Iparművészet

Több
14 éve 11 hónapja #384425 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Csak jelezni szeretném, hogy csináltam sok új ékszert. Íme: nyul-ek.deviantart.com/gallery :cool:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382340 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: Iparművészet
Aki szeretne vízzel higítható alapozót akril és olajfesték alá, az sikítson rám.

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382290 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Dodiee írta: Mivel Olostát és Annist is érdekelte a dolog mikor meséltem róla, itt a link a Népi játék és kismesterségek oktatója tanfolyamhoz:
www.hagyomanyokhaza.hu/main/oktatas/kezmuvesseg/nepijatek/

Úúúú..... köszi-köszi-köszi!!!!! Amint lesz melóm, tudom, mire fogok gyűjteni! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 1 hónapja #382282 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Iparművészet
Mivel Olostát és Annist is érdekelte a dolog mikor meséltem róla, itt a link a Népi játék és kismesterségek oktatója tanfolyamhoz:
www.hagyomanyokhaza.hu/main/oktatas/kezmuvesseg/nepijatek/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #379010 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
"Most jön a naaagyon izgalmash! Miiindenki örhüljön!"
Nagyon sokminden történt ide: nyul-ek.deviantart.com éés ide is narbelethwererabbit.deviantart.com Orhoszlánok! Tigrhisek! Medvék!
Na jó, nem is... (de attól még izgalmaas)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376640 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Iparművészet
Azt hiszem volt már, ami ide felkerült, de ezek a képek talán egy picit jobb minőségűek (azt leszámítva, hogy az Artemiszes festmény hátulján rajta felejtettem a vignettát amit még a suliban raktak rá, a másik festménybe meg belenyúltam manccsal :D ). Elég régen készültek, még a szaksuliban 4 éve kb :)
img1.tar.hu/dodie/img/37368492.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368493.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368494.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368495.jpg#3
img1.tar.hu/dodie/img/37368496.jpg#3

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376601 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Iparművészet
Finom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #376515 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Roppant pofátlan, hogy itt próbálom népszerűsíteni a cuccaimat, de ezt már rég óta szerettem volna megmutatni Nektek:

gyertyatartó

December végén lett kész. :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373434 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta!
Bocsi,már látom :D Előbb jár a kezem mint a szemem. :D

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373433 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Iparművészet
Szia Olosta!
Egy kérdés: a fülbevalóid kb. milyen árkategóriában mozognak? :D
Előre is köszike!

Náda

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372637 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta: Éljen-éljen-éljen!!!!
Ha lehet, amint lesz időm, beteszem a linketeket az én ékszeres oldalam gyűjteményébe. :wink:


Húha! Köszi!!! :cheers: :hello:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372634 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Éljen-éljen-éljen!!!!
Ha lehet, amint lesz időm, beteszem a linketeket az én ékszeres oldalam gyűjteményébe. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372624 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nagy örömmel jelentem, hogy immáron létezik a művészeti oldalunk közösen Lyonával, ahol megnézhetitek az ékszereinket! Lehet tőlünk venni is, egyelőre személyes átvétellel működik a dolog, aztán lesznek erre profibb megoldások is! Folyamatosan pakolom fel az ékszerekről és hűtőmágnesekről, kulcstartókról a képeket, tehát érdemes lesz később is ránézni annak, akit érdekel!

Íme: :!: :idea::!: Nyul-ék :!: :idea::!:

(Illetve a saját oldalam a rajzaimmal és iparművészeti próbálkozásaimmal valamint fotóimmal továbbra is működik: Narbeleth oldala

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #367188 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Iparművészet
IPARMŰVÉSZEK figyelem!!!!!!!!

Iwiwről Továbbított üzenet:
"Egy hónapja találkoztunk egy családdal , akinek a tulajdonában felbecsülhetetlen értékű viseletgyűjtemény van. A ruhákról annyi tudható, hogy úgy 15 évvel ezelőttig be voltak falazva. Azóta viszont így állnak egymás hegyén-hátán. A család 15 éve próbál embert találni, arra, hogy valaki kezébe vegye a gyűjteményt, rendszerezze, megmutassa a világnak. Ilyen ember eddig nem akadt. A ruhák pedig napról napra rosszabb állapotba kerülnek.

Mi két hónapja próbáljuk jó kezekbe adni a gyűjteményt, de nem sok sikerrel. Mindenki akinek megemlítjük nem a nemzet javát nézi, hanem a sajátját és rögtön kér inkább pár darabot, de a saját ismeretségét restelli segítségül hívni.

A viseletek megtekinthetők az alábbi lapon:
picasaweb.google.hu/gluckvea/RuhK

Ha bármilyen ötletetek van, keressetek meg minket, mert kb ahány nap, annyi molylepkével több:
Segítségüket előre is köszönöm: Szabján Viktória"

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #367109 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Iparművészet
Húú, Olosta! Bevallom őszintén, nem értek hozzá, szóval nagy dicséretnek számít tőlem: ezek nagyon szépek! Gratu! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #367097 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta, Olosta lányom te aztán jól kinőtted magad! :itscool:
Gratulálok! Csak így tovább! :bounce: :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 1 hónapja #367010 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Örülök, hogy a táborban olyan nagy sikert arattak az ékszereim! :oops: :D
Aki vett tőlem, viselje egészséggel! :wink:
Aki lemaradt, vagy aki még szeretne, az további látnivalókat talál ezen az oldalon.

Folyamatosan (pontosabban, amint készítek egy-egy újabb darabot) kerülnek fel ékszerek, érdemes figyelni! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #366329 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
perpill csak olyan van itthon amit éppen hazsnálunk :mrgreen:
És az sajna eltakarja a csontokat, pedig ez esetben szeretném ha látszódnának. :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #366326 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Iparművészet
:idea: Inakkal, izomszövettel, és bőrrel. :look: Ezek mindig beválnak... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #366324 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Őőőő hát nem egészen tudom hogy jó helyen járok-e, de talán még ez a legközelebb eső topik a témához.... 8O
Szóval kis ötletvadászatként járok erre, augusztusban készülök összeállítani egy csirkecsontvázat, és érdeklődnék hogy ti mivel rögzítenétek egymáshoz a csontokat? (ragastzó elvetve, minimálisan legyen mobilis, ne törjön azonnal, eddigi ötlet a drót, csak hátha van valakinek világmegváltó ötlete :) )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359688 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Iparművészet
Pályázat az új székház kirakatának dekorációjára!

Cél egy kellően "dizájnos" kirakat kialakítása.
Felhasználható eszközök: raktárkészlet (zászlók, térképek, fegyverek, jelmezek drapériák.

Terveket és elképzeléseket várunk. Ezeket nekem küldjétek el, emailben postán, személyesen levadászva stb.

Tervek benyújtási határideje: május 23 péntek
Tervet benyújtó legyen kész arra, hogy levezényli a dekorálás folyamatát.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359523 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Iparművészet
:dance: Olosta nagyon szépek!

Eglar: privi ment

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359515 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok! Vmikor egyik LEP előtt hallottam, h vki tündefülek előállításáról beszélt, és nekem most éppen kelleni fog egy pár június végén egy live-ra. Ha tudtok valamit arról, honnan szerezzek / milyen anyagok kellenek hozzá, légyszi, osszátok meg.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359303 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Nóli i linantea írta: Majd szólj ha rendelésre is csinálsz :lol:
Nagyon szépek :oops:


Tervben van. 8)
Ha lemennek a vizsgáim nekidurálom magam a komolyabb munkának, és egy weboldal összepakolásának a témában.
A táborba meg úgyis viszek mintapéldányokat. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359298 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Iparművészet
Majd szólj ha rendelésre is csinálsz :lol:
Nagyon szépek :oops:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359286 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olosta, ezek gyönyörűek! :eek2: :itscool:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359267 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta: Kedves Ügyeskezű Topiclátogatók!

Alkottam pár drótékszert, remélhetlőeg lesz még több is.
Itten vannak.

Ehhez kapcsolódva meg találtam egy oldalt, ahol vannak nagyon jó videók is az ékszerek készítéséről:
Ez az
Kattintsatok a "Class list"-re, és ott vannak, egy része ingyenes, egy része fizetős. Ahhoz, hogy meg tudjátok nézni a vidókat, regisztrálni kell.
Jó szórakozást! :wink:


Nagyon ügyi vagy! Nagyon szépek lettek! :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359266 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Caranglín írta: Hű, Olosta, ezek tök jók lettek! Ügyi vagy. :)
Megnéztem a többit is, és nem is tudtam, hogy ördögbotokat is csinálsz.
Én is megcsinálhatnám végre a netes fotótáramat, főleg, hogy megint vannak új alkotásaim.


Köszi. :D

Hát ja, készítek én mindenfélét, de semmiből sem vagyok profi (majd talán ékszerekből egyszer 8) ).

Megadod a képtárad címét?
Kíváncsi vagyok a munkáidra!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 4 hónapja #359261 Írta: Caranglín
Caranglín válaszolt a következő témában: Iparművészet
Hű, Olosta, ezek tök jók lettek! Ügyi vagy. :)
Megnéztem a többit is, és nem is tudtam, hogy ördögbotokat is csinálsz.
Én is megcsinálhatnám végre a netes fotótáramat, főleg, hogy megint vannak új alkotásaim.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: sosem tudod, mit veszel ki belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 5 hónapja #358001 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Kedves Ügyeskezű Topiclátogatók!

Alkottam pár drótékszert, remélhetlőeg lesz még több is.
Itten vannak.

Ehhez kapcsolódva meg találtam egy oldalt, ahol vannak nagyon jó videók is az ékszerek készítéséről:
Ez az
Kattintsatok a "Class list"-re, és ott vannak, egy része ingyenes, egy része fizetős. Ahhoz, hogy meg tudjátok nézni a vidókat, regisztrálni kell.
Jó szórakozást! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.532 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére