Képzőművészet

Több
19 éve 7 hónapja #239501 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: Gandi és a balrog csatája...vagy valami olyasmi :roll: !
Mit gondoltok, megéri kiszínezni?


Hm, de hagyd meg az eredetit valamilyen formában szerintem. Én is csak úgy szoktam színezgetni a rajzaimat (de azok inkább nonfiguratívak, mindegy), ha kiszínezem őket.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239483 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Mindenki nagyon ügyi! :D

Well: Tényleg csodásak a "hegyes"-képek!!!!


Ezt tegnap csináltam:
img.photobucket.com/albums/v56/AngelFrom...lfsaBalrog_small.jpg

Gandi és a balrog csatája...vagy valami olyasmi :roll: !
Mit gondoltok, megéri kiszínezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239433 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well: a kedvenc hegyed lassan kezd az én kedvencemmé is válni... irtó jók a képek!
Dodiee: a ceruzás rajzok remekek! Meg a festések is. Szépek a színek!
Toma: valahol el kell kezdeni.... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239414 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na, feltettem inkább a tar.hu-ra, mert úgy tűnik, a freeweb rendetlenkedik...
tehát:
kep.tar.hu/dodie/27630334#2 itt fenn van mind a négy:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239389 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
De az az egy nagyon szupi!! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239361 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodiee: Nekem is csak egyet nyitott meg... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239274 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Dodáj: átmenetileg nem elérhető... :crying:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239272 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hoztam én is pár képet... mostanában főleg fákat rajzolok/festek. Nem lettek valami jók, de azért véleményt kérek.
kemper.uw.hu/kepek/rajzok/fa2.jpg
kemper.uw.hu/kepek/rajzok/ffa.jpg
kemper.uw.hu/kepek/rajzok/szfa.jpg
ez meg már nem fa... nem is lett valami jó. a haja fura, meg a hátán az izmok...
kemper.uw.hu/kepek/rajzok/kep.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239144 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Well-of-Souls: ezek nagyon jók! :itscool: Főleg a dankasirályos tetszik, de hát én már csak ilyen madárbolond maradok... :oops: Meg a fák is szépek. Meg a hegy is... ;) :D
Nodlee: ha lesz tali, kb hol? Mert sajna nekem szülői háttér is szükséges hozzá, és már kéne kezdenem puhítgatni őket... :? Még így se biztos, hogy mehetek, pedig jó lenne... *álmodik a nyomor*

Pár újabb förmedvény (elfogulatlanul és őszintén mondhatom... :? )
photobucket.com/albums/v338/Sili ... nt=rdn.jpg Robert de Niro a barátnőmnek
photobucket.com/albums/v338/Sili ... kisebb.jpg Théoden. Ez nagyon szörnyű lett. A végére begorombultam... :evil:
photobucket.com/albums/v338/Sili ... kosarc.jpg Egy arc az irodalomkönyvem végéből. enyhén szólva nem tökéletes... :?
photobucket.com/albums/v338/Sili ... kisebb.jpg Csak jó humorú, erős idegzetű embereknek... Tessék, lehet röhögni... Ez egyszerűen borzasztó. Azt hittem, művészi lesz, vagy ilyesmi, aztán csak béna és idegbeteg lett... :bawling: :x 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239117 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #239100 Írta: Elmoth
Elmoth válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Éljen!
És ez mit takar? Hmmm? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239084 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Lyra, Silima: örülök, hogy tetszik az ötlet, és nagyon jó lenne, ha jönnétek. (:

Akkor szerintem ezt meghírdethetjük hangosan.

Február 12- Képzős tali

részleteket később (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239081 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Képzőművészet
kep.tar.hu/toma_gazda/27625991/10545545#2

egyik alkotásom.
nem nagy kunst tudom de hát belőlem ez jött ki

hogy miért a fangornba raktam??

passz

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239039 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én is nagyon örülnék és szívesen el is mennék, jó lenne ha minél többen mennénk, mert ez sztem csak úgy buli, de ha nem én akkoris szívesen elmegyek, márha nem rondítok bele.... :oops: :)

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #239012 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

nodlee írta: Mit szólnátok, ha február 12-ére szerveznénk egy képzős talit?


Mikor, HOL, hogyan, miként? Én szívesen venném (feltéve, hogy nem szavaztok le... :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238996 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mit szólnátok, ha február 12-ére szerveznénk egy képzős talit?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238637 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olosta: szerintem az íj nagyon szuper, csak az alakból nem sokat látni.. (vagy csak én vagyok béna ebben is.. :( ) :cry: de tényleg, az íj nagyon meg van csinálva ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238635 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Brisa!
Szeretném, ha az Elrond urat elküldenéd a hugi címére mappástól mindenestől, hogy ne kallódjon el Addig is köszi mégegyszer és ha kell, akkor szólj neki :D


Milyen huginak???

Amúgy szerintem inkább betesszük az MTT raktárába, a többi közé, ahol minden egy helyen lesz, így ha kell bármelyik rendezvényre, ott megtalálható lesz.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238567 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Szerintem jó a rajz, egyedül a mellhasa nem stimmel. Ennyire nincs lent egy mellrész egy férfinál... olyan így, mintha melle lenne :D Bocsi ez nem leszúrás akart lenni. Csupán a véleményemet írom :D


Igen, a nővérem is mondta már, hogy "lógnak a mellei". :lol:
Köszi, a hozzászólásod úgy hiszem hozzá fog segíteni a fejlődéshez. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238541 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta (Aelalin) írta:
Íjász



Szeretnélek megkérni titeket arra, hogy véleményezzétek a rajzomat.
Köszönöm!


Szerintem jó a rajz, egyedül a mellhasa nem stimmel. Ennyire nincs lent egy mellrész egy férfinál... olyan így, mintha melle lenne :D Bocsi ez nem leszúrás akart lenni. Csupán a véleményemet írom :D Amúgy, globálisan nagyon teccik :D :wink: abszolút átjön, hogy ki és mi van a rajzon. Ami az árnyákolást illeti, nyugodtan merj mélyebb árnyékokat használni. Tudom jól, hogy ezt nehéz megitélni, mivel gyakran én is abba az alapvető hibába esem, hogy közelről minden pont optimális, megfelelően van árnyékolva, stb. Azonban ha egy kis idő elteltével megnézem, akkor a következő jut eszembe róla: " Ez.... halvány."
Röviden értékeltem csupán, de remélem ezzel segíthettem :D

Brisa!
Szeretném, ha az Elrond urat elküldenéd a hugi címére mappástól mindenestől, hogy ne kallódjon el Addig is köszi mégegyszer és ha kell, akkor szólj neki :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238507 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta (Aelalin) írta: Íjász



Szeretnélek megkérni titeket arra, hogy véleményezzétek a rajzomat.
Köszönöm!

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238038 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Háát.. a második ugyanaz, mint az első, csak nem tudtam, hogy melyiket nyitja meg, ezért nem is fontos. :) Távolabbról nézve.. a szemével van baj, igaz..? :oops: /nem szoktam ilyeneket rajzolni.. :oops: /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238015 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Narmo Poice írta: Tim: kösz az instrukciókat.. csak baromira sietnem kellett és amúgy is eléggé szöszmötölt a gép meg.. stb. Mostmár valszeg meg lehet nézni.. Utólag is mindenkitől bocs.. :(

Mostmár jó az első link, a második viszont nem :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238011 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Tim: kösz az instrukciókat.. csak baromira sietnem kellett és amúgy is eléggé szöszmötölt a gép meg.. stb. Mostmár valszeg meg lehet nézni.. Utólag is mindenkitől bocs.. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238002 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kedveseim, akik jól tudnak rajzolni, festeni, miegymás!!!
Idéznék egy levélrészletből, amit kaptam:

"...ha natán tudsz olyan emberkét, aki rajzol (fest, vagy hasonló módon képet állít elő, akár digitálisan is) légyszi irányítsd hozzám :)

további kellemes hetet üdv: shepardy

verses.lapok.hu "

shepardy@freemail.hu .
Erre a címre lehet írni, ha valakit érdekel a dolog, vagy aq fenti linket meglátogatni, s ott tájékozódni (egyelőre jó sok vers van fent, klassz kis dizájnos oldal!!!)
Érdemes próbálkozni szerintem:)
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238001 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Képzőművészet
OFF
Narmo ez így nem fog működni, amíg ezt a beállítást meg nem teszed:

az album fölött látsze gy olyat, hogy Share an Album arra klikk, majd az album alatti kicsi körbe pöttyöt pakolsz, utána Continuera klikk, erre behoz egy olyan ablakot aminek az alján azt látod, hogy Edit Settings no erre is klikk, végül a Public mellé is raksz egy pöttyöt, végül nyomsz egy Save- t :D

Remélhetőleg ezek után menni fog ;)
ON

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #238000 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Narmo Poice írta: Aiya! :)
Permi nagyon happy, mert kegyetlenül megküzdött, hogy fel tudja rakni ezt a képet. Amúgy a képben millió hiba van.. Elvileg úgy szándékoztam, hogy találjátok ki, hogy kit is ábrázol, de mivel aláírtam, ezért ennek lőttek..

pg.photos.yahoo.com/ph/narmocska ... m=288f.jpg
us.f3.yahoofs.com/users/41e57316 ... BBHSG3loXc


Nem tom, h megnyitja-e.. :oops:


Nem lehet megnézni :( Biztos, hogy public album?

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237990 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Aiya! :)
Permi nagyon happy, mert kegyetlenül megküzdött, hogy fel tudja rakni ezt a képet. Amúgy a képben millió hiba van.. Elvileg úgy szándékoztam, hogy találjátok ki, hogy kit is ábrázol, de mivel aláírtam, ezért ennek lőttek..

pg.photos.yahoo.com/ph/narmocska ... m=288f.jpg
us.f3.yahoofs.com/users/41e57316 ... BBHSG3loXc


Nem tom, h megnyitja-e.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237867 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Brisa!

Amúgy, a Dagorlad mezejéről készült kép sokkal inkább visszajön élőben, mint a scannalet kép után... sajnos. Idő hiányában csak ennyit és így tudtam megoldani. De szerintem így is szép :D
Csak aki nem volt ott a készítésénél, az nem tudja, hogy hogy is néz ki(illetve hogyan kellene kinéznie ;) )

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #237845 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta:

Silima írta: Egy ezeréves (de min. 3) festményem, talán felismerhető... Most találtam meg. photobucket.com/albums/v338/Sili ... ction=view ¤t=szauronszeme.jpg
Tudom, gagyi...


Nekem nagyon tetszik!! És mindenkit irigyelek, aki ecsettel is tud alkotni... :D


Köszi, de ki kell hogy ábrándítsalak: NEM tudok "ecsettel alkotni". Néha-néha összekenek egy papírt, de festeni kb. egy átlagos csimpánz szintjén tudok.
Különben aranyosak a rajzaid! :D :itscool:

Soulreaver: igen, azt hiszem, megvan a negyedik láb is... így már oké... :D ;)
Oké, papír alapszín, dinka vagyok, ez ellen nincs mit tenni... Sorry!
Ja, és, életemben először, megpróbáltam szénnel alkotni... hát nem nagyon jött össze. :? Ezt a lányt a Bűbájos Mary című könyv borítójáról másoltam, és nagyon nem olyan, mint amilyennek kéne lennie, mert a szén nem oda fog, ahol számítok rá, és nem tudom kiradírozni, és kenődik... szóval ideális.
photobucket.com/albums/v338/Sili ... t=mary.jpg
A száját meg a szemét kicsit elkentem... :? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.664 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére