Képzőművészet

Több
20 éve 6 napja #217408 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Dae/siss írta: Léofwine: köszi :D Egy Fonyódi Tibor nevű emberke Isten ostorai című művéhez volt rajz, a pasi vmi fősámánszerűség. :P

[size=9:3f93ik53]Igen, szeressük az Elisabethet :D A Halál a legjobb szereplő az egészben ;) [/size]



OFF

[size=9:3f93ik53]Halál rúlz :cool:

Bár én 'csak' Ferenc Jóskét tudom énekelni :lol: [/size]
off OFF

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 napja #217406 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Nemrég írtam Ankalimonnak, hogy a képzős szekció esetleg szívesen részt venne egy olyan projektben amely lényege az lenne, hogy a Tk előadásaira (vagy a LEP-re is akár) szívesen készítene közös erővel szemléltető illusztrációkat előadásokhoz vagy akár a kapolcsi vásári képmutogatóhoz hasonlóhoz vagy csak egy szimpla kiállításhoz rajzokat, festményeket. Nem tudom van e erre igény, mert Ankalimon még nem válaszolt, de ha van, ha nincs én mindenképpen szeretném, hogyha a mondjuk a Tk témáit szépen sorba vennénk, konkrét feladatokat adnánk magunknak és azokat megvalósítanánk (festmény, rajz, látványterv, szgépes szemléltető animáció pl csatákhoz, stb)
Ez még csak egy felvetés és azért írtam be, hogy jelezzetek vissza kit érdekel és ki ki miben alkotna szívesen, és persze további ötleteket is várok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217330 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A Magyar Tolkien Társaság összművészeti pályázata


A Magyar Tolkien Társaság 2005. január 3-án a XX. század egyik legnagyobb írója, az utolérhetetlen mítoszteremtő és nyelvész életműve előtt tisztelegve ismét nagyszabású rendezvényt szervez "Tolkien Születésnap 2005" címmel, J.R.R. Tolkien 113. születésnapján. Ez alkalomból képzőművészeti-, irodalmi- és iparművészeti pályázatot hirdetünk.

A versenyekre olyan alkotásokat várunk, amelyek tárgya J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez ("A Babó", "A Gyűrűk Ura", "Szilmarilok", "Elveszett mesék", "A Gyűrű keresése") kapcsolódik az alább megjelölt témák mentén.

Kategóriák:

- Képzőművészet 1: Valák és maiák
- Képzőművészet 2: Háborúk Ardán

A pályázaton minden kategóriába három korosztály elkülönülten verseng egymással: 8-13 évesek, 14-17 évesek és felnőttek (18 év felett).


Beérkezési határidő: 2004. november 14. éjfél

A kiválasztottakat és a díjazottakat 2004. dec. 29-éig értesítjük.


Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani.
Amennyiben egy pályázó egy kategóriában több művel (maximum három, kivéve az irodalmi kategóriáknál, ahol csak eggyel lehet pályázni) is nevez, a zsűri kiválasztja a legjobbat, és a további értékelésben csak az az egy mű vesz részt.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személye! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.

A pályázatok formátuma
Általános szabályok
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás.
A pályázó (neve, életkora, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe), valamint az alkotás(ok) (korcsoport, kategória, téma) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Képzőművészeti kategória
Két témában várjuk az alkotásokat: 1) Valák és maiák; 2) Háborúk Ardán.
Minden pályázó maximum három alkotással pályázhat témánként. A pályamű lehet grafika (rajz), festmény, számítógépes grafika, egyéb képzőművészeti alkotás (szobor, dombormű, faragvány, üvegfestmény, szövés-minta stb.). A rajzok és festmények bármilyen hagyományos technikai alapon (papír, tábla, vászon) beküldhetőek, méretük képeslap nagyságtól az A3-as méretig terjedhet. Elfogadjuk az alkotás (jó minőségű, lehetőleg nagyobb - A5-ös, ill. A4-es - méretű) fényképét is.

Értékelés
A beérkezett pályaműveket a Magyar Tolkien Társaság képviselőiből, illetve az adott terület független szakmai képviselőiből álló független szakmai zsűri fogja elbírálni. Az alkotások zsűrizésénél a legfontosabb szempontok a kreativitás és az eredetiség, a kivitelezés technikai színvonala, illetve a tolkieni mitológia minél mélyebb rétegeinek visszatükröződése.
A legjobbakat értékes nyereményekkel díjazzuk.
A zsűri által kiválasztott művekből az MTT az "Tolkien Születésnap 2005" helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás
A Magyar Tolkien Társaság a 2005. január 3-i rendezvényen ünnepélyes keretek között hirdeti ki a nyerteseket, illetve adja át a díjakat.

A nevezés módja
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79. Kérjük, írd rá a borítékra azt is, mely kategóriába tartozik az alkotásod, így: pl. MTT pályázat/ Képzőművészet/ Valák és maiák.

Ne felejtsd megadni a nevedet, a korodat, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu .


Plakátok:
Amennyiben szeretnél segíteni a pályázatunk népszerűsítésében itt találhatod kinyomtatható plakátjainkat. Ha van rá módod, kérjük, nyomtasd ki, és helyezd el minél több helyen.
www.tolkien.hu/palyazat2004/plakat1.doc

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217034 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léofwine: köszi :D Egy Fonyódi Tibor nevű emberke Isten ostorai című művéhez volt rajz, a pasi vmi fősámánszerűség. :P

[size=9:1yhxmmtt]Igen, szeressük az Elisabethet :D A Halál a legjobb szereplő az egészben ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216988 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Siss, nagyon szépek, de nekem az uccsó jön be a legjobban! Bírom az ősmagyaros cuccokat! :D
Egy megjegyzés feléd, igaz, h OFF, de muszály, ne gyilkoljatok le... :oops: Az aláírásod az Elizabethből van ugyebár? :D
Csíped a halált benne? Mer permí nagyon, kívülről fújja! :D
[size=9:11i3aa5o]Tök örülök, h van még rajtam kívül, aki ismeri és szereti.... :D [/size]

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216882 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Luine, nagyon jó!!! Igazán drámai hatása van ;)

Most bátorkodok hozni én is egy-két rémet... :roll: :oops:

<a target="_blank" href="img.photobucket.com/albums/v67/Arikan/bellatrix.jpg"> Egy nő :P pontosabban, afféle Bellatrix Lestrange-ot akartam belőle csinálni, az ihlető amúgy Ava Gardner volt. (Egy ötvenes évekbeli színésznő, szvsz fiatalon simán überelte szépségben a mai színésznőcskéket. )

<a target="_blank" href="img.photobucket.com/albums/v67/Arikan/pic2944365.jpg"> Dark és Elinor Xandar A lány az egyik szerepjátékos karakterem, a pasi meg a papája. 8)

<a target="_blank" href="img.photobucket.com/albums/v67/Arikan/ezusthajnal_elfwood.jpg">Ezüst hajnal No comment

<a target="_blank" href="img.photobucket.com/albums/v67/Arikan/istenostorai.jpg">emmeg egy könyvillusztráció

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216818 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hahó emberek! Figyeltétek Finwét? Vasárnap 2kor találkozunk a Margitszigeten! Gyertek el minél többen, érdemes lesz, meglátjátok (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216723 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brisa írta: Naaaa, azért a TolkienHU-ra is fel lehet ám képet tölteni. :wink: Feltéve, ha Tolkienes témájú.


Jujj, tényleg, bocseszka! :oops: Néha olyan hamari vagyok. :lol:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216701 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Olosta írta:

Soulreaver írta: Hogy tudok feltölteni képeket a fórumra... lemezről? :?: :roll:


Sehogy.
Csinálj magadnak egy képtárat (pl. a www.photobucket.com -on), és töltsd fel oda, utána meg linkeld be ide, és máris gyönyörködhetünk benne. :wink:


Naaaa, azért a TolkienHU-ra is fel lehet ám képet tölteni. :wink: Feltéve, ha Tolkienes témájú.

A feltöltés menete itt részletesen le van írva: www.tolkien.hu/view.php?m=32&c=5&a=957 . Ha nem megy, írj privit és segítek. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216699 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A vasárnapi képzőművészeti tali pontos időpontja és a találkozás helyszíne du 2 óra a Margitszigeten a Margit hídi bejárónál a 26-os busz megállójánál, a baloldalon a sziget felé nézve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216670 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Hogy tudok feltölteni képeket a fórumra... lemezről? :?: :roll:


Sehogy.
Csinálj magadnak egy képtárat (pl. a www.photobucket.com -on), és töltsd fel oda, utána meg linkeld be ide, és máris gyönyörködhetünk benne. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216616 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hogy tudok feltölteni képeket a fórumra... lemezről? :?: :roll:

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216589 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Na ez itt Marach népének általam kitalált címere. Táborban ez volt a címerünk. CorelDraw-val csináltam.

rdaneel.uw.hu/cimer15.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216535 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv!

Na akkor Nodleeval való egyeztetés után beírnám ide a tali programját:

1. Egymás műveinek értékelése, megbeszélése. Kötetlen beszélgetés képzőművészetről, pályaválasztásról stb. Továbbá ami nagyon fontos itt mindenki elmondhatja, pontosabban nagyon szeretnénk ha megosztaná a többiekkel saját gondját-baját, hogy mi az ami nem megy neki rajzolásban festsében, miben és miért nincsen elég önbizalma, mit szeretne eléérni, milyen problémákba ütközött eddigi küzdelmeiben, stb.

2. Játék. Itt két lehetőség van:
a) A nagy muzsika látomása. Kiosztjuk a szerepeket és minden ainu a neki megfelelő dolgokat festi meg közös tervezés után. De előtte ha megtudjuk oldani esetleg felolvashatunk a Szilből meg zene is szólhat közbe és addig mindenki elmélyülten gondolkodhat.
b) A történet lánc, aminek az a lényege, hogy valaki fest egy képet amin valami történetkezdemény van és a következő emberke folytatja. Ezt már Oneringgel kipróbáltuk és nagyon izgalmas volt a dolog. Itt az eredmény:

rdaneel.uw.hu/new-15.jpg

Maj meglátjuk melyik lesz.

3. Portrérajzolás.

Szal a lényeg, aki csak tud hozzon magával ecsetet, vizfestéket, meg cerkát meg lapot.

Egyelőre ennyi. A pontos időpont meg a pontos helyszín maj később.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216489 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Hahó:)
Asszem gyakorlatilag senki sem ismer Nodleen kívül, szóval egy picit írogatok is, mert eddig csak szorgalmas kép nézegető, és olvasó voltam :) Viszont szeretnék elmenni a képzőművész talira - amire ugye jöttök sokan, ugye igen? :)
Az a gondom, hogy nem tudom hol bescannelni a saját rajzaim..szóval egy körkérdés: Ti hol szoktátok? jó, biztos van egy csomó mindenkinek scannere, de vmi 5let :?: :roll:

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216410 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Vettem és értettem fönökasszony :D Igyekszem betartani e szokást.
Érdekességként, aki szereti a Vallejo alkotásokat, egy kiválló link:
www.borisjulie.com
Aki meg a képreény szekcióért van oda (megjegyzem, nem egy kiválló minőségü van itt. pl.: Fathom):
www.kepregeny.net
Jó szórakozást 8)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216380 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Luine Baenre írta: Sziasztok!

nagyon remekek az itteni rajzok, szal szeretnék egyszer olyan jól tudni, mint ti:)
de van egy rajzom amit most csináltam (Thaurnak :D ) szal kérhetek véleményt? :roll:
img.photobucket.com/albums/v30/Luine/rajz/a968582e.jpg

Hát ez nagyon baró. Komolyan szuper. A legjobb benne, hogy nem annyira konkrét. Van benne valami nagyon mély és művészi. Nagyon ügyes vagy.

Skacok :) , jó hírem van, nézzétek a Képzőművészet topic NÉPSZERŰ Topic lett. Juppi. :hello: :bounce: :dance: :up: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete - 20 éve 1 hete #216376 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Soulreaver, nagyon örülünk neked, szóval kérlek, ne sértődj meg, de a csetelést viszont miharabb szüntesd be, különben élek topikgazdai teljhatalmi jogommal és törölgetni fogok :twisted: De tényleg, ezeken a fórumokon lehetőleg mindig a témánál kell maradni, a csetelésre ott a beszélgetős topik. No meg cset.

Várjuk a rajzaid! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216361 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ehhh :D
Azon leszek. Csak abban reménykedek, hogy időm is lesz rá :? Most vagyok másodéves és nem épp a legegyszerübb ez az év... legalábbis, akikkel beszélgettem, azok mind ezt mondták :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216356 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nosza rajta! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216354 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Léofwine, Anna csupán a féltestvérem, de én a hugomnak tekintem, mivel egyszem lány a családban (nekem 2 fiutestvérem van :) .
Ami azt illeti, ha minden igaz és talál egy olyan helyet, ahol beszkennelnek A/3-as képet is, akkor tudok beküldeni egy flancos kis nazgult :D

Amugy nem tudom, hogy mikor fogom elküldeni a képeket, mivel csak könyvtárban tudok felmenni :(
De kedden lehet, hogy fel tudom rakni a többit :) Épp most egy rohamtrollon szorgoskodok ;)

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216329 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Soulreaver írta: Üdv minden jótét léleknek :)

Ahogy elnézem itt aztán jó sok kiválló rajzoló van :) Megnéztem párat és szó mi szó, nagyon teccenek :)
Amúgy szerény személyem is egy ilyen rajzoló lenne. Ha kiváncsiak vagytok rá, akkor max. feltolok 1-2 ehhez a világhoz illő képet :)
U.I.: még csak most regeltem.... :D


Üdv a topicon! Tolj fel minél több rajzot bátran! :D Kiváncsian várjuk, és örülünk is neki (ezt remélem mindenki nevében mondhatom! ;) ).
Tényleg Inczy a húgod? :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216317 Írta: Soulreaver
Soulreaver válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv minden jótét léleknek :)

Ahogy elnézem itt aztán jó sok kiválló rajzoló van :) Megnéztem párat és szó mi szó, nagyon teccenek :)
Amúgy szerény személyem is egy ilyen rajzoló lenne. Ha kiváncsiak vagytok rá, akkor max. feltolok 1-2 ehhez a világhoz illő képet :)
U.I.: még csak most regeltem.... :D

Vidámság, szerelem, helye-hulya, happy end... mi kell még?
/Hádész a Herkules c. rajzfilmből :D /
:pippin4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216314 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: Én is rákerestem az eredteire, és én is aszomdom, hogy ahhoz képest sem rossz a tied. :wink: Egyébként ez a kép eredetileg is szép!!!! :D

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216060 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

nagyon remekek az itteni rajzok, szal szeretnék egyszer olyan jól tudni, mint ti:)
de van egy rajzom amit most csináltam (Thaurnak :D ) szal kérhetek véleményt? :roll:
img.photobucket.com/albums/v30/Luine/rajz/a968582e.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216049 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nodlee: én szívesen mennék, csak sajnos nem érek ráá, Győr ígyis rengeteget elvesz majd, mer oda viszont meek! Sajnálom :cry: ....

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #216047 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szia mindenki! Szeptember 12-én KÉPZŐMŰVÉSZ TALI! Kéne lassan jelentkezni. A programokról még egyeztetek Finwével, aztán irok, vagy ő ir bővebben.
Kérlek ne csináljatok olyat, hogy azért nem jöttök el, mert "biztos mindenki ügyesebb nálam"! Ez egyrészt butaság, másrészt meg azért találkozunk, hogy együtt rajzolhassunk, festhessünk, és tanitsuk egymást, miközben persze jólérezzük magunkat. Szerintem a jó hangulat elengedhetetlen ugyanis (:
Szóval jelentkezzetek bátran!

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215995 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: én láttam az eredetit (csak rá kellett keresni), és szerintem egyáltalán nem borzalmas a tied. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215993 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ha belinkelném az eredetit, tuti elborzadnátok, hogy milyen gonoszul megszentségtelenítettem szegényt... 8O :P

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215935 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nefrédiel: szvsz ez abszolút jó, bár én nem láttam az eredetit, de ebben is van valai önygi nyomasztó hangulat, ami megspékeli! ;)

Fiona: Abszolút nem érzed rosszul, a cél ez volt (kis apró gonoszság... :twisted: )

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.681 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére