Tánc

Több
17 éve 8 hónapja #310638 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Gáz van, hétre szól a színházjegyem. Szóval nagy valószínűséggel mégsem tudok fellépni. Még ha hat körül lenne a tánc, de hogy pont héttől kilencig.. nem túl szerencsés. Ezer bocsánat, ég a fejem... :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310579 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
LAST CALL
Csütörtök 12.00től fény, hang és színpadbeállítás. Minden produkcióból egy felelős ember jöjjön!(különben rózsaszín stroboszkópot kaptok!)
HOZZATOK ZENÉT!!!

Kérlek küldjentek egy privit gillznek hogy kikre számítsunk.
pusz!
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310575 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
...de miért király Tolkien? :roll:

Akkor már inkább amit Vewy mondott, Regardez [size=9:3dklb74m](vagy barnamoszat? :D )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310574 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Szerintem, ha nincs új ötlet, akkor mehet az, amit Andris (Maglor) mondott: Egy senki Tolkien király udvarában.
Természetesen, ha van új ötlet azt szeretettel várjuk.

Ja és azt ugye mindenki tudja, hogy a főpróbán már jelmezben kéne lenni!!! Ha nem is minden cuccot úgy, ahogy majd 6-án, de azért nagyrészt.
Tsóközön!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310571 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta:

Narbeleth írta:

Nóli i linantea írta: A törpöknek jó a Martens bakancs? :roll: :D [size=9:26udbzai]Főképp a térdből tökönrugdoáshoz[/size] :twisted:


Jó lesz, ha meg tudod csinálni az ugrást. Mert annak könnyen kéne mennie, majdnem súlytalannak, ha ezt a bakancs nem teszik lehetővé, akkor ciki.

Majd kipróbálom benne... majd hozok két cipőt főpróbára, oszt nézzétek meg.


Okés! :) Próbálgasd, ha megy bakanccsal, akkor tök jó :wink: .

([size=9:26udbzai]Nyihihi 300. hozzászólás :roll: [/size])

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310556 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta:

Nóli i linantea írta: A törpöknek jó a Martens bakancs? :roll: :D [size=9:1zrmmfld]Főképp a térdből tökönrugdoáshoz[/size] :twisted:


Jó lesz, ha meg tudod csinálni az ugrást. Mert annak könnyen kéne mennie, majdnem súlytalannak, ha ezt a bakancs nem teszik lehetővé, akkor ciki.

Majd kipróbálom benne... majd hozok két cipőt főpróbára, oszt nézzétek meg.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja - 17 éve 8 hónapja #310537 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek! (És más népek :P )

Nekünk előbb kéne mennünk csütörtökön, mert kéne még egy összpróba, mielőtt a színpadon elbénázzuk a dolgot.
Szal a privát FŐPRÓBA időpontja: január 4, fél 6!!!

MINDENKI legyen ott, nagyon kérem. Nem szeretnék leégni a többiek előtt. És még nem próbáltunk annyit, hogy biztos legyek a dolgomban, és sztem ti sem. Úgyhogy GYERTEK!

Ja, és nem lesz rögárdé a címe, Vewy kedvéért :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310521 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta: A törpöknek jó a Martens bakancs? :roll: :D [size=9:bp3rlnrs]Főképp a térdből tökönrugdoáshoz[/size] :twisted:


Jó lesz, ha meg tudod csinálni az ugrást. Mert annak könnyen kéne mennie, majdnem súlytalannak, ha ezt a bakancs nem teszik lehetővé, akkor ciki.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310520 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta:

Narbeleth írta: :arrow: Tündéinknek: Ha jól tudom Vewyke neked van tünciszerkód. Adelard neked mi lesz? Márknál van az Elwing-Aredhel ruha, az fehér, de buzinagy, illetve van egy ezüst-bordó. Nem az volt rajtad Tatán? Jó lenne az neked? Ille neked akkor a köpeny?


Az az ezüst-bordó nálam van, de nem az nagy rám 1 kicsit és sztem abban nem tudok táncolni. Nem ugy volt h valami lengébb kéne? Meg fehér, vagyis világos? Mondjuk olyan ruhám nincs, de felpróbálnám azt amit Idhren mondott, neki elvileg van egy fehér rövidebb ruhája. (ha jol értettem)
Azt nem tudom még, h cipő milyen lesz nekünk. Én nem akarok mezítláb lenni, már csak azért sem mert állítólag szálkás a padló. Vegyek fehér balettcipőt? (vagy tud vki adni esetleg?)


Fehér balettcipő támogatva :)
Idhren ruháját vedd akkor, ha jó rád!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310404 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Ok Vewy 1et hozhatsz, végülis talán a többit be tom szerezni, márcsak 1 jó bő naci kéne, oan rapperes, alig marad meg rajtam és 10 számmal nagyobb féle:).....

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310398 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Idhren: igen, nekem kéne a köpeny. Köszi. Meg még valami hosszú tünciruha, ami kis méretű. Van olyan valahol?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310393 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
1, NE legyen RÖGÁRDÉ a címe. Ha már nincs jobb ötlet, akkor REGARDEZ. kééééééééérlek titeket.. tudom, aki pofázik, találjon ki jobbat, de jelenleg előbb találnék ki nevet egy barnamoszatnak, mint egy táncnak

2, Fel tudok ajánlani egy bazinagyfejhallgatót. Kettőt is, bár csak nem kell dublőr Celebromnak :twisted:

3, Adelard, vegyél fehér balettpapucskát, a RENO-ban lehet kapni, nem lehet túl drága.

4, Az én tünciruhám kb. a földet söpri, úgyhogy abban táncolni nem lehet, de még vannak olyan reményeim, hogy összedobok valamit 2 vizsga meg egy halfejpreparálás között Jan. első hetében...

BUÉK minden táncosnak :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310355 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
Tünde az egész cuccost odaadta ma Hannának, egyezkedjetek :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310351 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Adelard írta:

Narbeleth írta: :arrow: Tündéinknek: Ha jól tudom Vewyke neked van tünciszerkód. Adelard neked mi lesz? Márknál van az Elwing-Aredhel ruha, az fehér, de buzinagy, illetve van egy ezüst-bordó. Nem az volt rajtad Tatán? Jó lenne az neked? Ille neked akkor a köpeny?


Az az ezüst-bordó nálam van, de nem az nagy rám 1 kicsit és sztem abban nem tudok táncolni. Nem ugy volt h valami lengébb kéne? Meg fehér, vagyis világos? Mondjuk olyan ruhám nincs, de felpróbálnám azt amit Idhren mondott, neki elvileg van egy fehér rövidebb ruhája. (ha jol értettem)
Azt nem tudom még, h cipő milyen lesz nekünk. Én nem akarok mezítláb lenni, már csak azért sem mert állítólag szálkás a padló. Vegyek fehér balettcipőt? (vagy tud vki adni esetleg?)



Adelard: odadom a fehér ruhát, sztem jó lesz neked.
És igen, legyen olyan fehér kis balettcpő, vagy kérj kölcsön, vagy vehetsz is... Vewy aszonta egy ezresbe fáj, szal kérdezősködj körül.
Illének meg odadom az ezüst köpenyt, már csak vmi ruha kéne...

Állítólag Márknál vannak a tüncjelmezek, szal őt kell zaklatni. A többi meg Tündénél.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310332 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
A törpöknek jó a Martens bakancs? :roll: :D [size=9:18dmys0x]Főképp a térdből tökönrugdoáshoz[/size] :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310330 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: :arrow: Tündéinknek: Ha jól tudom Vewyke neked van tünciszerkód. Adelard neked mi lesz? Márknál van az Elwing-Aredhel ruha, az fehér, de buzinagy, illetve van egy ezüst-bordó. Nem az volt rajtad Tatán? Jó lenne az neked? Ille neked akkor a köpeny?


Az az ezüst-bordó nálam van, de nem az nagy rám 1 kicsit és sztem abban nem tudok táncolni. Nem ugy volt h valami lengébb kéne? Meg fehér, vagyis világos? Mondjuk olyan ruhám nincs, de felpróbálnám azt amit Idhren mondott, neki elvileg van egy fehér rövidebb ruhája. (ha jol értettem)
Azt nem tudom még, h cipő milyen lesz nekünk. Én nem akarok mezítláb lenni, már csak azért sem mert állítólag szálkás a padló. Vegyek fehér balettcipőt? (vagy tud vki adni esetleg?)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310324 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Ződ biza.
scindapsus

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310322 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta: Van egy scindapsus hatású köteg műnövényem h akell.


Az nem tudom milyen, de ha zöld, akkor hozd :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310320 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Van egy scindapsus hatású köteg műnövényem h akell.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310256 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Itt is a kérdésem: miN ruhát vigyek: iN deszkás, fejkendős, oan laza gyerek legyek mint a rigalánc, v plázacicás?A ruha miatt.


Van ilyen összefestékezett hatású pólód? Igen, deszkáscipő, marha nagy fejhallgató, az "újság", rágózz, mint egy állat, a többit rád bízom! :)

Jelmezek:
:arrow: Nazgúlköpeny!
:arrow: Orkoknak fekete szerkó, nem kireccsenős :mrgreen: , fekete arcfesték, Julcsinak fehér is!
:arrow: Törpöknek szakáll, és csákány! Szerkónak barnát, sötétzöldet, vagy amit találtok egyszínűt, de nem szeretnék farmert és kínai tornacipőt látni, ha megoldható, ez mindenkire vontkozik!!!
:arrow: Harcosok: Márk, ha jól tudom, a te szerkód megvan, annak nagyon örülök, szerezz nem balesetveszélyes harci eszközt, Eglar is szerezzen! Eglar neked is egyszínű cucc, te lehetnél pirosban is, az olyan harcos-szín szerintem, de legyen egyszínű, igazából mindegy, meg kéne rád díszes öv (egyet tudok adni, de az rád szerintem nagy) és egy mellény! Minerva: Szerezz egy hosszú ruhát, ami nem tündés, hanem királynői!
:arrow: Tündéinknek: Ha jól tudom Vewyke neked van tünciszerkód. Adelard neked mi lesz? Márknál van az Elwing-Aredhel ruha, az fehér, de buzinagy, illetve van egy ezüst-bordó. Nem az volt rajtad Tatán? Jó lenne az neked? Ille neked akkor a köpeny?
:arrow: Egyszem entünk, Maglor: Inget akkor hozzál! Van-e neked barna, vagy zöld? És ha lehetne kérni szerezz valakitől egy másik nadrágot :oops: ! Olyat, ami kevésbé szűk és lehetőleg legyen sötétbarna (Tudom, veszett nehéz szerezni a Te méretedben, de próbáld meg!)
:lol: [size=9:3idj47ia] (Hehe, most eszembe jutott az "Akkor hozzátok a barna nadrágomat!" vicc...) :lol: [/size]
Kéllenének továbbá a gallyaid, meg az a műnövény!
:arrow: Kincső: Van-e neked térgid érő nadrágod és kockás inged? Illetve tud-e neki valaki adni?


Tehát: Hangsúlyozom: SENKIN nem szeretnék nagymintás pólót, farmergatyát és tornacsukát látni :!: Okés?
(Celebrom kivétel :wink: )
És aki tud segíteni az alábbi szerkók beszerzésében, értsd: kölcsön adná, az SZÓLJON!

Csóközön!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310253 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Emberek, jók voltunk ma!!! 8)
Úgy örülök, hogy lassan látom megvalósulni a cuccost :D
Köszönöm nektek, akik ott voltatok.

Cím:
Idáig két verzió merült föl, " Táncok a béka segge alól" és "Egy senki Tolkien király udvrában". Az első kicsit önirónikus, második meg nemtom hogy hangzik. :D
Jó lenne, ha midenki ötletelne egy kicsit.


Az elsőt inkább csak saját használatra :wink: ! Tudom, hogy én szoktam hangsúlyozni, de az nagyrészt azért van,mert egy gonosh cinikus nyúl vagyok. Másoknak hagyjuk meg az esélyt, hogy ne ilyennek gondolják! :wink:

Továbbá: KÖSZÖNÖM a lelkes részvételt! Kéretik a saját részeteket kigyakorolni! Jó? Aki igényel különpróbát jelezze! Ha megtehetjük Idhrennel a rendelkezésetekre fogunk állni, ha a lábujjtartással van problémátok, akkor is :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310211 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Eglarcarien írta: Bocs, műveletlen vagyok... az AKG hol van helyileg (utca, házszám), és hogy jutok oda mondjuk az Attila útról ([size=9:6e8sg5m4]mert oda kell du. 5-kor elmásznom adminisztrációs ügyeimet intézni)[/size] ??? Bár az is elég, ha megmondjáok, hol az AKG (vagy egyáltlán mi a pontos név), a többit meg megoldom netes térképpel...


Érdekes minden topicban ez a kérdés :P :D

Alternatív Közgazdasági Gimnázium, III. Raktár u. 1.
86-os, 6-os, 106-os busz ott tesz le előtte, Flórián tér utáni megálló. Vagy az 1-es villamos Flórián téri megállójától begyalogolsz.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310210 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Bocs, műveletlen vagyok... az AKG hol van helyileg (utca, házszám), és hogy jutok oda mondjuk az Attila útról ([size=9:1wuq9gfx]mert oda kell du. 5-kor elmásznom adminisztrációs ügyeimet intézni)[/size] ??? Bár az is elég, ha megmondjáok, hol az AKG (vagy egyáltlán mi a pontos név), a többit meg megoldom netes térképpel...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310180 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Laza, deszkás sztem.
Többiek?

Milyen jelmezeket kérjünk ki a raktárból?
Kell a Lidércköpeny, egy tüncruha Illének (Ezüst tüncköpenyem van), Törpöknek szakáll, Entnek ágak, az menni fog, orkok is megvannak, Hobbit is...

Mi kell még, mondjátok, mert el kell kérni!

És mindenki legyen ott a főpróbán , mert ha nem, nem léphetünk föl, és taccsra megy az egész. És akkor nagyon morcos, és szomorú leszek.( :evil: :crying: ) :lol:
Mivel mi kezdünk, mindenkit szeretettel várok fél 7-re az AKG-be.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310175 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Itt is a kérdésem: miN ruhát vigyek: iN deszkás, fejkendős, oan laza gyerek legyek mint a rigalánc, v plázacicás?A ruha miatt.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310167 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Főpróba!

Csütörtök, jan.4, AKG. a terem 7-9 között áll rendelkezésünkre, a találkozót fél hétre hirdetem meg a helyszínre, hogy biztosan el tudjuk kezdeni a próbát hétkor.

Aki nem jön főpróbára, az nem lép fel!

Kivétel: valami marha erős és nyomós indok (a baleset pl nem, mert abból nem gyógyul fel az előadásig :P ), illetve az, hogy a színpadtól viszonylag független a produkció, és a hiányzó illetővel már próbáltak sokat. Ergo mondjuk egy darab szereplőnél nem játszik a hiányzás ;)

Az elején, héttől minden produkció rendezője kap pár percet arra, h betájolja a színpadot, gyorsan megmondja a járásokat, illetve kábéra beállítsa a színpadképeket (de ez max 5 perc!), aztán elkezdjük a műsort, és végigmegyünk jelmezben, technikával. Ergo jelmezeket mindenki hozzon. Sminkelnie csak annak kell, aki átsminkelne két darab között - szvsz ilyen nincs, de ha van akkor kérem, próbálja ki, h lesz-e rá ideje.

A szervezőket/rendezőket kérem, h találják ki és küldjék el a technikai igényeiket (világítás, zene, mikrofon, projektor, díszlet, stb.) csütörtökön ezzel már ne szenvedjünk feleslegesen. Zenét cd-n hozzátok! Ha valaki kiírja az összeset egyre, az se baj :mrgreen:

Jelmezek Márknál és Tündénél vannak, őket keressétek ez ügyben. Valószínűleg bekerülnek a héten a városba, de azért kérdezzetek rá.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310149 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Asszem "Tánc: Rögárdé!" lesz a cím. Tök betegen néz ki így leírva, és így Gillzzel se tolunk ki :D

Ja, és Narb: megvágtam a számot, úgy hogy a 15. másodperctől indul.
Majd megmutatom, nem lett-e túl gagyi.
Valamikor te még ráérsz szilveszter előtt?
Nekünk azér jó lenne még próbálni...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310125 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Legalább te ötletelsz :)
De igazad van, jobb az "Egy Táncos Tolkien király udvarában". Esetleg "Táncosok Tolkien király udvarában"?
(Egyébként először azt írtam véletlenül, hogy "Egy táncos a béka segge alól" :lol: Tök hülye vagyok!!!!! :mrgreen: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310122 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Idáig két verzió merült föl, " Táncok a béka segge alól" és "Egy senki Tolkien király udvrában". Az első kicsit önirónikus, második meg nemtom hogy hangzik. :D
Jó lenne, ha midenki ötletelne egy kicsit.

Bocs az OFFért, de ez az első nagyon LOL. :D Csak nem tudom, a "nagyközönség" mennyire értékelné. :D A másodiknál nem lenne jobb a "senki" helyett a "táncos"? :) Na, befogtam. :oops: Sorry a belevauért. :roll:

ON

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310121 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek, jók voltunk ma!!! 8)
Úgy örülök, hogy lassan látom megvalósulni a cuccost :D
Köszönöm nektek, akik ott voltatok.

Cím:
Idáig két verzió merült föl, " Táncok a béka segge alól" és "Egy senki Tolkien király udvrában". Az első kicsit önirónikus, második meg nemtom hogy hangzik. :D
Jó lenne, ha midenki ötletelne egy kicsit.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.086 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére