Novellák

Több
20 éve 5 hónapja #187583 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira: Jaj, nagyon szépen köszönöm! Nagyon jól esett! :oops: :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187514 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Suhifarok!

Eloszor jartam erre, bar magam is irogatok, es keresed meghatotta szivemet :)
Elolvastam. Tobb tiz eve mondogatjak nekem, hogy pesszimista vagyok, de hirtelen olyan remenytelinek erzem magam melletted :cry:

Gyonyorunek talaltam, amit es ahogy irtal. Es valahol orultem, hogy nem a sablon jo vegkifejlet alakult, am szornyu szomoru a vege. Nekem a remeny a vigasz meg mindig, bar nem elvakultan, es nem fogok becsavarodni a csalfa remenytol :)

De a stilus nagyon tetszett, bar en kozelebb jarok egyfajta realizmushoz, azt hiszem. Orulok, hogy elolvashattam, de szeretnem, ha a szobamban uldogelo tundek kozul egynehany eljutna hozzad, megvigasztalna ;s bebizonyitana, hogy ok nem ilyenek, de ha van is koztuk gonosz(az emberi ketsegek es onsanyargatas fantaziajaban), nem mind ilyen. :wink:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187494 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Novellák

Suhifarok írta: [size=9:3w4ttbo8]Hm...most láttam csak, hogy elfogadták a novellámat. Ha van esetleg egy kis időtök, szóval...öö...izé... :wink: [/size]
[size=9:3w4ttbo8]Ja a címe Elhagyottan...he...he...[/size]



[size=9:3w4ttbo8]Én...hm...szal...nem akarok most mindenáron idepofátlankodni, de...plíz!...olyan kíváncsi vagyok a véleményetekre...öö...legyen az bármilyen kemény! :biggrin2: ........................valaki...........[/size]

[size=9:3w4ttbo8]Ha erre se válaszoltok abba hagyom! :mrgreen: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186949 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Nem hagyja magát engedélyezni az írókör:((((
Gillz ha errejársz pls írd meg hogy hova küldjem a levvelet újra, mert tom, hogy te már hagytad, hogy jeelentkezzek csak a rendszerrel van valami....

:(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186776 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Riliel írta: Megmondaná nekem valaki, hogy tulajdonképpen minek kellene a "Fan fiction a világbanhoz" kerülnie? Van egy olyan érzésem, hogy ezt mások se tudják, különben nem lenne üres).


Pl, olyan fordítások kerülhetnek oda, mint amit néhány hozzászólással korábban beszúrtam valakinek a kérésére. De ez csak egy gondolat volt :oops:

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186700 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: Novellák
Megmondaná nekem valaki, hogy tulajdonképpen minek kellene a "Fan fiction a világbanhoz" kerülnie? Van egy olyan érzésem, hogy ezt mások se tudják, különben nem lenne üres).

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186626 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Sünee írta: Helobelo!

Most kezdtem el én is írni 1 fanficet. Kinek kell elküldeni, ha szeretném, hogy benn legyen a fórumba? És egyszerre vagy részletekben?



Itt le van írva: www.tolkien.hu/view.php?&c=5&a=957

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186591 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Novellák
Helobelo!

Most kezdtem el én is írni 1 fanficet. Kinek kell elküldeni, ha szeretném, hogy benn legyen a fórumba? És egyszerre vagy részletekben?

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186312 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Gillz, azért mert mi téged tekintünk az Írókör atyaúristenének. :mrgreen: Valakinek koordinálni kell a dolgokat, ha működőképes dolgot akarunk létrehozni, és ki lenne erre alkalmasabb, mint az "atyaúrisen"? :evil3:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186311 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa: de mér pont én gyűjtsem a jelentkezőket? Begyűjtik ők magukat, ha szeretnék...

Rabyn: igen, megérkezett a jelentkezésed, de még visszajelzést vár a rendszer.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186309 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
gillz az enyém ugye még belefér? (muthéhen asszem pénteken jelentkeztem)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186307 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Gillz, ne teljen meg. :D Ha elegen jelentkeznek, akkor indulhat a kettes számú Írókör. :wink: Szerintem gyűjtsd tovább a jelentkezőket, keress egy vezetőt a II. Írókörnek, aki szintén csináljon egy levlistát. Itt a topikban a két kör tud majd kommunikálni egymással.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186304 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
uff!

azt hiszem, ideje, h azt mondjuk megtelt az irokor :D . akik már jelentkeztek, de még nem fejezték be, természetesen csatlakozhatnak. (két visszajelzés még kell...)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186285 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Na, má nemtom ki kérte a fordítást, de itten vala. Bészúrom az eredetit is, mert van, amiben nem vagyok biztos, megnevezések, nyelv. Ezért kérem, aki ért hozzá, annak tükrében javítsa ki.

The Fourth Age: Shadows of Morgoth
Chapter 1

Night. The trees of Greenwood. They were everywhere. The smell and sounds of the forest were everywhere. But so was a clinging fear... but that did not disturb the shodless, cloaked figure that moved without a sound through the wood. He was short, about three and a half feet tall. "Lueven Anmentilvo, Perrianath!" A fair voice cried. The figure stopped. An elf leaped from behind a tree. "A star shines on the hour of meeting, son of the Lord Elrond." "Indeed, master Perrianath." "What news, Elrohir?" "Good news and ill, my friend." "Good news would cheer my heart, Elrohir." They began to walk together. "Well, my little friend," Said Elrohir, "The fifth child of King Ellesar and my sister has been born." "Very good news." "But..." Elrohir began, "what I am about to tell you is indeed ill. It may make you forget all good news..." "I will listen, none the less." Elrohir and the hobbit stopped walking. Elrohir hesatated to speak. "I said, I shall listen, Elrohir. As surely as my name is Frodo Gamgee, I shall listen." " Well," said Elrohir, his voice a whisper, "The dwarves released, on accident, a Balrog of Morgoth." Frodo's eyes widened. "A Balrog! Again?" " Yes..." Elrohir sighed. They began to walk once again. "The colony of dwarves that released it were mining in Mount Greymist, near the mountain of Gundabad." "Elrohir, if the Balrog comes to Gundabad... it will aquire servants. It was so with the Balrog of Moria...the orcs worshiped it..." Elrohir simply nodded.
Reported By: MysteriousWanderer



Negyedkor: Morgoth Árnyai
Első fejezet

Éjszaka. Greenwood fái. Mindenütt ott voltak. Az erdő hangjai és illata mindent körbevett. Csakúgy mint az a ragaszkodó félelem, de ez nem zavarta a mezítlábas, köpenybe burkolt alakot, aki hang nélkül szelte át az erdőt. Alacsony volt, három és fél láb magasan a földtől.
-Lueven Anmentilvo, Perrianath! – szólt egy tiszta hang. Az alak megtorpant. Egy tünde lépett elő az egyik fa árnyékából.
-Egy csillag ragyog a találkozás óráján, Elrond úr fia.
-Mi több Perrianath uram.
-Mi hírt hoztál, Elrohir.
Együtt folytatták az utat.
-Hát kis barátom, - kezdte Elrohir – Megszületett Ellesar király és húgom ötödik gyermeke.
-Nagyszerű hír.
-De, - folytatta Elrohir – amit valójában mondani szeretnék, az bizony rossz dolog. Lehet, elfeledtet veled minden jó hírt.
-Nem kevésbé figyelmesen hallgatlak.
Elrohir és a hobbit megálltak. A tündének nem akaródzott beszélni.
-Mondtam, hogy figyelek, Elrohir. S ez oly biztos, minthogy engem Zsákos Frodonak hívnak, hallgatlak hát.
-Hát, legyen. – mondta Elrohir, fojtott hangon – A törpök véletlenül kiszabadították Morgoth egyik Balrog-ját.
Frodo szemei kikerekedtek.
-Egy Balrog! Már megint?
-Igen. – sóhajtotta Elrohir, aztán újra megindultak.
-Azok a törpök, akik kiengedték, a Ködhegységben bányásztak, közel Goundabad hegyéhez.
-Elrohir, ha a Balrog eléri Goundabad-ot, szolgákat fog keresni magának. Akárcsak Mória Balrogja, őt az orkok szolgálták.
Elrohir csak bólintott.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186270 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Dín: mi lenne, ha word formátumban próbálnád elküldeni a novelládat(írókör)? vagy feltenni valahova.. mert másodszorra is zagyvasághalmaz érkezett(ugye ez nem valami modern cucc, ezekkel a karaktertömegekkel?;) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186267 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Novellák
[size=9:25iih4xx]Hm...most láttam csak, hogy elfogadták a novellámat. Ha van esetleg egy kis időtök, szóval...öö...izé... :wink: [/size]
[size=9:25iih4xx]Ja a címe Elhagyottan...he...he...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185977 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta:

Toma gazda írta: az a gáz hogy én egy mukkot tudok angolul
így nemtom meliyk érdekel. :roll: :roll:


Azt mondtad, hogy a címet megértetted, ebből már el lehet indulni :)


végül is ha ezt a Melkorosat ha ide esetleg be tudnád szúrni megköszönném. persze magyarul :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185892 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta:

Toma gazda írta: lesz mit csámcsogni rajta. talán fordításra ösztönözni valakit??


Hmm jó volt az a story. Ha van valami ami felkeltette az érdeklődésedet, küld el nekem, szívesen lefordítom. tora_san_74@yahoo.com


Be ne duguljon a postaládád... :mrgreen: ... meg a naptárad... :lol:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185747 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Toma gazda írta: az a gáz hogy én egy mukkot tudok angolul
így nemtom meliyk érdekel. :roll: :roll:


Azt mondtad, hogy a címet megértetted, ebből már el lehet indulni :)

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185664 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Novellák
az a gáz hogy én egy mukkot tudok angolul
így nemtom meliyk érdekel. :roll: :roll:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185521 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Toma gazda írta: lesz mit csámcsogni rajta. talán fordításra ösztönözni valakit??


Hmm jó volt az a story. Ha van valami ami felkeltette az érdeklődésedet, küld el nekem, szívesen lefordítom. tora_san_74@yahoo.com

Dodiee írta: gilly: feliratkoztam a levlistára, de ugye amik eddig szerteszóródtak, azokat én még nem kaptam meg, lehetne ezt orvosolni?(esetleg azok, akik már elkükdtékl elküldenék nekem külön? centurio_1@freemail.hu )


Elküldöm az enyémet, de ha bemész a prímlistára és felveszed a listádra az emilt, ott megnézhetsz és letölthetsz minden eddigi üzi, írást.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185519 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Eddig még csak Tora novelláját kaptam meg.
Aki már elküldte (Torán kívül), az kérem küldje el a sajátját még egyszer nekem az olosta@freemail.hu címre!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185460 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
gilly: feliratkoztam a levlistára, de ugye amik eddig szerteszóródtak, azokat én még nem kaptam meg, lehetne ezt orvosolni?(esetleg azok, akik már elkükdtékl elküldenék nekem külön? centurio_1@freemail.hu )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185461 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Novellák
lesz mit csámcsogni rajta. talán fordításra ösztönözni valakit??

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185334 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Novellák

Toma gazda írta: de még van ott egy köteg novella szóval érdemes turkálni


Jók ezek a fanfic-ek... És meglepően nagy arányban van igen jó is közte... :wink:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185331 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Novellák
de még van ott egy köteg novella szóval érdemes turkálni

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185329 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Novellák

Toma gazda írta: www.tolkienonline.com/docs/15944.html#

nemtom angolosok megértik én csak a címet értettem belőle

morgoth visszatér vagy ilyesmi


A címe Morgoth árnyékai. :wink:

Érdekesnek tűnik, de hasonló van Tolkientől is: The New Shadow vagy vmi hasonló a címe, és a GyU folytatásának indult, csak soha nem fejezte be -- sajnos. :(

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185326 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Novellák
www.tolkienonline.com/docs/15944.html#

nemtom angolosok megértik én csak a címet értettem belőle

morgoth visszatér vagy ilyesmi

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185322 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Cicafül írta: Nem tudom, ki küldte már el.....én csak Olostáét kaptam meg...
Aki tudja, az küldje el nekem mégegyszer, ha lehet: koszacica@freemail.hu

Megjegyzem, én majd csak akkor olvasom el őket, ha már az enyém is elkészült. Nem akarom a befolyást.... :P Bár ahogy itt olvasom a dolgokat, saját világ meg miegymás, az enyém nagyon-nagyon el fog ettől ütni. Azért remélem nem fogtok miatta megkövezni... :roll:


Elküldöm a freemailedre is, de újra átnyomtam az irókörre is.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185287 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Cicafül írta: Nem tudom, ki küldte már el.....én csak Olostáét kaptam meg...
Aki tudja, az küldje el nekem mégegyszer, ha lehet: koszacica@freemail.hu

Megjegyzem, én majd csak akkor olvasom el őket, ha már az enyém is elkészült. Nem akarom a befolyást.... :P Bár ahogy itt olvasom a dolgokat, saját világ meg miegymás, az enyém nagyon-nagyon el fog ettől ütni. Azért remélem nem fogtok miatta megkövezni... :roll:


Cica: novella elküldve...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.879 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére