Zene

Több
20 éve 10 hónapja #152740 Írta: Hodori
Hodori válaszolt a következő témában: Zene
szasztok.én uj vagyok..azt szertném kérdezni hogy nem tudjátok mikor jelenik már mega filmzenéje? tavaly ilyenkor már megjelent.

Lotr itsumademo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152596 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Zene
Üdv Mindenkinek!
Kicsit félve jöttem a topicra, gondoltam, a távollétemben halálra ítéltetek, és jelképesen végre is hajtottátok.
Aztán megnyugodva láttam, hogy mégsem. Köszönet érte.
Hétvégén nem tudok netezni, úgyhogy csak telefonon keresztül nyaggattam Felagundot (neki megvolt a száma) és Leguánt (neki nem, de Felagundtól elkértem :twisted: )...
Ezúton tőletek is elnézést kérek, be fogom pótolni a lemaradást. :oops:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152563 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene

Leguanember írta: Egyvalamit nem értek: Hogy találtál 49-es villamost a Moszkva téren? :?:

hmm...az hosszú történet... :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152547 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Jól éreztük magunkat együtt és mindeközben haladtunk is a feladatunkkal! :lol: 8) :wink:

Köszönöm azoknak akik nem voltak, hogy szóltak, mi miatt hiányoznak!
Ring: Jövő szombaton majd összejön, ne bánkódj miatta! Bosszús persze lehetsz. Egyvalamit nem értek: Hogy találtál 49-es villamost a Moszkva téren? :?:

A következő próba előreláthatólag Kriszanánál (M.Zs. körtér) szombaton délután lesz, ő majd pontosít.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152485 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene

Nimrocco írta:

Nimrocco írta: Van valakinek Enya CD-je? :?: :?: :?:

És valaki kölcsön is tudná adni lemásolás céljából? :?: :?: :?:

Valéaki elhozhatná a LEP-re, apa meg sűrűn jár Pesten esetleg elvinné.Pestiek előnyben!

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152414 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar Léli írta:

Ringbearer írta: Bocs mindenkitől... :? :oops:


Semmi baj, majd jössz legközelebb. Remélem, nem lett semmi gond a bolyongásod miatt....

Léli


Nem lett semmi baj, bár enyhén szólva ki voltam bukva...
jó lett volna veletek énekelni!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152413 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: Máskor viszont jöjjön mindenki mert pl: Estel ha jövöhéten nem leszel megint egydalallal kevsebbet tudsz, és nemtom milyen gyorsan tudod pótólni..
De azért nagyon jók vagyunk!!!


Én attól nem félek, hogy Estel ne tudná könnyen bepótolni... Az előző próbán se volt ott, még is jól ment neki az országúti dal... :wink:
Másnak viszont nem biztos, hogy olyan könnyen megy... :roll:

Egyébként az az ötlet jó volt, hogy egy hosszabb próbát tartsunk (így is 3 óra lett a 2-ből, egyszerűbb lenne, ha kapásból 3 órásnak hirdetnénk meg). :idea:

Ja, és most szólok, hogy két hét múlva ne szombaton (nov.29.) legyen a próba, ha lehet, mert akkor semmiképp nem tudok menni... :roll: [size=9:98pg4o02]/Egész napos rendkívüli táncpróba.../[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152397 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Ringbearer írta: Bocs mindenkitől... :? :oops:


Semmi baj, majd jössz legközelebb. Remélem, nem lett semmi gond a bolyongásod miatt....

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152381 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene

Nimrocco írta: Van valakinek Enya CD-je? :?: :?: :?:

És valaki kölcsön is tudná adni lemásolás céljából? :?: :?: :?:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152380 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Bocs mindenkitől... :? :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152371 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Emberek eszembe jutott valami!!
szóval még van hét darab próbánk, ha csa heti egy próba van. két dalt tudunk ebből egyet tudunk biztosra a másikat még gyakorolni kell. Ketőtt még meg kell tanulni. Ha minden prbóűn megtanulunk egy egy dalt akkor összesen 5 próba marad ezeket rendesen begyakorolni. azon gondolkodtam, hogy ez az 5 próba elég lesz-e arra, hogy rendesen megtanuljuk és gyarkorjuk a dalokat? Tudom kicsit aggódós vok....
főleg úgy,hogy a fél énekkar holvanholnincsen. (ok tudom most silm, ana és eleniel nem tudott jönni)
Máskor viszont jöjjön mindenki mert pl: Estel ha jövöhéten nem leszel megint egydalallal kevsebbet tudsz, és nemtom milyen gyorsan tudod pótólni..
De azért nagyon jók vagyunk!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152368 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Ha jó kis kretén zenéket akartok:
www.diaksziget.com/main/mp3zona.php

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152357 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Kincső írta: Emberek (tündék, törpök, hobbitok és egyebek :wink: ), ne legyen jövő szombaton délelőtt a próba!!! :idea: :o Ellenkező esetben semmiképp nem tudok menni. :roll: :? [size=9:beypllw3](És ha nagyon koradélután kezdődik, akkor is lehet, hogy kések.)[/size]


Egyébként nagyon jó volt a mai próba! :wink: [size=9:beypllw3](Egész héten ezt vártam.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152356 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Emberek (tündék, törpök, hobbitok és egyebek :wink: ), ne legyen jövő szombaton délelőtt a próba!!! :idea: :o Ellenkező esetben semmiképp nem tudok menni. :roll: :? [size=9:1y0i6rcg](És ha nagyon koradélután kezdődik, akkor is lehet, hogy kések.)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152355 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Hú emberek ma csodásak voltunk! Ha így haladunk tovább akkor kszen is leszünk a LEPre!
Valakinem tudná nekem átküldeni azokat a dalokat amiket játszunk? (magára a dalra gondolok, englisversion)
Hogy tudjak egy kicsit gyakorolni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152332 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Nekem van, ás anának megvan szinte az összes száma!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152322 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene
Van valakinek Enya CD-je? :?: :?: :?:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152253 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Izéé, énekkarosok, Leugán, van egy viszonylag rossz hírem, sz'al édesapucikám drága ma bejelentette, hogy holnap ünnepeljük a Nagyi szülinapját. Úgyhogy vagy tudok menni, vagy nem a próbára, de az biztos... ;) Bocsi tényleg, de sajna a szülinapot nem hagyhatom ki, mégiscsak parasztság lenne. Ha tudok, természetesen megyek!

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152112 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
jaaaa.
köcvi

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152108 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Kincső írta: Nem egészen értem a kérdést, de a # fél hanggal fel viszi, a pont viszont csak megnyújtja a hosszát a másfélszeresére (tehát egy tá-t egy tá + egy ti hosszúságra, amit úgy szoktak mondani "tám", egy félhangot ("lyukas fej", két tá érték) tá-á-á hosszúságra (magyarán 3 tá), stb. :wink:


Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152106 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
www.terrasoft.hu/kultura/kaboca/zf1/dalla27.gif

Emberek ebben a kottában az egyik hang mögött van egy pötty AZ MI A RÁKOT CSINÁL A HANGGAL?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152012 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Leguán, kezdek félni tőled :D
Milyen vérengző lettél mostanság....

On.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152010 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Mondanom sem kell, ugye, hogy aki nem képes eljönni, az természetesen szól nekem, és nem magyarázkodik(utána).
Azoknak elengedhetetlen a részvétel, akik nem voltak múltkor.
Ld. Felagund, Gillz, Léli, Estel, elnézést a többiektől, akikre nem emlékszem.
Most úgy tudom, Kriszana és Eleniel nem lesznek jelen szombaton, de ők mindketten sokat tanultak az előző alkalommal.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #151878 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Énekkkari próba nálam szombaton, november 15-én 15 órától, találkozó a Moszkva téri állóóránál 14 óra 30 perckor . Későkre 10 percet várunk.
A metrókijárattal szemben van az óra, és jó magasan áll, észrevehető.

Kérdés, óhaj, sóhaj , kívánság? Nincs? Szuper! Tehát próba eldöntve, hiányozni csak fővesztés terhe mellett. Ítélet-végrehajtás amint a vádlott a szemünk elé kerül. Fellebbezni egyszer lehet.

Uff, Leguanember

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151724 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene

Rayan írta: Időm mint a tenger


Mázlista kiselsős :twisted: :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151695 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene

Leguanember írta: Az énekkar műsora összeállt, javaslatokat most már köszönjük, nem kérünk.


Leguan rulez!
Csak kheményen.
Időm mint a tenger... számíthattok rám!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151661 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Én is folyamatosan ezt énekelem, szegény tesóm már nagyon unja... :roll: :) Én nem... :wink:
Szombat-vasárnap is jó az időpont.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151627 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
léli: feljössz a mozgolépcsőn és tökegyenesen kifelé!! ott megtalász maj minket.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #151596 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Konkrétan nekem mindegy, mert szombaton buliiiiiiiiizok, sz'al, akkor azért gáz, mert nem tudok segíteni barátnémnak összepakolni a bulira, vasárnap meg fene tudja, mennyi hangom marad egy átbuláááááájozott éjszaka után... De vigyázok magamra, ígérem, ha vasárnap lesz... :D

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #151520 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Közvéleménykutatás: A vasárnap 15-17 órás próbához mit szólnátok?
Kérem, csak az írjon privit, akinek ez teljességgel lehetetlen!

Köszi, Leguan

Mint a lentiekből is látszik, rugalmasak vagyunk, és még nincs 100%-ig végleges időpont. :)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.616 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére