Novellák

Több
20 éve 5 hónapja #190766 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Hát sajnos én nem tudok a talin részt venni. Nekem húzós a vonatjegy. Sajna maradok az emilnél.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #190602 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Alyr: nekem szinte majdnem mind1, bár a péntek délután elég necces, már be van nekem tervezve egy tali... de persze ha mindenkinekn az a jó, akkor megoldom.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #190599 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Dodiee írta: Na. Még ugyan gillzzzel nem tárgyaltam ezügyben,(így ha nem értesz egyet kérlek írj egy privit) de amondó vagyok, hogy a határidö legyen 7.-e. ez azt jelenti, hogy pontosan 8 db napotok van a leadásig, már azoknak, akik MÁR írókörösök. így lehet a tali rá egy hétre hétvégén avgy pénteken.persze aki nem jön taliram azt ez nem értini:)


Péntek! Léccilécci, hétvégén szinte 100% hogy nem tudok elmenni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #190598 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Na. Még ugyan gillzzzel nem tárgyaltam ezügyben,(így ha nem értesz egyet kérlek írj egy privit) de amondó vagyok, hogy a határidö legyen 7.-e. ez azt jelenti, hogy pontosan 8 db napotok van a leadásig, már azoknak, akik MÁR írókörösök. így lehet a tali rá egy hétre hétvégén avgy pénteken.persze aki nem jön taliram azt ez nem értini:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #190588 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Köszönöm előre is, bár egész biztos, hogy a május 5-e hűde itt van a nyakamon :D , úgyhogy ebből mindenképp kimaradok. :oops:
Ha indul 2. kör, annak örülnék, de megszervezni nem tudnám sajna, mert egyrészt annyira nem értek a nethez, másrészt caféból netezem és csak nagyritkán jutok fel a barátosnémhez, hogy fel tudjak rakni ezt-azt, pl. novellát. Mindenesetre hihetetlenül örülök a kedvességeteknek, mert eddig nemigen tapasztaltam ilyen "harmóniát" másutt. :cry:
Szóval ha van jelentkező és szervező a 2. számú írókörre, akkor elsőként jelentkezem, ha nincs, akkor pedig kérve kérem gillzt, hogy a legközelebbi "feladatra" hadd csatlakozzam én is.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #190514 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Novellák
ehh, én meg már irtam, h beteltünk... no, ha nem jelentkeznek új körre emberek, akkor beléphetsz még, Eneira...

ezennel:

2. Irokör indulna, ha lennének emberek, tehát, gondolkodjatok!

uff

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #190188 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Eneira: nem akarlak lelombozni, de ha télleg Irókörös akarsz lenni, iszonyatosan bele kell húznod. mint írták lentebb, 5.-e a beadási határidő. ez ugye elég kevés, meghát nekünk több időnk is volt. ezzel nem akartalak elkedvetleníteni, csak siess;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189584 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák

Eneira írta: Aiya!
Tudom, hogy furcsan fog hatni, mert bar kritikat mar irtam, fogalmam sem volt, mibe is csoppentem. Tehat kerlek valaszoljatok a kerdesemre: pontosan hogy is mukodik ez a kritika dolog? Talan harmadszorra vagyok itt, s bar novellat mar raktam fel, ugy erzem, jogosulatlanul osztom az iget. :D
Hogy is van ez az Irokor? Nagyon erdekelne, Verlaine ota ugy gondolom, az irok( koltok) tanulhatnak egymastol. :)
Novellakat, regenyeket irok, es magam is orulnek, ha lenne, aki velemenyt mond rola kivulallokent.
Elore is koszonom.
Mara mesta


Szia!

Igen, ahogy Ilmare írta, írj Gillznek egy privit, hogy szeretnél Kör tag lenni. Jelentkezz a primlistára (aminek a címét Gillz tudja) és írd meg a novellát az ehavi témában: ami most a "Gyökerek" (bármit asszociálsz róla, az jó) - leadási határidő: május 5. (tehát még Te is bőven beleférsz)
A kritika bármilyen lehet, ami építőjellegű. Némi segítség néhány szempont:
1. Ötlet
2. Karakterek
3. Írói eszközök
4. Nyelvtan
5. Megfelelt-e a feladatnak
Összbenyomás
Nem kötelező ezeket használni, de azok közül, akik eddig írtak kritikát legtöbbjük használta ezeket.
Sok sikert az íráshoz!
Ja, és mivel megelőlegezem Neked, hogy Kör tag leszel, így elküldöm Neked az enyémet, és szólj, ha a többieké is kell... :wink:

nyau!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189511 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Eneira írta: Aiya!
Tudom, hogy furcsan fog hatni, mert bar kritikat mar irtam, fogalmam sem volt, mibe is csoppentem. Tehat kerlek valaszoljatok a kerdesemre: pontosan hogy is mukodik ez a kritika dolog? Talan harmadszorra vagyok itt, s bar novellat mar raktam fel, ugy erzem, jogosulatlanul osztom az iget. :D
Hogy is van ez az Irokor? Nagyon erdekelne, Verlaine ota ugy gondolom, az irok( koltok) tanulhatnak egymastol. :)
Novellakat, regenyeket irok, es magam is orulnek, ha lenne, aki velemenyt mond rola kivulallokent.
Elore is koszonom.
Mara mesta


Gillznél jelentkezz. Bár már szólt, hogy van limit, és a határidő is adott, május 5-ig a novella, rá egy hét a kritika.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #189504 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Novellák
Bár nem novella, de hátha érdekel valakit.

Felhívás!
Drámaírók figyelmébe:

Saját alkotású drámákat várunk, az MTT keretei között szerveződő színjátszókör számára, nyári (és esetleg későbbi) programjainkhoz.

Aki kedvet érez egy nagyjából fél-háromnegyed órás, a tolkieni „mondakörbe” tartozó, komoly hangvételű színdarab megírásához, az tegye meg most, vagy hallgasson mindörökre.

Amit várunk:
-Legfontosabb, hogy a darab hiteles legyen. Vagyis Tolkien valamelyik írásának (elsősorban Szilmarilok, HOME, GyU) egy részletét, vagy jeleneteit dolgozza föl.
-Most főleg rövidebb műveket várunk. Körülbelül 10 gépelt oldal, vagy 30.000 karakter.

Amit kínálunk:
-Elismerő, baráti vállveregetés.
-A legjobbnak ítélt, és előadásra szánt darab szétboncolását, szerzőjének kiborítását és munkára kényszerítését.
-A beérkezett darabokat az MTT saját szellemi termékének tekinti. Tehát erre a felhívásra azok jelentkezését várjuk, akik hozzájárulnak alkotásuk színreviteléhez (akár a későbbiekben is), és az ehhez szükséges esetleges módosításokhoz!

Tekintettel arra, hogy a nyár közel, sajnos kénytelenek vagyunk közeli határidőt kitűzni:
-Beküldés végső határideje: 2004. június 6. éjfél.
-Beküldés e-mail-ben: drama@tolkien.hu

Kérjük azok jelentkezését is (a fenti címen), akik ilyen témában, előadásra szánt, hosszabb darabot írnának, vagy a közeli határidő miatt nem tudnak most részt venni.

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #189500 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Aiya!
Tudom, hogy furcsan fog hatni, mert bar kritikat mar irtam, fogalmam sem volt, mibe is csoppentem. Tehat kerlek valaszoljatok a kerdesemre: pontosan hogy is mukodik ez a kritika dolog? Talan harmadszorra vagyok itt, s bar novellat mar raktam fel, ugy erzem, jogosulatlanul osztom az iget. :D
Hogy is van ez az Irokor? Nagyon erdekelne, Verlaine ota ugy gondolom, az irok( koltok) tanulhatnak egymastol. :)
Novellakat, regenyeket irok, es magam is orulnek, ha lenne, aki velemenyt mond rola kivulallokent.
Elore is koszonom.
Mara mesta

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188602 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Köszönöm nektek! :D De egyenlőre csak a tieiteket kaptam meg és szeretném a többiekét is. (Szerintem nem vagyok telhetetlen. :P )

A Beszélgetős tali mikorra várható :?: Kb?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188537 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Novellák
Javaslom: mindenféleképpen küldje el mindenki e-mailben a kritikáját, mert aki nem tud megjelenni a személyes kritikán (pl. én sem), az csak így tuja meg a véleményeteket.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188453 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Semmi gond, de aki tud majd jönni a megbeszélős talira, az készüljön föl arra, hogy ott is el kell majd mondania a véleményét. akkor is, ha már e-mailben elküldte;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188444 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Dodiee írta: Ilmarë: nem úgy volt, hogy élőben beszéljük meg a kritikálást? egy héttel a leadási határidő után..


Hmm erről én nem tudtam. S mivel Pestre sem tudok nagyon feljárni, így én ezt a formát tudom prezentálni.

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188327 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Én max magamnak írok jegyzetet azthiszem.. vagy a fene se tudja, talán ha elolvasom a kritikáitokat, én is felbuzdulok mint Cica:)))
Szméagol: küldöm :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188292 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák
Rabyn: persze, hogy nem baj. De azért jó lenne egy "tetszett"-nél többet. Hisz végülis ennek az írói önképzőkörnek az a lényege, hogy a kritikákkal segítsük és csiszoljuk a másik technikáját. Különben szerintem Te is tudsz ilyen kritikát írni :wink: - hisz ez nem egy nagy valami, csak a benyomásokat kell leírni (a támpontok már megvannak - és ezek szerint el is fogadtuk őket :D )

Szméagol: elküldtem....

Alyr: hajrá! én várom a nem-kesztyűs kezű kritikádat! :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188288 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Novellák
Sziasztok!

Legnagyobb örömömre én is csatlakoztam az Írókörhöz, viszont senkié sincs még nem, azt hiszem én voltam az utolsó. :roll:
Szóval, ha kérhetnélek titeket küldjétek el még egyszer műveiteket nekem. ( verkat@axelero.hu )
Én is küldöm az enyémet...
Köszönet :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188279 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: Én nem tudok így kritikát írni.. Az nagyon nagy baj?


Sztem nem...
Én még csak megírni fogom a kritikát, a sajátomról is írok...
Ne számítson senki kesztyűs kézre, a kritikusban az a jó, hogy senki sem veti a szemáre hogy ő sem tud jobbat ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188278 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Én nem tudok így kritikát írni.. Az nagyon nagy baj?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188274 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Novellák
Emberkéim!

Én is elküldtem a kritikámat, igaz, tényleg úgy volt megbeszélve, ahogy Dodiee írta...
Tehát lehet miatta kövezni, vagy miegymás...csak Ilmare kritikáján teljesen felbúzdultam :D Remélem nem baj... De szóban majd jobban kifejtem.

Pusszantás!
Jó olvasgatást! (aztán nem megsértődni! :wink: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188266 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: Novellák

Ilmarë írta:

Riliel írta: Megmondaná nekem valaki, hogy tulajdonképpen minek kellene a "Fan fiction a világbanhoz" kerülnie? Van egy olyan érzésem, hogy ezt mások se tudják, különben nem lenne üres).


Pl, olyan fordítások kerülhetnek oda, mint amit néhány hozzászólással korábban beszúrtam valakinek a kérésére. De ez csak egy gondolat volt :oops:


Kösz, tényleg. Ha ehhez van még mit hozzáfűzni, arra is kiváncsi vagyok.
Riliel

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188206 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Hogy jelentkezem be???
Már probáltam délelQtt de nem sikerült.. (regizni nem hagyja magét)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188203 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Novellák
Ilmarë: nem úgy volt, hogy élőben beszéljük meg a kritikálást? egy héttel a leadási határidő után..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188150 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák

Rabyn írta: A novellákhoz a kritikát mikorra kellenne megírni? (ja izé még mindig nem teljesn tiszta, hogy hogyan tudom leszedni az összes novellát)


Na akkor újra :D www.primlista.hu ezt megkeresed és bejelentkezel a kapott felhasználónéven és kódon. Kikeresed a kultúra témakörben az irokor@primlista.hu emilt és katt. Ott bal alsó sarokban lesz egy olyan, hogy korábbi üzenetek megtekintése oda katt és mazsolázhatsz.

Jó keresést

Üdv, Ilmarë

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188095 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
A novellákhoz a kritikát mikorra kellenne megírni? (ja izé még mindig nem teljesn tiszta, hogy hogyan tudom leszedni az összes novellát)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #188092 Írta: Ilmarë
Ilmarë válaszolt a következő témában: Novellák
Na, akit érint. Részemről minden beérkezett novellához írtam pár sort. A mai napon begépelem szerző, cím szerint és a prímlistára megküldöm.

Üdv, mindenkinek

Jó szívvel menjetek!A csillagok fénye ragyogja be arcotokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187726 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Novellák
Aiya Csavargó!

Elolvastam a műved, határozottan lekötött és magam elé tudtam képzelni az egészet. Amit kifogásnak hoznék fel, az az, hogy néhol túl jelenkori vagy, szavakban és fogalmazásban is igaz ez, ami nem lenne baj, de én úgy éreztem, nem illik bele a műbe, mert az alap nem ilyen. Hozzátennék még néhány vesszőhiányt és elütést :) Néha kicsit összefüggéstelenek az egymás után következő, elválasztott részek, pl. hogy jött a képbe a kishölgy épp ott és akkor?
Ezeket leszámítva érdekes, hasonlít az én regényemhez, mármint stílusban. Bocsásd meg a kritikát, de nem rosszindulat vezérelt. :wink:
Várom a folytatást!

Namarie

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187676 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Novellák
Azt szeretném kérni, hogy a levlistások emilcimét elküldené nekem valaki priviben? Ugyanis még mindig nem hagyja magát a levlista és nem kapom meg mások írásait sem..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #187638 Írta: Csavargó
Csavargó válaszolt a következő témában: Novellák
Felraktam valamit Csillaghon címmel, nagyon kérnélek titeket, hogy írjatok róla véleményt, és nagyon várom, hogy szerintetek, hol kellene változtatni. A szöveg tényleg csak az első változat, lesznek még beszúrások, de a sztori marad majd. (és van még 17 fejezet :lol: és az még csak az első kötet (már megvan a következő két kötet vázlata is :lol: :lol: ) )

Köszönöm

üdv: Csavargó

Van ,mi arany, bár nem fénylik,
van, ki vándor, s hazaér.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.580 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére