Tánc

Több
18 éve 4 hete #299654 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
hehh mennék én versenyre dehát egyrészt én ahhoz kevés vagyok másrészt jelenleg nem engedhetem meg magamnak hogy kiruccanjak egy hétvégére... (a rugós parókát felpróbálnám... *boing-boing* :D
ha esetleg akkor azt az írtánc ismertetőt elkérhetném? :szépennéz:
remek, remek, már csak még 5 ember kell :D :D

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hete #299648 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
mil: nekem kell rózsaszín karkötő:))) (nyüfinek is, tehát, plusz kettő) mert nekem tetszik, tudom átlag nyárspolgár vagyok...(nyüfi: "nekem nem tetszik, de jól fog menni a nyúl-jelmezhez...)

detoxcreativeteam :D

mil, versenyre készülsz? csinosan fog állni a rugó paróka :twisted: ha jól tudom lehet kapni arany flitteres bugyit is...

ööö...írtánc ismertető kell? van egy elég jó könyvem amiben van némi írtánctörténet...na?

puszi,
lau, az átlag nyárspolgár

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299621 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nos!

Én is feltettem egy pár sort a kortárstáncról... Tényleg tessék regisztrálni ezen a fórumon :D ! És elolvasni, ÉRTELMEZNI a leírtakat :P ! Rengeteg hasznos infó van fenn a lapon...
Itten: www.detoxcreativeteam.fw.hu
vagy itten: www.armbell.com/contemporain

Kedves BurzsuJúlia! Az avatarom szép a maga nemében... azért mert egyesek nem veszik észre a zord külső mögötti mélységet... (ez esetben mélységes ürességet :lol: )
Hát igen... Ősztől itt lesz ám munkája annak, aki akarja... Én csak örülök, ha jössz!...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299618 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Tánc
Tánctáborosok!!

Nézzétek meg és regisztráljatok a www.armbell.com/contemporain honlapon, ami a saját, Tolkien-független (márbocs) táncos lapunk. A nyári tánctábornak külön topicja van, és ott vannak publikálva a részletesebb infok. Mivel a flamencoról általánosságban senki sem tud túl sokat (tisztelet a kivételnek persze), írtam oda némi stílusismertető összefoglalót. Örülnék, ha elolvasnátok, mert így rögtön kezdhetjük a tánccal, és nem kell az alapfogalmakkal vacakolni. Köszönöm! :) (tánctanárokra úgyanúgy vonatkozik!)

Képzeljétek, tegnap éjjel abszolút véletlenül olyan ír showt láttam, hogy hajaj :D Szlovákiában elkaptunk valami utcafesztivált, és a Merlin nevű nyóctagú tánccsoport fellépését - a név béna (Merlin??? Mi köze az írekhez?!), de a cucc fantasztikus volt, első sorban álltunk és bibibeee irígykedjetek :P

Tanulság: 1. néha tök véletlenül jönnek a legjobb élmények, 2. az ír táncos pasik alig szebbek az ördögnél 3. a fellépőruhák csillognak mint írtáncosbarbi ruháján a strasszok.

Na csak elmeséltem :)

A burzsoázia nevében: Júlia

U.i.: Mil: fúj :lol:

Ladis: rusnya az avatarod :mrgreen: , de azér így is szeretlek és szívesen táncolok Veled ősztől. Most így hirtelen úgyis veszett sok időm lett az elcseszett egyetemmel :)

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299588 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
:D
nem verünk meg max. engem lehet megverni mert nekem is nagyon tetszik
amúgy a tizet csak irányszámként mondtam, lehet kicsit több vagy kicsit kevesebb...
hihi

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299587 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Mil!
Bár elég erőteljesen vágyom az ír steppes Barbie-ra és Kenre is, de önmegtartóztatok, és beérem egy gyönyörű magenta színű karkötövel :D
Szóval, viccen kívűl, én jelentkeznék, nekem tök teccik :D ...
verjetek meg... 8)

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja - 18 éve 1 hónapja #299583 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
hehe :D
utána jöttem rá hogy az információ nem volt elég pontos
szóval.
az I love irish dancing feliratú magenta színű káprázatosan gyönyörűséges karkötőkre gondoltam

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299579 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Mil: Mire gondolsz? Az ír szteppes Barbyra és Kenre, vagy a parókákra??? :twisted:
Aromo: Jelenleg teltház van, de ha lesz kiesés, jöhetsz te is! Sorry, de a rendszer az rendszer :roll: ... :P :wink:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299576 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Nemtudom ki az aki még ilyen mániás mint én, de találtam valamit! nézzétek meg! :twisted:
www.dance-again.com/other-dance-items.html
ki is számoltam, hogy ha rendelnénk 10-et akkor fejenként 800Ft-ból megúsznánk és jó lenne nekünk!
csak mert akkor elintézném meg én spec. nagyon szeretnék ilyet de egyért nem éri meg
na, van 10 jelentkező?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299537 Írta: Momo/Fanni
Momo/Fanni válaszolt a következő témában: Tánc
Halihó!
Ha még nem vagytok túl sokan és áll a 25. körüli hétvége, én is mennék.

Momo

"Ha egy varázsló belefáradt abba, hogy üvegcserepek után kotorásszon a vacsorájában, az életét unta meg."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299518 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
After partyk??? Hát... Kiváncsi leszek, kik mennek (tudnak menni)... :twisted:

Dru: 3dolgot kérnék még...
1. Ki az illető? Hol lehet őt elérni esetleg?
2. Ha pénteken tartaná a kontaktot -mert eredetileg oda terveztem- a 2.órában az úgy jó e? Azt tudja e, hogy a csapat többsége teljesen kezdő?
3. A tanároknak is ki kéne fizetni azt a 3500Ftot, a terembérlésre... Vele -mivel teljesen telt a kurzus-, mondjuk kivételt tudunk tenni, ha a többi órára nem akar jönni... de ezt nem ígérem... válalná e így is?
Egyébként köszönöm az ilyesfajta kreatív ötleteket. Kezdeményező késségből van mindig a legkevesebb :wink: !

Tisztelettel: Akispolgár

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299512 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Tánc
Kontaktoltam ma egy kontakttáncossal :) , aki ha van rá érdeklődés, szívesen eljönne erre a 3 napos cuccra, s tanítana nekünk egy keveset abból, amit tud. Mondjuk amatőr az úr, igaz fellépett párszor, szóval a tudására nem vállalok garanciát. George Baaléra, aki tanította, viszont bármikor.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299508 Írta: mioni
mioni válaszolt a következő témában: Tánc

Inczy írta: Zsír. 8)
Lesznek esténként afterpartyk, vagy mindenki hulla lesz, és beténfereg az ágyába? :wink:


Na, megszólalt a kis party face :D
Balázs biztos kapható lesz egy kis salsára :wink:

"Mert mikor szeretünk, mindig jobbak akarunk lenni, mint amik vagyunk."
/P.C./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299505 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tánc
Zsír. 8)
Lesznek esténként afterpartyk, vagy mindenki hulla lesz, és beténfereg az ágyába? :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299499 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Nos!
Esgal: Oké, akkor helyetted Racz jön... Ez a 3napos dolog? Ez abszolút nem előfeltétel! Inkább azért fontos, mert én is képet kapok rólatok, hol tartotok, mennyire vagytok "könnyen kezelhetőek" (ez most nem a szószoros értelmében...), kivel mit lehet kezdeni, kivel szeretnék a későbbiekben komolyabban is dolgozni - már ha az illető is úgy akarja... Persze ez máskor, máshol is kiderülhet, meg sok emberről már sokmindent tudok... Szóval ez inkább nekem segítség. Sajnálom, hogy nem jössz, de ha tényleg nem jó, megértem.

Jah! És pontos árat csak jövőhét hétfőn tudok mondani! Ez azt jelenti, lehet, hogy nem lesz 3800Ft, hanem csak 3500Ft (tudom, ez nem sokkal kevesebb :P )... De egyenlőre ne vegyétek ezt kézpénznek...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299491 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Én viszont tengermély és legnagyobb sajnálatomra közlöm, hogy most nem tudok menni. Közbejött valami... szóval, ha van, aki nem fért be eddig, most jöhet! A többieknek meg jó táncolást! :irígy:

Ladis: Szeptembertől induló bármiféle táncos projekteknek mennyire előfeltétele ez a három napos dolog? Sajnos tényleg nem tudom megoldani, max. a pénteket, bár úgy vettem észre, hogy ott inkább nyújtás meg miefféle lesz...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299482 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Én is megyek!

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299479 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Kissé előretekintve... bár nem tom meg lesz e szervezve, mert a lelkesedés ez irányben alábbhagyott (?), a projecteimről szeretnék beszélni a MűvEstre:
Szeretnék vinni rá:
-Egy Emberek szerű, de dramaturgilag jobban megszerkesztett több emberes hosszú táncot (kb. 6p.) kb. 3*3emberrel... hétköznapi cuccokban... "DöGádszZóó" :twisted:
-Egy duettet... Egy elridegülő párkapcsolatról szóló tácot: "Hétköznaposság" (kb. 5p.)
Próbák szeptembertől lennének, a mostani "tábor" lesz rá a "próbatánc"... Ez így most kissé sejtelmes volt, de majd rájöttök mire gondoltam... :twisted:
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299457 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Jelzés: szombaton lehet h. csak délután tudok menni, mert elvileg fél3-ig melózom (és még nemtom elkérjem-e magam megint...). Tehát majd igyekszem odatalálni...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299410 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Tánc
Megyek én is.

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja - 18 éve 1 hónapja #299402 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Egy új lista a jelentkezőkről!
-Lau
-Julcs
-Narbeleth
-Vewy
-Brandír
-Ladis
-Adelard
-Áfi
-Andariel
-Andris
-Brigi
-Brokkoli
-Cica
-Dru
-Finc
-Gillz
-Ille
-Inczy
-Iru
-Kincses
-Kincső
-Loth
-Maglor
-Mil
-Min
-Mioni
-Morgana
-Ratzkha
-Ring
-ZBalázs
30 fő, TELTHÁZ!!! Most már csak csere alapon jöhet valaki -"Én nem jövök, de helyettem jön az XY!"...
Ha akarsz jönni, azért írj egy privit, és ha valaki lemondja azonnal a helyére rakunk! :wink:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299381 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, majd egyszer leírnád a gyengébbek kedvéért hogy hol is van pontosan a két hely? vagy majd te elkalauzolsz minket? :twisted:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299375 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tánc
Megyek én is! Győzött a tánc utáni vágy! :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299370 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tánc
Hajrá!! 8)

Egyéb kérdés: rendes öltöző mindkét helyen lesz?

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299353 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tánc
:D úgy tűnik, h tudok jönni!!!!!! (persze, ha van még hely...)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299344 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Tánc
Én sem tudok jönni, mert nem leszek szombaton itthon, és pont a közepéből egy napot kihagyva nincs túl sok értelme, de nagyon jó időtöltést Nektek.
Szeptembertől pedig induljon az együttes hajrá a Művészeti estre! :D Számíthattok egy lelkes amatőrre :sungl:

Jó táncolást, ügyesek legyetek ám!!! :bandit:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299338 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Igen... van még 4-5hely :wink:

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299337 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Tánc
Lehet még jelentkezni?

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299335 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Tánc
Hahó!
ha tudok szerezni pézt, akkor jönnék!
Drukkoljatok....


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 1 hónapja #299310 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
:cry: :cry: :cry: .... hát még mi!

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.704 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére