Novellák

Több
20 éve 4 hónapja #201802 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák
Első írókörösök: nagy baj lenne ha határidőn túl küldeném be az írásomat? (nagyon nem akar megszületni a "kicsike")

Tali mikor lesz? Mert július 5-6-án Pesten leszek. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201713 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Aiya!

Eruntale: köszönöm, a türelmem végtelen :) Várok, ahogy illik!
Jó munkát!

Ilmare: te egyáltalán megkaptad a regényem?! Mert elküldtem már egy hónapja! Lehet, hogy nem? :(

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201704 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Eddig veled együtt heten...vigyázni kell...az én yahoom pl rendszeresen berakta az írókörös novellákat a spam-es levelek közé.


7eeennnn???????????? uristen én semmit sem kaptam május óta... átküldenéd nekem a többiekét? tora_san_74@yahoo.com

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201661 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira, elolvastam, de jó munkához idő kell :wink: türelem kritikát terem, de még a saját novellámat se fejeztem be teljesen :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201654 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: Ilmare én a tioedet nem kaptam meg


ciki mert elküldtem na akkor mondjad a címed és elküldöm neked

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201637 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Ilmare én a tioedet nem kaptam meg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201616 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Eddig veled együtt heten...vigyázni kell...az én yahoom pl rendszeresen berakta az írókörös novellákat a spam-es levelek közé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201564 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Küldött valaki novellát az első írókörösöktől? Csak mert 20-a vészesen közel van és nekem eddig csak három jött.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201307 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Aiya!
Most, hogy általában vége a vizsgáknak, lehet-e esetleg-e, hogy netalántán-e az, akiknek elküldtem a regénykémet, mondd róla valamit? :oops:
Esetleg annyit, hogy még nem olvastam, vagy alapból nem tetszik? :(
Mert így csak várok, várok...várjak? :roll:

Már teljesen kétségbe vagyok esve :cry: Már ihletem sincs :wink:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201293 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Novellák
Én is olvastam Nellas novelláját. Írtam is neki priviben egy bővebb véleményt, de ide is be akarok írni annyit, hogy nagyon tetszett a történetvezetése (tele van meglepetéssel), s a fogalmazásod is nagyon jó.
(direkt tetszenek az átvezetéseid egy-két résznél, nekem ezzel mindig gondom van! :? )

Egy kérdés az írókörökhöz: mik is ezek?
Tudom valahol a millió hozzászólás között már le van írva, de én nem találom!!!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201285 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta: Nellas, gyönyörű a novellád! Nagyon jó a stílusod.

Egy észrevétel: a novella elején oda kellene figyelni az "ember" szó használatára. Tündére nem mondjuk, hogy ember. Szerintem akkor sem, ha szólásként alkalmazzuk.


Köszönöm! :P
Az emberrel kapcsolatban: azzal volt a legtöbb bajom, hogy mit írjak helyette... gondoltam esetleg katonára... hm?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #201114 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Novellák
Nagyon úgy néz ki, hogy csatolt filet nem tudok megnyitni a freemailel. :evil: Szóval, ha a második írókörösök közül küldik a novellát, vagy magába az üzibe rakjátok be, vagy ide küldjétek: mekare@netcity.hu Persze, ha nem túl problémás! :wink: Előre is köszönöm!!! /Mert már nagyon szeretnék olvani és "kritizálni!"/

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200932 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa: Még a Szilmarilok-ban is hívták őket embereknek... :lol:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200899 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Nellas, gyönyörű a novellád! Nagyon jó a stílusod.

Egy észrevétel: a novella elején oda kellene figyelni az "ember" szó használatára. Tündére nem mondjuk, hogy ember. Szerintem akkor sem, ha szólásként alkalmazzuk.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200765 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Na mer én olyan vérember vagyok, hogy mindenkit kinyírok.. amúgy Drizztnek van igaza, én is erre gondoltam, hogy priviben kéne lerendezni, vagy esetleg ha ilyet kapsz, akkor mailben értesíteni az illetőt a cuccról. novellákkal hogy álltok? én asszem 2t vagy 3at kaptam meg, jött több?
[size=9:l58o5nxp]Ja, és akárhonnan kapok ismeretlen lebvelet, vagy fura témával, NEM nyitom ki:D[/size]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200728 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta: Dodiee, ez pedig elég fontos dolog, hiszen így tartjuk a kapcsolatot, vagy nem? Ha fertőzött levelet kapsz a prímről te kinyitod??


Épeszű ember nem nyitja ki, nyilvánvalóan tudva, hogy nem a listáról származik. Téma ezzel le is zárva. Bocsi a csetért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200721 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Pedig ez ma mán elég nagy porbléma. Na mindegy, akinek ilyen baja van, nyugodtam írjon nekem privit, és megpróbálok segíteni...egy bizonyos szintig még megy :) . Vagy írja a beszélgetős cuccba. Ez itt tényleg nem erről szól. És be is fejezem, mert Dodie kinyír ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200715 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Amúgy ennek akár külön topicja is lehetne...vagy van is ? Az ilyen technikai dolgoknak...

Nincs külön topicja, nem szoktunk ien témárólk beszélni, ha meg igen, ott van a Beszélgetős.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200713 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Ilmare...azért ezt priviben is meg lehet beszélni. Aki karbantartja rendesen a gépét (beleértem ebbe a rendszeres víruskeresést, a víruskereső információs fájljainak rendszeres frissítését, és a gonoszabb vírusok elleni specifikus keresők/eltávolítók használatát), attól nem jön vírusos levél. Amúgy VAN olyan vírus, ami küldözgeti saját magát pl az outlook címjegyzékben szereplő összes címre...és most terjed egy olyan, ami az egész vincsit törli, úgyhogy figyeljetek fokozottan. Amúgy ennek akár külön topicja is lehetne...vagy van is ? Az ilyen technikai dolgoknak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200709 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Dodiee, ez pedig elég fontos dolog, hiszen így tartjuk a kapcsolatot, vagy nem? Ha fertőzött levelet kapsz a prímről te kinyitod??

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200568 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa, ezt sajnálattal hallom:(( megoldjuk, sztem most mindenkinek elég necces novellát írni, de azért aki tudja, írja meg!

más: az illetékeseket megkérem, hogy a vírusos e-mail témával NE cseteljék szét a topicot!!! köszi...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200554 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa: de én vagyok, de a gép nem vírusos ez biztos.. ja a freemail most pucolta ki a postaládámat..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #200552 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Már régóta készülök bejelenteni, de eddig nem sikerült. No majd most. :D Szóval én kimaradok második a fordulóból (első Írókör), a vita-témából, mert sajna egyéb írnivalóm akadt: az évvégi bászolók és statisztikák. :dead:

Meg amúgy sem készültem el az első forduló kritikájával sem. :roll: (Szméagol és Alyr kritikája mellett már megvan Dodie-é is, de onnen tovább nem jutottam azóta se. :oops: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200549 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Ha abból nem is mindig, de a kiterjesztésből egyértelműen, tehát mindenki aki az első körbe tartozik, 6-8-24-26-41-44 kbots leveleket azonnal törölje, rákatt tilos.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200338 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: Első novellakörösök: Küldött valaki mostanában valami levelet a levlistre? mert én nem kaptam eggyet sem. Viszont Brisától mindig jön valami elfogadhatalan izé. Nemtom miaz..


Picitig nem te vagy véletlenül? Mert én meg tőle(d) kapok naponta 10-15 vírusos mailt. Legalábbis látszólag erről a címről. Én meg se nézem, mindig törlöm az ilyeneket. A Tárgyról mindig fel lehet ismerni ezeket.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200037 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: de má egy csomo ideje jön mindennap akár többször is..
Mindig törlöm:)


Háp sajnos azért, mert ott van a címed a memoban. Nincs a postafiókodnak egy fajta szűrője, mint a yahoonak a bulk mails vagy a vírus szűrő? Ha van egyfajta "gagyik" c fiókod a ládában, tedd át eccer oda. A yahoon a bulk fiókon egy kattal lehet üríteni, meg se kell nézned, mi az.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #200000 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
de má egy csomo ideje jön mindennap akár többször is..
Mindig törlöm:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199986 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: Dátum: Thu, 10 Jun 2004 08:51:10 +0200
Feladó: "MailScanner" <postmaster@ns.onlineweb.hu>
Címzett: picitig@freemail.hu
Tárgy: Elfogadhatatlan melleklet - Unacceptable attachment




Viruskeresonk az On altal kuldott levelben elfogadhatatlan kiterjesztesu
mellekletet talalt (Details.exe):
Cimzett: brisa@tolkien.hu
Targy : Fax Message Received
Datum : Thu Jun 10 08:51:10 2004

A kerdeses melleklet(ek) kezbesitese nem tortent meg.
Nevezze at, vagy tomoritse "zip" fajlba az ilyen tipusu uzeneteket
a kesobbiekben.

A viruskereses eredmenye, Thu Jun 10 08:51:10 2004 idopontban:
MailScanner: Executable DOS/Windows programs are dangerous in email (Details.exe)


na ilyen gyün


Ez lehet az, amikor megprószálta annó küldeni a noviját, de nem ment neki. Viszont igen töröljed, mert akár vírus is lehet.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199923 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Dátum: Thu, 10 Jun 2004 08:51:10 +0200
Feladó: "MailScanner" <postmaster@ns.onlineweb.hu>
Címzett: picitig@freemail.hu
Tárgy: Elfogadhatatlan melleklet - Unacceptable attachment




Viruskeresonk az On altal kuldott levelben elfogadhatatlan kiterjesztesu
mellekletet talalt (Details.exe):
Cimzett: brisa@tolkien.hu
Targy : Fax Message Received
Datum : Thu Jun 10 08:51:10 2004

A kerdeses melleklet(ek) kezbesitese nem tortent meg.
Nevezze at, vagy tomoritse "zip" fajlba az ilyen tipusu uzeneteket
a kesobbiekben.

A viruskereses eredmenye, Thu Jun 10 08:51:10 2004 idopontban:
MailScanner: Executable DOS/Windows programs are dangerous in email (Details.exe)


na ilyen gyün

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #199907 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: nem ezek már régota jönnek. PEdig én nem küldök Brisának semmit és szvsz ő se nekem. nem tőle jön a levél hanem valami mailbiszbasztol.

Akkor tuti vírus, töröld.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.558 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére