Tánc

Több
17 éve 5 hónapja #321817 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ha hétfőn este hattól lenne, az kinek lenne jobb (ELTE a változatosság kedvéért)? Egyátalán, kit érdekelne? Vágjatok már hozzám egy privit :) !

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321509 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Tánc
kár.. nekünk az nem túl szerencsés.. kilenc óra, plusz egy óra út pestre..kár.. ;(

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321504 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Galadriel14 írta: hát akkor a kedd az ami talán még jó..


Nekem meg a szerda.... mint ahogy azt a legelején kifejtettem...,

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321501 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Tánc
hát akkor a kedd az ami talán még jó..

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321499 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Galadriel14 írta: nekem lenne még párom is ha lehetne inkább szombat délelőttönként!!! Légy szíves!!!


Ne haragudj, de a hétvégéimet nem szeretném ezért beáldozni. Nagyon szívesen csinálom, meg minden, de akkor, amikor ráérek....

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321471 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Tánc
nekem lenne még párom is ha lehetne inkább szombat délelőttönként!!! Légy szíves!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321460 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Énis örömmel, de jobb lenne szerdán kb 4-től.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321358 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Van videó a mi keringőnkről?

:idea: :!: Ha akartok táncot, szerezzetek helyet hozzá! :oops:


Ha jól tudom, nincs semmiről, kivéve a hobbitelőadást. :(
Én akarnék táncot, de szerdánként nem esélyes Pesten lennem :mrgreen:
Segond, beérem a hétfőnkénti testgyötretéssel :D
(Rájöttem, hogy nem tudok táncolni, de nem zavar, ideje megtanulnom. :lol: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321346 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Alyr Arkhon írta: Kedves keringősök, egy kis nosztalgia:

youtube.com/watch?v=CdZ8uG_RbSc


Van videó a mi keringőnkről?

:idea: :!: Ha akartok táncot, szerezzetek helyet hozzá! :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321047 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves keringősök, egy kis nosztalgia:

youtube.com/watch?v=CdZ8uG_RbSc

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321027 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Narb: iiiiigen :D

Csakhogy szerdánként 15:20-ig vagyok suliban, szal leghamarabb 4-re érek oda bárhova...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321025 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves táncos nép!

Épp hiperaktív korszakomat élem, úgyhogy kitaláltam valamit, ami pillanatnyilag jó ötletnek tűnt :wink: , majd meglátjuk, hogy valóban az-e:

SZERDÁNKÉNT, ha van rá igény akkor tartanék latin és standard alapokat a lelkes, vagy közepesen lelkes MTT-s embereknek :)

Időpont: Én fél kettőkor végzek az ELTE-n, tehát 14-15 óra lenne számomra az ideális alapvetően, de ha sokaknak lenne jó aznap máskor később, akkor az is O.K.
Viszont: helyszínnel kapcsolatban bajban vagyok, megpróbálhatom zaklatni a Battyhány alapítványt, de majd csak akkor, ha látom, hogy tényleg érdekel bárkit is a téma :)

Na csók mindenkinek!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319767 Írta: Míriel
Míriel válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: egy kis önreklám : P
tudom, egoista vagyok meg exhibicionista, de kíváncsi vagyok a véleményetekre 8)
tánc


Kemény leszek - remélem, megbocsátod :)

- használj többfajta ugrást, az ír táncban rengetegféle van, nem csak a felkapós, meg a jig, meg az alap
- használj több olyan elemet, ami egy helyben tart, így hangsúlyos lesz az, amikor körbe-körbe ugrálsz a teremben - úgy érzik majd, tényleg elindultál
- ha feszíted a spicced, az ugrás magasabbnak és feszesebbnek fog tűnni
- ha teszel bele összekötő elemet, nem fogod kiköpni a végén a tüdődet :D
- ha magasabbra emeled az alapnál a lábad, optikailag magasabbnak is fog tűnni
- légy egy kicsit könnyedebb - ökörködj jobban, mittudomén, riszálj, vagy játssz a karoddal! - sokat javít a színpadi megjelenéseden
- ja, és soha ne válassz ilyen hosszú számot szólónak, hacsak nem vagy megdrótozva :D

Úgy érzem, tele van a szám földdel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319624 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Nos, enyhe fáziskéséssel de:

KÖSZÖNÖM A KERINGŐSÖKNEK:

:arrow: A munát és az időjüket
:arrow: Hogy kibírták a hisztim
:arrow: Hogy sikerült megközelítőleg megvalósítani, amit én szerettem volna kihozni a táncból
:arrow: És hogy ráébresztettek a saját korlátaimra, melynek értelmében ennyi embernek többet nem tanítok :D

És természetesen Gillznek, hogy koreografálhattunk együtt :) :!:


Vagy legközelebb a "tudok keringőzni" mondatot értelmezd úgy, hogy "ja ecce keringőztem a szalagavatómon:)" :) ))

Egyébként szerintem ügyes voltál. De ezt már mondtam neked:)

És legközelebb a rendetlenkedőket lehentelem:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319623 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Nos, enyhe fáziskéséssel de:

KÖSZÖNÖM A KERINGŐSÖKNEK:

:arrow: A munát és az időjüket
:arrow: Hogy kibírták a hisztim
:arrow: Hogy sikerült megközelítőleg megvalósítani, amit én szerettem volna kihozni a táncból
:arrow: És hogy ráébresztettek a saját korlátaimra, melynek értelmében ennyi embernek többet nem tanítok :D

És természetesen Gillznek, hogy koreografálhattunk együtt :) :!:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319337 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
én sem értem hogy hová tűnt a vége, elvileg a felvételen rajta volt, meg az is ahogy meghajolok és majdnem elesek :D
Márkot kértem meg hogy vágja le a szalagavatós DVD-ről, hát így vágta le :twisted:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319316 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Galadriel14 írta: - *kár hogy a végén nincs rajta a taps :D *


Na igen, nagyon le lett vágva a vége. Ez szándékos vagy eddig tart a felvétel?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319291 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Tánc
no nem mintha értenék hozzá, de: :D

- néhol kicsit mintha megakadtál volna.. alapból nem túl feltűnő, de fellelhető
- a zenéhez jól illik a dinamikus mozgásod.
- *kár hogy a végén nincs rajta a taps :D *

egyelőre ennyit tudtam összeszedni, ha eszembe jut még valami majd megírom :D ... amúgy a többiek mindezt már elmondták.. bocs az ismétlésért :oops:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319286 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
:D
nos igen, azért nem csináltam az arcommal semmit, meg nem is mosolyogtam végig, mert örültem hogy tudok a koreográfiára koncentrálni, ami félig improvizációs jelleggel futott.. persze nem védeni akarom magam, de tény hogy ha tudom a koreográfiát (ami az én hjibám persze hogy nem tanultam meg egy az egybe) akkor sokkal jobban oda tudok figyelni az apróságokra, úgymint spicc és kezek és hasonlók.. :D

ja, és én örülök mindenkinek aki kritizál, mert anélkül nem lehet fejlődni... és fontos olyanok véleménye is akik nem értenek hozzá, mert alapvetően kevés olyan ember van aki ért hozzá

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319285 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc
Megnéztem mégegyszer és még egy apróság: az arcoddal nem játszol. Ez mivel szólótánc és nem társas mindenképp ki kell fejezzen valamit, amit az arcoddal is alá kell támasztani. Te az elejétől fogva egyöntetűen mosolyogsz ami persze sokkal jobb mintha citromba haraptál volna, de szvsz játssz rá mimikával.

Még akkor is ha annyi a tánc értelme, hogy a tündérke táncol az erdőben.

Bocsánat hogy megint beleszólok valamibe amihez nem értek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319279 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: egy kis önreklám : P
tudom, egoista vagyok meg exhibicionista, de kíváncsi vagyok a véleményetekre 8)
tánc

na végre! :D mégegyszer gratula hozzá!

-nyújtott láb!!!
- spicc!!!!!!!!!
- néha kicsúszol a ritmusból
- tényleg hadonászol- ez írtáncos ártalom:)
(- nem látom túl jól a felvételen, de egy kis mosolyt még)

-összeségében folyamatos,
-felfele nézel - így lehet kontaktus a közönséggel!
-jó a térkihasználás
-dinamikus és van kisugárzásod(bár ez adottság:) ) ami rád vonzza a tekinteteket

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319239 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: egy kis önreklám : P
tudom, egoista vagyok meg exhibicionista, de kíváncsi vagyok a véleményetekre 8)
tánc


Nem értek hozzá, de jó szokás szerint mondok véleményt.
Összességében nagyon szép, kitölti a rendelkezésre álló teret meg kecses meg dekoratív meg minden.
Ami hibát felfedezni véltem benne, hogy a kezed, kézmozgás, kéztechnika, vagy hogyhívják ezt táncul... még nem teljesen tökéletes. Néha csak úgy feldobod és egyszercsak leesik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319206 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
egy kis önreklám : P
tudom, egoista vagyok meg exhibicionista, de kíváncsi vagyok a véleményetekre 8)
tánc

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319133 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Tánc
Jó volt! Hiányzik..
Kösz a lehetőséget :D Máskor is csináljunk ilyet!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #319068 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Tánc
Felagund: Most képzeld el! Nekem arrafele óráim vannak! Naponta! Azóta nem tudok ugyanolyan szemmel nézni arra az oszlopos térre az alagsorban, a lépcsők közén. Mindig belebbennek apárok lelki szemeim elé. Kíváncsi vagyok, meddig él még túl ez a "flessbekk". :D

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318853 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tánc
Tegnap szinte már hiányzott, hogy nem kell edzés után egyből az ELTE-re rongyolnom :D

Na jó, nem is... :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318817 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Köszönök minden koreográfusnak mindent :) szerintem tartsuk meg azt a jó szokásunkat, hogy csinálunk mindenféle nyitókeringőket, amik hatásosak :) jaés merész táncokat is, mééég, kösz, hogy benne lehettem, ha lesz még hasonló, én bevállalom :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318791 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tánc
Köszönet a koreográfia megalkotásáért és a kitartásért koreográfusainknak! Azt hiszem, sikeresek voltunk. :D
Keringőpróbák? Igen. Nekem is hiányoznak! :)

Gratula a kalaposoknak! Nagyon jók voltatok! :D

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318790 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
hát akkor én is köszönöm, hogy végül nemhiába kilincseletem a keringőkön és benne lehettem :D meg köszönet Ladisnak aki hajlandó volt beugrani a páromnak és megtanultam másfél próba alatt az egészet

a kalapos csajsziknak pedig köszönöm, hogy bevállalták, szerintem beírtuk magunkat az MTT történetébe az (eddigi) legmerészebb tánccal! 8)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 6 hónapja #318781 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Nagy-nagy gratula Narbnak és Gillznek a koreográfiáért, nagyon ütős lett! 8)
És természetesen mindannyiótoknak, h. végül sikerült jól betanulni és összehozni. :) (És még el is jöttetek pénteken próbálni.)

És természetesen a bevállalós csajoknak is gratula a kalaposhoz! ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.730 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére