Novellák

Több
20 éve 2 hónapja #209738 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
hmm leültünk, akkor miben marad az első kör? és lesz új feladat?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209394 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Novellák
Jajj, de jó, egy második körös :) [size=9:lvrskwya]Írok egy privit, hogy ne terheljük a topicot[/size]
Egyébként nekem is van fenn egy két szösszenetem, nem sok kritikát kapott, mondjuk én sem erőltettem meg magam. ;)
Az elriasztást pedig nem értem... miért is?

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209375 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
a topikban való kommunikáció NINCS megtiltva! Sőt! De arra törekednünk kell, hogy a témánál maradjunk. Már pedig nem maradtunk. Az írókörök kapcsán offok eluralták a topikot. Azonkívül pedig ott vannak azok a tolkienes (vagy nem tolkienes, de a TolkienHU-ra feltöltött) novellák, amelyekről szeretnének itt beszélgetni. De az offok miatt egyre nehezebb, sőt az információim szerint el is ijeszti az embereket. Ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni... (Brisa)

ehhez csak egy ici pici megjegyzésem lenne: nekem fel van téve néhány fejezetem ide, de eddig minössze egyetlen visszajelzést kaptam itt róla. Másnak nem nagyon akaródzott kritizálni, vagy akár csak egy kicsit is törődni vele, szóval nem értem igazán miről is van szó.



Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #209374 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
szerintem működik a második írókör. Azt nem állítom, hogy csupa olyan ember írkál oda, akinek erőssége betartani a határidőket :oops: , de azért született vagy öt novella, az új határidő meg elég messze van még, szóval majd akkor kiderül mennyire fogunk működni.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208528 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Novellák
Off.Hékás, álljatok le! Jó, írok neki. De ha nem működik a kör, kénytelen leszek felrázni őket, és akkor megin' én leszek a nagypofájú. Mellesleg azon gondolkodtam így kívülállóként, hogy nem lehetne e megegyezni egy punnyadó topic moderátorával, hogy a helyzet normalizálódásáig odapofátlankodjatok? :) [size=9:244q3ll6]És nemtom Dodie, azzal hogy vagy [/size]:D On

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207974 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Azzal, hogy olyan jó fej voltál, és beírtad mit fogsz kitörölni :P


cukorpofa vagy... felőlem maradhat így ez a topic wazz, nem én vagyok az akit ez zavar...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207962 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Azzal, hogy olyan jó fej voltál, és beírtad mit fogsz kitörölni :P
A második körből fenese' tudja mi lesz, ha nem írnak...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207961 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Szia Arlith! az első kör fullon van, de lehet h még a másodikba beférsz!! írrj Eneirának;D amúgy mivel csigáztam fel az érdeklődésedet?:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #207910 Írta: Arlith
Arlith válaszolt a következő témában: Novellák
Hűha elég paprikás hangulatban csöppentem ide.Nem tudom, hogy ez off e, lehetséges. Mindenesetre Dodie kicsit (bár vsz. ő nem vette észre) felcsigázta az érdeklődésemet az írókör iránt. Jól tudom, hogy fordulós -jelentkezős elven működik? Najó valljuk be, ennyit tudok. Szóval lesz e új kör és ha igen, be lehet e pofátlankodni, vagy inkább most ne zavarjak? ;)

"God's away, God's away
God's away on business, business"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206871 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Ok. a vita MOST lezárva. úgyis ki lesz törölve. MINDENRE lesz megoldás, csak hagyjatok már 3 perc gondolkodási időt!! BIZZATOK bennünk!! Ma estére mindenre megoldást találunk. nyuginyugi. addig is(mivel úgyis törövel lesz) kérem az első írókör tagjait, küldjenek privit egy esetleges vasárnapi találkozó ügyében: Jó/Nem jó; ha jó, akkor Inkább délelőtt(mikortól)/inkább délután(mikortól). ez NAGYON FONTOS!

Elnézést kérek a nem írókörösöktől a vita miatt, ahogy megszületik a megoldás(vagyis ahogy konkretizálódik) átengedjük nektek a topicot. köszönjük a türelmet;)

Ja, még valami: amíg nem születik megolás, addig is én csináltam egy köremailt, majd írok is "vele", egy gondom van: velem együtt 11 címem van:p hiányzik valaki? benne van: Alyr, Brisa, Cica, Drizzt, Esgal, gillz, Ilmarë, Olosta, Rabyn és Szméagol. kihagytam valakit? ha igen az írja már meg a mailcímét mert a primről nem mindig tudtam k i kicsoda, és vannak ott olyanok, akik nem írtak. bocsánat, ez is off..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206865 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Miért ne ? :)
Értemén', nekem is vannak elveim, csak más téren.
Nah, azt nem gondoltam, hogy ijesztőek lennénk, de ezek szrint, mégis :twisted:
Az offokkal kapcsolatban már eddig is egyetértettem, ezért is fogalmaztunk meg hivatalos kérést egy másik moderátor kinevezésével kapcsolatban (bár lehet, hogy nem a jó embernek írtam).
Mindegy hagyjuk, várom a fejleményeket...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206861 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa, Drizzt ne csépeljétek 1mást. Tittára jogos az indok, ami miatt ez az egész oldjuk meg az írókör dolgát téma elindult. De, és itt most hangsúlyozom a dolgot, anno a prímen is szétdobtak egy körlevélkét, miszerint a tecnikai részletek nem a listára vonatkoznak, oda csak novikat és kritikákat küldünk. :roll: Érthető ez is, hiszen ne terheljük a tárhelyet fölösen.
Szvsz a novellák mint topic név, tág fogalom beletartozhat a születéstől kezdve minden, de tény, hogy utóbbi időben szinte csak az írókörösök használták, kevesen voltak, akik nem tartoztak oda, vagy a másodikba be is léptek. Tehát nyilvánvaló keresték a tájékozódási lehetőséget, illetve a felmerülő problémákra a megoldást, lásd - igen Drizzt - a vírusos levelek kérdése. Úgy gondolom, ez is része egy ilyen topic működésének.
Ami azokat illeti, akik nem írókörösök, ezúton is szeretném elnézésüket kérni, ha "kitúrtuk" őket, ami abszolúte nem állt a szándékunkban. Magam is olvastam és értékeltem olyan novit, amit itt tettek közzé, és nem írókörös volt. Nagyon jó írások voltak. :wink:
Nyahh összefoglalva. Szvsz ne vitázzunk ezen főleg ne úgy, hogy átmegy a dolog "bocsánat, hogy élek" című személyes érzések közlésébe. :oops: Én tisztellek, becsüllek mindannyiótokat, nagyra tartom, hogy vállaljátok a szervezést, a nyilvánosságot, mégha ez egy viszonylag zárt csoport körében történik is. Ide eljutni nagy személyiség, és írói fejlődés is.
Szal hagyatkozzunk a tényekre, és okosan találjunk megoldást. Sil oldala szimpatikus, a tárhely sem rossz ötlet. Aki jobban ért hozzá, szerintem javasoljon és mi meg laikusok fogadjuk el. Nyahh, akkor ennyi voltam. Üdv mindenkinek!

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206852 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Már miért lennék én a vezető??? 8O

Drizzt, csak annyit érts meg, hogy

:arrow: én rosszul érzem magam annak tudatától, hogy nem írtam meg a kritikákat, gyötör is a lelkiismeretfurdalás. Ezért nem lépek tovább, amíg meg nem írtam az első téma összes kritkáját, amin már amúgy dolgozom. Ez egy privát elv, amihez én tartom magam. Neked nem kell. És Esgalnak, és másnak sem.

:arrow: a topikban való kommunikáció NINCS megtiltva! Sőt! De arra törekednünk kell, hogy a témánál maradjunk. Már pedig nem maradtunk. Az írókörök kapcsán offok eluralták a topikot. Azonkívül pedig ott vannak azok a tolkienes (vagy nem tolkienes, de a TolkienHU-ra feltöltött) novellák, amelyekről szeretnének itt beszélgetni. De az offok miatt egyre nehezebb, sőt az információim szerint el is ijeszti az embereket. Ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206849 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák

Brisa írta: Ez tök jó: gyakorlatilag nincsenek vezetők, aztán mégis vannak. :mrgreen:
Én úgy mondanám, hogy gyakorlatilag vannak vezetők (Dodie is az egyértelműen), csak elméletileg sajna nem lettek elég határozottan kinevezve, megkoronázva. :D


Nincsenek...és nem is akarnak lenni...legalábbis Dodie nem. Ménem vgay te? Hamár így...

Brisa írta: Így van. De én nem akartam olyan pofátlan lenni, hogy nem írom meg a kritikákat, de az orrotok alá dugom, hogy az írásomat azért kritizáljátok már meg lécci. :D


Naszép, köszönöm a többiek nevében is...én pofátlan módon kritikát is írtam...amúgymeg szvsz a novella fontosabb, mint a kritika, és ha jól tudom az első novellákról sem írtál kritikát, de javíts ki, ha tévednék, és Esgal megaztán még novellát sem írt az első feladatra. De ezen lehet segíteni, ha jól tudom megint lesz írókörös tali...lesz ugye? Nem kaptam privit...
Igazából én még most sem értem, hogy miért nem kommunikálhatunk itt. Persze kell egy moderátor, aki figyel is (már elnézést), és akkor nem lesznek ilyen offok, mint a vírusos cuccok pl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206839 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Gyakorlatilag nincsenek vezetők. Csak éppen, ha ők nincsenek, akkor lehet, hogy az írókör, mint olyan meghal már az első kör után.


Ez tök jó: gyakorlatilag nincsenek vezetők, aztán mégis vannak. :mrgreen:
Én úgy mondanám, hogy gyakorlatilag vannak vezetők (Dodie is az egyértelműen), csak elméletileg sajna nem lettek elég határozottan kinevezve, megkoronázva. :D

Drizzt írta: Amúgy az bizonyos okok miatt én pl mindkét novellát egy éjszaka alatt írtam, és hát szerintem igazából az nem írt, aki nem akart...az is jó volt, hogy Dodieval jól összecsaptuk a "művünket", merthogy itt a határidő, aztán másnap meg beírták a topicba, hogy plusz egy hét...vazze :)


Így van. De én nem akartam olyan pofátlan lenni, hogy nem írom meg a kritikákat, de az orrotok alá dugom, hogy az írásomat azért kritizáljátok már meg lécci. :D

Eneira, én a következőket tanácsolom: gyűjtsd össze a csapatod mailcímeit, és azt a listát rakd be a címzettekhez (vesszőkkel elválasztva), és az így létrejött körmailt használjátok. (Mindig a Válasz mindenkinek gombra kattintsatok majd!) Ezt egyszerűen meg lehet csinálni (ha nem megy, küldd át nekem a címeket és segítek). Aztán ha az Első Írókör megtalálta a legtutibb megoldást, akkor elmagyarázzuk nektek, és ti is áttérhettek, ha akartok.
És Eneira, bátorság. Menni fog. :wink:

A topikot most szétoffoljuk, de majd kitakarítjuk. Az a lényeg, hogy sikerüljön mindenki számára elfogadható megoldást találni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206832 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
nyiii. Hát, ha sokakat zavar, h itt beszélget az írókör, akkor van megoldás: ott a lista, leverekedjük azon magunknak. síímán. A novellák meg kritikák megtekinthetőségére pedig mondjuk tárhely, aminek mink tudjuk a jelszavát, onnan bárki letölthet meg felrakhat. szvsz egyszerűbb, mint külön blogokat nyitni... bár... a blogokat lehet kommentezni, oda rögtön kerülhetnének a kritikák, csak akkor a formátum nem olyan, mintha wordben raknám össze... szavazatokat kérek, ezt beírom a listára is!

gillz

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206790 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Dodiee-val mintha oda kezdenénk kilyukadni( vagy már ki is lyukadtunk?), hogy vezessem én a második írókört. Igen, de még csak most csatlakoztam, fogalmam sincs semmiről, az első feladaton vagyunk túl (már aki...), szóval semmiféle gyakorlatom nincs. Se feladat, se az egész írókör működése, se semmi nincs az egész kezemben, nemhogy a kisujjamban... :? Max. káosz és enyhe para.
Drizzt és Brisa: nektek sóóók-sóók tapasztalatotok van. Amikor csatlakoztam, nem gondoltam, hogy nagy hirtelenjében ilyen problémát kell megoldanom, tehát segítséget kérek, ilyen határozottan!
És azt sem mondhatom, hogy értek a nethez, mert mint írtam, nem. HA valaki segít...megpróbálom, mert utálok ilyen béna lenni, és szeretem az írókör ötletét, és úgy látom, a többiek is. Tehát? :roll: És akkor én is elnézést kérek, ha szétoffoltuk a topicot! :oops:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206768 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa, ez ott sántít csak, hogy ők nem a vezetők...Dodie ezt pl már többször leírta a fórumon, mert ugye mindenki azt hitte. Gyakorlatilag nincsenek vezetők. Csak éppen, ha ők nincsenek, akkor lehet, hogy az írókör, mint olyan meghal már az első kör után. Érdekelne, úgyhogy várom a privit :) .
Amúgy az bizonyos okok miatt én pl mindkét novellát egy éjszaka alatt írtam, és hát szerintem igazából az nem írt, aki nem akart...az is jó volt, hogy Dodieval jól összecsaptuk a "művünket", merthogy itt a határidő, aztán másnap meg beírták a topicba, hogy plusz egy hét...vazze :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206680 Írta: Xamorath
Xamorath válaszolt a következő témában: Novellák
Ejnye...de nagy viták izzanak eme fórumon! :idea: A lényeg, hogy sztem ne dobálózzunk a felelősséggel, meg lehet ezt beszélni intelligens (ork :twisted: ) hozzáállással. Mondjuk eleinte azért jöhetett sok fejetlen hozzászólás, mert írókörös társaimmal gondba keveredtünk a primmel. Szóval, ezért és a színvonal csökkenéséért ÉN KÉREK ELNÉZÉST. :|
Idővel eltakaradodunk, ha tényleg zavarunk. Most majd kiötöljük a további folytatást. Addig viszont garantáljuk a jó forgalmat itt, a Novellák témában. :sungl:

"A gyávák többször is meghalnak éltükben, de a bátrak csak egyszer ízlelik meg a halált"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206559 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Hát ööö... Dodie meg Gillz. Vagy nem? Számomra a kezdetektől ők tűntek a vezetőknek. És szükség is van rájuk szerintem.

Ja, és nekem elveim vannak. :mrgreen: Ha nem vagyok vezető nem csinálok úgy, mintha az lennék. Ennek megvan a maga oka, sőt ebben a közösségben még speciális okai is vannak. De erről majd privátban, ha érdekel.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206542 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
De kik a vezetők ? 8O
Akkor nem fogalmaztál elég világosan...mindegy...közben rájöttem hogy működik,és feltettem a két novellát. Azt még meg kell néznem hogy lehet community-t csinálni.
Amúgy nem hiszem, hogy nem csinálhattad volna meg...persze biztos akkor azt mondták volna a vezetők, hogy Brisa...megcsináltad ? Ki engedte meg ? Csinálod vissza !?! Majd én megcsinálom! Nemtom hogy, de majd én :) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206530 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Drizzt, szó sincs erről. Én is tagja vagyok az Első Írókörnek, és ha visszaolvasol, meg is találod a többesszámot. :wink: A döntésre való felszólítás az Írókörök vezetőinek szólt. Nekem ugyanis tök mindegy, melyik megoldás mellett döntünk, és ahogy láttam a többségnek is. Tehát nincs mese, a vezetőknek kell dönteni. A fene nagy demokrácia néha hátráltatja a csoport fejlődését... :wink: (Én már rég megoldottam volna a helyzetet /körmaillel/, de nem az én dolgom.)

Azt javaslom Drizzt, hogy vedd fel a kapcsolatot Sillel. Ő biztos segít.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206529 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa...azt mondod döntsünk ? Csináljunk már valamit ? Én úgy tudtam te is közénk tartozol, bár a második feladatot nem csináltad, meg, de akkor is...olyanok a hozzászólásaid, mintha TE nem dönthetnél, és minden hibát MI, a többiek csinálnánk. Na mindegy...Én regisztráltam a livejournal-ra, csak még nem jöttem rá hogy működik...de folyamatban van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206474 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Érdekes irányba haladunk...Csak békésen, nyugodtan!
:crap:
Hát, van benne valami, hogy ez a topic talán nem erre való, akkor valaki okos ember találjon megoldást, mert így is olyan nyögvenyelős a novellaírás-kritizálás, hogy csak na! No! :twisted:

Sajnos, én sem értek a nethez, kb. fogalmam sincs, miről is beszéltetek bloggal kapcsban, de legyen valami megoldás, nagyon szépen kérem, mert kezdem úgy érezni, nem kegyel minket Eru! Pedig végre a 2. kör is kezd összerázódni (talán)

Viszont, ha itt zavarunk, a saját topic így vagy úgy jó ötlet lenne, mert így beleszólhatna olyan ember/tünde :) is, aki nem tagja az íróköröknek. És ez nem feltétlenül hátrány... esetleg kedvet kap, bár a hibalistától valóban nem igazán... :cry: De mégis! Van még jó ebben a világban! Akarom mondani, topicban! :wink:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206438 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa: Én beraktam már ide novellámat sőt megteszem most is.
az összes jobbféle novellám itt találhato: www.freeweb.hu/gyzyke/storyes.htm
El lehet olvasni és itt véleményezni. Egyébként jött már nekem priviben véleményezés erről arról.
Másokat viszont nem szoktam látni, hogy betették volna az írásukat.

Még egy ötlet, külön fórumot lehet még létrehozni amit csak MI láthatunk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206431 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Dodiee írta: azoknak pedig, akik a tolkien.hu-ra feltöltött novellákról akarnak itt beszélgetni: nem emlékszem hogy bárki is megtiltotta volna... nem azért nem írnak sztem, mert mi az írókörről beszélünk.. nem értem miért tartoznak kevésbé a topic témájához az írókör novellái mint a többi.. de ha ez ekkora baj, keresünk megoldást. csak nem érzem igazságosnak.


Nem értem, mitől lenne ez igazságtalan. Ugyanis ebben a topikban az írókörös téma kimerül a technikai problémák feletti sopánkodásban, a megoldási javaslatokban (amik ott maradtak kihasználatlanul), a toborzással (ez még talán elfogadható lenne, ha a priviben intézhető dolgokat ott intéznénk) és az olyan jellegű cuki mondatokkal, hogy "nekem is küldd el lécci a novelládat". :D Szerintem ez a topik többre hivatott.

Rabyn, igazad van abban, hogy megnőtt a forgalom, de sajna nem minőségi tartalommal.

Most már egy rakás megoldási javaslat van:
:arrow: Sil fanfict oldala
:arrow: blog
:arrow: körmail
:arrow: TolkienHU
stb. (Van még?)
Könyörgöm döntsetek már!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206421 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Novellák
Blog? Hmm, szvsz ez jó ötlet... A Livejournal pl tökéletesen alkalmas erre: pl csinálhat minden tag ún. Friends-only blogot magának (ez azt jelenti, hogy senki más nem látja a bejegyzéseket, csak akit ő hozzáad a barátlistájához), és ha az írókör minden tagja kölcsönösen megteszi ezt, akkor csak ők látják a bejegyzéseket... és szintén egy mozdulattal láthatnák a többiek friss bejegyzéseit is, hisz arra való a Friends oldal... És a naplóbejegyzések lehetnek maguk a novellák is... És ha már az írókör minden tagja regisztrált, akkor létre lehet hozni egy közösséget is, amit lehet moderálni, és nagyon széleskörűen lehet szabályozni, hogy ki lehet tag, ki láthatja a bejegyzéseket meg ki szólhat hozzá a közösségen belül (pl ezt lehetne a szélesebb közönségnek: akik vállalják, hogy az írókörön kívüliek is olvashassák az írásaikat, esetleg kommentálhassák... de persze ezt se bárki, és ez független lenne az írókör saját kritikáitól...) Na, most szvsz sikerült jó bonyolultan leírnom... De szvsz eddig ez a legjobb ötlet, ami elhangzott, és az írókörökkel kapcsolatban felmerült minden kívánság teljesíthető ilyen formában, méghozzá nagyon egyszerűen...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206413 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Drizzt: a bloggal az a baj, hogy még ha külön blogoldalt is csináunk, akkor is a novellák letöltése..Pff. jó, nem egy akkora cucc. Sillel kéne megbeszélni a részleteket azzal a fanfic oldalla kapcs, csak én láma vagyok a netes cuccokhoz.

azoknak pedig, akik a tolkien.hu-ra feltöltött novellákról akarnak itt beszélgetni: nem emlékszem hogy bárki is megtiltotta volna... nem azért nem írnak sztem, mert mi az írókörről beszélünk.. nem értem miért tartoznak kevésbé a topic témájához az írókör novellái mint a többi.. de ha ez ekkora baj, keresünk megoldást. csak nem érzem igazságosnak.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206411 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Brisa: Viszont amiota vannak az írókörök fellendült egy picit a topic. ami szerintem nem baj. Én nem szeretném nyilvánossá tenni minden írásom, amit azzá akarok tenni azt már megtettem a lapomon. (gyzyke.fw.hu)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206407 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
nem azt mondtam, hogy senki nem volt...rád pl emlékszem...
mondom nekem semmi bajom azzal, hogy mások is olvassák, amit írok...eddig mindenkinek elküldtem, aki kérte, és küldtek már nekem is novellát. Az írókör kritikái nem nyilvánosak, ez egy zárt csoport. És nem tudom, hogy minden tag szeretné-e nyilvánossá tenni a műveit. Tehát ezt külön kell csinálni...technikailag nemtom hogy kéne, mert nem értek hozzá. Esetleg lehetne blogszerűen, hm?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.592 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére