Zene

Több
20 éve 10 hónapja #147363 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Felagund írta: Nos, akkor mi az eredmény???
Köszi!
Felagund

A végeredmény pedig a LEP tekintetében:

1. Csillaglany (Eleniel)
2. Estel
3. Felagund
4. Gillz
5. Léli
6. Leguán
7. Rabyn
8. Rayan
9. RingBearer
10. Silmeniel
11. Kriszana

Előreláthatólag ez a 11 ember biztosan fog énekelni a LEP-en.
Aeglos, Dodiee, Kincső pedig eljárnak a próbáinkra, amennyiben kedvet éreznek hozzá, és meglátjuk mennyit fejlődnek ez idő alatt.

Ha lesz rá lehetőség - akkor Jacopo fogja zongorán kísérni a csapatot.

A próbák alatt természetesen nem csak a fellépésre szánt dalokat fogjuk énekelni, de elsősorban azt. És össze fogunk jönni néha csak úgy énekelni, magunknak.

Az énekkaros próbák minden szombaton délután lesznek (az első alkalom kivételével, ami november 2. vasárnap.) Tehát úgy készüljetek, hogy minden szombaton 14:00kor találkozunk CD-fűben a Japán kuckóban, ahol a meghallgatás is volt.

Legelső hivatalos próba az énekkar részére: NOVEMBER 2. 14:00 CD-fű

Az énekkarral vannak további terveink is. Aki énekel a LEP-en, az biztos, hogy helyet kap a januártól működő állandó énekkaros csapatban. (Ne aggódjatok, az állandó énekkar nem heti 1x-i próbát jelent. Arra gondoltam, hogy 2 hetente összejöhetnénk, "próbálhatnánk" szinten tartani a meglévő tudást, néha új dalokat tanulni:-) jövőre lehetünk többen, már nem lesznek ennyire szigorúak a szabályok. Senkit nem szándékozom kizárni, de ide most a legjobbak kellenek.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147354 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Kincső is mondta, hogy mi lenne ha nha csak úgy összejönnénk
énekelgetni? Olyan jó volt a múltkor is...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147245 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Zene

Felagund írta: Nos, akkor mi az eredmény???

Köszi!
Felagund


ua.
És hajrá mindenkinek aki megy!

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #147238 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene
Nos, akkor mi az eredmény???

Köszi!
Felagund

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146443 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Figyelem emberek!

A szombati munkanapra való tekintettel: SZOMBATON AZ ÉNEKKAROS MEGHALLGATÁS 15:00 HELYETT 16:00KOR KEZDŐDIK A CDFŰBEN!
Tehát annak, aki nem tudja, hol a CDfű, 15:45kor találka a Kálvin téri metrókijáratnál.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146216 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Oké, nem parázok... :D
A meghallgatás pedig teljesen jogos, nem is vitatom... :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146213 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

csillaglany írta: Napok óta azon filózok, hogy mégis mivel készüljek, ez totál gáz... :oops:
:evil:

Jaja, menekülni fognak, az hót ziher... :twisted: . A pincérlány meg sírógörcsöt fog kapni...

Ne parázz. semmi nehezet nem kértem, csak egy egyszerű népdal is megteszi. A pincérlány pedig nem fog sírógörcsöt kapni, mert a CDfűben előfordul, hogy több órán keresztül rá sem néz a vendégre :wink:
Be kell látnod, hogy feltétlenül meg kell hallgatni az embereket, mert csak olyanokat engedhetünk színpadra, aki valóban éneknek nevezhető hangot tud produkálni. S mivel elegen vagyunk, ezért nem szeretnék töltelék embereket sem az énekkarba.
Nem az a cél, hogy sokan éneklejenek, hanem az, hogy színvonalasan. Ugye érted?
Szóval ne izgulj. Hozz egy egyszerű népdalt (pl. Érik a szőlő).
Találkozunk szombaton!
Üdv:
kriszana

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146212 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Napok óta azon filózok, hogy mégis mivel készüljek, ez totál gáz... :oops:
:evil:

Jaja, menekülni fognak, az hót ziher... :twisted: . A pincérlány meg sírógörcsöt fog kapni...

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146100 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Mivel nincs kedvem eltévedni, inkább maradjunk a 14:45 Kálvin térnél. :roll: :wink:
[size=9:2ww440z6](Egyébként nálunk csak 3 óra lesz megtartva, ezért nem gond...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146012 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar Léli írta: Üdv!

Látom már, én voltam a hülye, hogy ez a tali 15:00-ra lett meghirtdetve. akkor még ugyanis nem tudtam, hogy tanítási nap lesz a szombat. Dehát mostmár ekkorra lett szervezve... Szóval fogalmam sincs, hogy én mennyit fogok késni (egyáltlaán fogok-e, mert nálunk ünnepség lesz). Majd valamikor megyek (ugye a CD-Fűben nincs térerő, így nem tudok nektek SMS-t sem írni).

Léli

Igen, én is tudom már, hogy tanítási nap lesz szombaton, de ne aggódj Léli. Egyrészt úgyis ott elszünk legalább 5ig, másrészt rólad tudom, hogy tudsz énekelni :wink: Megvárunk.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145982 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

A LEP-es Feanoros színdarabhoz lenne szükségem zenékre, aki tud olyan zenét mondani, amit szerinte fel lehetne használni a színdarabhoz, az kérem privizzen nekem.

Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145981 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Ide mind, ide mind, madárkáim! Teledaloljuk a pinyót, hogy csak úgy menekülnek majd kifelé 8)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145968 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Ha nincs más programom, és úgy néz ki, nincs, lehet, hogy én is megleplek titeket... Elvileg tudok énekelni, majd meglátjuk... ;) )) 14:45 Kálvin tér? :) (voltam már CD-fűben, de nem találok oda egyedül... ;) )

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145937 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Látom már, én voltam a hülye, hogy ez a tali 15:00-ra lett meghirtdetve. akkor még ugyanis nem tudtam, hogy tanítási nap lesz a szombat. Dehát mostmár ekkorra lett szervezve... Szóval fogalmam sincs, hogy én mennyit fogok késni (egyáltlaán fogok-e, mert nálunk ünnepség lesz). Majd valamikor megyek (ugye a CD-Fűben nincs térerő, így nem tudok nektek SMS-t sem írni).

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145935 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Ahogy tudok megyek (mert ugye tanítás van)! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145869 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

csillaglany írta: A Kálvin térről a Ferenciek tere felé kell venni az irányt (a bal oldalon), majd az Egyetem-térnél rögtön lefordulni balra. Az első, sréhen nyíló mellékutcára rá sem pillantva tovább kell menni... :D Az utána következő mellékutcában van (ha jól számolom). De mindenképpen látni fogod, hogy melyik mellékutca, mert egy cégér jelzi, hogy hol kell befordulni.

Logikusabban: a Kálvin tértől elindulsz a Kecskeméti utcán befelé (ez az az utca, ami fölött átível a Korona szálló. Elmész az Egyetem térig, ott balra fordulsz a Szerb utcára, onnan pedig az első utca lesz balra, de ott a sarkon már ki van rakva a tábla, hogy CD-fű:)
De ha ez így még mindig nehéz, akkor 14:45 Kálvin tér metró kijárat :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145842 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
A Kálvin térről a Ferenciek tere felé kell venni az irányt (a bal oldalon), majd az Egyetem-térnél rögtön lefordulni balra. Az első, sréhen nyíló mellékutcára rá sem pillantva tovább kell menni... :D Az utána következő mellékutcában van (ha jól számolom). De mindenképpen látni fogod, hogy melyik mellékutca, mert egy cégér jelzi, hogy hol kell befordulni.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145838 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Legalább magyarázza már el valaki (vagy mondjon egy utca-házszámot), hogy hol van a CD-fű! :roll: :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145837 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Oké, én egyből a CD-fűbe fogok menni... aki elsőnek ér oda, attól azt kérem, hogy látványosan teregessen maga elé kottákat, Tolkien-könyveket v. egyéb beazonosító cuccot, mert rendkívül jó szitu, amikor az ember odajárul az egyes csoportokhoz, hogy "figyu, nem ti vagytok a tolkienes csapat?"... :lol: Velem előfordult már ilyen, később jókat röhögtem, de akkor és ott inkább hülyén éreztem magam. :oops:
Ami persze még most is megeshet, ha ott kell bemutatkozó éneket produkálni... :twisted: de persze minden kezdet nehéz... :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145772 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Jacopo Belbo írta: Üdv!
kriszana: még Lélivel beszéltem arról, h esetleg én zongoráznék/kísérném az énekkart a LEPen... erre továbbra is készülhetek, vagy változik?
Ja, és csak mint érdeklődő hallgató, meg lehet jelenni ezen a kis összejövetelen? ;)

Persze, gyere
és nyugodtan készülj a zongora kíséretre, nagy valószínüséggel szükség lesz rá.

Estel: persze, a bemutatkozó éneklést megúszhatod, nem bánom :lol: kellemes hétvégét :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145761 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene
Számítani rám éppenséggel lehet, csak azt ne várjátok, hogy ott legyek. Ezen a hétvégén ugyanis megint hazamegyek Pécsre. :shake:
([size=9:10fb5nbx]De gondolom, a bemutatkozó-éneklést már nyugodtan megúszhatom... ;) [/size])

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145631 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!
kriszana: még Lélivel beszéltem arról, h esetleg én zongoráznék/kísérném az énekkart a LEPen... erre továbbra is készülhetek, vagy változik?
Ja, és csak mint érdeklődő hallgató, meg lehet jelenni ezen a kis összejövetelen? ;)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145602 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: Ne izguljatok, semmi komoly, nem lesz bizottság, megy ilyesmi, csak mi és a jó kis társaságunk. Gyertek és legyetek lelkesek!


Igen, IGEN, gyertek, gyertek, énekes palántáim, hadd örüljön az ultragonosz kriszana néni :quasi: (Bár az Éjkirálynő áriája után már kevésbé lesztek lelkesek :twisted: :twisted: :twisted: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja - 20 éve 11 hónapja #145598 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok fiatalok!

Örömmel érzékelem a lelkesedést a kialakuló új énekkar körül. (Lélitől átvettem az énekkar szervezését és a felelősséggel járó gondokat, mert neki van egyéb dolga is:) Jövőhéten szombaton, vagyis október 18-án 15:00ra várok minden lelkes érdeklődőt a CDfű-ben, aki szeretne énekelni velünk a LEP-en. Tartanék egy rövidke meghallgatást. Szóval gyertek minél többen. Mindenki kiválaszthat magának egy tetszőleges dalt, melyből kiderül, hogy mit tud zeneileg. Azután pedig egy nagyon egyszerű népdal elénklésére fogjuk megkérni. Ne izguljatok, semmi komoly, nem lesz bizottság, megy ilyesmi, csak mi és a jó kis társaságunk. Gyertek és legyetek lelkesek!
Leguan, Rayan, Léli, Estel rátok is feltétlenül számítok!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145581 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Toma gazda írta: huha mikor indult ez a topic?

valaki hallgat punkot vagy punkrockot?


Egész konkrétan 2002. június 18-án, ha történetesen érdekel. :wink: [size=9:2xdsn99w](Egyébként én nem.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145557 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Leguanember írta: Akkor fixálva a szombat du. 15 óra, október 18-án a CDfűben. Na végre :o Estel? kriszana? Rayan?

yo, én is ott leszek. egy hét múlva a CDfűben, délután 3kor. A Rayan nevében nem tudok nyilatkozni.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145541 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Akkor fixálva a szombat du. 15 óra, október 18-án a CDfűben. Na végre :o Estel? kriszana? Rayan?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145536 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Zene
huha mikor indult ez a topic?

valaki hallgat punkot vagy punkrockot?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145534 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Aha, értem már. :idea:
Úgy tűnik, ráérek, és szívesen mennék, de gőzöm sincs, hol a CD-fű :arrow: örülnék a Kálvin téri találkának. :idea: :wink:
[size=9:95cwbeot]És javaslom, hogy írjátok ki a Kalendáriumba (ha még nem történt meg).[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145495 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Leguanember írta: Bocs Léli, nem voltam elég figyelmes, nem vettem észre, hogy K, Sz-n csak négytől érsz rá. Akkor tehát kiegyezhetünk a szombatban? Mindenképp délután. 15 óra vagy bármikor később. Hozzatok nekem In Dreams és May It Be kottát(meg ami még lenne)légyszíves!

Nekem jó. Akkor jövőhét szombat (18.) du. 15:00-tól egy Énekes Megbeszélés. Helyszín: CD Fű. Aki jönne, de nem tudja, hol van, írjon (ide v. privibe v. emilbe) és akkor velük 3/4-kor találkozunk a Kálvin téren.

Akit érdekel, jöjjön el, de Leguán és gillz mindenképpen. A meglévő kottákat viszem.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.927 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére