Zene

Több
20 éve 9 hónapja #158901 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Onering komolyan mondtam:) Kár, hogy nem hallottam ahogy játszol, de mahd legközelebb. (akkor elviszem a furuglát és ameddig tudom a greenslevest megmutathatom)

Szerintem igenis nagyon jók volrtunk ahhoz képest, hogy majd'mindenki be van rekedve, fáradt volt és kevesen vtolunk!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158898 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!

Kriszananéni: köszönöm szépen! :oops: :oops: :oops:

Rabyn írta: Sőt én még tudok egy kicsit furulyázni is)))
Persze nem kottátolvasni nemtokd, meg a hallásom se olyan jó mint Oneringnek.. De azé tok-)


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sztem nagyon jók voltatok ma, én amit hallottam, nekem nagyon tetszett, hát ha még azt mondjátok, h fáradtak voltatok, akkor a LEP-en ez csúcsszuper lesz! Ilyen életkedvet, vidámságot és összetartást már rég nem láttam! :wink:

:arrow: zenekar5let nekem is tecc! :P

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158817 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene
kriszananéni nagyon haragszik ránk? :(
(Nim már elásta magát :oops: )

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158783 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene
Na, felnőttek...
mi meg úgy gondoltuk, hogy a hegedűsünk mostantól fogva minden próbán jelen legyen, és gyakoroljon velünk együtt.
Másrészről nincsenek kották. Ez szerintem is gáz. De mivel egyébként is amatőr kórus vagyunk, és a gyors problémamegoldás hívei, ezért ezt is áthidaltuk. Mint mondottuk volt, köszönjük szépen a feljánlást. De már van egy nagyon szuper hegedűsünk One Ring, azaz Kinga kisasszony személyében - akinek volt szerencsém részt venni a szalagavató ünnepségén, s mondhatom, csodálatos volt :-) - szóval köszönjük, de nem.
Talán legközelebb.
De mondok jobbat, szervezzetek Karcagra egy Tolkien klubbot/énekkart/zenekart, és akkor játszatok velük otthon :wink: akkor a szülők is nyugodtak lesznek, mert nem kószálnak el a gyermekeik.

Puszi a pocitokra:
kriszananéni[/quote]


Értettük kriszananéni! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158781 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: Mámma is jók vótunk, ahhot képest, hogy kevsen vótunk, és fáradtak is vótunk meg betegek is vagyunk.


Hát tényleg csak ahhoz képest... Szvsz az éneklés sokkal rosszabb volt a szokásosnál :roll: , de amúgy jó nagyokat nevettünk... :)

Kriszana: visszahívott Ankalimon? Jutottatok valamire?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158778 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
őőő
nem úgy értem, hanem lefogásilag.. Lefogálisag (sima normális G-s furulyán ahol a 5.luk kisebb mint a többi)
Azottan az hogyvanaz?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158768 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene
ésa fisz meg a gisz egyenlő é a "g vel és a "f fel?[/quote]


F + kereszt=Fisz
G+kereszt=Gisz

Erre gondoltál?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158757 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Mámma is jók vótunk, ahhot képest, hogy kevsen vótunk, és fáradtak is vótunk meg betegek is vagyunk.

Köcönöm a kottákat mikorra adjam vissza?
ésa fisz meg a gisz egyenlő é a "g vel és a "f fel?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158708 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Ana, ne haragudj, nem tudok menni próbára.... 2 órája teázok, de alig van hangom... Tegnap zenekari próbán ráénekeltem kicsit a torokfájásomra, mára elment a hangom... :( Bocsi, esküszöm, mostmár a többin 1000%, hogy ott leszek... :(

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158655 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Nimrocco írta: Na gyerekek! :mrgreen:
Szal,mi úgy gondoltuk,h ti elkülditek nekünk ide Karcagra a kottákat, mi meg szépen összegyakoroljuk, és ha 2-őnknek megy akkor már nem olyan nagy gáz még hozzávenni egy egész kórust :mrgreen:
A közös próba elég gázos, mert ősök nem úgy viszonyulnak az utazáshoz,h nosza hadd menjenek!Meg hát a zenesuli hegedűi :roll:
De ha így nektek jó,így távolról.
Persze szereplés előtt 1-2 (fő)próba belefér. ....

Na, felnőttek...
mi meg úgy gondoltuk, hogy a hegedűsünk mostantól fogva minden próbán jelen legyen, és gyakoroljon velünk együtt.
Másrészről nincsenek kották. Ez szerintem is gáz. De mivel egyébként is amatőr kórus vagyunk, és a gyors problémamegoldás hívei, ezért ezt is áthidaltuk. Mint mondottuk volt, köszönjük szépen a feljánlást. De már van egy nagyon szuper hegedűsünk One Ring, azaz Kinga kisasszony személyében - akinek volt szerencsém részt venni a szalagavató ünnepségén, s mondhatom, csodálatos volt :-) - szóval köszönjük, de nem.
Talán legközelebb.
De mondok jobbat, szervezzetek Karcagra egy Tolkien klubbot/énekkart/zenekart, és akkor játszatok velük otthon :wink: akkor a szülők is nyugodtak lesznek, mert nem kószálnak el a gyermekeik.

Puszi a pocitokra:
kriszananéni

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158653 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Zene
Minizenekar tetszik!! Részemről furulya, zongora? :wink:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158650 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene
Na gyerekek! :mrgreen:
Szal,mi úgy gondoltuk,h ti elkülditek nekünk ide Karcagra a kottákat, mi meg szépen összegyakoroljuk, és ha 2-őnknek megy akkor már nem olyan nagy gáz még hozzávenni egy egész kórust :mrgreen:
A közös próba elég gázos, mert ősök nem úgy viszonyulnak az utazáshoz,h nosza hadd menjenek!Meg hát a zenesuli hegedűi :roll:
De ha így nektek jó,így távolról.
Persze szereplés előtt 1-2 (fő)próba belefér. ....

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158263 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Zene

kriszana írta: - ha ennyi hangszeres emberke van, akár mini-zenekart is alapíthatunk:-)


Cool!!! :D

Izzítom a tenorkürtömet :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158216 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Lau: szombaton hozd el feanorosra mert akkor mi is odamegyünk (NHE) csak mi onnétmegyünk tovább!
Előre is nagyon köszi!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158161 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Zene

Rabyn írta: Sőt én még tudok egy kicsit furulyázni is)))
Persze nem kottátolvasni nemtokd, meg a hallásom se olyan jó mint Oneringnek.. De azé tok-)

off: de nemsokára fogsz tudni, hétvégére valahogy eljuttatom hozzád a kottákat :) on.

egyébként ezt a minizenekar dolgot érdemes lenne megfontolni...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158160 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Sőt én még tudok egy kicsit furulyázni is)))
Persze nem kottátolvasni nemtokd, meg a hallásom se olyan jó mint Oneringnek.. De azé tok-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158155 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene

Beleg Cúthalion írta: Ha akarunk pothegedust, akkor annak viszont velunk egyutt kene probalni mostantol, mert ha akkor kapunk eszbe amikor mondjuk eloadas elott 2 nappal baromira lebetegszik a vonosunk, akkor mar a pot-vonos nem biztos hogy fel tud keszulni rendesen.
Jobb ha egyutt probalunk mar most, legfeljebb nem lesz szukseg ra.
De jobb felni mint megijedni.
Szerintetek?
Beleg

Leguanember írta: Nimrocco, bocs a hosszúra nyúlt reakcióidőért!
Későn szóltál, de köszönjük; ha a LEP-re nem is, később elfogadhatjuk a felajánlást. Mostanra van már hegedűsünk. Ha viszont vmi közbejön neki, még számíthatunk a tieidre? Hétvégén pontosabb leszek, jelenleg van vonósunk.
Leguan

Nos, mint Leguan is írta: van már hegedűsünk. Ő bevállalta. Már nála vannak a cd-k. Nincs értelme, hogy elhívjuk a két lányt próbára, mert One Ring már úgy jön szombaton, hogy tudja, mit kell játszani, s ha lesz ideje, meg is tanulja.
Szóval, tényleg köszönjük a felajánlást. A LEP után is lesz kórus, sőt - ha ennyi hangszeres emberke van, akár mini-zenekart is alapíthatunk:-)

Rabyn, várunk szombaton, ha odaérsz Rayannal együtt!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157950 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Zene
Ana ha esetleg odaérek próbára (szombaton) akkor ottleszek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157902 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Zene
Ha akarunk pothegedust, akkor annak viszont velunk egyutt kene probalni mostantol, mert ha akkor kapunk eszbe amikor mondjuk eloadas elott 2 nappal baromira lebetegszik a vonosunk, akkor mar a pot-vonos nem biztos hogy fel tud keszulni rendesen.
Jobb ha egyutt probalunk mar most, legfeljebb nem lesz szukseg ra.
De jobb felni mint megijedni.

Szerintetek?

Beleg


Leguanember írta: Nimrocco, bocs a hosszúra nyúlt reakcióidőért!

Későn szóltál, de köszönjük; ha a LEP-re nem is, később elfogadhatjuk a felajánlást. Mostanra van már hegedűsünk. Ha viszont vmi közbejön neki, még számíthatunk a tieidre? Hétvégén pontosabb leszek, jelenleg van vonósunk.

Leguan


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157885 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Zene
Nimrocco, bocs a hosszúra nyúlt reakcióidőért!

Későn szóltál, de köszönjük; ha a LEP-re nem is, később elfogadhatjuk a felajánlást. Mostanra van már hegedűsünk. Ha viszont vmi közbejön neki, még számíthatunk a tieidre? Hétvégén pontosabb leszek, jelenleg van vonósunk.

Leguan

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157873 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
22-én nem biztos, hogy tudok addigra szabadulni, de igyekszem... :roll:
Szombaton persze megyek, meg 31-én. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157862 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Zene

Nimrocco írta: Aiya!
Most nagyon közbevágok,de azért megkérdezem:
KÉT- ZENESULIBAN VÉGZŐS- HEGEDŰS FELAJÁNLJA SZOLGÁLATAIT AZ MTT-NEK.
Kérdésem:igénybe veszitek, vagy nem?


Esetleg valami reakció? :?

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157820 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Zene
Nah, fiatalok, a fölösleges aggódást megelőzve íme a kórus próbarendje Karácsonyig :wink:

December 13-án, szombaton 14:00-kb.16:00ig nálam :)
December 22-én, hétfőn 17:30-kb.19:30ig szintén nálam :)
December 31-én, szerdán 12:00-14:00ig nálam

Boldog Karácsonyt mindenkinek:-)
A két ünnep között nem lesz próba, szóval B.Ú.É.K.

Januárban 2-án főpróba A Corvinban.

A szombati próbáról felmentést kapnak a NHE résztvevői. Mindenki mástól nincs kifogás :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157793 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Jó-jó, csak egy megjegyzés volt! :roll: [size=9:12c6f865](De vedd figyelembe, hogy nem biztos, hogy maradhatunk 7-8-ig, mert lehet, hogy vasárnapra is vannak vendégek, és takarítani is kell...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157788 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Zene
Csatlakozom Lélihez, főleg, mert most úgy néz ki, hogy a 19/20-i estét nem tudom Kismaroson tölteni, én személy szerint nem szeretnék hazajönni este 7-8nál előbb... Amúgy meg, ha végiggondolod, a fene tudja, hogy ki milyen fáradt lesz, vmint h a hangszálaink milyen állapotban lesznek, én pl. Halloween másnapján se nagyon tudtam énekelgetni... Meg azt is végig kéne gondolni, hogy hazaérünk mondjuk 4-re, mindenki hazamegy, lepakol, kajál, én szvsz 6nál előbb nem jutnék Anához... Annak meg már nem sok értelme van... Ha hétfőn meg a társaság nagy részének ugyanúgy jó...

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157781 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Kincső írta: OFF: miért, egyébként szerinted kb. mikor jönnénk haza? Szvsz ha egy 3-4 óra körüli vonattal hazajövünk, de szvsz a többség eljönne azzal, akkor 4-5-től még lazán lehetne próba... :roll: :idea:


Hát épp ez az, 3-4 körüli vonattal úgyse jövünk haza, ahogy a társaságot ismerem.. :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157780 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
OFF: miért, egyébként szerinted kb. mikor jönnénk haza? Szvsz ha egy 3-4 óra körüli vonattal hazajövünk, de szvsz a többség eljönne azzal, akkor 4-5-től még lazán lehetne próba... :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157778 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Kincső írta: /Megj.: én a magam részéről akár előbb hazajövök Kismarosról, hogy 21. vasárnap délután lehessen.../

Megj.: én nem. Akkor már inkább tartsunk 23-án próbát... :?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157776 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Most akkor szombaton ugye lesz próba? És hánykor?

Ha, mint terveztük, dec. 22-n is lesz, akkor légyszi 3 előtt legyen (kb. 1/2 3-ig, vagy max. 3-ig), mert különben nem tudok menni! [size=9:qgy2w0vm](Légyszi, Kriszana, ne harapd le a fejem, hogy már megint itt rinyálok, de nem én tehetek róla... :roll: :( )[/size] /Megj.: én a magam részéről akár előbb hazajövök Kismarosról, hogy 21. vasárnap délután lehessen.../

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157679 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Lesz a héten próba? Mert rám szombat előtt tuti ne számítsatok (naon beteg vagyok, és anyu se engedne el), a hétvégéig meg majd meglátom, hogy milyen lesz az állapotom...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.594 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére