Tánc

Több
17 éve 9 hónapja #306428 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Khm. Lassan illene legalább tudni, h mit csináltok :twisted:
Ne várjátok meg, míg én mondom meg, milyen koreográfiát rakjatok össze :D
(amúgy pl. egy bevonulás/nyitás jó lenne, meg a végére egy sokak által megtanulható körbehoppsz vagy mittoménmi :D )
Ladis: Fellógatást azt valszeg nem tudunk, de jelzésszerűen szvsz lehet, mmint úgy, h nem bír el a kötél, de ott van. Illetve még azt el tudom képzelni, h vanak ezek az öltözői akasztós padok, és egy olyat hozunk fel, leborítjuk sziklaanyaggal, és ahhoz erősítünk. :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306340 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
pedig az tök jó lenne... eddig már jelentkezett nálam Adelard, Ilmadrin, Celebrom hogy szívesen táncolnának... ha lenne több időm én magam hoznék össze valamit, így viszont csak reménykedni tudok hogy akad valaki, aki hajlandó erre a feladatra...
egy hónap nem sok, de egyszerű koreográfiát lehet csinálni...

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306325 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta:

Narbeleth írta: Én is szeretnék veletek alkotniii :oops: :roll:
Időm van sok, kedvem is, energiám is, tudásom közepes mértékben.
Hobbit táncon kívül szeretnék valami komolyabbat. :roll:


Találj ki egy bármilyen, viszonylag egyszerű és gyorsan betanulható, nem túl sokfős, de látványos koreográfiát, és arra hátha lesz ember :) sztem lesz.


Alkotni alatt nem a koreografálnit értettem :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306313 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis: Maedhrosra gondolsz, akit a kezénél fogva lógatott föl Morgoth, úgyhogy úgy mentették meg, h. levágták csuklóból a kezét? :)
De sajna télleg valószínűtlen a fellógatós dolog :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306294 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: A szóló mind szép és jó, de lenne egy kérdésem:
Hol lesz? Nem lehetne valamire felkötni két anyagot a színpad fölé, teszem azt olyanra ami elbír 60kgot? Csak mert arra gondoltam megcsinálnám a szilmerillos jelenetet... ööö... (műveletlen) Tudjátok volt az az ipse akit fellógattak a sziklafalra... :oops: :P ... Hogy is hívták???

Betanítani valamit?
Ez ember és idő függő (nah meg terem), egy viszonylag limitáltat igen, csak adjatok ötletet miről szóljon!!!!


sztem erre ne számíts, h ki tudunk kötözni :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306289 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
A szóló mind szép és jó, de lenne egy kérdésem:
Hol lesz? Nem lehetne valamire felkötni két anyagot a színpad fölé, teszem azt olyanra ami elbír 60kgot? Csak mert arra gondoltam megcsinálnám a szilmerillos jelenetet... ööö... (műveletlen) Tudjátok volt az az ipse akit fellógattak a sziklafalra... :oops: :P ... Hogy is hívták???

Betanítani valamit?
Ez ember és idő függő (nah meg terem), egy viszonylag limitáltat igen, csak adjatok ötletet miről szóljon!!!!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306192 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Én is szeretnék veletek alkotniii :oops: :roll:
Időm van sok, kedvem is, energiám is, tudásom közepes mértékben.
Hobbit táncon kívül szeretnék valami komolyabbat. :roll:


Találj ki egy bármilyen, viszonylag egyszerű és gyorsan betanulható, nem túl sokfős, de látványos koreográfiát, és arra hátha lesz ember :) sztem lesz.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306173 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tánc
Flamenco... Tök jól vagyunk, de nem tudom, milyen Tolkien-témájú táncot tudnánk összerakni...
Flamenco és Tolkien? :D
Kedden lesz próba, akkor megtárgyaljuk, okés? 8)

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306161 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Én is szeretnék veletek alkotniii :oops: :roll:
Időm van sok, kedvem is, energiám is, tudásom közepes mértékben.
Hobbit táncon kívül szeretnék valami komolyabbat. :roll:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306151 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
huhh.. őszintén nem tudom
Ladis, tőled mindenképpen szeretnék kérni valami tolkieni-improvizációs dolgot, ha lehet... *nagyonszépennéz* :twisted: (tök jó h te ilyen joker-ember vagy :D )
kéne valami írszteppes móka is, mert egy-két light alapot összedobni végülis nem nagy cucc, de még mindig csak egy hónap van... Ladis, mennyire nehéz dolgot találnál ki? mert vhogy megpróbálhatnánk egy olyan kortársosat is összerakni...
Ringgel a duó nem fog menni mert nem áll úgy sajnos nagyon nem, ha más lesz akkor meg még annyi idő sem marad...
flamenco szekcióval mi a helyzet? kaphatnánk egy kis táncot a lepre? *szépennéz* :D

közben folyamatosan *gondol* *gondol*

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306059 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Adjatok valami jól használható (lehetőleg torz) ötletet... Én szívesen csinálok valamit az ifj. kortárs tánc csoporttal, (szóval ezekkel az emberekkel az idő rövidsége miatt: Lau, Loth, Julcs, Mil, Galen, Ring, Vewy), ha ráérnek, van próbaterem, heti 2 próbát össze tudunk ütni... :P
Nyah? Mi legyen? :twisted:
Ha ez nem jön össze, improvizatív dolgokat :P még mindig válalok, csak mondjátok meg miről szóljon... Jah, és amit most csinál az Orsi táncot, szalagavatóra, szerintem kicsit átideológizálva lehetne vinni. Az emberek mozgás anyagából és táncosaiból is simán gyúrhatunk egy másik táncot... :lol: Táncesten volt Milnek és Ringnek egy duója, ami szerintem kicsit összeszedve jó lenne. Jah! És a flamencosok is tutira elő tudnak rukkolni valamivel... Gyertyás nagy táncot, ilyen tünde vonulós, esti szertartásos cuccot is simán összedobhattok addigra.

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306054 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Köcce a választ, Mil :)
Ezek szerint LEPre már nem is lesz új tánc? Értem.
Egyébként legalább kéthetente itthon vagyok, szal szivesen jövök fel a családhoz is egyébként... :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305997 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc

Sasha Vykos írta: bosztánc már volt lepen:( nem az a verzió mint a táncesten...de tavaly sajna már volt.
mindenesetre az a 4s már eléggé összeszokott...kreálhatnátok magatoknak valamit...esetleg egy kis mil-lel vagy hasonlókkal kiegészítve:)

pusz


ó ó idő te drága...
valakinek van valami használható koreográfiája ami eddig még nem volt?
új betanulására egyszerűen NINCS idő, mert akárhogy számolunk, egy hónap van még addig... semmire sem elég...
pánik pánik
______________
kitalálunk valamit, ne aggódjatok, elég ha én idegesítem magam rajta...

Idhren: keresünk majd valahogy valamit, de nem tudom hogyan tudnánk megoldani ezt a dolgot, mert értelemszerűen akárhonnan nézzük pesten van a táncosok java része... de ha szeretnéd, lehet hogy valamikor össze tudjuk hozni... ha bevállalnád h mondjuk heti egyszer felutazgass próba kedvéért... nemtudom, lepig most semmi ilyesmi nem lesz, utána keress meg! a lelkes embereket nagyon szeretjük! ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305956 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
[size=9:2hdaz2op]Piciben kérdezem:
Én nagyon, de nagyon szeretek táncolni, és olyan szíesen részt vennék a táncokban, de sajna Pécsen tanulok... Van annak vmi életszerű esélye, hogy így is próbálkozhassak, vagy inkább csak elégedjek meg a nézői szereppel? (nem vagyok hajlékony, meg "igazi táncos", de nagyon lelkes... :oops: )
Bocsi, tudom, hogy most el vagytok foglalva a szervezéssel, meg minden, de én már régóta sóvárogok itten :wink: )[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305918 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Sasha Vykos írta: bosztánc már volt lepen:( nem az a verzió mint a táncesten...de tavaly sajna már volt.
mindenesetre az a 4s már eléggé összeszokott...kreálhatnátok magatoknak valamit...esetleg egy kis mil-lel vagy hasonlókkal kiegészítve:)

pusz


Péntek van. Mil, ma küld el légyszíves ímélben a táncokat :twisted: ...egy telefonszámmal együtt.
Jövő héten meg szeretnék egy előadós találkozót, ahol az előadásrészek vezetői/rendezői ill. a nagyon lelkesek összerakjuk a menetét a dolgoknak. Van konkrét ötletem, de a közös a brainstroming meg vicces és hasznos lehet.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305727 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
bosztánc már volt lepen:( nem az a verzió mint a táncesten...de tavaly sajna már volt.
mindenesetre az a 4s már eléggé összeszokott...kreálhatnátok magatoknak valamit...esetleg egy kis mil-lel vagy hasonlókkal kiegészítve:)

pusz

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305679 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Péntekig mondjatok nekem táncokat. :twisted: Miattam akár régieket is újíthattok :D majd beleillesztjük őket újszerűen a keretbe.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305677 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
Nem kell teljesen új tánc! Szerintem bármilyen korábbi táncotok jöhetne, ha eddig még egy LEP-en sem volt! (Amivel már felléptetek LEP-en, azt inkább hagyni kéne...) Csak nyakon öntitek Tolkiennel valahogy. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305671 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
Fáklyás táncot bizti nem preferálnák egy suliban?
Naaa, nem gyújtunk fel semmit...vagy udvaron??
Én fákylás táncot akaroook..

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305669 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nagyonuncsi lenne ha Boszitáncot táncolnánk (táncestes verzió)? :mrgreen: Mer' ahhoz legalább nem kell sok próba, és én azt szeretem nagyooon :P

De sajna egy tök új tánc próbáira nem lenne nagyon időm&energiám :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305643 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
mil!
én már mondtam Neked (asszem) hogy szívesen táncolok, ha van miben...de önálló ötletem nincsen, meg koreográfiám.. :cry:

puuusz :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305533 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
:twisted: :twisted: :twisted:
gyerekek, össze kéne hozni a lepes táncokat mert ez így nagyon nemfrankó
kis energiaátvitelt, ha kérhetnék...
igyekszem összeszedni a gondolataimat...
kérem csápoljon aki lesz a lepen tánccal, esetleg már kész is van/tervbe van véve!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305528 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
kérek mindenkit, háromszoros hurrá a leköszönő és az új topicgazdinak. :) vagyis most már mil-től kell rettegni :twisted:
pussz!
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305003 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc

gillz írta:

Milendoria írta: figyeleem kedves mindenki!!!

szeretném megkérni azokat, akiknek lenne kedvük egy táncot koreografálni lepre, (tolkieni témájú, de azon belül bármi) hogy jelentkezzenek, csápoljanak, kéremszépen!
nem várunk el semmi nagyon komolyat netalán profit... egy egyszerű, könnyen betanítható tánc pont jó lenne...ha időm engedné megcsinálnám, de időhiányban szenvedek....
lelkes emberek vannak, már kaptam priviket, csak olyasvalaki kéne aki összefogná ezt a dolgot és csinálna egy táncot...

léciléciii

[size=9:rw4owzcm]gillz: :P [/size]


jövő hét végéig kell fixálni, h milyen táncok lesznek ;)


hajjajjaj, hajjajjaj
na mindegy, valamit kitalálunk, mert mi kreatívok vagyunk ugyebár :D

Míriel: szívesen lennék topicgazdi ha és amennyiben lehet :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304962 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: figyeleem kedves mindenki!!!

szeretném megkérni azokat, akiknek lenne kedvük egy táncot koreografálni lepre, (tolkieni témájú, de azon belül bármi) hogy jelentkezzenek, csápoljanak, kéremszépen!
nem várunk el semmi nagyon komolyat netalán profit... egy egyszerű, könnyen betanítható tánc pont jó lenne...ha időm engedné megcsinálnám, de időhiányban szenvedek....
lelkes emberek vannak, már kaptam priviket, csak olyasvalaki kéne aki összefogná ezt a dolgot és csinálna egy táncot...

léciléciii

[size=9:3f53vtyo]gillz: :P [/size]


jövő hét végéig kell fixálni, h milyen táncok lesznek ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304951 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Beírom ide is, hátha érdekel valakit: péntekenként négytől az Ajtósin tartok egy kis callaneticset (mélyizomtorna) egybekötve nyújtással, szóval semmi komoly, de jól átmozgat, és kb 2 óra lenne :)

Aki jönne, az hozzon magával egy törölközőt, mert nem akarom, hogy koszosak legyetek, és földezni fogunk.

Amúgy pedig szeretném letenni a topicadminságot, mert már régóta rá sem nézek a fórumra idő hiányában, és így úgy érzem, becsaplak titeket.

Lenne rá boldog és önként jelentkező?

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304808 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
figyeleem kedves mindenki!!!

szeretném megkérni azokat, akiknek lenne kedvük egy táncot koreografálni lepre, (tolkieni témájú, de azon belül bármi) hogy jelentkezzenek, csápoljanak, kéremszépen!
nem várunk el semmi nagyon komolyat netalán profit... egy egyszerű, könnyen betanítható tánc pont jó lenne...ha időm engedné megcsinálnám, de időhiányban szenvedek....
lelkes emberek vannak, már kaptam priviket, csak olyasvalaki kéne aki összefogná ezt a dolgot és csinálna egy táncot...

léciléciii

[size=9:36hrhoqx]gillz: :P [/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304495 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
ideologizálni bármit meg lehet...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304452 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
tényleg jó lenne valami újat kitalálni, szerintem gillz ez elég jó ötlet, csak ember- és időhiányt látok akármerre nézek...
én is fülrágó vagyok, főleg ebben a témában, úgyhogy reszkessetek :twisted:
majd még körbeérdeklődöm, de úgy tudom, hogy körülbelül olyan 20 percnyi dance-t kéne összehozni... persze a legfontosabb, hogy színvonalas, illetve tolkieni témájú legyen, legalább címében :twisted: (ld. emberek :P :evil3: )

szóval minden kedves idővel és energiával és lelkesedéssel rendelkező embertől kérném, hogy jelentkezzen nálaaam!!!
privi, msn, email, akármi :D

[size=9:2gncy5c0]még mindig rövid o-val írom a nevem :twisted: [/size]

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja - 17 éve 10 hónapja #304392 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Uff!

Mint aki LEPre gyűjt előadást, szólok, h kellene majd :D
Milendoria szervezi ezt a részt, tehát első körben szvsz vele vegyétek fel a kapcsolatot, de én meg az előadásokat szervezem, tehát én is fogom az füleknek az rágását végezni ez ügyben.
:twisted:

Igazából sokfajta ötletre fogékony vagyok, ami színpadi előadást illet, csak ugye tolkieni legyen.
Mittomén, pl. direkt megkomponált szertartást még nem nagyon láttam, vagyis asszem voltak hasonló jellegűek színdarabban - de szvsz egy halotti szertartás, vagy koronázási, vagy akármi félig táncolva, félig mozgásszínházasan jól mutatna.
Jó, ez csak egy ötlet volt, ne verjetek meg érte :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.763 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére