Novellák

Több
20 éve 2 hónapja #204213 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Raweny ne aggódj én se tudom.

Véégre elolvastam mindenki novelláját úgyhogy nemsokára meglesz rá a kritika is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203760 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Novellák
Azt a primlistát (?) csak én nem tudom használni? Még régebben bejött olyasmi, hogy lehessen levelet küldeni, kik vannak még feljelentkezve, de most megint semmi :evil: Mert kész a novella :) - azt hittem csúszni fogok vele, de még sem :o
Hm, azt úgy mindenki megkapná, ha egy régebben kapott primlistás levélhez csatolnám, amire választ küldök?
Vagy, ha ez sem jön be, akkor felrakom a weblapomra :wink:

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203758 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Novellák
Szerény véleményem az, hogy valaki regeljen le egy domain nevet, egy egyszerű tárhelyszolgáltató ingyenes oldalán.
Neki kéne elküldeni az írásokat, ő felrakja, és (nem tudom milyen sűrűn kell küldeni novellákat, talán hetente?) ki lennének rakva a történtetek, névvel ellátva és dátummal.
Mert így más is megnézheti az írásokat és az szerencsésebb.
Ki vállalná el?

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203548 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Drizzt akkor nekem Alyrén és Dodién kívűl küld el mindet kérlek:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203514 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák

Eneira írta: A későknek( azaz mindenkinek :D ):
én teljesen megértem, véletlen, hogy ilyen gyorsan írtam, tán súgott a néhány tünde itt a szobámban. :D
Persze ez a büntetés nem is rossz ötlet :twisted: Mosogatás? Nem túl gyakorlatias?? Valami fineszesebbet kell kitalálni... Várjatok csak!! :wink:

A prímre nem érkezett levél ezer éve. Rawenyé volt az utolsó. Senki nem írt azóta? Vagy az a*** rendszer a hibás?

Thaur: ha kell elküldöm az emilcímedre a novellám, csak szólj, szívesen.

Írjatok!!!! Hajrácska! :D :hello: :bounce:


Könnyen beszélsz...nem a te konyhád, hanem a miénk :D DDDD
Amúgy én eddig minden levelet megkaptam, és bárkinek szivesen elküldöm...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203501 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
A későknek( azaz mindenkinek :D ):
én teljesen megértem, véletlen, hogy ilyen gyorsan írtam, tán súgott a néhány tünde itt a szobámban. :D
Persze ez a büntetés nem is rossz ötlet :twisted: Mosogatás? Nem túl gyakorlatias?? Valami fineszesebbet kell kitalálni... Várjatok csak!! :wink:

A prímre nem érkezett levél ezer éve. Rawenyé volt az utolsó. Senki nem írt azóta? Vagy az a*** rendszer a hibás?

Thaur: ha kell elküldöm az emilcímedre a novellám, csak szólj, szívesen.

Írjatok!!!! Hajrácska! :D :hello: :bounce:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203367 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Novellák
Ha beleugathatok a dologba: én nagyon örülnék ha úgy írogatnátok, hogy más is olvashassa, mert nagyon kíváncsi vagyok az írásaitokra, csak iszonyú össze-vissza szabadidőm miatt nem merek sehova beszállni (ha lenne hely...).
Szerintem más is örülne neki...
Naaaa :cry:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203346 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Novellák
Népek, mivel látom, komoly gondok vannak ezzel a levlistával, újra felajánlom azt a fanfic scriptet, amit én is használok a fanfic oldalamhoz ( hwfic.fw.hu ). Szvsz egészen egyszerűen használható (bár néhány funkciója nem műxik ezen a szerveren, pl nem küld emaileket, meg nem lehet fájlokat feltölteni), bárki felrakhatná az írásait, lehet véleményezni, és meg lehet oldani azt is, hogy zárt legyen a csoport, azaz a novellákat csak az adott csoport tagjai tölthessenek fel és szólhassanak hozzá. [size=9:cao9gsdv](Arra sajnos eddig nem találtam megoldást, hogy kívülállók ne is láthassák az írásokat... De ha kell, belenézek a fájlokba, és kitalálok rá valami módosítást...)[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203340 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Nem lehetne, hogy aki fel tud menni a prmíre (én pölö nem) az leszedi az összeset és felpakolja valami oldalra ahol elérjük? vagy elküdlené nekem? mert nekem csak Alyré, Dodie, Drizzté érkezett meg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203335 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Novellák
Üdv. Hogy lehet feliratkozni a listára, hogy e-mailben kapjak novellákat?
Majd esetleg én is írok egy kis idő múlva.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203330 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Novellák
jó, akkor Eneira novellájának utána nézek (mert elméletileg lementettem, de a gép meghülyült, szall nem biztos, hogy megvan 2 nem biztos h meg tudom őket nyitni, ill tudok írni vmi normálisat- ---szal szeretném a megértéseteket kérni és bocsi, hogy a határidő után fogok megjelenni az írással meg sajna a kritikákkal is :( :( :( :cry:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203324 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Novellák
én sem kaptam a 2. írókörtől... Eneirán kívül feltette már valaki a novelláját? mert én csak az övét kaptam meg eddieg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203173 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Novellák
FONTOS!!!!!!!

2. írókörösök kaptatok a mostani 1 hétben levelet a listára?
mert v az én gépem rossz v nem volt mail... (hülye formatc "csodákat" képes tenni a géppel :P )

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203164 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta:

Xamorath írta: Bocs, de én is késni fogok egy hetet az irománnyal, uis nekem nem megy annyira az írás, mint pl. Eneirának - majd neki is hamarosan küldöm a kritikát. Még egyszer elnézést, nem akarok rendet bontani, most így jött ki...BÜNTESSETEK MEG! :bawling:


Miért? már megbeszéltük, hogy lehet csúszni egy hetet. :)


Nembaj, azért még megbüntethetjük, nem ? :) :P :twisted:
Például...MEHETNÉL MOSOGATNI !!! :) :P
Hja, a 7végén megírom a maradék kritikát az első körhöz, és elkezdem a másodikhoz. Most nem lesz írókörös tali ? Akkor kevesebbet kéne írnom ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203127 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Xamorath írta: Bocs, de én is késni fogok egy hetet az irománnyal, uis nekem nem megy annyira az írás, mint pl. Eneirának - majd neki is hamarosan küldöm a kritikát. Még egyszer elnézést, nem akarok rendet bontani, most így jött ki...BÜNTESSETEK MEG! :bawling:


Miért? már megbeszéltük, hogy lehet csúszni egy hetet. :)

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203126 Írta: Xamorath
Xamorath válaszolt a következő témában: Novellák
Bocs, de én is késni fogok egy hetet az irománnyal, uis nekem nem megy annyira az írás, mint pl. Eneirának - majd neki is hamarosan küldöm a kritikát. Még egyszer elnézést, nem akarok rendet bontani, most így jött ki...BÜNTESSETEK MEG! :bawling:

"A gyávák többször is meghalnak éltükben, de a bátrak csak egyszer ízlelik meg a halált"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202220 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
második írókörösök: nem leszek kész az írással (jobban mondva a begépeléssel nem leszek kész) kaphatnék egy hetet? mentségemre legyen mondva csütörtökön vizsgázok!

Üdv: CSavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202171 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Novellák
Hogy ez mekkora OFF volt...
Még a héten írok kritikákat asszem...tudom-tudom, még az első körhöz is kell...csakhát mindig történik valami ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202165 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Eneira írta: ILMARE!!!

Jaj, jaj, nem kaptam meg a levelecskéd, le vagyok sújtva!!Tetszett a regénykém, tényleg??? :hello: :hello: :dance:
Nagyon örülök, te vagy az első "idegen", aki olvasta!! Köszönöm!!

Milyen képet küldtél nekem? El lehetne még egyszer? Kérlek!


jahhhjj akkor plíz a mail címedet újra, mert nemtom az jó e amiről küldted a regényedet. a kép a warcraftból van egy tünde lányzó az elején és néhány termetes macsek a háttérben. rögtön a regényed ugrott bé róla, ezé akartam küldeni neked.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202162 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
ILMARE!!!

Jaj, jaj, nem kaptam meg a levelecskéd, le vagyok sújtva!!Tetszett a regénykém, tényleg??? :hello: :hello: :dance:
Nagyon örülök, te vagy az első "idegen", aki olvasta!! Köszönöm!!

Milyen képet küldtél nekem? El lehetne még egyszer? Kérlek!

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #202081 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Novellák
Öhm, a www.freeweb.hu/hwfic oldalra felkerült egy irásom. Tudom, még jócskán lenne mit dolgozni rajta, de hát... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201990 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

gillz írta: jó ez a hat
ridőtolás... bár attól tartok, arra se leszek kész. de akkor majd jól kritizálok megminden :twisted:


hehehe :lol: :lol: így könnyű. nem baj, ha nem lecc meg, lényeg, hogy reagálsz a többire

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201983 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
jó ez a hat
ridőtolás... bár attól tartok, arra se leszek kész. de akkor majd jól kritizálok megminden :twisted:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201970 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Dodiee írta: Najó, kölkök, toljuk el a határidőt egy héttel.. legyen jövő vasárnap. De aki addigra nem küldi.. :twisted: Én csak Ilmarë-ét, Alyrét és Rabynét kaptam meg eddig... hmmhmmhmm..


Dodiee, én sem kaptam mást, de a prímen már van egy csomó!!! Onnét szedtem le, nem tom de csak Drizzte és a te leveled jött át az emilemre az elmúlt napokban. Valami nincs rendben...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201946 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Novellák

Dodiee írta: Najó, kölkök, toljuk el a határidőt egy héttel.. legyen jövő vasárnap. De aki addigra nem küldi.. :twisted: Én csak Ilmarë-ét, Alyrét és Rabynét kaptam meg eddig... hmmhmmhmm..


Sőt, Szméagol és Drizzt is elküldte...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201942 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Novellák
Miii??? Én pár napja küldtem el az enyémet, Dodie...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201895 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Novellák
Szijasztok!
Lehetne egy kérdésem?

Mennyire baj az, ha nem tudom határidőre megírni a novellát (írókör2)?
(Nem voltam nagyon itthon, csak aludni meg gépem sem volt túl jó) de kicsit későbbre megírom....(az is lehet h határidőre kész lesz... de nem hiszem)

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201888 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Najó, kölkök, toljuk el a határidőt egy héttel.. legyen jövő vasárnap. De aki addigra nem küldi.. :twisted: Én csak Ilmarë-ét, Alyrét és Rabynét kaptam meg eddig... hmmhmmhmm..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201819 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Olosta írta: Első írókörösök: nagy baj lenne ha határidőn túl küldeném be az írásomat? (nagyon nem akar megszületni a "kicsike")

Tali mikor lesz? Mert július 5-6-án Pesten leszek. :wink:


Ne izgulj ezen Olostám, én májusban kaptam utoljára a prímről levelet, még jó hogy felléptem és szétnéztem, mert egy csomó van már fenn..... Titta ideg vagyok emiatt, én sem tudom megírni így a kritikákat időre...

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #201818 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Eneira írta: Aiya!

Eruntale: köszönöm, a türelmem végtelen :) Várok, ahogy illik!
Jó munkát!

Ilmare: te egyáltalán megkaptad a regényem?! Mert elküldtem már egy hónapja! Lehet, hogy nem? :(


Úgy emléxem írtam neked egy privit, amiben az egekig magasztaltam a regényt, végigolvastam, és nagyon nagyon tetszett. Nem vagyok egy Legolas fan, de tökre más szemmel néztem ezután. Sőt, még egy képet is leszedtem, amit a macskák látszanak.... Megkaptad?

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.930 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére