Novellák

Több
20 éve 2 hónapja #212147 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Novellák
Csatlakozom az előttem szólókhoz: felpakoltam egy novellát, [size=9:1pg5q6s8](ami szvsz úgy sz*r, ahogy van), de azért a véleményetekre kíváncsi lennék.
(Még ez is engedélyezésre vár)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212145 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Novellák
Én is felraktam egy kezdeményt, ha valakinek lenne fölös kedve és ideje kritizálhatná kicsit. Majd ha engedélyezik... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212134 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Novellák
Üdv!

Én is felraktam egy novellát (amint engedélyezik) és érdekelne a véleményetek (jó és rossz egyaránt). A cím kissé pofátlan, tudom, de... de akkor is ez :roll:

Jaigen, Alcar legújabb verse ihlette az írást.

Köszi :)
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211878 Írta: Trinkler
Trinkler válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!
Felraktam egy novellát (egyenlőre engedélyezésre vár) és kiváncsi lennék a véleményetekre. A fan fiction novellák középföldén túlról részében található Álomvilág címen.


Itt a linkje: www.tolkien.hu/view.php?m=53&c=1&a=1319 (Brisa voltam)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211661 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Hát ööö... szeretnék bocsánatot kérni. Számomra is érthetetlen, hogyan küldhettem el egy olyan beírást. 8O És bár nem láttam a reakciókat, de remélem, senkiben nem okoztam törést. Bocsi...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211635 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Nefrédiel: sajnálom, még nem volt időm elolvasni az írásod!!!! :oops: Ez nálam ritka, de igyekszem pótolni, sorry!!!!

Rabyn: ha megengeded, én is írnék néhány szót rá. A FRÁSZT HOZOD AZ EMBERTÜNDÉRE IS!!!! :D Meglepő, hogy milyen egyszerű a fogalmazás,és mégis milyen hatásos! Remek, nahgyon tetszett, már ha ezt lehet mondani arra, amitől kiráz a hideg... :D Elgondolkodtató, hogy mindig van valami igazság az idősek szavában... :roll: Nem félsz, hogy azzal, hogy lementél, kiengedted a szellemet(a rossz szellemet) a palackból, és mégis feljön? Vagy attól, mi lesz, ha lemész, és megvárakoztattad, és haragszik? :twisted: :wink:
Gondolatébresztő, no. De az a helyzet, én is lementem volna...egy darabig biztos :)

Csavargó: örülök, hogy tetszettek a látogatóim, elküldöm a novellákat, meg a regényem is, köszönöm érdeklődésed. :D
Valóban, kritikáljunk együtt, nosza! :wink: :D

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211633 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Brisának abban igaza van, hogy jó lenne ha azok is kritikálnának, akik kritikát kérnek(ami mondjuk sok esetben így is van, de mind1..), viszont tök fölösleges ismét vitát szítani. Törlöm is mind Brisa(ne haragudj, a téma ok, de a megfogalmazás nem a leg.. öö... szeretetteljesebb:D ), mind Rabyn hozzászólását. ennyi.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211631 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira: elolvastam a Látogatókat, nagyon szép volt. A humor csak emelte a szépségét, mert átéreztem amit írtál, s mi tagadás egyszerre irígykedtem, szomorkodtam s teltem meg írandóval. Csupán az zavart kissé (ez most vicc volt! NAGYON zavart) hogy nem ismerem a regényeidet, tehát a szereplőket sem. Persze nem vesztegettél időt mg karaktert arra hogy bemutasd őket, de szinte semmit nem értettem a storyból meg az utalásokból. Szóval elolvasnám az előzményeket, s utánna talán jobban élvezném ezt az írásod.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211628 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Dodiee: még csak lementettem a novelláidat de a Draco címűn megakadt a szemem, elolvastam és nagyon tetszett! Asszem én is megírom a Potteres storyt ami a fejemben van! Teljesen felbátorítottál! Nagyon tetszett ahogy megfogalmaztad Draco érzéseit! (mihelyt elolvasom a többit, majd arról is nyilatkozom)

Rabyn: a tiédet is elolvastam, és értelmeztem ,mert talán azért ködös egy kissé, hgy mindenki úgy értelmezhesse, ahogy akarja. A legjobban nekem mégis az tetszettt, hogy milyen indokokat mondanak a szülők, hogy ne menj le.... hm.... érdemes elgondolkodni rajta.

Üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211569 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Novellák
Novellának éppen nem mondható, de a Faramir topicban egy lány szólt pár hete, hogy feltett egy hosszú írást az oldalra Az emlékek ereje címmel Faramirról. Nekem most volt időm elolvasni, és nagyon tetszett. Legalább olvassatok bele, az biztos hogy nem ovis szintű próbálkozás 8O :!:
Itt van az eleje
Itt meg - ha működik így a link - mind az öt rész linkje

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211432 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Háttőőőő.. feltettem az összes eddigi novellámat(erősen ingadozó színvonal, a nagyon szartól a simán rosszig:D) ide:
www.livejournal.com/users/dodie_took/
oda is lehet kommentet írni, de akár ide is írhattok vagy priviben, már akinek van ennyi energiája;) van ami fenn van a Tolkien.hu-n is, meg ott vannak az írókörösök is(mmnt eddig az első feladat..), szal télleg minden.. télleg örülnék holmi építő jellegű kiritikának.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211384 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Írtam egy új novellát.
Kérnék szépen rá rendes kritikát!
Itten találjátok:
www.freeweb.hu/gyzyke/lepcso.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211285 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira! /me is küldött neked novellát, nemtom h megkaptad-e priviben :roll: Vagy ha igen akkor még visszajelzést nem kaptam.

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211240 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
:dance: :D :D :D Brisa, köszönöm, hogy elolvastad!!! Nagyon sokat jelent nekem. :) A lassúdadon - saját találmány, hajlamos vagyok új szavakat alkotgatni :)
A csillagos rész meg...hát, nem találtam elég hangsúlyos, ám szebb szót, s ezt még Morand is úgy használta, és csak azért, hogy nyomatékosítson. De legközelebb kihagyom... :oops: :oops: Annyira azért nem csúnya... :oops:

Ringbearer:jó az írásod, nagyon tetszett. Esetleg írhatnál ilyen szépet az írókörbe is... :wink:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211119 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Novellák
jéé, igen köszi Sil. :wink:
öö izé megszállt az ihlet: www.im-net.hu/weblog/index.php?p=olvas&wl=22579 de ez akár tolkien témába is mehetne..na mindegy.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211118 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Novellák
Ring, ezen egy olyan oldal jön be, ahol új blogot lehet nyitni...
Erre gondoltál?
www.im-net.hu/weblog/index.php?p ... 79&n=26653

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211116 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Ring, mi van azon az oldalon az IM weblogjának tájékoztatóján kívül? 8O

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211107 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Novellák
ez se írókörös, se tolkienes.
www.im-net.hu/weblog/index.php?p=sajat&ujt=1

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja - 20 éve 2 hónapja #211064 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira, én elolvastam. Hangosan nevettem a sztorin. Vizuális típus vagyok, úgyhogy rendkívül hatásos a leírásod és a stílusod. :D

A befejezés sokkoló, teljesen felkészületlenül éri az embert a csapat eltűnése. De szép ívet jár be az ásványvizes palackokkat (azzal indul, azzal végződik). Mégis olyan, mintha hirtelen kihúznák az ember lába alól a talajt és csak a semmit markolássza. Nem túl kellemes, de rendkívül hatásos élmény. :D

Két megjegyzés:

Nimril felállt, átlépte Feisan lassúdadon lengedező farkát, s rámterítette a selyemköntösöm.

:arrow: Olyan szót én nem ismerek. :wink:

- Sokszor mókás, hogy ilyen alulművelt ***** vagy, mert vicces helyzeteket teremtesz, s jók a mondásaid. De fogalmad sincs, hol a határ, s ezért még én is előbb tűnök tüncnek, mint vámpírnak - melletted.

:arrow: Az a csillagos rész nagyon nem illik a szöveghez. Még Jimhez sem. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211035 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Nos, felraktam a novellát, a címe Látogatók, oda, ahova Brisa mondta. Írta, pontosabban. Ha esetleg jó kedvetek van...olvassátok el. Ha rossz kedvetek van, esetleg akkor is jó.
:D

Véleményt szívesen várnék... :roll:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210710 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira, FanFiction :arrow: Kreatív Szekció :arrow: Novellák Középföldén túlról :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210705 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Írtam egy új novellát, humoros is, nem is, de nem Középföldés. Feltenném, de hova?
Mert semmihez nincs köze, de van benne vámpír, tünde, stb. :roll:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210419 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Nefrédiel, nekem is elküldhetnéd emilben, elolvasnám, úgyis pihi van az írókörben még egy ideig, messze még a határidő... :D Az meg, hogy nem pontos...lásd Ilmare + az élvezeti értéke nem feltétlenül csökken ettől! :)

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210009 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Nefrédiel írta: Üdv! Nekem volna 1 novellám, bár nem Tolkien-hez kapcsolódó, hanem inkább ilyen történelmi vagy nem is tudom... Már kaptam kritikát, hogy jól elkurjantottam a római kori összefüggéseket :roll: :D De utólag már nem foglalkoztam a kijavításával...
Nemtom érdekel-e valakit. (wordben 9 A4-es oldal)


Szívesen elolvasom, ha átnyomod priviben. Ne izgulj a hitelesség miatt, ha a nagy mozialkotások elbakhatják azokat, te miért nem? Gladiátor, meg a Trója sem volt történelmileg hiteles....

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209910 Írta: Liana'Ann
Liana'Ann válaszolt a következő témában: Novellák
Még mindig ajánlom Nef novelláját:)) nekem nagyon tetszett!

Jégkék szemeit az égre emelte. Figyelte a felhők úszását az égi kupola magaslatán. Érezte, hogy más út vár rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209892 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Novellák
Nos, igen, arról lenne szó, mivel más novellát még nem sikerült épen és egyben késznek mondani.

Liana'Ann írta: :D Halihó Nefrédiel!
A novellád az az a gladiátoros? Én olvastam! :) És javaslom mindenkinek! Nefnek van tehetsége.


"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209889 Írta: Liana'Ann
Liana'Ann válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok! :D Halihó Nefrédiel!
A novellád az az a gladiátoros? Én olvastam! :) És javaslom mindenkinek! Nefnek van tehetsége.

Jégkék szemeit az égre emelte. Figyelte a felhők úszását az égi kupola magaslatán. Érezte, hogy más út vár rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209878 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Novellák
Üdv! Nekem volna 1 novellám, bár nem Tolkien-hez kapcsolódó, hanem inkább ilyen történelmi vagy nem is tudom... Már kaptam kritikát, hogy jól elkurjantottam a római kori összefüggéseket :roll: :D De utólag már nem foglalkoztam a kijavításával...
Nemtom érdekel-e valakit. (wordben 9 A4-es oldal)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209791 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Drizzt írta: Egyenlőre nyári szünet vagyon...elkezdtük megcsinálni a az írókört a Livejournal-on...illetve én elkezdtem...majd regisztrálok mindenkit, és ha már működik, akkor szólok nektek. Mondjuk a 3. feladatot ki lehetne adni, legalább sok ideje lenne mindenkinek rá. Persze annak nem kéne foglalkoznia vele, aki vmelyik másikat nem írta meg.


Oksa, mire menjen rája a harmadik feladat? szabadon választott és párbeszéd már volt, valami leíró rész, vagy esetleg ilyesmi jöhet most, vagy megint egy kis szabadon választott?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209757 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Egyenlőre nyári szünet vagyon...elkezdtük megcsinálni a az írókört a Livejournal-on...illetve én elkezdtem...majd regisztrálok mindenkit, és ha már működik, akkor szólok nektek. Mondjuk a 3. feladatot ki lehetne adni, legalább sok ideje lenne mindenkinek rá. Persze annak nem kéne foglalkoznia vele, aki vmelyik másikat nem írta meg.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.628 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére