, idegen. :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381696 Írta: Ingwea
Ingwea válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Zsodoo írta:

Ratzkha írta: Ingwea:
A táborban biztos, hogy nem te leszel a legfiatalabb, a nemzetségben azt hiszem igen. De nem hiszem hogy ez számítana bármit is azon túl, hogy a te gondolataid lesznek így a legfrissebbek...

Szerintem pedig én fiatalabb vagyok :D

Milyen évben születtél? :) én 93-as vagyok..

I will leave, I will leave the woods that bore me,
For our days are ending and our years failing.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfRatzkhaAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.235 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére