Tánc

Több
17 éve 1 hónapja #339037 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Köszi a segítséget mindenkinek, aki segített koordinálni, szervezni, vagy éppenséggel átvett projektet mint Idhren, vagy segített átvedleni meg ilyesmik! :)
Szép volt jó volt, ezekből egyelőre elég volt, de már ma koreografáltam, hogy legyen mit vinni Őszi fesztiválra. :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #339035 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Sziasztok!

Csak szeretném megtudni, kit érdekelne egy kortárstánc kurzus?


Lad


ENGEEEEEM!!! De nagyon :) Időpontot még nem tudom, de véss fel az érdeklődők listájára! Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338995 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

Regardez forevör :D

Ladis: engem nagyon érdekelne továbbrais, csak aug27 előtt nem érek rá (viszont az aug27-es héten végig igen), meg tanév közben a szombatok nem jók egyáltalán, mert színisulim van.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338947 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tánc
Kedve táncoslábak, nektek is egy tonna kösönettel tartozom, minden nehézség ellenére végül összeálltak a táncok, és ami a lényeg, még ütöttek is :D
És külön köszönettel tartozom Launak, aki utolsó pillanatbanugrott be, és Idhrennek, hogy terelgette a népet, Narbnak, hogy végigcsinálta a térdével, és elvállalta a táncfelelősposztot, és mindenkinek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338937 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
Regardez! Regardez! kapolcs... alias az "mtt erősen improvizatív jellegű táncprodukciói"
köszönöm hogy része lehettem a regardeznak, kívülről is élveztem de belülről sokkal jobb!! :mrgreen:
köszönöm lányok hogy dolgozhattam veletek, igazán élveztem, a darabot is, a zenét is a koncepciót is és atársaságot:)
a tánctanítók közül pedig azt hiszem mindenki istenkirálynak érezheti magát :D mtt ír-táncoktatás csoportos és magánórák:) nagyon köszönöm hogy végigcsináltátok!!


***

ladis szívem,
én leginkább aug 23-26-t pártolnám:)
(hogy másokat is meggyőzzek: a 13-17i héten lesz trafóban mindenféle kurzus)

puszi,
lau

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338916 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok!

Csak szeretném megtudni, kit érdekelne egy kortárstánc kurzus?
csütörtöktől tartana vasárnapig.
Csütörtökön és pénteken 6-8ig, szombat,vasárnap pedig 4-7ig.
Az első felében a kurzus főleg technikát alapozná meg, különféle gyakorlatokkal, kombinációkkal, kontakttal.
A második a mozgások, a tér-idő újraértalmazésén, improvizáción, kompozíción, viszonyokon és gesztusokon alapulna, melynek eredményekként egy közös alkotás, koreográfia születne... +/- fél órát tudunk csúszni... ha ez akadály lenne a többségnek.
Két hét közül lehetne választani: aug. 16-19ig, aug. 23-26ig...
A nagy tükrös piros teremben lennénk. A kurzus díjja 5000ft/fő lenne. Minimum 14fő esetén indul, de max 20-22fő lehet, mert többen nem tudnánk már érdemi munkát folytatni.
Kit érdekelne egy ilyen (és melyik héten)?
És kinek lenne kedve jövőre heti rendszerességgel, 2 alkalommal a goliba járni, és ilyeneket tanulni? Talán nem marad abba egy fél év alatt...
Na tsók! :P

Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338368 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
hi folks-aki még gépközelben van,
ki fog kapolcson részt venni a tánctanításban?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338364 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc
Bájdövéj... most jutott eszembe: valaki tudna nekem valami fegyvernek látszó tárgyat kölcsönadni Regardez-hez ? :oops:

Előre is köszi :) és holnap re Kapolcson!!! :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338266 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

én pedig a fornostos busszal megyek, ami 9.35-kor indul, és 12.valahányra ér be.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338225 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Persze! :) Várunk!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338177 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Tánc

Narbeleth írta: Mindenki, aki annak idején benne volt a Regardezben és jön Kapolcsra, hozzon magával jelmezt!!! ÉS ha csak elsején jön le, akkor nagyon igyekezzen délelőtt vagy koradélutánig bezárólag leérni mert előadás előtt mégmuszáj próbálni :!: :!: :!:

Ezt Idhren is üzeni nyomatékosan hangsúlyozva!
Megértéseteket köszönjük :wink: !


Narb! Ha dél körül érek, az jó?

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338149 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: kapolcsfüggetlen híreink:

elgondolkoztunk egy tavalyihoz hasonló 'tánctábor' megszervezésén idén is, augusztus végén, ha van érdeklődés...

szóval, érdekelne titeket :) ?



igen, erőteljesen :) de én is az aug. legeslegvégére - szept. legeslegelejére szavazok.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338140 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
hi,
én szerda délután/este megyek le, ha lesz zene segítek koregráfiát átalakítani!
pusz!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338070 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tánc
Tündék és árnyak találkozása lesz, egyszerűsített koreográfiával, szóval kérnék zenét :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338066 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338064 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Az a baj, hogy én nem megyek, és nem tudom hogy esetleg akik ott lesznek összerakják-e a meglévő emberekkel, úgy, hogy át kell alakítani a koreográfiát a megfelelő létszámhoz... ráadásul zene csak nálam van asszem...

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338060 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Tánc

Milendoria írta: Nnnna, ide is felrakom. Tudtommal ezek a táncok lesznek Kapolcson, kérek mindenkit hogy szójon ha tud még valamiről!

kapolcsi táncok


Hm, a tábori táncrendes Tündék találkozása a Homállyal nem lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338048 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
cucujével kapcsolatban a további hozzászólásokat törlöm... ha akartok erről beszélgetni, menjetek át a beszélgetős topikba, mert ennek nem itt van a helye, és így itt elvesznek a fontosabb infók...

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338013 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: Tánc

Maedhros írta: Randír, tom, hogy tud (tavaly is mi volt), de nem úgy van, hogy ezt csak akkor szabad eljárni, amikor tényleg szükség van rá? (Most nagyon szükség volt.) Mert ugye, ha fölösleges, akkor megharagszik az eső istensége, vagy mi a szösz, hogy miért zaklatják... oszt kapunk a fejünkre. :twisted:
Amúgy voltaképpen honnan ered?


Nemtudom h mikor haragszik meg,én inkább óvatosan bánnék vele.De nálam jobban kevesen örülnek most neki.2 hét múlva sátorozni akarunk menni egy patak mellé.Csak kéne bele víz,mer ebbe a melegbe kiszáradt.
Sztem egy a sok afrikai esőtánc közül.De javítsatok ki ha mégse.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338008 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Tánc
Randír, tom, hogy tud (tavaly is mi volt), de nem úgy van, hogy ezt csak akkor szabad eljárni, amikor tényleg szükség van rá? (Most nagyon szükség volt.) Mert ugye, ha fölösleges, akkor megharagszik az eső istensége, vagy mi a szösz, hogy miért zaklatják... oszt kapunk a fejünkre. :twisted:
Amúgy voltaképpen honnan ered?

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337991 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Mindenki, aki annak idején benne volt a Regardezben és jön Kapolcsra, hozzon magával jelmezt!!! ÉS ha csak elsején jön le, akkor nagyon igyekezzen délelőtt vagy koradélutánig bezárólag leérni mert előadás előtt mégmuszáj próbálni :!: :!: :!:

Ezt Idhren is üzeni nyomatékosan hangsúlyozva!
Megértéseteket köszönjük :wink: !

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337911 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
Nnnna, ide is felrakom. Tudtommal ezek a táncok lesznek Kapolcson, kérek mindenkit hogy szójon ha tud még valamiről!

kapolcsi táncok

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337840 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tánc
Celebrom: Hozz ruhát regardez-re, és azt a tábori uhádat is, azt a fehéret, amiben világtáncoltál (amiről nem tudom mi, de hozd :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337808 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Kérdés:akkor lesz Regardez v nem?Mert akkor viszek cuccot (mmint ruhát) v nem Kapolcsra.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337206 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
EMBEREK! AKALLABETH PRÓBÁT DE SÜRGŐSEN! :)
Helyszín : akár nálunk is :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337125 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Celebrom írta: Kérdés: mi lesz a Regardez-val?



Én szeretném hogy legyen, de attól függ, hogy mennyi résztvevő van a szervezők között.
Átszámolom, és sztem egy-két póbával menni fog.
Max még beszervezünk másokat is :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337104 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Tánc
Hát aki nem akar cucujézni az szomjazzon és szenvedjen csak a negyven fokban, míg nem lesz sivatag....Én ösznépi cucujét akartam, m itthon is minden kiszáratt.
Kérdés: mi lesz a Regardez-val?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337063 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: Tánc

Maedhros írta:

Randír írta:

Maedhros írta: Nos... elnézést, hogy ide írok, de még a tánc topic tűnik a legalkalmasabbnak.

Emberek! Könyörüljetek szegény hazánkon!

........


Ha rám hallgatsz ezt sürgősen kiszeded,mielőtt Ulmo meglátja :!:
Ne tudd meg mit fog szólni...


Már bocs, de 40 fok egy héten keresztül, úgy kell az eső a földnek, mint Melkornak a smukk... és cseppet sem érdekel, mit szól Ulmo.


A cucuje tud rondább dolgokat is egy kis esőnél.Egy pár napos esőzésnek én is örülnék.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337030 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: Tánc

Randír írta:

Maedhros írta: Nos... elnézést, hogy ide írok, de még a tánc topic tűnik a legalkalmasabbnak.

Emberek! Könyörüljetek szegény hazánkon!

........


Ha rám hallgatsz ezt sürgősen kiszeded,mielőtt Ulmo meglátja :!:
Ne tudd meg mit fog szólni...


Már bocs, de 40 fok egy héten keresztül, úgy kell az eső a földnek, mint Melkornak a smukk... és cseppet sem érdekel, mit szól Ulmo.

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #337017 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Maedhros írta: Nos... elnézést, hogy ide írok, de még a tánc topic tűnik a legalkalmasabbnak.

Emberek! Könyörüljetek szegény hazánkon!

CUCUJÉZZATOK!
:lol:
Ezúttal tényleg szükség van rá.


Megvolt...
Korlátozott hatóerejű, nyolc személy, és mellette tarja-mise...
Meglátjuk :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.736 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére