Iparművészet

Több
18 éve 6 hónapja #287492 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Iparművészet

Ethuil írta:

Alison West írta: Cukiii :D Rózsaszín cicc :P

Rossz fényviszonyok...amúgy narancssárga :D


Akkor fehér foltos Garfield :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287491 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Iparművészet

Alison West írta:

Ethuil írta: Na nem hogy ebben a macsekban vki művészetet fedez fel! Felhívom a figyelmet, hogy 2001-ben készült, antik macskáról van szó:

íme
hát nem gyönyörűűű

Na gyönyörködjetek (Alison te is :D )


Cukiii :D Rózsaszín cicc :P

Rossz fényviszonyok...amúgy narancssárga :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287489 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Iparművészet

Ethuil írta: Na nem hogy ebben a macsekban vki művészetet fedez fel! Felhívom a figyelmet, hogy 2001-ben készült, antik macskáról van szó:

íme
hát nem gyönyörűűű

Na gyönyörködjetek (Alison te is :D )


Cukiii :D Rózsaszín cicc :P

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #287488 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Iparművészet
Na nem hogy ebben a macsekban vki művészetet fedez fel! Felhívom a figyelmet, hogy 2001-ben készült, antik macskáról van szó:

íme
hát nem gyönyörűűű

Na gyönyörködjetek (Alison te is :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283630 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Tadámm! Elkészült (illetve végre sikerült feltenni a fotókat) a póló színes változata :biggrin2:


Ha véletlenül valaki nem találná meg, itt a link:
www.kep.tar.hu/narbeleth/50212967#2


Öh..... hát huh........ gyönyörű lett! :itscool:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #283590 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Tadámm! Elkészült (illetve végre sikerült feltenni a fotókat) a póló színes változata :biggrin2:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281830 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet

Drowse írta:

Remzy_mama/Eldawen írta: Valakinek nincs ötlete, hogy hol lehet olcsón fonalakat vásárolni. Mondjuk gyárból vagy diszkont áron, mint a 290.- szövetek?

Előre is köszi, ha valaki válaszol.

www.bmknet.hu/guzsalyas/index.htm

ez elvileg olcsónak számít.. :roll:


Nagyon köszönöm, jó hogy ott éltem 20 évig.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281733 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Iparművészet

Remzy_mama/Eldawen írta: Valakinek nincs ötlete, hogy hol lehet olcsón fonalakat vásárolni. Mondjuk gyárból vagy diszkont áron, mint a 290.- szövetek?

Előre is köszi, ha valaki válaszol.

www.bmknet.hu/guzsalyas/index.htm

ez elvileg olcsónak számít.. :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281732 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ígértem,hogy a Lotr-os mintákat,színezőket berakom ide is, a LEP-es nagy keresletre való tekintettel: :wink:
Silnek hála ,itt vannak összecsomagolva,csak menteni kell,utána meg kicsomagolni:
sil.uw.hu/color.zip
Vagy innen is le lehet tölteni a print & color cím alatt vannak:
katt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281407 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Karácsonyra készítettem nővéremnek:
A jobb oldalon lévő lámpát nézzétek
A lámpa sötétben

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281300 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet
Valakinek nincs ötlete, hogy hol lehet olcsón fonalakat vásárolni. Mondjuk gyárból vagy diszkont áron, mint a 290.- szövetek?

Előre is köszi, ha valaki válaszol.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281236 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Ery, már megtettem. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281216 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Iparművészet
Figyelem!

Kérlek mihamarabb jelezzétek, hogy a LEP-re mire lesz szükség a raktárból!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281049 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!

Gyönyörűek! :hello: :D Nekem a zöld-arany fás a kedvencem. :)

Timona,maradék anyagokat egy keveset tudok vinni, meg tejfölös poharakat is. Ez utóbbiból mennyi kell kb.? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280977 Írta: Belladonna
Belladonna válaszolt a következő témában: Iparművészet
"ahol a profilom is van, abban a sorban a www gomb"

ja úgy, most már én is látom...
Gratulálok, Narbeleth, nagyon szépek. Az aszimetrikus utolsó lett a kedvencem. A finom, pontos rajz és a díszítetlen felület aránya és harmóniája tökéletes.
Belladonna

"és a Megye földje jó mély"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280933 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Megtaláltam, köszönöm. Valóban gyönyörűek! Hogy tudsz ilyen finom motivumokkal dolgozni?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280924 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Swanheart írta: Hú, elnézést. :oops: Nem nagyon szoktam képtárat nézegetni, így kevéssé ismerem a használatát. Megyek, megpróbálom fellelni a leírásokat, aztán ha nem találok, majd sikítok segítségért. :roll:

Az elismerésem pedig csak megismételni tudom, nagyon tetszenek a tükrök! Egyébként saját dizájn, vagy szoktál motívumgyűjteményeket nézegetni?


Saját dizájn,bár ha megfigyeled, mindegyik hasonlít picit....

A tempera valóban nem a legtartósabb, de a mályvaszínűnél speciál kevertem bele egy picit az üvegkontúrfestékből is (bronz) valamint én le szoktam körömlakkozni, ha kis felület, ha nagy, akkor meg lakkozni, és elvileg utána tartós.

Brisa ott, ahol a profilom is van, abban a sorban a www gomb, az a képtáramhoz vezet :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280921 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Iparművészet
LEP- en a gyerekrészleg anyagszükségletének egy részét jó lenne megoldani önerőből, mert az anyagi keretek végesek, szóval kéne otthon gyűjteni és majd elhozni a helyszínre:
- üres tejfölös/vajas poharakat
- hulladék (nem szakadt) ruhaanyagot, ami jó lesz fakanálbábokat öltöztetni
- egy darab nagyobb kosárszerűséget, amiben a ceruzákat, egyebeket tudnánk tárolni

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280906 Írta: Awen (Swanheart)
Awen (Swanheart) válaszolt a következő témában: Iparművészet
Elolvastam őket, úgy látszik, csak szokás szerint vakondokot jászottam az előbb! :oops: Ezek szerint a felsorolt összes festési technikát alkalmaztad! :lol: A kontúrt felismertem, az utóbbi hetekben-hónapokban jó sokat dolgoztam velük ( :arrow: karácsonyi készülődés rulzik). De a tempera nem kevéssé tartós ilyen célra? (Nem tudom, csak kérdem, mert még sosem próbáltam.) Bár, egy tükörkeretet nyilván nem mosogat el két naponta az ember.

Látom, te sem riadsz vissza a mimiatűr pepecstől. :wink:

Brisa írta: Én még linket sem látok... Pedig nagyon meg szeretném nézni őket. :cry:


Én is azt kerestem egy darabig, de aztán nagggyon kreatív voltam, és rákattintottam a honlap ikonra! :D Ott van minden, a tükrök könyvtárban! Érdemes!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280905 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Én még linket sem látok... Pedig nagyon meg szeretném nézni őket. :cry:

Majd én is megmutatom a saját kezűleg készített ajándékokat.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280903 Írta: Awen (Swanheart)
Awen (Swanheart) válaszolt a következő témában: Iparművészet
Hú, elnézést. :oops: Nem nagyon szoktam képtárat nézegetni, így kevéssé ismerem a használatát. Megyek, megpróbálom fellelni a leírásokat, aztán ha nem találok, majd sikítok segítségért. :roll:

Az elismerésem pedig csak megismételni tudom, nagyon tetszenek a tükrök! Egyébként saját dizájn, vagy szoktál motívumgyűjteményeket nézegetni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280893 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Swanheart írta: Nagyon szépek! :itscool: Technikai kérdésem lenne: decoupage-oltad őket (akárhogy is kelljen leírni :roll: ), vagy kézzel festetted? Ha az utóbbi, milyen festéket használtál? Akril? Kontúrfesték? Üvegfilc? 8O


Mindegyikhez oda van írva, hogy hogyan készült, a kép leírása résznél, a képek alatt. Egyik sem dekupázs (jó magyarosan... :wink: ) egyébként, kézzel vannak festve.
És köszönöm :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280887 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Gyönyörűek, gratulálok!

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280881 Írta: Awen (Swanheart)
Awen (Swanheart) válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nagyon szépek! :itscool: Technikai kérdésem lenne: decoupage-oltad őket (akárhogy is kelljen leírni :roll: ), vagy kézzel festetted? Ha az utóbbi, milyen festéket használtál? Akril? Kontúrfesték? Üvegfilc? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280864 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta:

Remzy_mama/Tünde írta:

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Az 1. is tetszik, de az 5. - az gyönyörű :hello:
Mire tetted? Papír vagy farostlemez?


Még nincs fönt egy, nekem az a kedvencem, épp töltögetem :oops:
IKEA-s kész tükör, natúr fenyőfa kerettel


Hát ezekre már szó sincs. Frenetikus vagy, grat :agree:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280853 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Ethuil írta:

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Én is megnézném csakhát külföldről nem böngészhető :cry:


Hmm-hmm... és mit tehetnék ez ellen?

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280850 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Én is megnézném csakhát külföldről nem böngészhető :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280848 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta (Aelalin) írta:

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Jesszusmáriám, lehidalok!!!!!
Ezek marhára nagyon rohadtul jók!!!!!!!!!!!! :itscool:


:oops: Ööö, köszönöm!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280847 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Jesszusmáriám, lehidalok!!!!!
Ezek marhára nagyon rohadtul jók!!!!!!!!!!!! :itscool:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280840 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Remzy_mama/Tünde írta:

Narbeleth írta: Nos, elkészültek új "munkáim": tükrök
:oops: kritikát nyugodtan ide az arcomba!


Az 1. is tetszik, de az 5. - az gyönyörű :hello:
Mire tetted? Papír vagy farostlemez?


Még nincs fönt egy, nekem az a kedvencem, épp töltögetem :oops:
IKEA-s kész tükör, natúr fenyőfa kerettel

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.526 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére