Tánc

Több
17 éve 6 hónapja #318531 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem jó az időpont és 1 kis út nem árt meg. Persze vannak akik igazoltan hiányoznak, de azt úgyis tudjátok!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318530 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves táncosok!

Légyszíves a megbeszéltek szerint jelenjetek meg az előadás helyszínén, pénteken.
Ez egy lebeszélt próba, amit _semmilyen_ körülmények között nem hagyhattok ki.

Köszönöm,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318526 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Tánc
Próbarend-változás :!:
Holnapi próba a mai helyszínen, tehát az ELTE északi tömbben, 18 órától lesz - legalábbis ma ebben egyeztünk meg.

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318363 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
FARSANG JEGYÁTVÉTELI ALKALMAK

Március 1. csütörtökön 16:30-17:30 között, keringőpróba ELŐTT, annak helyszínén
(17:30-kor én tényleg eltűnök, tehát legalább 10 perccel előbb, tehát 17:20-ra érj oda kérlek, ha jegyet szeretnél venni!!!)

Március 2. pénteken 16:15-19:00 között, Synithos KÖZBEN, annak helyszínén

Írjátok meg légyszi a farsangjegyek_2007'kukac'yahoo.com-ra, mikor és ki venné át*! Aki még nem foglalt jegyet, az ugyanezen a címen tegye meg mielőbb!


Helyszínek:
Keringőpróba: ELTE TTK északi épülete, 1117 Budapest Pázmány Péter sétány 1/A, az alagsorban a Harmóniaterem melletti aulában. (Odajutás: klikk )

Synithos: ELTE BTK nyelvészeti tanszék épülete, Ajtósi Dürer sor 19-21., első emeleti 134-es(?) terem (közvetlenül a nagyelőadó mellett)


* Nem kell személyesen átvenni, bárki megbízott átveheti, csak írd meg, ki lesz ez! Aki csak szombaton a helyszínen fizet, annak NEM JÁR semmilyen kedvezmény! Akár foglalt jegyet, akár nem, 950 Ft a helyszíni ár!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318346 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc
Én sajna nem tudok menni...

De majd csütörötökön megtanulok mindent jól! (Narb: kb fél ötre érek oda!)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318339 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Emberek!
Tehát:
Pénteken, 18:30 kor várok mindenkit a Budakalász - Lenfonógyár nevü megállónál, aki keringőzik majd szombaton.
Ez az időpont a Faluház egyetlen ajánlata, sajnos nem tudom módositani, mert nem én döntöttem róla. 17:00 tól előadásuk van a naygteremben, azt molndta az igazgatónő, hgy remélhetőleg, ekkora már befejezik.
Tehát gyertek.
Valamint a szombati 15:00ás érkezés is áll minden Fellépőre!!!

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318329 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta: Keresztkérdés: csütörtökön fél6-tól vagy 6-tól próbáltok? :)


FÉL 6!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318318 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Keresztkérdés: csütörtökön fél6-tól vagy 6-tól próbáltok? :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318222 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Igen, így beszéltük meg, pénteken és szombaton is van. Minél többször próbáljátok, annál biztosabb lesz nem?..
Sajálom Gandalf, de az időpontot nem én adtam meg, ez volt jó a Faluháznak, mert 17 órakor programjuk van a nagyteremben, örülhetünk ha fél 7ig befejeződik...

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318219 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tánc
A pénteki helyszíni próba fél hetes kezdése nem késő kissé? A Rákosmenti-szekciónak éjjel még át kell bumliznia a városon, praktikusabb lenne egy 17 órás kezdés, nem? Jó, akik dolgoznak, azok nem mind fejezik be ekkorra, de pl. ha ők később érnek be, és a messze lakók előbb hazamennek... hm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318214 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Most akkor pénteken és szombaton is van??

Szombaton háromkor természetesen ottleszek:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318166 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Ne haragudjatok, javítottam a lenti hsz-t.
Nem pépnteken lesz 3tól próba, hanem szombaton, csak figyelmetlen voltam.
Tényleg bocsánat, ne aggódj Dreamer, tisztában vagyok vele, h sokan dolgoztok.
Még egyszer elnézést, nincs semmi baj, nyugodjatok meg, a farsang napjáról beszéltem,szombatról, akkor várunk Titeket 3-kor.

A pénteki helyszíni próbával kapcsoaltosan még várom a megerősítő emilt.
Előreláthatólag 18:30-19:00 kor lesz, de majd kiírom, ha teljesen biztos.
Tudom, Rabyn, hogy színházjegyed van, de sajnos nem tudok mit tenni. Akkor Te nem leszel ott, hanem akkor majd a szombati próbán igen.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318152 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tánc
Pénteken így elég necces lesz munkából egyenest odamenni... Igaz, hogy a Duna másik oldalán van, és egyszerűbb lenne átsétálni de ez illúzió, így amíg egy hidon átkeveredek...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318151 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Tánc
pénteken meddig van lehetőség próbálni? (ugye, akik négyig dolgoznak, azok mondjuk félhatra érnek oda ;) )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318149 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Március 3.án akkor nem lesz lehetőségünk előtte terepbejárni megnézni ilyenek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318147 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Sajnos, háromra valszeg nem fogok tudni odaérni, egyéb elfoglaltság okán, de igyekezni fogok.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318146 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Tánc
Gratulálok immáron sokadszorra a dolgozó emberek nevében.
(újabb rovátkát vés be az emiatt elúszott próbaalkalmakhoz)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja - 17 éve 6 hónapja #318139 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Hello Emberek!
Ne haragdujatok, a fáradtság..
Nem pénteken 3kor, hanem szombaton, a Farsang napján...Mea Culpa, mea maxima culpa...

No, hivtalos infoként: Minden fellépőt várunk márc. 3-án délután 15:00 órára a Budakalászi Faluházba, azaz a helyszínre, végső próbára!! Tényleg mindenkit!!
Akiket nem hallgattunk meg most szombaton, febr.24-én, azokat triplán várjuk!!

:D 8)

Itt a Farsang, áll a bál,
összegyűlik sok jó barát,
mulatnak együtt sokáig,
álarcba gázolnak bokáig

a szervezők majd lótnak-futnak,
a résztvevők meg álmékodnak,
s aztán majd felébredünk, hogy bilibe lóg a kezünk :D
FARSAAAAANG.... :dance: :dance: :bounce: :bounce: :up:

(hihi, látjátok, megárt a szervezés :wink: ...)

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318093 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
HOLNAP FÉL 6!

És valaki legyen szíves hozzon valami lejátszóeszközt és a zenét, mert az én CD-m jelenleg valahol az Ecseri útnál csücsül.
Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318042 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Rabyn: Nekem Iru tegnap azt mondta, hogy akik szerepelnek, azok 3-ra menjenek oda, és a keringősök is. Merhogy azért az is szereplés, még ha nem is műsorrész. Szal asszem a március 3-a 15:00-ra várnak bennünket. És annyit próbálunk, amennyi belénk fér... Meg nagyon önzetlenül állítólag segíthetünk szendvicset is kenni! :mrgreen: 8)
(de ugye, hogy vannak olyan dolgok, amiket sajnos nem lehet elrakni máshova, és meghiúsítanak egy táncpróbán való részvételt? :wink: :P )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318022 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Iru: farsang előtt lesz lehetőség rá, hogy egyetlen próbát tartsunk még a helyszínen? (mmint aznap előtte, szal mondjuk egy órával előtte) azért kérdezem mert a jövőhét pénteki főpróba van akinek necces. (diplomaosztók, két hónapja lefoglalt színházjegyek és hasonlók miatt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317997 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Táncos lábú népek!
Azok kedvéért akik nem voltak ott, vagy akiknek elszállt a füle mellett, valamilyen okból, lett légyen az egy új kung-fu mozdulat, vagy a legújabb pletyka, hogy ki a legjobb fiúcska az MTT-ben :D :D , szóval, aki lemaradt:
Erre jutottunk a csütörtöki Keringő-próbán:

Hétfőn: lesz egy próba, amin aki részt tud venni, az benn maradt a keringő-táncolási projektben, és ténylegesen réfekszik, hogy szépen, elkápráztatóan megtanulja a gyönyörű koreográfiát, amit kieszeltek neki.

Aki nem lesz ott: az sajnos nem fog tudni fellépni a nyitókeringőben.

Mivel szorít az idő, drasztikus intézkedéseket kellett hozni.
Így tehát még marad időtök a hétfőin kívül mégy egy próbára (talán csüt, ha jól értettem) a helyszíni főpróba előtt, ami pénteken, azaz márc. 2-án esedékes, ha a Faluházasok is így akarják.

Hétfőn kiírom a pontos infokat a helyszíni próbával kapcs.
Jó készülődést!! És hajrá hajrá :D 8) :bounce: :dance:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317981 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Figyelem mindenki!!!

szeretném arra kérni a kedves népeket, hogy amennyiben valakinek van elegáns fekete női kalapja, és kölcsön tudná adni egy farsang erejéig, az ne habozzon, írjon nekem privit!
nagyon fontos lenne és megköszönnénk hálásan! 8)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317923 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Tánc
Rabyn: hát, örülök, ha én ott tudok lenni, sajnos elfoglaltságaik vannak, és szterintme felesleges lenne kirángatni őket, főként Inczyt Vácról..
de ha akarod, vagy nemtom, megkérdezhetem őket, hogy biztos nem jó-e, vagy nemtom..nem értem..
mindegy...
irj privit, h mit szeretnél, pusz

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317919 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Iru: nem lehetne, hogy mind eljöttök csütörtökön megnézni a táncot?

Idhren: délután a táncosok nagy százéláknak vezetőképzése és egyéb elfogltatsága lesz.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317914 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta: Kalaposok!
Akkor találkozunk a Moszkván? Én 9:13 kor érek a Keletibe. Nemtom, Ádámékhoz mennyi idő kiérni. Elég fél óra? Mert akkor fél 10-kor találkozhatnánk a Moszkván. Addigra talán átérek a Keletiből.
No, mit szóltok? :D


A busz kb. 10 perc alatt ott van, ha jól emléxem :)
Esetleg nézzétek meg a menetrendjét (bkv.hu)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317913 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Kalaposok!
Akkor találkozunk a Moszkván? Én 9:13 kor érek a Keletibe. Nemtom, Ádámékhoz mennyi idő kiérni. Elég fél óra? Mert akkor fél 10-kor találkozhatnánk a Moszkván. Addigra talán átérek a Keletiből.
No, mit szóltok? :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317906 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
bocsi csajok, nem tudok jönni a meghallgatásra, temetésre kell mennem :( :(
remélem azért ügyesek lesztek és menni fog, egy próba azért még lesz farsang előtt, ha kell több részletben ki hogyan ér épp rá
hajrá csajok ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317867 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Kincső (Thilanna) írta:

Irunien írta: A szombati meghallgatásról: jelenlegi álléás szerint reggel 10re hivatalos minden farsango fellépni kivánó egyed , Ádámhoz!!
Ádámhoz a mamutnál kell valami buszra felszállni, megkérem, hogy irjon be iude pontosítást.


Úgy érted, hogy a Moszkva téren kell felszállni a 49-es buszra, amivel a Gábor Áron u. megállóig kell menni. :) Az ott tesz le rézsút szemben a kapuval. (1022 Bp. Bimbó út 124./3.)


Kéne egy tali előtte, mondjuk Moszkván, és onnan mehetnénk páran együtt.
Én hajnalban jövök vonattal, majdnem csak ezért, szal előre is bocsi, ha mosott szar leszek... :roll:

Kalapos ruhát naná, hogy visszük.Majd kikérem a véleményeteket, miszerint nem baj-e, hogy olyan, amilyen. Direkt nem írok konkrétumot, hogy a többieknek meglepetések legyünk :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #317824 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc

Irunien írta: A szombati meghallgatásról: jelenlegi álléás szerint reggel 10re hivatalos minden farsango fellépni kivánó egyed , Ádámhoz!!
Ádámhoz a mamutnál kell valami buszra felszállni, megkérem, hogy irjon be iude pontosítást.


Úgy érted, hogy a Moszkva téren kell felszállni a 49-es buszra, amivel a Gábor Áron u. megállóig kell menni. :) Az ott tesz le rézsút szemben a kapuval. (1022 Bp. Bimbó út 124./3.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.699 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére