Tánc

Több
17 éve 6 hónapja #318770 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
keringősöknek gratula, nagyon egyben volt, kérünk még ilyet :P
kalaposok nagyon szexik voltak és gyönyörűek és lenyűgözőek :wink:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318768 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Ja, és azt elfelejtettem megköszönni, hogy annyian segítettetek nekem a táncot megtanulni, mikor le voltam maradva. Remélem nem hoztam szégyent rátok :)

És igen, nekem is hiányérzetem van.
De szegény Narbnak, meg Gillznek biztos nincs :P Most ki tudnak pihenni minket. :)

Köszönjük nektek a türelmet, kedvenc koreográfusaink!!! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318767 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem is hiányérzetem van. A tánc amúgy roppant rövidnek tűnt. Túl sok mindenre nem emlékszem a láz miatt. Készült róla felvétel?

Köszönöm, hogy Veletek együtt lehettem akkor.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318766 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Nektek is hiányzik a ma esti TTk-ás próba :) ?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318760 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Hiányérzetem van. Meg depek.
Olyan elmúlt fílingem... Jó volt.
Akarok még :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318756 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tánc

Leguanember írta: A dögös-merész kalapos tánc férfiszemmel nem sok kívánnivalót hagyott maga után, és azt hiszem erről nincs több mit mondanom. Ja, de: Le a kalappal (is :twisted: )!



Eleinte örömmel néztem a nyitókeringőt táncoló csapatot, aztán egyre inkább a hatalmatokba kerültem. S amikor lekerültek az első maszkok, az ajtónál állva tanúja voltam az arcoknak. Megrázó volt, éreztem a hátamon, a nyakamon, a fejemben. És alázattal voltam büszke rátok.


Egyetértek. A keringő nekem a belsőmbe mart, nagyon megrázó, fájdalmas volt a vége.

Alyr: szerintem senki nem a hibákat figyelte.
Gratulálok!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318741 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tánc
A dögös-merész kalapos tánc férfiszemmel nem sok kívánnivalót hagyott maga után, és azt hiszem erről nincs több mit mondanom. Ja, de: Le a kalappal (is :twisted: )!



Eleinte örömmel néztem a nyitókeringőt táncoló csapatot, aztán egyre inkább a hatalmatokba kerültem. S amikor lekerültek az első maszkok, az ajtónál állva tanúja voltam az arcoknak. Megrázó volt, éreztem a hátamon, a nyakamon, a fejemben. És alázattal voltam büszke rátok.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318722 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Télleg jó volt. Hozzánk képest zseniális. És télleg mutatott állítólag (...) (és bocs a bénázásért...)


Ne legyetek már ennyire kishitűek, csodálatosak voltatok! (Meg vagytok is, mert ez már tendencia.) Nekem nagyon-nagyon tetszett a táncotok. Hiba mindenhol előfordul, inkább az számít, hogy ne törje meg a produkciót. Hát nálatok nem törte meg, még akkor sem, ha észre is vettem egyszer-egyszer valami kis bizonytalanságot. Az egész összességében, részleteiben hatalmas élmény volt nekem, mint nézőnek is!
(Remélem, ismertek annyira, hogy tudjátok: ok nélkül nem dicsérek, inkább semmit sem mondok, vagy konkrét hibákat igyekszem mondani. Most okom van dicsérni!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318721 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Gratulálok a keringős brigádnak, nagyon szép lett a tánc, különösen a kivonulás-megoldása volt hihtetlen jó :D

És köszönet Narbnak és Gillznek a türelmet és lelkesedést.

pussz

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #318720 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Köszönöm mindazoknak akik megpróbáltak táncot tanítani, és nem kaptak infarktust az eredmény láttán.
Ezenkívül köszönöm mindnekinek aki minden mást félretéve eljárt próbákra.
Akinek meg nem köszönöm az szerintem úgy is tudja.

Nagyon jók voltunk (engem igazából meg is lepett)!

A kalapos tánc is nagyon jó volt, gratula minden résztvevőnek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318714 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
És ne feledkezzünk meg a nagy örömködésben a másik produkcióról sem!
Kalaposan táncoló leányok, nagyon jók voltatok, gratula! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318712 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tánc
köszöntem a keringőért, köszönöm, hogy benne lehettem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318701 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #318697 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Télleg jó volt. Hozzánk képest zseniális. És télleg mutatott állítólag :D
Köszönöm, hogy benne lehetettem :)

Ez vonatkozik a kalaposra is :mrgreen:
(és bocs a bénázásért...)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318684 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Királyságosan iszonyatjó volt:))) Nem rontottuk el (vagy nem nagyon) kijött, kaptunk tapsot, állítólag sikere is volt.

Jövőre is!!!!:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318682 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Mikor táncolunk legközelebb? :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318676 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Gratula minden táncosnak és köszönet azoknak akik megpróbáltak megtanítani minket!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318623 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
én is kb fél órás késéssel jövök, mert előkészítőn vagyok.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318613 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Én lehet, hogy csak fél négyre érkezem. Igyeszem hamarabb, attól függ, hogy a lány aki a hajam és a sminkem csinálja kettő előtt meg tudja-e oldani. Ha nem akkor csak félhárom-három körül indulunk itthonról. Sietünk ígérem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318610 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek! :D

Derekasan helytálltatok ma, holnap is legalább így. :D

Menni fog, holnapra tökéletesre összeforr és egy nagyon szép táncban gyönyörködhetnek majd a nézők 8)

Lányok báliruhásan, gyönyörűen, fiúk elegánsan, lehengerlően :D

Hajrá, hajrá, és várok holnap mindenkit 15:00 ra :!: :D :D

FARSANG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance: :dance: :dance: :cheers: :up:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318592 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Igen, BUDAKALÁSZ!
HÉV: ami SZenrendréig megy, Budakalász Lenfonó megálló, kell kiegészítő jegy. Na én rohanok oda. Csóközön!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318580 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc
Igenis!

Irány Budakalász...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318575 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Narb üzeni, hogy értesült a változásról, és ő is jön. BUDAKALÁSZRA!!!
Szal lesz vezető-nénink is :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318571 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Vewy megy este, visz némi álarc, hátha annak örül nép, és jobb lesz általános kedv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318556 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc
:Erynek fekete hatalmak erőit s áldását kéri. :

:Erynek jóság és fény hatalmainak segítségét kéri:

:Eryenk jedierőt küld:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318555 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc
Hümm... Belázasodtam. Attól kell tartsak, hogy részvételem a mai próbán erősen kérdéses. Szombaton természetesen megyek, még akkor is, ha utánnal lábbal kifelé távozom.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318551 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc

Finduilas írta: Ladis be lett szervezve :twisted: Koreográfia egész jól megtanulva. 8)

Sajna mi nem fogunk tudni menni ma. Én nyolcig dolgozom, Brandir meg fogorvosnál fogja tölteni az estéjét. :?


ok.

télleg, aki nem jön, az ugye vagy szólt tegnap Narbnak, vagy ma valamelyikünket értesít? :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318550 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis be lett szervezve :twisted: Koreográfia egész jól megtanulva. 8)

Sajna mi nem fogunk tudni menni ma. Én nyolcig dolgozom, Brandir meg fogorvosnál fogja tölteni az estéjét. :?

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318549 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
Jaaa, értem már, h Lau mér' küldte az sms-t :mrgreen:
Mi néhányan a Synithosról vonulunk át, igyekszünk időzíteni, megminden. Javaslom, h a lányok minimum cipőben próbáljanak, és így felmérjük, h márványparketta mennyire csúszik :P

Ja, Cueddoék gondolom szóltak Narbnak, h nem táncolnak, vagy fordítva? :D Tegnap nekem mondta, h nem. Meg információáramlás, meg ilyenek, nem ártana :D
Milnek lett végül pár?
Vagy átigazítottátok a koreográfiát?
(Bocs, h így távolból, de ha nem, akkor még ki tudok vmit találni)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318544 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc
He? Valamiről lemaradtam? Megint sír a nép? Ejnye.
Én természetesen ott fogok szobrozni 18:30-kor (remélem)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.687 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére