Zene

Több
21 éve 5 hónapja #112415 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Eriol: igyekszem! csak nagyon sokáig tart amíg elküldi, és mint tudjuk az idő pénz! :wink:
Estel: kösssz... :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #112060 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Léli!
Elküldtem, amit kellett!
Remélem összejön a dolog. :wink:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111999 Írta: tunderegi
tunderegi válaszolt a következő témában: Zene
Üdv! Léli! Örülök,hogy sikerült aGyerekház! :lol:
Namarié! tunde

Life is a mystery.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111881 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Zene
Nekem mért nem küldte el senki, pedig már megmondtam a mail-címem.

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111775 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Dúedhel írta: Ring-bearer: Nagyon szépen köszönöm a kottákat, csak az a baj, hogy nem tudom öket megnyitni. Milyen program kell hozzá, mert ez az átkozott (kolis) gép b***ik megnyitni.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!

Nekem otthon Irfanview-vel sikerült megnyitni a 6 oldalas TIF-fájl összes oldalát... (Ha nincs meg, ingyen letölthető pl. i n n en .)

Az e-mailt nem kaptam meg, de nem is baj... azt hiszem, mostanában nem fogok énekkari próbákra eljárni. :? Azért további jó danolászást kívánok Nektek! ;)

Hajrá, Ring-bearer! Jó kottaküldözgetést! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111670 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Nagyon fontos (és süggős!!!):

Ma mindenkinek elküldtem egy emilt, akinek megtaláltam a címét, és jelezte, hogy szeretne az énekkar tagja lenni. Kérek mindenkit, aki nem kapott tőlem levelet, de szeretne énekkaros lenni, az írjon nekem egy emilt ( telcontar.leli@freemail.hu ), hogy melyik napon hány órától érne rá próbálni. A próbák feltehetően Kispesten lesznek, szóval ebben gondolkozzatok.

Köszönöm
Léli

Ui.: Ring: Gollam dalát nekem is el tudnád küldeni?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #111170 Írta: Dúedhel
Dúedhel válaszolt a következő témában: Zene
Ring-bearer: Nagyon szépen köszönöm a kottákat, csak az a baj, hogy nem tudom öket megnyitni. Milyen program kell hozzá, mert ez az átkozott (kolis) gép b***ik megnyitni.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!

"A harang értünk szól
Üres lelkünk temploma..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110928 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Amit Kincses írt, azon az oldalon az összes szöveg megvan!
Nézzétek meg!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110867 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!
Ring: légyszi nekem is küldd el a Gollam dalát! :roll: :wink: Köszi! [size=9:m6mdxa19](E-mail cím lásd lent, de szvsz tudod. :wink: )[/size]

Én örülnék, ha próbálnánk, és szvsz jó a Kicsi@Világ. :wink: :roll: DE nem akarom felsorolni, mely időpontok nem jók nekem, mert idegsokkot kaptok... :roll: :? :( :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110537 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Zene
Nekem is küldd el.!!!
guardavid@ilovejesus.net

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110496 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Ring, lécci nekem is!!!

:arrow:
oloorea@freemail.hu

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110308 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Zene

Ring-bearer írta: Leli: Nincs tanárom!! Én ügyetlenkedek egyedül! :wink:
Amúgy mailben bárkinek szívesen elküldöm a kottát mailben (Szövetségét vagy a Gollam dalát is)! :wink:


nekem is küldd el légyszíves! köszönöm a cég nevében!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110250 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene

Kincses írta:

Olórea írta: Nem tud vki egy jó oldalt, ahol a ttt zenéjének szövegeit tudom leszedni?


Én ezt a lapot találtam, ahol meg van a ttt zenéjének szövege. www.lordoftherings-soundtrack.com/ile/lyrics.php?l=gollum

Kincses

Meg persze ne felejtsük ki a Gwaith oldalát se, ahol elemzik is a szövegeket:
www.elvish.org/gwaith/movie.htm
De az ilyen kérdések inkább a Filmzene topicba tartoznának... :wink:
Ja, mondom itt is (hátha valakinek még nincs meg), hogy feltettem a (készülő) honlapomra a Requiem for a Dream-et (a TTT-előzetes zenéjét). Link a Filmzene topicban. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110211 Írta: Dúedhel
Dúedhel válaszolt a következő témában: Zene
Ring-Bearer: Én szívesen megmézném öket, ha más nem csak úgy kiváncsiságból.Örülnék, ha megejtenéd azt a mailt. Cím:
duedhel@egon.gyaloglo.hu
Köszi
Meneg suilad: Dúedhel

"A harang értünk szól
Üres lelkünk temploma..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110196 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Leli: Nincs tanárom!! Én ügyetlenkedek egyedül! :wink:
Amúgy mailben bárkinek szívesen elküldöm a kottát mailben (Szövetségét vagy a Gollam dalát is)! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110152 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Zene

Olórea írta: Kincses: :dance: cuppp!


Szívesen

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110130 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Kincses: :dance: cuppp!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110039 Írta: Dúedhel
Dúedhel válaszolt a következő témában: Zene
Nem t'om valamelyikötök jár e az ELTÉre, de ha minden igaz, (egy kis önreklám,) én és a haverom március 27-én az Ajtósi Dürer koleszban fogunk gitározgatni, és ha vkit érdekel esetleg , szívesen várunk mindenkit. Érdeklödni -azt hiszem- Vígh Sándornál lehet, ö hívott meg minket és szervezi az egészet.Na legyetek jók!
Dúedhel

"A harang értünk szól
Üres lelkünk temploma..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109880 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

tunde: sajnos jelen pillanatban még elnökségi tagot keresek :x Ugyanis írtam egy privit valamelyiküknek, aki önmaga nem is válaszolt, de pénteken tudtam meg, hogy most per pill. semmire nincs ideje. Ezekután írtam egy privit egy másik tagnak, tőle még nem kaptam visszajelzést. :?

Szóval megint csak várok...
Téged pedig szeretettel várunk az énekkarban, meg a zenekarban is. :)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109347 Írta: tunderegi
tunderegi válaszolt a következő témában: Zene
Üdv Léli! Tudsz már valami jó hírt? Mehetünk a Gyerekházba? :roll: Nagyon örülnék, ha összejönne! Megérdemli a kis csapat, hogy legyen egy jó helye, olyan ügyik voltatok a farsangon. Na meg én is csatlakoznék hozzátok. Éneket tanítok, furulyázom, talán beférek közétek. :oops:

Life is a mystery.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109039 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: Zene

Olórea írta: Nem tud vki egy jó oldalt, ahol a ttt zenéjének szövegeit tudom leszedni?


Én ezt a lapot találtam, ahol meg van a ttt zenéjének szövege. www.lordoftherings-soundtrack.com/ile/lyrics.php?l=gollum

Kincses

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109029 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Léli: Puszi neked!!! Cupp-cupp...
Már várom a talit!!
Én is énekkaros voltam-vagyok pár helyen, de azért nincs olyan hü-de-szép hangom... nem baj :roll: [/b]

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #109027 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Eriol: Mien kották? Ha FotR, akkor írj nekem emilt. telcontar.leli@freemail.hu

Olórea: persze! Szívesen fogadunk mindenkit. Csak mivel jelenleg még nincs hol próbálnunk, elég nehézkes a dolog...

Esetleg két hét múlva összejöhetnénk egy kis talira. Mit szóltok? K@V? Azok eltűrik a gajdolásunkat :)

Dúedhel: Pontosabban... Igazából mondom, hogy nincsenek távlati terveim. Jelen pillanatban főként a GyU-s dalokat gyakorolja mindenki szorgalmasan (ugye? :evil: ). Persze ezen kívül sok közös pontunk van... pl. Pisti, az Aragorn (alias István, a király), Padlás, egyéb örökzöl slágerek.. jelen pillanatban ezek azok, amikre fel tudunk készülni. De persze nem egy énekkaros van köztünk, akinek vannak egész jó kottái. Azokat is megtanulhatjuk szerintem. Mondom, várom a javaslatokat (mindjárt megrúgdosom azt, akire rábíztam egy egész jó esélyes próbatermet...)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108981 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Leli: lehet jelentkezni az énekkarba?
Még én is "kicsi" vagyok ( mondjuk attól függ, kihez képest)
De a rendezvényen láttam velem egy korúakat is énekelni...
Úgyhogy remélem fogadtok... :?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108976 Írta: Dúedhel
Dúedhel válaszolt a következő témában: Zene
Neframíel: Síla voro melda Neframíel! Köszönöm üdvözlésed.

Telcontar Léli: Örülnék, ha kicsit bővebben tudnál írni erről az egészről, már ha nem esik nehezedre. Érdekelne, ha más nem, hogyha tényleg beindultok, talán tudok segíteni a szervezkedésekben az ország viharsarki részét illetően. Köszönöm. Eru legyen veled!

Dúedhel

"A harang értünk szól
Üres lelkünk temploma..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108899 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: Zene
Eriol AElfwine: én is klasszikus gitározom...

Lehet,hogy össze kéne jönni egy nagy gitárpartira egyszer...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108874 Írta: Eriol AElfwine
Eriol AElfwine válaszolt a következő témában: Zene
Még mindig kérek kottákat.

Eriol...Ki álmodozva bolyong

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108812 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Dúedhel, és a többiek!

Szeretettel üdvözöllek a körünben. Jelen pillanatban a Magyar Tolkien Társaságnak itt működik az énekkara, és ide gyűlnek a zenészeink is. Csakhát sajnos jelen pillanatban még próbatermünk sincs. Amint szerzünk, beindulnak a próbák. Igazából még mindig nem gondoltam végig mindent... Tény, az MTT rendezvényein szeretettel látnak minket. Ezen kívül pedig esetleg a próbáknak helyet adó "cégnél" is felléphetünk, ha igényeli. Távolabbi terveim jelen pillanatban nincsenek (lévén (Brisa szavaival élve) "kicsi" vagyok). Minden javaslatot szívesen fogadok.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108778 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Zene
Üdvözöllek, Dúedhel! :P

Olórea: nekem is ez a bánatom! :cry: Én se találom sehol.
Habár lehet, hogy vhol a www.councilofelrond.com -on rajta van vhol. Nem tom. Elég nagy, és még nem böngésztem végig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #108757 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Nem tud vki egy jó oldalt, ahol a ttt zenéjének szövegeit tudom leszedni?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.609 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére