Tánc

Több
17 éve 9 hónapja #308484 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Nem tudom, hánykor leszünk, de sztem mindegy, mert estére biztos hazaérsz.

Más!
Sajna, mivel nincs mindenkinek pontos koreográfiája, csak általánosságban van meg (könnyű lesz, csak idő összerakni), nincs értelme holnap mindenkit a Batyiba csődíteni. (Amúgy se tudnék megmozdulni, mert elaludtam a nyakam, és most kissé lakájszerű a mozgásom :lol: ). Úgy egyeztünk meg, hogy Narb csinálja a népek, én a keret-koreográfiát, és amint megvan, lehet össztánc.
Sztem hamar meglesz (főleg a népeké), úgyhogy két ünnep között lehet próbálni.

Beszéljünk meg egy konkrét időpontot:
Dec 28, vagy 29, kinek mi jobb. Az lesz, amit többen mondanak, de nagyon kérek mindenkit, hogy alkalmazkodjon a többiekhez, és Vállalja be, hogy jön , amikor kell.
Ez nagyon fontos nekem!
A legjobb lenne, ha mindkét napot rám tudnátok szánni, nem egészet persze, de valamennyit belőle.
Ez van.

Beosztás nagyjából megvan, senki nem lesz olyan, ami ne szeretne lenni, legalábbis igyekszem.
Van két bónusz orkunk, szal menni fog :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308480 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Ugyan... semmi baj :D Én is kérek bocsit. Amúgy hány órakor lesz a lepen ez a tánc? Csak mert aznap estére színházjegyem van... (tudom, most már üssem le magam :D )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308478 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Jáj. Holnap (kedd) n4 körül tudok a Batyiba érni, ha kell, csak szóljatok telefonon plíz, mert addig már nem tudok netet nézni, mert egyenesen suliból mennék. Szerdán viszont 14:20-ig órám van + osztálykarácsony, szal az elég esélytelen részemről, ha csak 4ig lehetünk. :?

Viszont! Megszámoltam, h. az eddigi beosztáson 16 név (meg kérdőjel) van 8O ami picit sok, mert annyira nagyon nagy hely nincsen [size=9:1kbd853v](kb. 16-20 négyzetméter, igaz az egyik részen a féltetőtér miatt vigyázni kell a fejre[/size]), de a semminél sokkal jobb, és megbeszéltem a técsaláddal, hogy a két ünnep között egyik nap jöhetünk ide, csak ne túl korán reggel (értsd: 9 még korai) :mrgreen: :) [size=9:1kbd853v]A dec.27. már úgy látszik biztos kiesik a Gondolin (meg talán a Fornost) miatt, de majdcsak kialakul mostmár. :wink: [/size]

És Idhren ne add fel, nagyon nagy fába vágtad a fejszédet így elsőre, hogy ennyi embert próbálsz összeszervezni, pláne vizsga- és ünnepi időszakban, ez sajnos ezzel jár, de kitartás, össze fog jönni és tök jó lesz! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308462 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Én leszek ork ha senki nem akar... Nekem hótmindegy, csak szívesen segítek :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308422 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Minerva írta: Jó, akkor leszek ork, csak ne borulj ki. (A tünci-münciség amúgy sem az én világom.)


:oops:
Ne haragudj, nem akartam hülye lenni, csak nem te voltál már az első, és kicsit ki vagyok fáradva.
Megoldjuk, nyugi. :wink:
Mégeccer bocs.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308421 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Jó, akkor leszek ork, csak ne borulj ki. (A tünci-münciség amúgy sem az én világom.)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308419 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Nólindir írta: Öhm. Technikailag ráérnék, mert csak tanulnom kell, de azt viszont nagyon... izé, én nagyon szívesen táncolok meg minden, de kellek én az elméleti részéhez is? Ja, beírsz egy telefonszámot kérlek? Ezt egyszerűbb telefonon. (az enyém: 20 231 61 13, te is hívhatsz)

Szóval az idő, az a bajom. Vizsgahét van, ember... :(


Tel: 30/543-69-66

Oks, igazad van, csak én már az ötödévet taposom, és kicsit lightosabb a vizsgaidőszak... :oops:

Meglátjuk, kellesz-e az elmélethez, mert ha ma se tudunk alkotni Narbbal, akkor gáz lesz:)

Más: Celebrommal negyed 5-kor találkozunk a Deáknál a Princess előtt.
Akinek kedve van, meg ideje, gyüjjön! (Messze megyünk, Budaligetre... :roll: :wink: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308415 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Julcsi,[/color] te is tudnál jönni segíteni?
Narbékhoz mennénk, 4-5 körül.
Jó volna már egy konszenzus...

Öhm. Technikailag ráérnék, mert csak tanulnom kell, de azt viszont nagyon... izé, én nagyon szívesen táncolok meg minden, de kellek én az elméleti részéhez is? Ja, beírsz egy telefonszámot kérlek? Ezt egyszerűbb telefonon. (az enyém: 20 231 61 13, te is hívhatsz)

Szóval az idő, az a bajom. Vizsgahét van, ember... :(

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308412 Írta: november
november válaszolt a következő témában: Tánc
OFF
aki tudja rouge/eszter elérhetőségét, értesítsen, megköszönném.

„szép s hideg, mint egy koratavaszi reggel, mely még a tél jeges fuvallatát hozza”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308362 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Ezúton is bocsánat a kirohanásért, csak ki vagyok, mint a... nem is tudom mi.
Szal:
Holnapra kéne: Celebrom, Narb, Én, és Julcsi, te is tudnál jönni segíteni?
Narbékhoz mennénk, 4-5 körül.
Jó volna már egy konszenzus...

És írok egy másik beosztást, remélem akkor már mindenkinek meg fog felelni.
Lesznek olyan harcosok, akiket megölnek, jó? (mostmár megkérdezem... :roll: )

Kedden és Szerdán 8-4-ig lehetnénk Batyiba...Csütörtökön már nem megy be Edina.
Ez van.
Meg lehetne ezt oldani???
Akár két turnusban. Lécciiii!!! :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308361 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Fasza!
Már bocs...
Senki nem írt, mi akar lenni... Idáig.
Najó.
Harcos olyan lesz, aki ért hozzá, azaz Márk, lehet hogy Angwen, Eglar, és meglátjuk.
Olyan harcos lesz még, akit korán legyaknak, ha lesz. Jó, rendben, lesz.

Nem lehet mindenki Tünci-münci :evil:
Namindegy.

Imádlak Julcs!!! :P
De komolyan. :wink:
Tényleg jó lenne egy Ent-lány, és az lennél, ha meglenne a két ork. De idáig szegény hugom van egyedül, és mindenkinek derogál, hogy ork legyen. Nem lennél te esetleg? *szépennéz*
Komolyan, ha lenne idő betanítani a koreográfiát másnak, ami egyébként még nincs kész, lennék én. De meglátjuk.
Kicsit ki vagyok ám...

Ja, és nem tudom hol leszünk, nővérem elvitte a kulcsát, holnap felhívom a Batyit, de nem tom.
Jó ez a szervezés... :?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308343 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Én nem szeretnék ork lenni :bawling: inkább harcos :D azt orkot szívesen meghagyom Julcsinak ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308339 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: 1.
Partyarc: Celebrom
MTT-sek: Idhren, Narb

2.
Harcosok: Angwen (?) + ?
Királynő: Mil (?)

3.
Törpök: Ille + Nóli

4.
Ent: Maglor

5.
Orkok: Hugom (Dorka) + Minerva
Lidérc: Estel

6.
Tüncök: Adelard + Vewy (?)

7.
Hobbitok: Kincső + Ilmadrin

Csatlakoznék, kérek beosztást. Egyéni preferenciasorrendem (már ha szabad ilyet ha-ha): Ent, ork vagy (ha muszáj) tünde. Bár nemtom miből mennyi kell, szal nyilván Rád van bízva. Szerda délután jó.

[size=9:1bv216dh]U.i.: lécccilécci hadd legyek entlány :mrgreen: [/size]

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308338 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
szerda mégse jó nekem... közbejött valami :( bocs. de ha csütörtökön is lesz vmi, ott leszek.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308328 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Szal!
Mivel a hétfőt annyian fújoltátok, akkor legyen szerda délután.
Igazi koreográfia sincs még, mert tegnap nemigen vált be, hogy nálunk próbáltunk koreografálni.

De hétfőn, aki szeretne nekünk ebben segíteni, az jöjjön. Nővérkém lakásában leszünk. Beírom a pontos címet is, de sztem egy előtte találkozó lenne az ideális.

Aki mindenképp kéne hogy jöjjön, az Narb, Celebrom, és Én, + akinek ötletei vannak!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308312 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Technikai kérdés: Azt hogy kell? (mmint chat meg felvetetni magam. Valami ügyes megcsinálja nekem, ha nagyon aranyosan és szépen nézek rá? )

Úgy csinálod, hogy beteszed magad a címtárba, majd ha odateszed az egeret, akkor megjelenik egy ablakocska amin van egy olyan gomb, hogy meghívás chat-re. Na ARRA kell rányomni :wink:
[size=9:259673kc]csak akkor chatelhetsz, ha GMailes vagy, de ha esetleg nem az vagy, ha ezt végigcsinálod, automatice küld neked egy meghívót is, ami ugye jó 8) [/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308288 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Ha nagyon muszáj, szerda estefelé, de nem tudom 100%-ra megígérni. Csüt. reggel hazamegyek. [size=9:1rfy8xx2] (illik már hazatolni a képem hosszabb időre 2 hónap távollét után :oops: )[/size]

Dec 29 és LEP között akármelyik nap
oké, jan. 3-át (vizsga, egyelőre nem tudom, délelőtt v délután lesz-e) és az edzésidőt (H&P du. 5-7) kivéve.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308278 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Szerda estefele.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308264 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
szerda/csütörtök

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308257 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Egyébként, jó lenne, ha megírnátok, kinek mikor lenne jó próbálni.
A csoportokat külön is lehet próbálni, de kéne azért egy-két összpróba!
Szal kérem az időpontokat!
Ne hagyjatok cserben, kell a sok ember! :blackeye:
Írjatok!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308249 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Eglarcarien írta: Nah, végülis engem is érdekelne a dolog. :) Csak a hétfő nekem se túl jó... vizsga, fényképezkedés, edzés ilyenek... :( De egy ks időre talán be tudok nézni (helyszíntől/kezdés időpontjától is függ). Idhren, így is megfelelek? :?


Igen:)
Terem még nincs hétfőre.
De lehet, hogy a nővérem lakásába tudunk özönleni, ő nem lesz itthon.
Bútorokat összetoljuk, és elég nagy a hely.
Azért a Batyit még megkérdezem.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308248 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Nah, végülis engem is érdekelne a dolog. :) Csak a hétfő nekem se túl jó... vizsga, fényképezkedés, edzés ilyenek... :( De egy ks időre talán be tudok nézni (helyszíntől/kezdés időpontjától is függ). Idhren, így is megfelelek? :?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308133 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Maglor írta: sajna a hétfő nekem se jó... vizsgázom és kétlem, h esténél előbb elszabadulnék:( sorry.

És ki mondta, hogy az nekünk nem jó. Nyugodtan jöhetsz akkor is :twisted:


Nembaj!
Aki tud, jöjjön, ha szombaton nem sikerül Narbbal koreográfiát csinálni, akkor úgyis csak "a népek merre mennek, hogyan, és mikor" szerű próba lesz!
Aki meg nem jön, annak pótolnia kell (nincs menekvés, elkaplak benneteket, ha kell, egyenként :twisted: ), szal próbálkozzatok elgyünni.
Még nem tudom hol lesz, de remélem sikerül egy nagy termet találnom. Akinek ötlete lenne, az sikítson!

De azt tudjátok ugye, hogy csak két hetünk van már?!
És nem kéne több, mint 2-3 összpróba, szal nem nagy megerőltetés sztem... :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308104 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tánc
sajna a hétfő nekem se jó... vizsgázom és kétlem, h esténél előbb elszabadulnék:( sorry.


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308091 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
sziasztok, elnézést és bocsánat
nagyon kevés időm van és ne haragudjatok, azt hittem bele tudom valahogy szorítani az időmbe, de nem :( :(:(:(
ezenfelül természetesen ha valami szervezési dologban kellek vagy elakadtok valahol, szívesen segítek csak plusz annyi időm nincs most amennyit ez igényelne :'( :cry:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308064 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Úgy tűnik nekem is. Ha nem, visítozom majd.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308044 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Hétfő nekem jó!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308015 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Én próbára jövőhét hétfőt gondoltam délutánt. Jó lenne, ha mindenki eljönne, brainstorming, próba, miegymás.
Ha Kincsőéknél lehetne, akkor ott, ha a Batyiba, akkor ott. Még kialakul.
Remélem addigra Narbbal megcsináljuk a teljes koreográfiát, és próbálható szinten lesz a cucc.

Beosztás!!!
Mivel nem irkáltatok, be vagytok osztva, kész-passz, akinek nem tetszik, lehet reklamálni :twisted:

1.
Partyarc: Celebrom
MTT-sek: Idhren, Narb

2.
Harcosok: Angwen (?) + ?
Királynő: Mil (?)

3.
Törpök: Ille + Nóli

4.
Ent: Maglor

5.
Orkok: Hugom (Dorka) + Minerva
Lidérc: Estel

6.
Tüncök: Adelard + Vewy (?)

7.
Hobbitok: Kincső + Ilmadrin


Vannak még benne kérdőjelek, remélem ez hétfőre el fog tűnni.
Ha mást nem, toborzok még... De már kezdek fáradni :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308010 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Hobbitka életjelet ad :)
Légyszi dobjatok sms-t ha bármi van, mert nincs otthon netem (költözés...). :roll: :idea:
Jövő hét elején a hétfő jó (fél4-ig van órám, szal utána), a kedd nem, ha Fornost van (ld. szomszéd topic). Szerda sem igazán (osztálykarácsony), esetleg este.
Batyival kapcsolatban az sms-re válaszoltam. [size=9:3fhmz4x1](Hányan is vagyunk összesen?... A szünetben esetleg lehetne egy olyan napot csinálni, amikor "szinte egész nap" próbálunk... szal mint a táborban, h. amíg össze nem rakjuk. Azon gondolkozom, elférnénk-e nálunk a nappaliban esetleg...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307964 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta:

Minerva írta: :oops: remélem, nem gáz :D


Dehogyis!!! :D
Tök jó ötlet, nekem is erről jutott eszembe.
Mert jó nagy tárhelye van ám :wink:
Ja, és Chat-elni is lehet vele, szal ha vkinek nincs msn-je, onnan is dumálhatunk hétvégétől a szervezés kapcsán.

Ha nem írkáltok, ki mi akar lenni, beosztalak titeket én.
Remélem az úgy jó lesz, mert jövőhét elején már akarok egy próbát.
Gondolkozzatok időponton, és helyen, mert nálunk nem férne el az egész bagázs :)
Kincső: Batthyi-ba nem lehetne menni?



Technikai kérdés: Azt hogy kell? (mmint chat meg felvetetni magam. Valami ügyes megcsinálja nekem, ha nagyon aranyosan és szépen nézek rá? )

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.842 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére