Tánc

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #308855 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Nah, most beszéltem Angwennel. Szeretnénk kérni két ütőfát, ha van még a kincstári készletben. (és igen, Narb, bevált a jóslatod, helyben alkotunk... :twisted: )

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308849 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
az a böki, hogy 1) egyikük sem edz már; 2) jelenleg SZOMBATHELYEN VAGYOK. [size=9:2mlijrfu]És még leszek is, majd' egy hétig... [/size]:oops:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308841 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Naaa, légyszi, áruljátok el, h. 29-én hánytól lennénk! Bocsi, de Éccsanyám türelmetlen! 8O :o

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308834 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Eglarcarien írta: 8O [size=9:itgvqekd]Jó, akkor Márk meg Angwen (> ha benne van) elintézik a dolgot egymás közt, én meg megpróbálom majd helyben gyorsan levenni a formát, mivel 29-ig egyszer leszek csak Pesten, akkor is csak átutazóban... :oops: [/size] Bár tudod, Narb, Márk improvizációs készségét ismerve... :twisted:

Nóli: Nem te voltál a tábori papírcsákányaink 'szülóanyja??? :roll:

Orkhoz tudok szolgáltatni egy, a fekete cuccra ráhúzandó szakadt barna pólót, amin több a lyuk, mint a póló. Persze csak abban az esetben, ha megtalálom ebben a dzsumbulyban, ami most itthon van. 8)

Hugi: kockás inget, ha a rövid ujjú jó (meg nem baj, hogy ilyen lilás- kékes-zöldes-sárgás-tarka), tudok szerezni neked a nagyitól.

Maglor EntBátyus számára van egy kisebb méretű műfolyondárom négy fürt gusztustalan rózsaszín művirággal, ha igénylitek. :twisted:


-Eglar! Tudnál szólni nekik edzésen, hogy csináljanak valamit?!
-Szerintem nem fogunk fennakadni az ujj hosszán!
-Sok rajta rózsaszín virág? :twisted: Mert akkor remek, hozd! :P :twisted:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308808 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta:

Nóli i linantea írta: Mennyire kel jelmez ruci satöbbi?




Mi miben leszünk alul Idhren? Vagy nyomjuk egy szál MTT-s pólóban? :P


Csak ebben?:DAz jó!!!!Így nem lesz nehéz meggyőzni!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308797 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
8O [size=9:24f90flw]Jó, akkor Márk meg Angwen (> ha benne van) elintézik a dolgot egymás közt, én meg megpróbálom majd helyben gyorsan levenni a formát, mivel 29-ig egyszer leszek csak Pesten, akkor is csak átutazóban... :oops: [/size] Bár tudod, Narb, Márk improvizációs készségét ismerve... :twisted:

Nóli: Nem te voltál a tábori papírcsákányaink 'szülóanyja??? :roll:

Orkhoz tudok szolgáltatni egy, a fekete cuccra ráhúzandó szakadt barna pólót, amin több a lyuk, mint a póló. Persze csak abban az esetben, ha megtalálom ebben a dzsumbulyban, ami most itthon van. 8)

Hugi: kockás inget, ha a rövid ujjú jó (meg nem baj, hogy ilyen lilás- kékes-zöldes-sárgás-tarka), tudok szerezni neked a nagyitól.

Maglor EntBátyus számára van egy kisebb méretű műfolyondárom négy fürt gusztustalan rózsaszín művirággal, ha igénylitek. :twisted:

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308795 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Imádlak titeket :)

Szal!
A jelmez:
Tüncöknek van egy ezüstszínű köpenyem, de valszeg nem abban lesz a tánc, úgyhogy azt Ille kapja, aki valszeg nem táncol. Van egy fehér combközépig érő ruhám, abban lehetne esetleg táncizni. Adelard? Vewnek állítólag lehet lesz libegős rucija.
Orkoknak fekete gatyám van, és asszem fekete ujjatlan pólóm is pár db, szal avval hozzá tok járulni...
Hozzatok műfolyondárt, akinek van. Meg műnövényeket!
Törpöknek műcsákányt kéne fabrikálni :roll: Meglátyuk...
Hobbit idáig csak Kincső van, kéne még egy alacsonyabb ember... Feanornak írtam, meglátyuk.
Harcosoknak meg kéne csinálni a koreot. Narb, tudsz Márknak szólni, hogy húzzanak bele??? Félek elkésünk...
Holnap próbálok koreot faragni, de egész nap takarítok, meg csomagolok...érdekes lesz.


Van egy csúnya gyanúm, hogy nem is tudnak róla, hogy nekik alkotni kéne. Szerintem friss meleg, próbán készült koreográfia lesz :D :cry: :D 8O
Angwen adott már magáról életjelet?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308794 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Imádlak titeket :)

Szal!
A jelmez:
Tüncöknek van egy ezüstszínű köpenyem, de valszeg nem abban lesz a tánc, úgyhogy azt Ille kapja, aki valszeg nem táncol. Van egy fehér combközépig érő ruhám, abban lehetne esetleg táncizni. Adelard? Vewnek állítólag lehet lesz libegős rucija.
Orkoknak fekete gatyám van, és asszem fekete ujjatlan pólóm is pár db, szal avval hozzá tok járulni...
Hozzatok műfolyondárt, akinek van. Meg műnövényeket!
Törpöknek műcsákányt kéne fabrikálni :roll: Meglátyuk...
Hobbit idáig csak Kincső van, kéne még egy alacsonyabb ember... Feanornak írtam, meglátyuk.
Harcosoknak meg kéne csinálni a koreot. Narb, tudsz Márknak szólni, hogy húzzanak bele??? Félek elkésünk...
Holnap próbálok koreot faragni, de egész nap takarítok, meg csomagolok...érdekes lesz.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308783 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta:

Nóli i linantea írta: Öööööö álaszakáll még megoldható fonalból, de bevallom nincs csákányom a második emeleten... :roll:
Tud ebben valaki segíteni nekem? ... (lehet hogy meg tudom oldani, de kicsi a valószínűsége...)


Jajj... :) Nem fogalmaztam elég pontosan, műcsákány kéne, vagy fejsze. Papírból, gumiból, mittudomén. Könnyű legyen és kb. karhosszúságú!

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops: :oops: :oops:
Az össze fog jönni :lol:

[size=9:2x305dm3]Megkérdem a csapattopicban, hová lett a csapatbalta[/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308776 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta: Öööööö álaszakáll még megoldható fonalból, de bevallom nincs csákányom a második emeleten... :roll:
Tud ebben valaki segíteni nekem? ... (lehet hogy meg tudom oldani, de kicsi a valószínűsége...)


Jajj... :) Nem fogalmaztam elég pontosan, műcsákány kéne, vagy fejsze. Papírból, gumiból, mittudomén. Könnyű legyen és kb. karhosszúságú!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308775 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Öööööö álaszakáll még megoldható fonalból, de bevallom nincs csákányom a második emeleten... :roll:
Tud ebben valaki segíteni nekem? ... (lehet hogy meg tudom oldani, de kicsi a valószínűsége...)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308773 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta:

Narbeleth írta: -Hobbitoknak Hosentroger, színes ing.


Olyanaim nekem nincsenek, szal ha vki meg tud dobni velük, megköszönöm!

Kéne tudni, 29-én hánytól jönnénk ide. Éccsanyámat érdekli. :roll: :idea:


:) Szerintem nekem még megvan valahol az óvodáskori Hosentrogerem :P . Megkérdezem anyámat, szóval egyet lehet, hogy tudok biztosítani. Szép sötétkék fehér pöttyökkel. :P
Meg egy kockás zsabós ingem/blúzom van, majd felpróbálod.

ORKOK: Szerezzetek fekete szerkót, legfeljebb sötétbarnát, és a gatya legyen nagyon rugalmas, mert különben ki fog reccseni a s***e ! :D
Nem baj ha melegítő, cicanadrág stb. csak kényelmes legyen :) !

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308769 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: -Hobbitoknak Hosentroger, színes ing.


Olyanaim nekem nincsenek, szal ha vki meg tud dobni velük, megköszönöm!

Kéne tudni, 29-én hánytól jönnénk ide. Éccsanyámat érdekli. :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308748 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
szeretnék produkciónként egy listát polgári és nicknevekkel a felelősöktől :!:
az összes tánchoz ;)

illetve a jelmezlistát is rakjátok össze, h mi kell a raktárból. (látom, elkezdtétek :D )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308732 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta: Mennyire kel jelmez ruci satöbbi?


Hát.
-Szerintem tündéknek mindenképp.
-Orkoknak elég fekete cucc, meg cafrangok.
-Törpöknek kell csákány, az nagyon fontos, meg ha valaki tud szerválni álszakállat.
-Lidércucc megvan a raktárban.
-ENT: Maglor, hozz műfolyondárt! Van randa műkúszónövénye valakinek?
Ha nem randa az se baj :D :P
-Hobbitoknak Hosentroger, színes ing.

Mi miben leszünk alul Idhren? Vagy nyomjuk egy szál MTT-s pólóban? :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308730 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Mennyire kel jelmez ruci satöbbi?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308673 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
HELYSZÍNI FŐPRÓBA: (színpadi előadások)

JANUÁR 4-e, CSÜTÖRTÖK, ESTE 7-9IG

(AKG, Raktár u. 1.)


akinek fénnyel, hangosítással, színpadrendezéssel vagy egyéb színpadtechnikával óhaj-sóhaja van privit nekem!

pusz!
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308670 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
1 perc 17 másodpercnél.
Szöveg fonetikusan:
Még harcosok: é szon tásé
Már törpök: szi zsö vien tö párlé ö rágámoffen :mrgreen:

Egyébként tennap végeztünk tünctánccal, és asszem nem is lett rossz...
Bár kicsit nehzen tuttam megmutatni merev jobboldallal :D

Közbe gyertek összpróbaidőpontokra...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308643 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta:

Idhren írta: Ma fél 1-kor Tüncitánc koreográfia lesz a Batyiban.
Azér most szólok, mert tegnap éjszaka jöttünk rá. Jön Adelard, és lehet, hogy Vew, (Julcsnak is szóltam, lehet, hogy ő is tünc lesz, nemtom... :roll: ), és szóltam Illének is...
De ketten már biztos leszünk.
Ha van kedve vkinek, csatlakozhat, nem lesz hosszú idő, és legalább el tudom mesélni a cuccot, elejétől végéig :)

Tök zagyva vagyok, össze vissza beszélek mostanában...
Ki fogok készülni :lol:


Éééééés már meg is alkottam a tünc koreográfiát. :dance: :mrgreen: Nem tom milyen, mert merev nyakkal nehéz úszni a levegőben, de majd meglátyuk :D


Ma tököltem a törpökével, van valami halovány körvonal. Az orkok készen vannak. Kérdés: pontosan hanyadikperc hányadik mp-től van a törp rész? Van egy mozdulatsor, ahol fontos lenne, hogy mi a zene pontos ritmikája. Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308590 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
NÉP!
Kérdésem: Mi legyen ennek az egésznek a Címe? Valami frappáns dolgot kéne előhalásznunk, szal gondolkodjatok!!!
CÍM!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308584 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Ma fél 1-kor Tüncitánc koreográfia lesz a Batyiban.
Azér most szólok, mert tegnap éjszaka jöttünk rá. Jön Adelard, és lehet, hogy Vew, (Julcsnak is szóltam, lehet, hogy ő is tünc lesz, nemtom... :roll: ), és szóltam Illének is...
De ketten már biztos leszünk.
Ha van kedve vkinek, csatlakozhat, nem lesz hosszú idő, és legalább el tudom mesélni a cuccot, elejétől végéig :)

Tök zagyva vagyok, össze vissza beszélek mostanában...
Ki fogok készülni :lol:


Éééééés már meg is alkottam a tünc koreográfiát. :dance: :mrgreen: Nem tom milyen, mert merev nyakkal nehéz úszni a levegőben, de majd meglátyuk :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308581 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Ma fél 1-kor Tüncitánc koreográfia lesz a Batyiban.
Azér most szólok, mert tegnap éjszaka jöttünk rá. Jön Adelard, és lehet, hogy Vew, (Julcsnak is szóltam, lehet, hogy ő is tünc lesz, nemtom... :roll: ), és szóltam Illének is...
De ketten már biztos leszünk.
Ha van kedve vkinek, csatlakozhat, nem lesz hosszú idő, és legalább el tudom mesélni a cuccot, elejétől végéig :)

Tök zagyva vagyok, össze vissza beszélek mostanában...
Ki fogok készülni :lol:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308574 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Váó, aranyos vagy. Köszi. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308572 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Minerva írta: rohadtul vidéken leszek két ünnep között... :( :( :(


Nembaj, mert te leszel a királynő, akinek a lovag felajánlja szolgálatait.
Az pedig igazán csak a végén táncol. Közbe is lesz vmi, de túlélhetős:)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308571 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
rohadtul vidéken leszek két ünnep között... :( :( :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308570 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Nem tudom, hánykor leszünk, de sztem mindegy, mert estére biztos hazaérsz.

Más!
Sajna, mivel nincs mindenkinek pontos koreográfiája, csak általánosságban van meg (könnyű lesz, csak idő összerakni), nincs értelme holnap mindenkit a Batyiba csődíteni. (Amúgy se tudnék megmozdulni, mert elaludtam a nyakam, és most kissé lakájszerű a mozgásom :lol: ). Úgy egyeztünk meg, hogy Narb csinálja a népek, én a keret-koreográfiát, és amint megvan, lehet össztánc.
Sztem hamar meglesz (főleg a népeké), úgyhogy két ünnep között lehet próbálni.

Beszéljünk meg egy konkrét időpontot:
Dec 28, vagy 29, kinek mi jobb. Az lesz, amit többen mondanak, de nagyon kérek mindenkit, hogy alkalmazkodjon a többiekhez, és Vállalja be, hogy jön , amikor kell.
Ez nagyon fontos nekem!
A legjobb lenne, ha mindkét napot rám tudnátok szánni, nem egészet persze, de valamennyit belőle.
Ez van.

Beosztás nagyjából megvan, senki nem lesz olyan, ami ne szeretne lenni, legalábbis igyekszem.
Van két bónusz orkunk, szal menni fog :wink:


Nos igen, egyedül a harcosok a kötöttek, mert velük voltunk olyan galádak, hogy a saját részöket ők koreografálják, mert kung-fu, meg minden :)
A többi, az igazából személytől független, tehát lesz egy koreo, aztán tessék választani, lehetőleg úgy, hogy legyen törpünk is...
:)
Olyan úgy sem lesz, hogy mindenkinek minden übertoll, de igyekszünk optimalizálni a beosztást :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308569 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Oks.
Akkor gondolkozzunk 29-ében.
Gyertek!
Muszáj, kérlek titeket *szépennéz*:)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308508 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Most szólok, h én csak 29-én tudok jönni, akkor is csak 4-ig. :( [size=9:5qx1cwhs](28-án unokaöcsiket látogatok> nővéremék eszerint szervezték át a 2 ünnep közötti programpt, úgyhogy már nem mondhatom, h bocs mégse)[/size]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #308504 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Ja, egyébként népeknek külön lehet, hogy kéne próba. Még megbeszélem Narbbal, de asszem külön kéne a koreográfiát megtanulni, és utána összepakolni.
Bocsi, csak gondolkodtam hangosan.
De ez Narbtól függ, mert ez az ő reszortja:)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308499 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!!

Na már most én is netközelbe kerültem végre, és örömmel látom h milyen jol kialakult ez a tánc végülis, nagyon tetszik, remélem össze is jön tényleg:) Én a magam részéről megteszek mindent, csak az a baj h ugye még indig nincsen internetem.. uh ha vmi próbára kéne menni vmikor, akkor szoljatok lécci smsben (szerencsére Celebrom már edidg is megtette, köszi, Idhren tőled meg bocsi h nem írtam vissza a prividre de már ha jol tudom megvan a számom, csak egy héten tényleg egyszer tudok csak netközele kerülni.. ) 28-29ből nekem inkább a 28 lenne jó, de 29én is megoldom ha kell. :) puszi

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.092 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére