Tánc

Több
17 éve 1 hete #342831 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

Még mindig lehet jelentkezni a KÖMF Gálaestjére!
( cueddo@gmail.com , 20/3869112)

Még kerek 7 napig!

Többen kérdeztetek ilyesmit, úgyhogy inkább beírom ide:
A meghallgatás alatt ne értsetek semmiféle vérfagyasztó jelenséget - amit látni szeretnék ott, az az, hogy milyen stílusú a produkció, pontosan milyen hosszú, és kik mit csinálnak. Nem várok vizsgaelőadás-szintű produkciókat. Ha már megvan akár csak az ötlet, meg a stabil szereplők hozzá, bátran hozzátok el. A meggyőződés legyen meg: hogy KÖMFre 100%-ra El Fog Készülni.

Szept. 21., az utolsó meghallgatás után igyekszem minél gyorsabban, 1-2 napon belül összerakni a műsort, és onnantól kezdve lehet próbálni, ahogy csak kifér a csövön.

KÖMF előtti héten, valószínűleg okt. 19-én (P) késő délután fogok kérni egy főpróbát minden résztvevőtől. Ott kell majd 100%-on lenni. Meg persze az előadáson ;)


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342692 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Kedd-csütörtök, héttől :) (hatig meló van :( ) Egyébként október 28-29 az vasárnap és hétfő, nem szombat és vasárnap.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342541 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Engem is, mindegyik, max nem eszem pár hétig :D
De sajna az évközbenire nem tok járni, Pécsett vagyok :(

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342471 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc

Ladis: engem érdekelne a 2. (a 3. is, csak még a pénzkérdés, ugye...). hétfő-csütörtök lenne a legjobb, és 6-os kezdés.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342425 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis: Balázs még mindig Amerikában van és jövő nyárig nem is jön haza. Vele ne számoljatok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342393 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
1.
Nos... köszönöm nektek ezt a 3napot. Sajnálom, hogy vége lett, pedig úgy éreztem, most kezdett valami elindulni bennetek. Még annyi mindent akartam adni nektek, a feléig se jutottunk annak, amit terveztem. De nem baj, majd folytatjuk, ha van rá igény. Rövid volt ez az idő... de nem is létezik elegendő idő, mert minden válasz csak egy újabb kérdést szül...

2.
Aki szeretne rendszeresen járni ilyen órákra, az jöjjön ősztől hozzám a goliba. Hasonló dolgokat is fogunk csinálni, csak sokkal részletesebben, precízebben. A kapcsolatokat fogjuk boncolni, egymással, a világgal (tér és idő), és magunkkal (tudatalatti és érzékek). Megpróbáljuk feltérképezni a személyiségünkben és a testünkben rejlő gátakat, korlátainkat a mozgásszínház/tánc segítségével. Akinek kedve van egy ilyen utazásra jelezze nálam, és azt is, hogy az itteni időpontokból melyik lenne neki a legjobb. Csoport min. 8 fő esetén indul.
A lehetséges időpontok (heti 2*másfél óra, 6:30-8ig vagy 7-8:30ig):
Hétfő-csütrtök
Kedd-csütörtök
Hétfő-péntek
Kedd-péntek
Anyagi vonzata: 5500ft/hó/fő
Októberben indulna, szeptember 16-ig jó lenne, ha jeleznétek szándékotokat.

3.
ŐsziSzuperIntenzívTáncNépszerűsítőKurzus!!!!!

Ideje: 2007. okt. 28-29. (szombat-vasárnap)
Helyszín: 1036. Bp, Perc u. 2. Goli Tánchely, Nagy Piros terem.
Az órák sávokra lettek bontva. Az első és harmadik sáv min. 12fő esetén indul, max. 20fő részvételével. Kivétel a második órasáv, ami min8fő esetén indul , és max 16fő. (A létszámba a kurzus tanárai nem számítanak bele...)

Anyagiak:
(Okt. 21-éig előre kifizetve/ helyszínen)
Egy órasávon való részvétel: 3200ft/3800ft
Két -''- : 5200ft/5800ft
Három -''- : 7200ft/7800ft

Tanárok (velük még egyeztetni kell :P ):
Balett - Brandir
Ír tánc - Nyüfi + Lau
Flamenco - Julcsi
Társastánc - Vewy + Narb + Z. Balázs
Kortárs t. és Kontakt partnering - Ladis

"Óra-sávok":

A, 10h-12:30ig Balett+Kortárstánc technika
Ebédszünet
B, 13:30-16:30ig Ír sztepp+Flamenco (kopogás is... bontott csoportban)
szünet
C, 17h-19:30ig Kontakt partnering+Társastánc (erre hívjatok minnél több fiút!!!)

Jelenkezni nálam lehet majd priviben, e-mailben, amint véglegesítettem a megbeszélést a tanárokkal. Ezt csak most azért írtam fel, hogy biztosan időben legyünk!!! :wink:

Üdv: Ladis

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342345 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Tánc
Háj! Sajna a hétvégén nem érek rá. Lesz valamikor máskor kortárscucc, esetleg rendszeresen? Érdekelne :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342307 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tánc
Kedves Csepűrágók, Dalnokok, Táncosok, ill. mindenki, aki fel szeretne lépni a KÖMF Gálaestjén!

A méltán nagyhírű Musical Estünkhöz hasonlóan most egy Gálaesten csillogtathatják meg azok a tudásukat, akik szeretnék valamivel elkápráztatni az MTT nagyközönségét J

Jelentkezni nálam lehet, csak és kizárólag az alábbi módokon:
- email ( cueddo@gmail.com )
- telefon (20/3869112)
- személyesen

A jelentkezéskor a mű címén, műfaján és kb. időtartamán kívül teljes résztvevő-listát is hozzatok, 100%-ra elvállalt szerepléssel! És azt is mondjátok meg, melyik meghallgatásra fogtok jönni, mert aszerint lesz a kezdés időpontja: ha többen lesztek, korábban.

A produkció lehet vers, dal, jelenet, monológ, duett, kisebb vagy nagyobb csoportban elkövetett dalolás hangszerrel vagy hangszer nélkül, ezenfelül bármi, amit el tudtok képzelni, és szerintem is beleillik a műsorba :)

A jelentkezés határideje: 2007. szeptember 12., szerda 23.00

A meghallgatások péntekenként lesznek, kb. 13-15 óra között. (A helyszínről és időpontról hamarosan írok pontosabbat.)
Összesen két meghallgatás lesz:
szeptember 14., péntek
szeptember 21., péntek

Szeptember 24-ig elkészül a végleges tartalom és sorrend, amit minden szereplő meg fog kapni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342081 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
sajnos, mégsem tudok menni. piszkos anyagiak... :P

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342052 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
hát akkor itt az ideje kontaktlencsét váltani :tongue:

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342048 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
úristen...duplán látok

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342047 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
úristen...duplán látok

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342016 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Esgal: oké... várunk holnaptól. Sejtettem, hogy ilyen lesz, ezért nem abszolút egymásra épülő dolgokról lesz szó...

Lau: Balett terem, fent...

Sen: Én kérek elnézést. Nem akartam senkit megbántani... A telefonszámom: 0630-230-9103

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341938 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Tánc
Lad:

A mozgáskultúrámról csak annyit, hogy eddig nem igen panaszkodtak és azt hiszem, ha nagyon béna lennék, akkor már megtették volna. 8) Narbeleth is látott már és eddig nem tett szemrehányást... bár lehet, hogy csak azért mert sajnálta volna látni az óriási átható tekintetemet, amiben egy világ omlik össze. :D

Egyébként Ladislas, ha megkérhetlek leírnád ide a telefonszámodat? Nem mintha olyan eltévedős emberke lennék, csak úgy a biztonság kedvéért! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341920 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Ladislas írta: Hello!
Holnap (szerdán) negyed 6 és fél 6 között találkozunk a Szentlélek téren (Árpádhíd, budai hídfő), az 1es villamos megállójánál (fent van a hídon) azokkal, akkik jönnek a kurzusra. Ne késsetek, senkit nem várunk meg. :twisted:
Aki a goliba jönne mégis, az 3/4 6-ig fusson be mindenképp, mert 6kor elkezdjük, lesz, ami lesz. Kényelmes ruhát, vizet, egyebet hozzatok... cipő nem kell.
Tsók: Lad


csatlakoznék a rögtön a goliba menőkhöz. ott melyik terem? lent vagy fönt?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341910 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Narb kérdését teszem fel én is: nem tudnék menni holnap, viszont holnaputántól sztem igen. lehet így? :csizmáskandúr:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341888 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Hello!
Holnap (szerdán) negyed 6 és fél 6 között találkozunk a Szentlélek téren (Árpádhíd, budai hídfő), az 1es villamos megállójánál (fent van a hídon) azokkal, akkik jönnek a kurzusra. Ne késsetek, senkit nem várunk meg. :twisted:
Aki a goliba jönne mégis, az 3/4 6-ig fusson be mindenképp, mert 6kor elkezdjük, lesz, ami lesz. Kényelmes ruhát, vizet, egyebet hozzatok... cipő nem kell.
Tsók: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341604 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Tehát, ezekszerint jönnek...
Lau,
Julcs,
Mírc,
Mil,
Esgal?,
Ring?,
Vewy?,
Sen

(Van valaki, akiről nem tudok? Sikítson...)

Sen: Te már tanultál valamit táncolni, vagy... csak azt szeretném felmérni, kik milyen szinten vannak... a többieket ismerem :P . Köszönöm.

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341544 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ladis, akkor 1 napra lehet jönni? :szépennéééz:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341494 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Tánc
hy! Eddig csak érdeklődve olvasgattam a hozzászólásokat, majd az időpont változtatás után felbátorodtam hogy kijelentsem = én is szeretnék menni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341047 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Tánc
nekem is jó valszeg, de még nem biztos!
én is mindent megteszek, hogy jó legyen!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341045 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem lehet, hogy jó a jövő hét. lobbizok az érdekében.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #341030 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Tánc
nekem ez az időpont tökéletesen megfelelne...
nyííí

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340937 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Tánc
Nekem ezen a héten lett volna jó, de részemről nem probléma. Jövő héten elutazom, úgyhogy akkor biztos nem jó, de bízom benne, hogy ősszel rá fogok érni ;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340862 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Nyí, most akartam én is csápolni egy hetes eltolás érdekében. :roll:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340841 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Sorry tényleg... :(
Aki nem tud jönni, az még az ősziszünetes nagy banzájra jöhet...
Csak hogy időben elkezdjük szervezni...
Az okt 27-30ig (sz-k) vagy 2-4ig (p-v) lenne... (31 és 1-je kiesik értelemszerűen)
A részleteket már szeptemberben megbeszéljük.

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340814 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Bocsi, de nekem nem jó. :(
Szerencse, hogy csak holnap dél körül akartam menni. És még nem volt jegyem :)
Viszont tök rossz, én nagyon szerettem volna ezen részt venni...
Esetleg egy utána hét már túl nagy bonyodalom lenne?
Befogtam. De így sajna ezt kihagyom.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340799 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Ááááááááááá!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem tudok jönni, csak 29-én, mert gólyatáboros csapatvezetést vállaltam és a válogatótábor 30-ától szeptember elsejéig van...
Nyiff...

(A limónozó hörcsög is zokog)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340784 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Tánc
Öööö... nem is tudom, hol kezdjem....
Először is, nincs még egy ekkora *************, mint én...

Arról van szó, hogy elnéztem, és ezen a héten van a goliban bent, a nyárvégi kurzus, nem a következő héten. Ez azt jelenti, hogy nincs terem. Ami pedig azt jelenti ezen a héten nincs kurzus... :oops:

Viszont leegyeztettem, lesz ami lesz alapon jövőhétre...
Tehát aug 29-30-31-én este 6-8ig lesz a Goliban a kortárs kurzus... Ez már biztos. Minden változatlan, csak egy hetet csúszik.
Sorry mindenkitől!!!! Le lehet harapni a fejemet.

Aki nem ért rá ezen a héten, de a jövőhéten már igen, annak jó hír.
Aki pedig úgy intézett mindent, hogy ezen a héten oké legyen, de jövő héten már nem ér rá, attól meg hatalmas elnézést kérek... :(

Idhren és Inczy jöttek volna fel vidékről, igaz? Remélem, csak kicsi galibát okoztam, nem hatalmasat. Megvettétek már a vonat jegyet? Ha nagyon nagy gond, akkor kifizetem.

Szóval kérdezném, hogy ki tud eljönni jövőhéten azok közül, akik jöttek volna, és kik azok, akik akkor nem értek rá, de jönnének így???
Kikre számíthatok?

Mégegyszer hatalmas bocsánat kérés :oops: !!!!
Üdv: Lad

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hete #340751 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
ööö Inczynek mintha most változott volna meg a száma, wiwen kiküldte csomó embernek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.690 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére