Tánc

Több
16 éve 8 hónapja #352855 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Jómagam valószínűleg résztvenni sem érek rá ezúttal (sem), de azért belevauzom hogy jó lenne tisztázni, hogy a műsort vagy a bált nyitó táncra gondolnak a szervezők ill. a táncosok, mert a kettő fogalma az alábbi hsz-eket olvasva kavarodni látszik.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352853 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
Az a baj, hogy nemtom, milyen nyitótánc kéne, keringő az már eléggé sokat volt, persze lehet új dolgokat kitalálni.
A másik baj, hogy az embereket összeszedni vizsgaidőszakban egy rémálom.
Annyi ember tuti nem lesz, mint tavaly, de sztem kb 2ától ér rá a legtöbb ember. Szóval ez eléggé esélytelen.
Azért ha van ötletetek, szóljatok, pár emberrel még lehet kezdeni vmit, de nem tudom van-e energiám megint két új táncot összeszervezni. Nem akarom a farsanot elrontani magamnak ezzel :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352845 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tánc
Én szívesen táncolok, de koreográfiákhoz nem értek. :) Soha az életben nem csináltam ilyet. És most még keményen vizsgázom is... :roll:
De a támogatásom itt van. :wink:

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352802 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Népek!
Farsangra jól jönne valamilyen nyitótánc. Nekem szervezőként nemigen van kapacitásom a kitalálás-betanítás-egyebekre, de szívesen venném, ha valaki kezébe venné az ügyet - Inczy, ha ilyen lelkes vagy, nem akarsz betanítani a jónépnek egy koreográfiát? :D Szóval, lelkes embereket várok.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352793 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Tánc
Helloka 8)

Farsangra nyitótánc? Bmilyen tánc? Ha kell ember, szóljatok, és jövök, táncelvonásitüneteim vannak. :)
Fogom nézegetni a fórumot, de az a tuti, ha megdobtok egy privivel. Ha meg össznépi tánc van, akkor egyértelműen jövök. :)
Olyanban pl tökre benne lennék mint a tavalyi csajos tánc. Iru? Ry? :D

Táncoljunkmár táncoljunk már táncoljunk mááár :D

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352713 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Affene! Most hajíthatom ki az összes limón-technikás tudásom :P (Mert aztán "rengeteg" van...)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352520 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta:

Remzymama/Tünde írta: nem lehetne inkább lyan koreográfia, amit mindenki lát? :lol:

Ó Tünde nagyon földhözragadt vagy...
Illetve talán inkább a táncosok azok akik ragadnak a földhöz? :lol:


Sz@r dolog a gravitáció :P
Amúgy vettük, értettük, meglesz.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352517 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Remzymama/Tünde írta: nem lehetne inkább lyan koreográfia, amit mindenki lát? :lol:

Ó Tünde nagyon földhözragadt vagy...
Illetve talán inkább a táncosok azok akik ragadnak a földhöz? :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352505 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
nem lehetne inkább lyan koreográfia, amit mindenki lát? :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352504 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Ryana írta: Szerintem eszkábáljunk hordozható színpadot. :)


:D
Meg nézőteret, emelkedő magasságúszéksorokkal :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352503 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tánc
Szerintem eszkábáljunk hordozható színpadot. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352496 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta:

Rabyn írta: akkor sem látja az aki hátul ül:)

nem tudok olvasni.

akkor előre.

Nem. Max két széksort kell csinálni. De akkor eg a két széle nem fogja látni 1,5 km távolságból.
Vagyis ha azt akarjátok hogy lássuk hogy mi történik, kénytelenek lesztek nem földön fetrengeni.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352492 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
az a baj, hiába vannak a székek tologatva, ha nem vagytok magasabban mint az előttem ülők feje, akkor nem látom, ha már a 3. sorban ülök (vagy bárki) mert fejszint alatt vagytok (hú de hülye megfogalmazás :P ) és mindenki feláll hogy lássa, ebből kifolyólag a hátsó aztán már tényleg semmit, pedig széééép :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352490 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Rabyn írta: akkor sem látja az aki hátul ül:)

nem tudok olvasni.

akkor előre.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352489 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tánc
akkor sem látja az aki hátul ül:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352488 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc

Idhren írta:

Remzymama/Tünde írta: sztem én ezt már egyszer mondtam :) sőt... a Lux Ferris videón is feltűnő (ha jól emlékszem )


ööö :oops: Milyen videón?
Amúgy bocsánat, én nem tudtam róla, tényleg.
De most már tudunk :)
Azért remélem így is élvezhető volt, legközelebb jobban figyelünk erre is.


a táncestesen.


asszem hátrébb kell tolni a székeket...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352487 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Remzymama/Tünde írta: sztem én ezt már egyszer mondtam :) sőt... a Lux Ferris videón is feltűnő (ha jól emlékszem )


ööö :oops: Milyen videón?
Amúgy bocsánat, én nem tudtam róla, tényleg.
De most már tudunk :)
Azért remélem így is élvezhető volt, legközelebb jobban figyelünk erre is.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352484 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tánc
Azért színpadfüggő is, mert táborban jobban látszott Narb mert ott nem (egyszintben lévő) széksorokon ültünk. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352482 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Tánc
sztem én ezt már egyszer mondtam :) sőt... a Lux Ferris videón is feltűnő (ha jól emlékszem )

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352467 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Nóli i linantea írta: Júj egy szó a LEPhez. (Azon felül hogy szépek és ügyesek vagytok, de ezt sokat hallottátok már :) ) Talán nem is csak a LEPhez.

Egy apró technikai baki már sokadszorra tér vissza. A második sortól távolabbról senki nem látja a táncok földön fetrengős részét. Értem én hogy fontos és kifejező, de a társaságnak csak nagyon kis része látja... :(
Ezt kalkuláljátok bele köv alkalmakkor a koreográfiákba. :wink:


Jó, hogy szólsz, mert ezt mi nem tudtuk...
Jellemző, amúgy :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352456 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Tánc
Júj egy szó a LEPhez. (Azon felül hogy szépek és ügyesek vagytok, de ezt sokat hallottátok már :) ) Talán nem is csak a LEPhez.

Egy apró technikai baki már sokadszorra tér vissza. A második sortól távolabbról senki nem látja a táncok földön fetrengős részét. Értem én hogy fontos és kifejező, de a társaságnak csak nagyon kis része látja... :(
Ezt kalkuláljátok bele köv alkalmakkor a koreográfiákba. :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352383 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Én szeretnék egy új, nem tolkieni táncot csinálni farsangra, de az kevéssé lesz alkalmas nyitótáncnak.

Nyitótáncot, ha csinálnék, akkor sem keringőt és kéne hozzá sok lelkes ember meg hely... (Meg nekem idő)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352223 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Tánc
Vewy, megkerestük a Faluházat azzal, hogy szeretnénk február 16.-ára átteni a Farsangot, mivel a többségnek korai a február 2., és nekünk is jobb ha több időnk van a szervezésre.
még nem jeleztek vissza, de remélem jó lesz nekik, mindenesetre mindenképpen mi is későbbi időpontot szeretnénk. amint tudunk konkrétumot, a Farsang topicjában olvasható lesz.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352222 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tánc
Sziasztok, nem szeretnék belefolyni vezetőséggel meg farsangszervezőséggel kapcsolatos témákba, mindezektől teljesen függetlenül, a farsangi műsor érdekében nagyon fontos lenne, hogy febr. 2-nál később legyen a farsang. Lehet, hogy már rég eldőlt, hogy későbbre teszitek, nem tudom, hogy éppen mi az aktuális helyzet. De vannak már tánctervek, és az 100%, hogy febr. 2-re nem lesz meg belőlük semmi. Addigra még ki se alusszuk a vizsgaidőszakot, nemhogy táncpróbák... szerintem március elejéig bármelyik szombat jó, tavaly se volt gond a márciussal... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352212 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Tánc
Jó is, hogy szóba került a farsangi tánc. Két dolog:

1. el lehet kezdeni ötletelni, hogy akartok-e valamivel fellépni. negatívum, hogy most új produkciók kellenének, bár a jelenlegiek zseniálisak, de vagy a lepen, vagy kapolcson már láttuk. esetleg milék, de fene tudja.

2. szeretnénk, ha lenne nyitótánc. ha valaki érez magában affinitást a kitalálás-megszervezésre, annak nagyon fogunk örülni ;) egyébként nekem régebben volt egy elborult ötletem: A pókember-zenéje Hero-ra egy szuperhőskeringő. ennek többféle megoldása lehet. én ezt csak bedobtam, ha van, aki csinálná, csak nem lett volna ötlete ;) de boldog leszek, ha valami frappánsabbat találtok helyette.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352183 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc

Laurelen írta: még mindig örülök, hogy az mtt-nek vannak táncosai:)

meg is fordult a fejemben, alkotni kéne...


Farsangra van ötletem, tudjátok :)
Ha nem 2-án lesz, talán meg is tudjuk csinálni. Még megbeszéljük!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352177 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tánc

Dreamer_KF írta: Azt hiszem, minden alkalommal szerelmes leszek (egy kicsit) ha látlak titeket táncolni :)

Idhren, Mil, Lau, Narb, Ring (akit kihagytam, azt is)


Énis.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352172 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tánc
még mindig örülök, hogy az mtt-nek vannak táncosai:)

meg is fordult a fejemben, alkotni kéne...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352168 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tánc
Őszintén köszönöm!

Kincső, csak nem olvastad az MSN-es személyes üzenetem? :wink:
Majd írok mindenféle kritikákat talán de még előbb megkeresem az agyam darabjait..

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #352166 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tánc
... hüpp...
pedig már nem bőgtem :')
most töltődök tőletek...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.695 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére