Tánc

Több
17 éve 8 hónapja #313581 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc
Maszk ill. arcfestés jó ötlet!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313575 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Már dolgozom a dolgon:))


Mikor lennének próbák?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313574 Írta: mioni
mioni válaszolt a következő témában: Tánc
szerintem a gipsz túl nehéz... kartonból meg van ezer féle, biztos lehet találni olyat, ami nem olyan kényelmetlen.

Rabyn szerintem te indulsz a legnagyobb előnnyel, hogy meggyőzd Alyrt szóval... hajrá :D

"Mert mikor szeretünk, mindig jobbak akarunk lenni, mint amik vagyunk."
/P.C./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313571 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
ÁLarcot festeni nem nehéz kartonból, még elegánsra is lehet venni (fekete, ezüst/arany?)

Éééén akaroook keringőőőőzniiiiii!!!! Győzzétek meg Alyrt:))
(cserébe megcsinálok pár álarcot, olyan szemtakaróst):)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313563 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: tök jó hogy itt elburjánoztak az ötletek.. :)
én csak egy szem-maszkra gondoltam, nem többre, amit akár kartonból is ki lehet vágni és megfesteni (például szerintem arany/ezüst/fekete/ezek keveréke festékekkel kifejezetten mutatós lenne, és azt akár festéksprayvel is meg lehet csinálni, tömeggyártásban).... nem egy nagy dolog szerintem.. persze a papírmasé jobb :)

ha szeretnénk a kalapos táncot, akkor gyorsan jelentkezzen nálam olyan 8-10 leányzó, és akkor összehozzuk, oké? nem nehéz koreográfia, nem fog annyi energiát és időt igénybe venni ezt garantálom ;)

és még valami: 8 kalapot (egyenkalapot!) tudok szerezni 99%-ban :D


Gipszből kiönteni? A kartont nem tudod rendesen az arcodra illeszteni és baromi kényelmetlenül el fog állni. Esetleg papírmasé is mehet, de ahhoz nem értek...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313561 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Szeretnék kalapos táncot táncolni, meg keringenék is, de csak hétvégén tudok asszem nyomulni. Ha így jó akkor jó.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313557 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: A lányoknak nem muszály, ők egészségesek :) .


Uszályban nem lehet rendesen keringőzni, mert mindenki rálép. :mrgreen:
[size=9:2s2so3jn](a muszáj meg pontos j :P [/size]

Szóval, maszkja elvileg mindenkinek lesz, hogy viselni akarjuk-e tánc közben, az egy más kérdés. :) (jó a szem-maszk is)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313553 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Ez az álarcos tosz jó ötlet, valami hasonló lesz a tánc akkor, mint a Van Helsing-ben a báli jelenet. Igen szerintem is kell ruha , m még jobban megfázunk, és kánonba köhögjük végig az egészet. A lányoknak nem muszály, ők egészségesek :) .

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #313552 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
tök jó hogy itt elburjánoztak az ötletek.. :)
én csak egy szem-maszkra gondoltam, nem többre, amit akár kartonból is ki lehet vágni és megfesteni (például szerintem arany/ezüst/fekete/ezek keveréke festékekkel kifejezetten mutatós lenne, és azt akár festéksprayvel is meg lehet csinálni, tömeggyártásban).... nem egy nagy dolog szerintem.. persze a papírmasé jobb :)

ha szeretnénk a kalapos táncot, akkor gyorsan jelentkezzen nálam olyan 8-10 leányzó, és akkor összehozzuk, oké? nem nehéz koreográfia, nem fog annyi energiát és időt igénybe venni ezt garantálom ;)

és még valami: 8 kalapot (egyenkalapot!) tudok szerezni 99%-ban :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313550 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, akkor sürgősen keresünk keringő-koreográfust! :wink:
Immár a farsang hivatalos szervezői nevében is. :twisted:

Nem tudom, hogy csináltátok, bizonyára gondolatolvasók vagytok, de nekünk is a maszk jutott idénre eszünkbe. :D Részleteket a Farsang-topicban. :P

Számítunk egy bálnyitó keringőre, mert itt sok a lelkes ember, és ezt ki kell használni :wink:
Valamint jó lenne, ha összejönne az a Mil-féle műsornyitó tánc is! :wink:

Ja, ide is írom, hogy a farsang időpontja március 3.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313548 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc

Remzymama/Tünde írta:

Estel Adániel írta: Ruha helyett? Remek ötlet! :up:
Ha a lányok bevállalják, alighanem a fiúk is... :twisted:

hogy ezt hogy fogja a közönség élvezni :wink: :lol: mindenképp tegyétek ki a 18as karikát :D


Mint tudjuk, az manapság már nagyon sokba kerül... ;) :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313542 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Áthidaló megoldás: ARCFESTÉS? Azon ki lehet látni :twisted:


És nem kapsz légszomjat sem :twisted: !

Továbbá: Arc és testfestésre jelentkeznék, szigorúan ruha MELLETT és nem HELYETT, az egy jó dolog, szeretek alkotni :twisted: :P
Dreamer: Láttad Julcsi hátát LEP-en? Az alkoholos filccel volt, ha szeretnéd.... :P

Keringő: Khöhh...fulllad..., továbbá: koreográfia: stílusban baromi szívesen segítek, de már csak egy két primitív alaplépésre emlékszem, a többit már csak úgy tudom letáncolni, ha levezetik, de társmunkát szívesen vállalok :) !

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313523 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Estel Adániel írta: Majdelfelejtettem: töksötétben :!:
Úgyhogy mindenki hozzon vakut... :itscool:
(Legalább akkor mi is látjuk, hová lépünk :idea: )


reflektorost :P
de a sok kicsi is nappali fénybe fogja borítani a termet :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313519 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tánc
Majdelfelejtettem: töksötétben :!:
Úgyhogy mindenki hozzon vakut... :itscool:
(Legalább akkor mi is látjuk, hová lépünk :idea: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313512 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Tánc

Remzymama/Tünde írta:

Estel Adániel írta: Ruha helyett? Remek ötlet! :up:
Ha a lányok bevállalják, alighanem a fiúk is... :twisted:

hogy ezt hogy fogja a közönség élvezni :wink: :lol: mindenképp tegyétek ki a 18as karikát :D


Ez esetben előkeresek valami fényképezőgépet 8)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313509 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Estel Adániel írta: Ruha helyett? Remek ötlet! :up:
Ha a lányok bevállalják, alighanem a fiúk is... :twisted:

hogy ezt hogy fogja a közönség élvezni :wink: :lol: mindenképp tegyétek ki a 18as karikát :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313502 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Álarc lehet Zorrószerú fekete selyem is :D
csak akkor inkább tangózzunk :P bár az elvileg tavaly volt :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313501 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tánc
Ruha helyett? Remek ötlet! :up:
Ha a lányok bevállalják, alighanem a fiúk is... :twisted:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313498 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Dreamer_KF írta:

Idhren írta: Áthidaló megoldás: ARCFESTÉS? Azon ki lehet látni :twisted:


Aha..de ha az öltönyöm (ne adj isten: kölcsönzött öltöny) festékes lesz, akkor halott az, aki összekente (ha én: szeppuku)


Mégáthidalóbb megoldás: TESTFESTÉS???!!! :mrgreen: Azon aztán végképp ki lehet látni. Meg át :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313495 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Áthidaló megoldás: ARCFESTÉS? Azon ki lehet látni :twisted:


Aha..de ha az öltönyöm (ne adj isten: kölcsönzött öltöny) festékes lesz, akkor halott az, aki összekente (ha én: szeppuku)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313494 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Áthidaló megoldás: ARCFESTÉS? Azon ki lehet látni :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313493 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Nem, csak menő :wink:

Aham, főleg kilátni rajta... :lol:
(Lidércként is ez volt az egyetlen bajom... :roll: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313492 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Estel Adániel írta: (Álarc meg minek? Szégyenlősek vagyunk? :D )


Nem, csak menő :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313491 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tánc

Estel Adániel írta: Nekem már van párom, ha minden igaz... 8)

...márpedig minden igaz. :) Bálkirály is voltam első MTT-s farsangon [size=9:uyx6rsi7](hitetlenkedőknek: lásd Lassi Laurië, II. évf. 2. szám, 16. oldal )[/size], benne voltam a gótkeringőben is 2004-ben, a kaszinóban se voltam tavaly, ellenben tánctanításban szenvedő (nem a tanító tehet róla, hanem a cipőm) alanyként résztvettem, szal részemről semmi akadály! ;) [size=9:uyx6rsi7]LEP-es siker amúgy is jót tett az önbizalmamnak... 8)[/size]
(Álarc meg minek? Szégyenlősek vagyunk? :D )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #313490 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Höhö... Círdan öreg tündekirály, aszondod? :twisted: Najó :P

Tárgyalunk... :wink:
Mert ha emellett döntünk, akkor én kevés leszek ehhez :roll:
Szal kellenek segítők. Meg hogy ki milyen stílusút óhajt, milyen a ruhája, etc.
Én se vok időmillioms... annyira :mrgreen:
Szal mi legyen?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313480 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Dreamernek igaza van, azok piszok drágák.
DE!
Lehet alkotni olyat, aszem papírmasséból... Csakhát kinek van arra ideje. :?
Megfesteni még csak-csak megfesti mindenki magának, de azt a huszon-darabot legyártani... :roll:


Aha..nekem az enyémet megfestenéd? :P :cool:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313479 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Dreamernek igaza van, azok piszok drágák.
DE!
Lehet alkotni olyat, aszem papírmasséból... Csakhát kinek van arra ideje. :?
Megfesteni még csak-csak megfesti mindenki magának, de azt a huszon-darabot legyártani... :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313478 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: farsang--> álarcos keringő? olyan elegáns maszkokra gondolok, amiket olyan hosszú pálcával tartanak az emberek az arcuk elé... :D


Őőőő..piszkos anyagiak..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313470 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
farsang--> álarcos keringő? olyan elegáns maszkokra gondolok, amiket olyan hosszú pálcával tartanak az emberek az arcuk elé... :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #313466 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem már van párom, ha minden igaz... 8)
És ha már keringő, akkor vmi különleges zenére legyen...
Tom, fogjam be, most nem én szervezek :mrgreen:

[size=9:6aexoh69]De ötletelni lehet?
Mer kéne neki vmi kerettörténet, és ne csak sima keringő legyen akkor, hanem legyen nagyon jellemző, megjegyezhető, különleges. (Nekem eszembe jutott pl. a Vámpír-keringő, de nem mostra, hanem Halloweenra. De ennek nyomán lehetne vmi keret... )[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére