Képzőművészet

Több
19 éve 10 hónapja #226410 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
De pont az a lényege,hogy erős a merőleges. Használtam ott is az árnyékolást. ;) Meg.. a kék-narancsos színek annyira elütnek,hogy összepasszolnak ettől. .. szerintem.. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226382 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda: nekemis tecc!!! Olyan sírontúli nagulata van szvsz! :up: Frankó! :itscool:

Narmo: Egyet kell értenem Finwével: a tancid a tónusozás technikája miatt szólt be szvsz, mert a merőlegesek itt kicsit erősre sikerültek, így kicsit tényleg elvonja a figyelmet. Talán ha egy hajszállal halványabbra veszed, jobb lesz! És egyetértek Sissel is, hogy azért hülyeség, hogy csak a profik húzhatnak, mert, ha te nem csinálhatod, hogy tanulod meg? :? Ha nem gyakorolhatod, sose lesz belőled profi, úgyh az a véleményem, hogy ne add fel, tanulj a hibákból, és sose tántorítson el semmi!!!! Különösen nem ilyen!!! Egyébként a liliom nagyon szépre sikeredett, komolyan nagyon tetszik!! ;) Amellett, h szerintem kissé erős a háttér, abszolúte nem veszélyes, nem veszik el benne nagyon úgyh összhatásában se rossz! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226336 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Erda niire (Area) írta: legújabb képem:
www.deviantart.com/view/12027173/


Erda: 8O ez totálisan készen van! Úgy értem fantasztikus! Ilyen stílusú képet még nem láttam tőled. Nagyon király! :D

Jaj, gyerekek, úgy sajnálom, hogy mostanában nem aktívkodok itt. De hát valami alkotói-válság-szerűségbe keveredhettem, vagy nem tudom mi van velem. :? Mostanában valahogy nem rajzolgatok... Eh, na mindegy, ha lesz új művem, azt úgyis megmutatom nektek. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226335 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Erda, ez kegyetlen jó :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226330 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226295 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szerintem nem baj, ha a háttér hangsúlyos, inkább csak plusz töltetet ad a képnek. Én legalábbis nem a háttérre figyeltem, szép az a liliom magában is. Különben is, mi ez a hülyeség, hogy csak profik használhatnak ezt-azt? Ha nem tanulja meg az ember használni a technikákat, hogy lesz belőle profi ? :? Lehet, hogy beég először, de erről szól a tapasztalási folyamat.

Uff, beszéltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226276 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Valszeg azért csak a profik mert ők úgy megtudják csinálni a tónusozást, hogy ne vegye el a háttér tónustechnikája a figyelmet a főtémától. A Te munkádnál viszont ez a rácsozás teljesen elveszi a figyelmet a liliomtól, mert a merőlegesek túl feltűnőek, túlságosan is "izgatóak", feszültséget teremtenek és épp ezért nem csak a liliomra figyel a befogadó. A háttér szinte hangsúlyosabb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226272 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Aiya!
Végre sikerült felraknom ide a Liliomomat. (sokáig szenvedtem vele!! ) Asszem erről már beszéltem. A rajztanci szerint egymásra merőleges vonalakat csak a profik húzhatnak. :evil: íme a merőlegeseim:


www.amatormuveszek.hu/modules.ph ... c&pid=1697

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226232 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Tegnap filozófia órán rajzoltam "EGY ÁLLATOT" . Nevet kellene találni neki... Meg persze véleményt, ha van kedvetek....


Kirax. Ne kérdezd honnan jött, elolvastam a lentebbi elemzést, ránéztem a képre, és kimondtam. :)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226198 Írta: Thúle'silme
Thúle'silme válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léofwine írtaTegnap filozófia órán rajzoltam "EGY ÁLLATOT" . Nevet kellene találni neki... :D Meg persze véleményt, ha van kedvetek....
Szal egyenlőre ő még csak "EGY ÁLLAT":

img.photobucket.com/albums/v234/ ... /allat.jpg [/quote]

(bocsika, de sikerült elbarmolnom kissé az idézést, úgyhogy elnézést érte, és most jöjjön a lényeg.)
Húha! Ez aztán egy igazán furcsa szerzet! Nekem tetszik, de tényleg :wink: ! Én nem tudtam sosem kitalált lényeket rajzolni, legalábbis nem rémlik, bár igaz nem is igazán próbálkoztam (na, jó most jut eszembe, hogy ez nem teljesen igaz, de nincsenek úgy megkeverve mint a tiéd, azaz nem igazán fantázia dúsak))... :P Mindegy!
A tied viszont érdekes, fura, és remélem nem sértelek meg vele, de mulatságos, a feje miatt. Ha érdekel elmondom, hogy mit látok benne: a fej olyan mint egy fél emberi arc-tehát csak az orráig, és le van "csapva" az álkapocs csontja, remélem érted..- a testének elülső része a kecske testére emlékeztet, viszont a második fele-természetesen leszámítva a hátsó lábait, mert azok ismét kecske lábakra emlékeztetnek- inkább kutya szerű hátsó fél, a farka pedig egy szamáré. A fején még láthatók kecske nyomok, a szarva miatt. De nagyon tetszik, ha érdekel akkor elmondom, hogy a kedvenc részeim a lábai, főleg a melső lábak, de az egész tetszik. :itscool:
Név adásban sajna nem vagyok jó, de így hírtelen a kecskezus jutott eszembe, illetve a pegakecske. :P He He...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226193 Írta: Thúle'silme
Thúle'silme válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Hoztam egy új rajzot, csak hogy a pacis sorozatokat bővítsem eggyel énis! :D

img.photobucket.com/albums/v234/ ... jzok/l.jpg


Igazán tetszik a képed :itscool: ! Szeretem -többek között- a lovakról készült képeket. Tényleg nagyon jó! Főleg a ló arca! Szóval csak így tovább!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226136 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Finwe írta: Üdv!

Szóval jelezzétek azt is, hogy ki az aki ráérne és szívesen eljönne.

Ööö... én ugye még anno azt mondtam, akkor tudok jönni, ha kijön a lépés tanulásügyileg... nos, nem jött ki, így valószínűtlen, hogy meg tudok jelenni :cry: :roll: ... ugye nincs harag?

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225921 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ami azt illeti, az Akallabethben nem sok infó van a másodkori tündékről... Próbáljátok inkébb a GYU Függeléket, illetve a Gyűrű Keresését (és még ezekben sincs sok... :neutral:)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225770 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

TK-S TALI

Jövő hétvégén Tolkien klub, téma a másodkori eriadori tündék és a gyűrűk készítése. Ehhez kellene illusztrációkat készíteni a Tk-ra. Terveket, ötleteket várok. Érdemes lenne fellapozni a Szilmarilokat, amelynek a végén írnak erről a témáról. Ha jól emlékszem Akallabeth a címe, de a könyben úgyis megtaláljátok.
A kész műveket vagy terveket e szombaton egy újabb tali keretén belül néznénk meg, értékelnénk. Szóval jelezzétek azt is, hogy ki az aki ráérne és szívesen eljönne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225723 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae/siss írta: Elinor Xandar a kedvenc RPG karakterem volt a Thrillionon...


WOW! 8O

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225586 Írta: Elvina
Elvina válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Hoztam egy új rajzot, csak hogy a pacis sorozatokat bővítsem eggyel énis! :D

img.photobucket.com/albums/v234/ ... jzok/l.jpg


Húúúú! Nagyon tetszik!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225544 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225529 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta: Hoztam egy új rajzot, csak hogy a pacis sorozatokat bővítsem eggyel énis! :D

img.photobucket.com/albums/v234/ ... jzok/l.jpg


Elképesztő! 8O :P :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225528 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Léofwine írta:

Nefrédiel írta: Nahh itt van
lehet h egyeseknek ismerős lesz a figura 8)

www.im-net.hu/forum/saj_kep/12934_3.pic


Hehhheeeee utolsó mohikán szerelésben a Metallica gitárosa? Hmmmm..... Végülis hozzávaló feje van... 8) Zsír.... ;) :up:
Fantáziadús......


Ehheh, az emberke hozza magával a fílinget, szal nem kellett sokat agyalnom, mire ez eszembe jutott ;) Úúúú, de bírnám, ha egyszer tényleg lehetne látni őt így! huhh :D

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225513 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hoztam egy új rajzot, csak hogy a pacis sorozatokat bővítsem eggyel énis! :D

img.photobucket.com/albums/v234/ ... jzok/l.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225501 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Nefrédiel írta: Nahh itt van
lehet h egyeseknek ismerős lesz a figura 8)

www.im-net.hu/forum/saj_kep/12934_3.pic


Hehhheeeee utolsó mohikán szerelésben a Metallica gitárosa? Hmmmm..... Végülis hozzávaló feje van... 8) Zsír.... ;) :up:
Fantáziadús......

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225456 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Képzőművészet
sziasztok!

Hosszú idő után most megint hoztam neketek két dolgot:
Egy fénykép: napfelkelte
És egy rajz: Fény Lehet (Ariennek is nézni...)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225445 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok népek. Most nincs időm sajnos elismerő pillantásokat osztogatni, legközelebb véleményezek, de most sietnem kell... :(

Tegnap filozófia órán rajzoltam "EGY ÁLLATOT" . Nevet kellene találni neki... :D Meg persze véleményt, ha van kedvetek....
Szal egyenlőre ő még csak "EGY ÁLLAT":

img.photobucket.com/albums/v234/ ... /allat.jpg

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225337 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae/siss írta: Nefrédiel: indián, igeeeen :D Nekem a felismerősdi sose szokott bejönni, de azért tippelek: Eric Shweig, utolsó mohikán?


Végülis a szerkót onnan vettem ;)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225213 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: indián, igeeeen :D Nekem a felismerősdi sose szokott bejönni, de azért tippelek: Eric Shweig, utolsó mohikán?

Kalibur: nagyon szép ez a ló! :elalél: Olyan pacikat tudsz rajzolni, hogy még, permí irigy.

Elvina: a másodiknak tök jó betyáros fílingje van :itscool: Nagyon tetszik.

Nekem kettő vón :oops:

egy Egyszer már betettem, de azóta javítgattam a kontúrjain, és az arcán is.

Elinor Xandar a kedvenc RPG karakterem volt a Thrillionon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225161 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Határ úton a metró aluljáróban. Szvsz ott már megtaláljuk egymást (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225141 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Kalibur írta: Ohh, kép: paci


De aranyos paciiii!!! Tök szép fényes :)

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225030 Írta: Kalibur
Kalibur válaszolt a következő témában: Képzőművészet
12:00 ez OK... Határ út... annál messzebb nem is .. de várj, van annál messzebb...pl Velence... Mindegy, mostanra győzött a kíváncsiság, úgyhogy megyek és leszek...legalábbis egy darabon.
Viszont a Határ út elég nagy... nem lehetne szűkíteni a helyrajzi adatokon?
Ohh, kép: paci
Vámpír van csak nem nálam, úgyhogy amíg vissza nem kapom, nem tudom felrakni...

"Ah, the taste and feel of blood, when all passion and greed is sharpened in that one desire!"
- Lestat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224908 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nyüüff...jóreggelt :) /me most kelt fel...
én asszem mennék, csak azt mondd meg hol lesztek utána, mert erősen úgy érzem, hogy délben még éppen felkelni fogok..szóval most szólok, hogy elkések :) (nekem is szabad :P ) elő-halloween meg ilyenek miatt én péntek éjszaka nem alszom..

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224889 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hahó emberek! SZOMBATON, 30-án KÉPZŐMŰVÉSZ TALI!! 12 órakor találkozunk a Határ úton, az aluljáróban. Gyertek el minél többen, hogy eredményesek lehessünk. (: Meg össze kéne hozni ezt a csoport cuccot is. (:Aki jönni akar az jelezze (fórum, vagy privi), mert ha ketten lennénk, akkor semmi értelme az egésznek.

sziasztok: nodlee

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.657 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére