Tánc

Több
17 éve 8 hónapja #311123 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Úgy alakult, hogy lehetőségünk lesz még egy uccsó színpadbejárásra:szombaton 5-7ig!!!!
nem fizetünk érte tehát hivatalosan nem létezik...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311117 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Köszönöm mindenkinek a főpróbát, a táncok szvsz jók lesznek, nekem legalábbis tetszett az, amit láttam belőlük. Igen, a Regardez-ből is ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311111 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Akkor 5-én este próba?Énis meek Gondolinra asszem, de sietünk.
Csak úgy mondom ahogy Idhrennel beszéltük: ha vki kiesik az ütemből és megcsúszik, folytassa tovább és az utánna levő csoport rendes időben érkezzen be, így nem az egész csúszik, hnem csak 1 rész.Tom könyen jár a nagyképű arcom a székből, csak úgy jótanács.Ja és számoljon mindenki, m mikor Idhren csak úgy számolta az egész számot, minden tök profi lett.
Ha összejön (és nem hiányzik sok 1,2 próba) baromira jó lesz!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311096 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Ilmadrin írta: Kb.: hánykor kerülünk sorra szombaton? Csak, hogy tudjam mikor legyek harci díszben. :roll: :roll: :roll:

Hát, mivel mi kezdünk, mi leszünk még a legkisebb csúszásban, úgyhogy 7kor :P

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311064 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: Tánc
A táncolóknak üzenem!
Nem tudok holnap menni próbára, de tudom a szerepem. :oops: :oops: :oops:
Elég, ha szombaton megyek? Mert rucit kell még vennem!!!

Kb.: hánykor kerülünk sorra szombaton? Csak, hogy tudjam mikor legyek harci díszben. :roll: :roll: :roll:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311035 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
No, bocs, hogy belerondítok a LEPes örömujjongásba, de gondoltam, fölteszem ide is - indulunk egy duettel a fesztiválon, a jelölőkör időpontja január 9. 17:30-22:00, MU színház. No, innen valószínűleg nem jutunk tovább (Tihanyi Andrea és Újvári Milán is az ellenfelünk), de ingyenes a dolog, és újabb kortárs élményekkel lehettek gazdagabbak.

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311016 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: DE!
Akkor pénteken délután MINDENKÉPP gyere, mert még neked sem megy tökéletesen (mint ahogy szinte senkinek), és muszályos lesz vmi normálisat produkálnunk!


Milyen péntek délután?! 8O Eddig ilyenről nem volt szó! Amúgy pénteken 4-től Gondolin az Ajtósin (érintettek továbbrais: Ille, Márk, én)!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #311013 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
törpök: kérdezzétek meg Ádámot, hogy a Bombadil-szakállat kölcsönadja-e... :wink: az volt ilyen jó kis barna fonálból...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310963 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Hehe :twisted:
Addig kap egy Romanat, vagy mi volt a neve azoknak a szerelmes füzeteknek :lol:


OFF
vagy egy matek spirál füzetet (csak hogy nehogy elszálljon)
ON

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310956 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Hehe :twisted:
Addig kap egy Romanat, vagy mi volt a neve azoknak a szerelmes füzeteknek :lol:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310951 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Remzymama/Tünde írta:

Celebrom írta: Persze hogy jó, úgyis a tüncöket bámulom :) .Szombatig akkor 1et lécci hozzál kölcsönbe (görög zitás nincs? :D , ez csak vicc volt, én nem nézegetek iet :P )


még az is lehet, hogy van
viszem
akár meg is tarthatod


playboy csak szombatra
OK?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310943 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Gillz, a térkép nekünk is kell!!!
Hátra lesz pakolva végig, legalábbis úgy volt.
De megyek délután, szal majd megbeszéljük.

Angwen írta: Emberek, meddig lesz ma a táncos próba? Nem kizárt, hogy jelentős mennyiséget késni fogok. Nagyon sajnálom, de nem az én hibám--olyan családi elkötelezettségről van szó, amit nem lehet lemondani vagy elhalasztani. Egyébként meg milyen jelmezt is kéne törpként összebarkácsolnom?


Ma fél 6-tól vagyunk 7-ig próbán. És Hétkor kezdődik a főpróba.
Ha nem jössz, szólj Gillznek, és akkor asszem elfogadott :)
DE!
Akkor pénteken délután MINDENKÉPP gyere, mert még neked sem megy tökéletesen (mint ahogy szinte senkinek), és muszályos lesz vmi normálisat produkálnunk!
Azért jó volna, ha odaérnél.

Törpök: Nekem majdnem biztos van vmennyi barna fonalam. Ilyenből kéne szakállat ügyködnünk, mert a raktárban nincs.
Ruha: Barna hosszabb felső, Jó lenne rajta egy öv, meg barna gatya. Lehet zöldes is. Vmi ilyesmi. Ja, és sztem NE bakkancs, mert avval enyhén nem lehet táncolni. Legalábbis sztem.
Inkább hozzatok több cipőt, ha nem tudjátok biztosan.

Tünde: Köszönjük a támogatást :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310937 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
jelenlegi műsorállás, az időközben befutott táncok szerepeltetésével (még nincs mindnek címe, ha a tánc gazdája erre benéz, mondja már meg :P ):

19:00-19:10 Tánc: Regardez! - egy senki Tolkien udvarában
Egy Tolkieni ihletésű kampány-paródia, a Gyűrűk Urában szereplő népek és a Tánc kapcsolata. Meg talán más is.
19:10-19-30 Gondolin (színdarab részlet)
Az MTT tagjai már régóta dolgoznak az utolsó nolda királyság végnapjaiban játszódó egész estés előadáson. Most ebből a nagy műből kerül bemutatásra néhány részlet.
19:30-19:40 Táncok az Óidőkből (Tünc tánc és Julcsi szólója)
Valinor tünde-hölgyei táncaikat magától Nessától tanulták, és romlatlanul táncolják a soha nem hervadó zöld pázsiton.
19:40–20:10 Fornost bukása (tragédia egy felvonásban)
Harmadkor, Arnor végnapjai. Az ismeretlen gonosszal szemben a királyt és az utolsó várat védői szívének tisztasága védi – a többi néma csend.
20:10-20:15 Irodalmi pályázat eredményhirdetése
20:15 - 20:20 - (Orsi és Ladis )
20.20-20:30 Earendil utazása (mozi-előzetes és werkfilm)
Ugyan a jogi helyzet ma még nem teszi lehetővé, hogy a hollywoodi filmesek komolyan tervezzék A Szilmarilok történetein alapuló nagyszabású mozikat, ám a rajongók fantáziája szabadon szárnyal: néhány elszánt alkotó elkészítette egy leendő film előzetesét.
20:30 - 20:35 - (Ladis szólója) Megláncolt Maedhros(?)
20:35-20:40 ♫┬§╚[ä˘ (humoros jelenet)
A cím és a tartalom is szuperkódolt és szigorúan titkos.
20:40-20:50 Hobbit dalárda
„Jöttek, láttak, ettek. … énekeltek… … ettek." A Hobbit fogadó kozmopolita közönsége megfelelő mennyiségű hobbit-sör elfogyasztása után alkalmasnak véli magát, hogy a nagyközönségnek is bemutassa azt, amit ők Középfölde dalainak gondolnak…


A főpróba ez alapján fog menni. Mivel majdnem két órás az egész, ezért mégsem lesz idő mindent beállítani, 7 után, ergo nagyon gyorsan és rendezetten kell megismerni a terepet fél héttől, (ne legyen feltűnő, h korábban ott vagyunk :twisted: )

Akikről tudok, h nem jönnek főpróbára igazoltan: Rabyn. Késhetnek Dreamer, Narb, Artemisz, Eglar és Cueddo ( a félhéthez képest) - de csak a műsorszámukig. Hirtelen nem rémlik más indok, ergo mindenki más legyen ott fél hétre! Jelmezzel együtt!

A színpad mögötti dolgokat dorwinion fogja irányítani, de azért igyekezettek észben tartani a sorrendet, h ki mikor pakol mit, ilyenek.

Díszlet-igénye tudtommal a Gondolinnak (darab közben behozott székek), a Fornostnak (egy darab asztal, esetleg egy szék), illetve a titkoshumorosnak (egy darab asztal és szék, meg valami, amire kifügegsztjük a térképet) van. Ja, meg a trélernek a vászon és projektor. Ha még valami lenne, annak a gazdája jöjjön el délután!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310928 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Persze hogy jó, úgyis a tüncöket bámulom :) .Szombatig akkor 1et lécci hozzál kölcsönbe (görög zitás nincs? :D , ez csak vicc volt, én nem nézegetek iet :P )


még az is lehet, hogy van
viszem
akár meg is tarthatod

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310923 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek, meddig lesz ma a táncos próba? Nem kizárt, hogy jelentős mennyiséget késni fogok. Nagyon sajnálom, de nem az én hibám--olyan családi elkötelezettségről van szó, amit nem lehet lemondani vagy elhalasztani. Egyébként meg milyen jelmezt is kéne törpként összebarkácsolnom?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310909 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Persze hogy jó, úgyis a tüncöket bámulom :) .Szombatig akkor 1et lécci hozzál kölcsönbe (görög zitás nincs? :D , ez csak vicc volt, én nem nézegetek iet :P )

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310887 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: öööööö izé van 1 kis gondom: nem tok Playboy-t szerezni, valaki hozzon lécci! :oops: Más nem lesz akkor veszek.


régi is jó

ost vittem fel a padlásra egy tonnát :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310886 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: öööööö izé van 1 kis gondom: nem tok Playboy-t szerezni, valaki hozzon lécci! :oops: Más nem lesz akkor veszek.


Én nem tudlak kisegíteni :D
Beszélj a srácokkal, aztán a betyárbecsület betartásával tartsd titokban, hogy kitől kaptad :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310876 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Nem lehetne mégegyszer feltenni a táncizenét leptáncgémélre? A vágottat mondjuk :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310855 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
***programváltozás***

aki jön holnap az akg-ba fény-hang-színpadbeállítani, az FÉL 2re jöjjön!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310843 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
öööööö izé van 1 kis gondom: nem tok Playboy-t szerezni, valaki hozzon lécci! :oops: Más nem lesz akkor veszek.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310836 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Egy senki?Hát ez jó... :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310790 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
:D

Nép!
Könnyebb gyakorolhatóság kedvéért kiszámoltam, ki mikor jön a vágatlan verzióban. A vágott verzió a 15. mp-től kezdődik, de azt csak holnap látjátok meg.

Tehát:

15. mp: Duma vége, Celebromot behúzzuk
35. mp: Narb meg Én kezdjük a táncot
55. mp. Harcosok
1:16. : Törpök
1:38. : Ent
1:58. : Orkok
2:20. : Tüncök
2:41. : Hobbit
3:02. : Mindenki

Végtáncot is kitaláltuk Celebrommal, sztem nagyon könnyű, és el is fogunk férni vele. És a kedvelt becsúszás is belefér :D

Holnap fél 6!!! Gyertek, mert még nagyon nem vagyunk kész.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310788 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
A cím tökkkéletes :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310745 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Mil beugrik Minerva helyére, csütörtökön megbeszéljük.

Más: Milyen világosítás, meg hasonló technikai cuccok kellenének a tánchoz.
Valakinek ötlete?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310670 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Oks, hagyjuk a francba.
Gondolom nem így tervezted.

Más:
Gillz jól megoldotta nekünk a címet :)
Pedig ő nem is agyalt rajta, csak összepakolta az ötleteket :D

19:00 - Tánc: Regardez! - egy senki Tolkien udvarában
Egy Tolkieni ihletésű kampány-paródia, a Gyűrűk Urában szereplő népek és a Tánc kapcsolata.

Így már jó lsz, ugye? :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310667 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Senkit nem akartam szándékosan basztatni, de így alakult. Elnézést kérek.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310651 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Az az igazság, hogy számítottam erre.

Többiek remélem nem hagynak cserben. :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310648 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Úgy volt, hogy a lepes fellépés délután lesz, nem este. (Pár hete írtam is, hogy ha este lesz, akkor nem jó.) Egyébként csak most derült ki, hogy hétkor lesz az előadás. (Nem én vettem a jegyet.)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310646 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc

Minerva írta: Gáz van, hétre szól a színházjegyem. Szóval nagy valószínűséggel mégsem tudok fellépni. Még ha hat körül lenne a tánc, de hogy pont héttől kilencig.. nem túl szerencsés. Ezer bocsánat, ég a fejem... :bawling:


Éghet is. Szombaton LEP. Ma Kedd van. Fellépsz a színházba, vagy csupán "szórakozásból" szállsz ki?

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.747 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére