Tánc

Több
17 éve 8 hónapja #314029 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Legyen bécsi.

Nóli: a gipsz maszk szerintem alapból a gipsz-géz kombót jelenti, mert a gipsz önmagában túl törékeny és nehéz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313995 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Még a jó régi maszk témához szólnék hozzá [size=9:2bcc5dld](jesszum, 3 napig nem nézek Fórumot és konkrét programok szerveződnek le... 8O )[/size]... Én még sosem hordtam gipszből kiöntött maszkot, de szvsz az jó nehéz lehet, így esetleg elég kényelmetlen, sokkal inkább ajánlom a gipszes gézes megoldást... (jóóóó vastag krém az arcra, és rácsíkozni a gipszes gézt olyan max 10-15 centis darabkánként, majd várni pöppet, levenni, megszárítani, megfesteni... Ennél arcrasimulóbat nehéz csinálni... Jah, technikai javaslat: Az orrlukat ne gipszezd be.. :D )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313989 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Az angolt már elfelejtettem bécsizni még tudok:))
Mellesleg EL lehet szúrni a bécsit:DDD Szalagavatón nekünk Daroval sikerült:DD De baromi jól röhögtünk magunkon:))

Akkor jövőhéten már alaplépés tanulás?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313983 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Brandir írta: Bécsiből tudom az összest ;)
- egyenesen
- forgás
- jobbra keringő
- balra keringő
- lépésváltás a két irány között
Szegény bécsiek csak ennyit találtak ki. Egy két lépés átszivárgott az angolból, de ezek ha jól tudom nem tartoznak a kanonizált táncba. (tánctöri óra off)

Alyr: a bécsi keringőt csak a zene mellé lépéssel lehet elszúrni, azt meg nem hiszem el egy (ex)zenészről.


Hmm... Ezesetben ezzel a repertoárral én is rendelkezem, azt hittem csak én rekedtem meg itt a standard táncok terén :) .

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313961 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tánc
Bécsiből tudom az összest ;)
- egyenesen
- forgás
- jobbra keringő
- balra keringő
- lépésváltás a két irány között
Szegény bécsiek csak ennyit találtak ki. Egy két lépés átszivárgott az angolból, de ezek ha jól tudom nem tartoznak a kanonizált táncba. (tánctöri óra off)

Alyr: a bécsi keringőt csak a zene mellé lépéssel lehet elszúrni, azt meg nem hiszem el egy (ex)zenészről.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313950 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Brandir írta: Úgy látom lekéstünk :( Javasolt a 12 pár, mert az nem csak 3*4 pár, de 4*6 és 3*8 ember is ;) Meg ha jól jön segítség koreográf meg tanár, akkor szóljatok. Részemről a Nacho Cano – El waltz de los locos számra szavazok.


:cry:
Ha tudsz sok lépésfajtát, akkor WE NEED YOUR HELP! A technikával majd én akarom őket szeretgetni :twisted:
Hoppáré: ANGOL lesz vagy BÉCSI? És akkor most fixáljuk le, Gillz meg én a koreo? Hivatalos verzió?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313945 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Tánc
Úgy látom lekéstünk :( Javasolt a 12 pár, mert az nem csak 3*4 pár, de 4*6 és 3*8 ember is ;) Meg ha jól jön segítség koreográf meg tanár, akkor szóljatok. Részemről a Nacho Cano – El waltz de los locos számra szavazok.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313943 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Gandalf írta: Heh, ilyen se volt még az MTT története során, hogy ennyien tolongjanak a farsangi nyitótáncban való szereplésért. :lol:

Csak tartson ki a lelkesedés márciusig! :wink:


Mégegyszer hangsúlyozom, hogy ez a bálnyitó keringő, tehát csak magának a táncmulatságnak a nyitása lesz. :wink:

Műsornyitó táncnak pedig még mindig szeretnénk, ha Mil ötlete megvalósulna :wink:
Szóval oda is hasonló lelkesedést kérünk! :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313937 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Heh, ilyen se volt még az MTT története során, hogy ennyien tolongjanak a farsangi nyitótáncban való szereplésért. :lol:

Csak tartson ki a lelkesedés márciusig! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313934 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Tánc
Narb és Én :) . Megtanulok gólyalábon táncolni :P

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #313933 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

gillz írta: akár 12 pár is lehetne, ha összeszorzom a dolgokat mer az meg 3x4 mindegy, csak legyen egy fix lista, és jövő héten már próba, h megtanulja mindenki az alaplépéseket, mire sikerül kitalálni a koreográfiát

Ha 12 pár lesz, akkor mindenki befér aki szeretett volna táncolni. :)
Kincső azt üzeni, hogy Iru látta a terepet és naaaaagyon nagy... :wink:

1. Idhren - Estel
2. Hanna - Gandalf
3. Esgal - Ery
4. Gillz - Dreamer
5. Ring - Rhatzka
6. Vewy - Márk
7. Cue - Eglar
8. Narbeleth - (lesz párja)
9. Rabyn - Alyr
10. Ryana - Celebrom
11. Finc - Brandir
12. Ille - Levente (tesóm)

Remélem így mindenkinek jó!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313924 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Mivel mi eleve szerettünk volna táncolni, és nem volt kétséges ezért Ryana-val beesünk 10-ként.Ha így oks???

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313917 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
akár 12 pár is lehetne, ha összeszorzom a dolgokat :D mer az meg 3x4 :D mindegy, csak legyen egy fix lista, és jövő héten már próba, h megtanulja mindenki az alaplépéseket, mire sikerül kitalálni a koreográfiát :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313905 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Tánc
Aeglos: Jól érted a szádékomat, de nem ragaszkodom a nyitótánchoz. Viszont ha a nyitótáncosoknak lenne tánctanítás arra én is mennék.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313904 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Na.. Nagy nehezen sikrült meggyőzni Alyrt. :) )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313899 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Akkor max 10 pár van?Ha igen én vissza.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313891 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Kihagytam:
Leányzók, aki nem keringőznek:
Tessék jelentkezni Mil kalapos táncába! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313890 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #313889 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc

gillz írta: szvsz olyan 8-10 pár emberre lehetne tervezni a táncot (a 8 mondjuk szép szám hozzá, mert négyesekre a legkönnyebb alapozni, de esetleg többel is lehet)


4 párra, vagy 8-10 párra gondoltál?? 8O
Mert csak akik már megvannak párban vannak 18-an.
És Narbelethnek mindenképp táncolnia kell, mert ő koreografál is, így már 10 pár.

Jobb is ha 10 párból indulunk ki, mert tényleg lehetséges, hogy egyesek a próbák kezdetekor jönnek rá, hogy "jaaa ő mégsee"... És van vésztartalék.

A bizonyos 10 pár:
1. Idhren - Estel
2. Hanna - Gandalf
3. Esgal - Ery
4. Gillz - Dreamer
5. Ring - Rhatzka
6. Vewy - Márk
7. Cue - Eglar
8. Narbeleth - (lesz párja)
9. Rabyn - Alyr
10. ?? Ide több lehetőség van.
- Celebrom - Ryana
- Kincső - Ádám
( ez a kettő variáció bizonytalan)
+ egyesek szerint még kell egy tartalékpár (de ezt döntse el az aki tartalék akar lenni...)
(közben aeglos 4 messengerablakban 5 emberrel egyeztet, hogy ki kivel akar táncolni és mennyire biztos = képlékeny)

Kincső: Ti láttátok a házat ahol a Farsang lesz? Ugye elfér ott 10 pár bőven, úgy hogy a többiek nézőközönség?
Ha mégsem:

Leguán írta: Nah, viszont keringőzni sok lehetőség lesz a bálon, nem kizárólag a megnyitó részeként tervezünk ilyen irányultságú tevékenységet.
Lesz keringőtanítás, meg minden.


Ha valaki kiesne a limitből ne keseredjen el, mert a nyitótánc csak a kezdet, utána jön a java, amikor akárki akárkivel megmutathatja, hogy mire képes a parketten! :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313867 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Elvileg Márkkal táncolunk.
(Csak szólok, nehogy párnélküliség miatt kiessek a limitből) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313862 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
szvsz olyan 8-10 pár emberre lehetne tervezni a táncot (a 8 mondjuk szép szám hozzá, mert négyesekre a legkönnyebb alapozni, de esetleg többel is lehet)

zenejavaslatokat adjatok :D (én a blogomra gyűjtöttem egy csomót)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #313856 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Vewy írta: Csendben felszólalnék az egyetemista szakszervezet érdekében, hogy véleményem szerint a mindenkinek megfelelő időpont februárban még sokat változhat, tekintve, hogy akkortájt alakulnak ki a második féléves órarendek. Csak nehogy valami betonfix próbaidőpontot tűzzünk ki már most...

Leguanember írta: ...az emberek számával exponenciálisan nő a próbaegyeztetés lehetetlensége.


Azért talán péntek késődélután még az egyetemi tanárok is ritkán vetemednek arra, hogy órát tartsanak :) Márpedig eddig ez az időpontjavaslat.

Párok: én elvileg lestoppoltam Ádámot :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313852 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc
Nah, viszont keringőzni sok lehetőség lesz a bálon, nem kizárólag a megnyitó részeként tervezünk ilyen irányultságú tevékenységet.

Lesz keringőtanítás, meg minden.

Azért mondom, mert az emberek számával exponenciálisan nő a próbaegyeztetés lehetetlensége.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313842 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Én is szeretnék keringőzni!
(Bár csak az alaplépést tudom.)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313838 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Alyr: tudooood.... "Ahol az akarat..." :twisted:

Aeg: énisénis! akarom mondani, miis-miiis!!! :) mmint Cue + én :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313837 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Tánc
Alyr!! Meg tudod csinálni! Képes vagy rá!
És mi tudjuk, hogy tudod, hogy tudod. :wink:
És ezt Te is tudod! Úgyhogy hajrá, ne kéresd magad!


Így jó, Rabyn? :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313836 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tánc

Rabyn írta: Győzzétek meg Alyrt, hogy a táncpróbák alatt MEG TUDJA TANULNI A LÉPÉSEKET! Mert nekem nem hiszi el:))

Ha Daro meg tudta tanulni a szalagavtómra akkor mindenki:) (pedig ő acélbetétes bakancsban táncolt)


Alyr: meg tudod tanulni a lépéseket. *jedierőt használ*

Ne feledd: a pillanatra összpontosíts. Érezz, ne töprengj. Hallgass az ösztöneidre.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313829 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Győzzétek meg Alyrt, hogy a táncpróbák alatt MEG TUDJA TANULNI A LÉPÉSEKET! Mert nekem nem hiszi el:))

Ha Daro meg tudta tanulni a szalagavtómra akkor mindenki:) (pedig ő acélbetétes bakancsban táncolt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #313828 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
hahó :)

Esgal: azért kell egyenmaszk, mert furin néz ki, hogyha valakin házi készítésű kartonpapír, másikon meg eredeti velencei maszk van. Ha ugyanolyan diszkrét, de igényes egyenmaszkot hordanánk azért jobb összképet ad. Legalább ez legyen egyforma, ha a ruha úgysem lehet.. Nyitótáncon kívül végig lehet alkalmad hordani az álarcodat, egész bál alatt... ;)

De egyébként nagyon nagyon örülnék, hogyha Gillz Narbbal megcsinálná a koreográfiát.
Alakulnak a dolgok... :)

Túlaktív voltam és összeírtam, hogy eddig hányan vagyunk:
Idhren - Estel
Hanna - Gandalf
Esgal - Ery
Gillz - Dreamer
Ring - Rhatzka
Rabyn - Alyr(??)
Vewy - Márk
Kincső - Ádám
Cue - Eglar
ők már párban

továbbá:
Adel?
Ryana
Narb
Ille
Celebrom

3 úriember hiányzik... :P
(De asszem Fëanor és Ben mintha nem zárkózna el annyira... Vagy félreértettem?)
(Aki mellett ? van arról nem tudtam, hogy biztosan akar-e táncolni.)
És ezer bocs, ha valakit kihagytam... puszta szórakozottság.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313826 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Csendben felszólalnék az egyetemista szakszervezet érdekében, hogy véleményem szerint a mindenkinek megfelelő időpont februárban még sokat változhat, tekintve, hogy akkortájt alakulnak ki a második féléves órarendek. Csak nehogy valami betonfix próbaidőpontot tűzzünk ki már most...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.788 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére