Képzőművészet

Több
19 éve 6 hónapja #247036 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Helló!
Anyám, de régen írtam be ide. Szóval nézegetem itt a képeket, és gyönyörködöm, de már nem bírtam megállni, hogy ne szóljak semmit.
Silima: ha még egyszer beszólsz egy olyat, hogy nem szépek a rajzaid, meg nem tudsz rajzolni, akkor én nem is tudom mit csinálok veled! :P :twisted: Tessék önbizalmat venni a fekete piacon! (ha találsz hozz nekem is! :D ) Ez a Borormir igen szép lett, és én hasonlóan képzeltem el. A Denethor meg tök jó rideg. Nem kell neki széparcúnak lenni. Csak nekem kicsit ősz a haja, de hát ez szocproblem. :) Szóval csak kéretik berakni ide a rajzokat, és nem önkritikázni! :wink:

Dameron: hát, ez borzalom! :P Ilyen ronda rajzot még életemben nem láttam! :D Na, szóval nagyon szép, és hol tanultál rajzolni? Mert ne mond nekem, hogy nem tanultál sehol, mert elfutok, hogy vissza sem jövök! :)

Nekem is van most egy festményem meg pár ceruzarajzom, csak lusta vagyok, és nem szkennelem be. :P Pedig az angoltankönyvemben van egy tök jó Maeglin is. :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #247022 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Denethor fejből készült

:itscool:
oké, kipróbálom amit ajánlottál, köszönöm :P (ööö, tök aranyosak vagytok! :D , de ne számítsatok remekművekre :lol: ...)

Dameron írta: Ha jól emlékszem , talán pár éves voltam, mikor elkezdtem rajzolgatni. De amíg kicsi voltam mindig csak autókat. (Embert, állatot éppen ezért még mindig nem tudok...) :roll:


Hehe, nem éppen erre gondoltam :P hanem h jársz rajzolni vhova? Tanulsz rajzolni?:)

Silima írta: Na most aztán lehet nevetni, kritizálni, sikoltva elrohanni, sírógöcsöt kapni... ki-ki találja ki egyéniségéhez méltóan.
Kancsal aszimmetrikus Boromir-szerű képződmény hátszélben
Szegény...

Neem, nem rossz, benne van az az emberség a tekintetében, ami tulajdonképpen Boromirt és Faramirt jellemezte! Ez már nagy siker, mert sokat számít a mondanivaló :wink: ha nem haragszol, és nem mondok hülyeséget, nekem az tűnt föl, hogy a feje/koponyája kicsi, mármint a hátsó része. Arra sztem figyelj fejrajzolásnál, h az ember koponyája hátul még egész nagy :D ...amúgy én ezt mindig elrontomX_x de remélem, h nem mondtam hülyeséget :(

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246988 Írta: Allara
Allara válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Na most aztán lehet nevetni, kritizálni, sikoltva elrohanni, sírógöcsöt kapni... ki-ki találja ki egyéniségéhez méltóan. :?
Kancsal aszimmetrikus Boromir-szerű képződmény hátszélben :(
Szegény... :(

A hátszél látszik........ de fontosabb a szemében a fény! nekem tetszik.

Miért kék a hegy, ha zöld a falevél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246964 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Na most aztán lehet nevetni, kritizálni, sikoltva elrohanni, sírógöcsöt kapni... ki-ki találja ki egyéniségéhez méltóan. :?
Kancsal aszimmetrikus Boromir-szerű képződmény hátszélben :(
Szegény... :(

Mi az hogy képzôdmény, ez kész remekm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246866 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Felmerült hogy létrehozunk egy Kreatív csoportot:

Kreatív művészeti csoport megalakítását tervezzük Nodlee-val, mely a Képzőművészeti és Iparművészeti alkotásokat készítő embereket gyűjtené össze. Azért gondoltuk összevonni a kettőt, mert tapasztalatunk szerint túl kevesen lennénk ahhoz, hogy két csoportot külön üzemeltessünk, ráadásul a két témának vannak átfedései is. Ezentúl pedig sok esetben úgy is összmunkáról lesz szó (ld. színdaraboknál jelmeztervek és azok megvalósítása)

A következő munkái lennének a csoportnak:

1) Célirányos alkotó,- és szervezőmunkák. Ami azt jelenti, hogy valamilyen rendezvényre vagy kiállításra készülnének el az adott alkotások, tehát a minőség ez esetben követelmény. Ide tartoznának a következők:

-Jelmez,- és díszlettervek készítése, megvalósítása
-Illusztrációk készítése
-Kreatív programok szervezése
-Pályázatok szervezése

2) Kötetlenebb foglalkozások, ahol még aki tehetségtelennek is érzi magát is próbálkozhat méghozzá sikerrel mert itt az alkotás öröme a cél, mint ahogyan a táborokban is ment ez: ld üvegfestés, gyöngyfűzés vagy bármi alkotó, kézműves munka kívánság szerint stb. Ezt a táborban is igen sokan csinálták, itt is sokan bekapcsolódhatnának.
Ide tartoznának a következők:

-Alkotójátékok
-Kötetlen beszélgetések a kapcsolódó témákban

Egyéb alapelvek, eszmei célok:

Célunk lenne még a vidékiek rendszeres bevonása a munkákba (pl interneten vagy postán elküldhető munkák).
A kötetlenebb beszélgetéseken megpróbálnánk kialakítani egy olyan közösséget, amely őszintén és intelligensen lenne képes kritikát megfogalmazni az elkészült alkotásokkal kapcsolatban, és segítené a fejlődésben az alkotókat.
A játékokban pedig egy kicsit feloldódhatnának az emberek, itt az alkotás és az együttműködés öröme lenne a cél.


A kérdés az, hogy egy nagy kreatív csoportot csináljunk vagy pedig legyen külön képzős csoport. Ezért kérném hogy jelezzetek vissza ki az akit itt érdekelne a dolog és beszállna a csoportba! Akár képzős akár kreatív nagy csoport lesz. Felmérjük az igényeket és azt hogy hányan lennénk, aztán meglátjuk majd mi lesz. Kérlek küldjétek el a következőket nekem

-Név: nick, polgári
-Hol laktok, város elég
-Mit csinálnátok szívesen
-Mennyire tudnátok talikon részt venni
-A véleményeteket, hogy nagy csoportot szeretnétek vagy külön képzőst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246819 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na most aztán lehet nevetni, kritizálni, sikoltva elrohanni, sírógöcsöt kapni... ki-ki találja ki egyéniségéhez méltóan. :?
Kancsal aszimmetrikus Boromir-szerű képződmény hátszélben :(
Szegény... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246771 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ehhh... ahogy elnézem kissé elszaporodak a helyi érdekeltség rajzai amióta nem jártam itt... :D

Nagyon jó kis alkoások vannak itt :D Nekem tetszenek!

Dameron, szerintem nagyon jó lett Liv :D Igaz, hogy nem vagy oda ére és ahhoz képest, hogy "nem is tudsz" embert rajzolni, igazán kitettél magadért ezen a rajzon :D Gratula, konfettik röpködnek és a többi :D

Silima, nem tudom, hogy neked mi a bajd, szerintem a Denethor eléggé kifejező lett :D A filmben is kellően morci és szigorú az ipse... nem épp a kedvességéről hires és a gyerkszeretetéről ;D Hiába, ő már csak ilyen volt :D

Nekem is készül egy rajzom és félig be is van fejezve már... csupán a befejezés és a beszkennelés maradt hátra :D Egy elf lányka portréjáról van szó :D Igaz, hogy nem egészen tolkien világ-beli, de hát ez van :roll:

Nnnnna, rólam ennyit azt hiszem mára ;D
Onering: szívesen látnám én is a rjzaidat!!! Csak tedd fel őket bátran ide ! :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246676 Írta: Dameron
Dameron válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Elvina írta: 8O WOW! Szvsz ez elképesztően jó!!! :itscool:

Köcönöm cépen. :oops:

Silima írta: Dameron, ez gyönyörű! :o :itscool: :kalapmegemel: Semmi baja sztem az orrának! Nagyon szép, pedig nem vagyok oda Livért... :? :oops:
/me elsunnyog a szőnyeg alatt a kézügyetlenségével... :oops:


Na azért olyan nagyon neked sem kell elsunnyogni... :wink:
(Egyébként én sem vagyok "annyira" oda Livért. Viszont ha térdencsúszva könyörögne, azért megengedném, hogy a barátnőm legyen. 8) (Álmodik a nyomor...)

Onering írta: Hello!
Huh, Dameron, kedvet kaptál??? Mióta is rajzolhatsz? Mert ez marha szép:)
a haja, a szeme, a szája...nagyon szépen kidolgoztad!

Ha jól emlékszem , talán pár éves voltam, mikor elkezdtem rajzolgatni. De amíg kicsi voltam mindig csak autókat. (Embert, állatot éppen ezért még mindig nem tudok...) :roll:

Ja, és be van tervezve egy Johnny Depp, meg egy Legolas, de hogy mikor, azt még nem tudom...

-Dameron-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246669 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Onering írta: Hello!

Huh, Dameron, kedvet kaptál??? Mióta is rajzolhatsz? Mert ez marha szép:)
a haja, a szeme, a szája...nagyon szépen kidolgoztad!

Silima: Denetor nevéhez méltóan hátborzongató!:) Fejből ralzoltad, vagy képről? :P

:arrow: Tudnátok nekem segíteni? Fel szeretnék tenni én is képeket a netre, de nem tudom, milyen programot használjak. A tar.hut már próbáltam, de nem valami kényelmes...és ingyenes legyen :lol: köszi előre is :wink:


Denethor fejből készült.

OneRing: én a photobucket.com-on csináltam magamnak képtárat, ingyenes (legalábbis tudtommal :oops: :D ) Tedd fel a rajzaidat, kíváncsi vagyok rájuk! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246605 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hello!

Huh, Dameron, kedvet kaptál??? Mióta is rajzolhatsz? Mert ez marha szép:)
a haja, a szeme, a szája...nagyon szépen kidolgoztad!

Silima: Denetor nevéhez méltóan hátborzongató!:) Fejből ralzoltad, vagy képről? :P

:arrow: Tudnátok nekem segíteni? Fel szeretnék tenni én is képeket a netre, de nem tudom, milyen programot használjak. A tar.hut már próbáltam, de nem valami kényelmes...és ingyenes legyen :lol: köszi előre is :wink:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246583 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dameron írta: Üdv!
Olyan jó, hogy ilyen kis szorgalmasan rajzolgattok :) , mert így még én is kedvet kapok...

Ez a legújabb alkotásom:
Liv Tyler
Egy valamire rájöttem: Liv Tylert rajzolni nehéz...
[size=9:1uxt7s4v](Talán az orra egy picit hosszú lett, s ez miatt az arca is hosszúkásabb. Az vígasztal, hogy Liv-nek amúgy is hosszúkás arcformája van.)[/size]


Dameron, ez gyönyörű! :o :itscool: :kalapmegemel: Semmi baja sztem az orrának! Nagyon szép, pedig nem vagyok oda Livért... :? :oops:
/me elsunnyog a szőnyeg alatt a kézügyetlenségével... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246524 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dameron írta: Üdv!
Olyan jó, hogy ilyen kis szorgalmasan rajzolgattok :) , mert így még én is kedvet kapok...

Ez a legújabb alkotásom:
Liv Tyler
Egy valamire rájöttem: Liv Tylert rajzolni nehéz...
[size=9:a24yivj7](Talán az orra egy picit hosszú lett, s ez miatt az arca is hosszúkásabb. Az vígasztal, hogy Liv-nek amúgy is hosszúkás arcformája van.)[/size]


8O WOW! Szvsz ez elképesztően jó!!! :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246468 Írta: Dameron
Dameron válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!
Olyan jó, hogy ilyen kis szorgalmasan rajzolgattok :) , mert így még én is kedvet kapok...

Ez a legújabb alkotásom:
Liv Tyler
Egy valamire rájöttem: Liv Tylert rajzolni nehéz...
[size=9:ir1ch2sv](Talán az orra egy picit hosszú lett, s ez miatt az arca is hosszúkásabb. Az vígasztal, hogy Liv-nek amúgy is hosszúkás arcformája van.)[/size]

-Dameron-

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246374 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta (Aelalin) írta: Na, itt a legújabb borzalom a ceruzámból.
Kéretik jól leszólni! :lol:

Fa


Miért lenne borzalom? Kicsit talán halovány lőn, de különben jó! :) Nekem legalábbis tetszik. (/me szereti a fákat :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #246302 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na, itt a legújabb borzalom a ceruzámból.
Kéretik jól leszólni! :lol:

Fa

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245933 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta: Denethor :? 8O

Nagyon jól sikerült szerintem az új Denethor :D . Gratu! :itscool:

Silima írta: Ahham, akkor várom a szépséges leveleket, tele szkennelendő rajzokkal ;) Elég jó szkennerünk van (tudom, nem így kell írni, dehát "magyarok vagyunk, neeem?" :lol: ) szóval 600 dpi a valós felbontása. Apa szerint Arcus. (ami nekem tök nyóc :lol: )

Na meg Király Linda is loooooool :lol: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245918 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245648 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

M írta:

Niéla Alondriel írta: Silima, én is küldhetnék rajzokat? Nincs szkennerem...

Bár most a készülő LotR & Szil illusztrációk egy füzetben vannak, de majd rajzolok lapokra ezt-azt...

Niéla, ha nem akarod rásózni Silimára az összes rajzot, én is szívesen szkennelek neked ( bármit :wink: )! Csak küldd el őket! :)


Neked majd... khm... OLYANOKAT küldök. *cinkos mosoly* :oops: :boromir2: :faramir1:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245359 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Niéla Alondriel írta: Silima, én is küldhetnék rajzokat? Nincs szkennerem...

Bár most a készülő LotR & Szil illusztrációk egy füzetben vannak, de majd rajzolok lapokra ezt-azt...

Niéla, ha nem akarod rásózni Silimára az összes rajzot, én is szívesen szkennelek neked ( bármit :wink: )! Csak küldd el őket! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245331 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ahham, akkor várom a szépséges leveleket, tele szkennelendő rajzokkal ;) Elég jó szkennerünk van (tudom, nem így kell írni, dehát "magyarok vagyunk, neeem?" :lol: ) szóval 600 dpi a valós felbontása. Apa szerint Arcus. (ami nekem tök nyóc :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245317 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta:

Gil-Celeb írta: Olyan igazságtalanság,hogy nekünk nincs skannerünk... :cry: annyira kívácsi lennék a véleményetekre...


Én meg a rajzaidra... ;) Küldd el nekem levélben, és beszkennelem neked! ;) :lol: De tényleg érdekelne, az eddigi rajzaid is mind nagyon tetszettek!!

Éééésss... 300! 8) :dance:


Ezt biztos nekem akartad írni??? :oops:
úgyértem:láttad a rajzaimat?
Egyébként nagyon-nagyon megköszönném,ha beszkennelnéd nekem(és ha véleményt mondanál róluk :wink: )!!! :D

Gratula a 300-hoz! :cheers: Nekem még csak 150...de szép lassan haladok! 8)

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245307 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Olyan vállalkozó kedvű, szépen és igényesen rajzolni tudó embert (embereket) keresek, aki tudna (akik tudnának) nekem rajzolni egy Magyarország térképet, méghozzá a Középfölde térképek stílusában; természetesen elég lenne csak a hegyeket, erdőket, folyókat berajzolni rá, a feliratozás már az én gondom lenne... :)

További részletek priviben.

Előre is köszi! :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245280 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Silima, én is küldhetnék rajzokat? Nincs szkennerem...

Bár most a készülő LotR & Szil illusztrációk egy füzetben vannak, de majd rajzolok lapokra ezt-azt...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245247 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gil-Celeb írta: Olyan igazságtalanság,hogy nekünk nincs skannerünk... :cry: annyira kívácsi lennék a véleményetekre...


Én meg a rajzaidra... ;) Küldd el nekem levélben, és beszkennelem neked! ;) :lol: De tényleg érdekelne, az eddigi rajzaid is mind nagyon tetszettek!!

Éééésss... 300! 8) :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #245094 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Kipróbáltam mindkettőt,de nekem egyik sem jött be igazán(iszonyatosan maszatol és minden tiszta fekete lesz a környezetemben...na,meg nem bírom normálisan megfogni...)úgyhogy maradok a 4b-s ceruzánál...

Olyan igazságtalanság,hogy nekünk nincs skannerünk... :cry: annyira kívácsi lennék a véleményetekre...

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244890 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gil-Celeb írta:
Nagyon hülye vagyok... :quasi:
Szóval:érthetően a kérdés:A préselt vagy az égetett szén a jobb???


Én jobban szeretem a préselt szént. Erősebben fog.
Az égetett szén halványabb, és én speciel nem tudok vele rajzolni....
Persze érdemes kipróbálni mindkettőt, mert lehet, hogy te meg az égetett szénnel tudsz jobban rajzolni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244849 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Silima írta:
Minél? :?: :roll: A grafitnál? Meglehet. Nekem az össz bajom vele az, hogy iszonyatosan kenődik és nem úgy fog, ahogy számítok rá, de ez sztem az én bengaságom. :? :D 8)


Nagyon hülye vagyok... :quasi:
Szóval:érthetően a kérdés:A préselt vagy az égetett szén a jobb???

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244847 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Silima!

Ami a lovast illeti... mintha kissé nagyobb lenne a lovas a lónál vagy csak én vagyok sűrűn részeg :D


Nem vagy részeg, igazad van. :D Annyival kisebb, hogy már azt sem lehet ráfogni, hogy taki, vagyis ősmagyar kisló. :oops: :lol: :bill1: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244839 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Silima!

Ami a lovast illeti... mintha kissé nagyobb lenne a lovas a lónál vagy csak én vagyok sűrűn részeg :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #244809 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Gil-Celeb írta: ÖÖööööööööööööö!Ez már úgy ahogy van tökéletes...szvsz! :wink:

Ugye szerintetek is az égetett szén a jobb???


Minél? :?: :roll: A grafitnál? Meglehet. Nekem az össz bajom vele az, hogy iszonyatosan kenődik és nem úgy fog, ahogy számítok rá, de ez sztem az én bengaságom. :? :D 8)

[size=9:wg8is1at] photobucket.com/albums/v338/Sili ... z2kesz.jpg Bevégeztetett.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.629 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére