Zene

Több
21 éve 2 hónapja #132372 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Meggyőzöm apát, hogy nekünk negyon is jó lesz ha
megrendeljük... :D :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131434 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene
Lesz a TTT-hez is kottáskönyv :roll: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131262 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Zene

Orome Peredhil írta: Halihó!

Lenne egy nagyon fontos kérdésem.
Ért itt valaki a hat lyukú furulyához? Fontos lenne.
Várom a választ.


igen. allok rendelkezesedre. 8)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131207 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: Zene
Halihó!

Lenne egy nagyon fontos kérdésem.
Ért itt valaki a hat lyukú furulyához? Fontos lenne.
Várom a választ.

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130314 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Zene
Kedves zenészek,
:arrow: Odaát, a tánc topicban tervezünk egy tolkien-tánc előadást, és számítanánk az énekkar és lelkes szólóénekesek közreműködésére! Minden ötlet – pl: szép hangszeres, énekes szám - jöhet!! Bátran, minden jó ötletet és hangot szívesen látunk-hallunk! :)
Köszönöm,
Laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130163 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
A szomszédok támogassák zenei törekvésedet!
[size=9:4gec4xvu]ja, és vigyázz, nehogy Drága Lányom nyomán én is törölgessem a fölösleges hozzászólásaidat... :twisted: (Ööö... a sajátaimat azért már csak nem törlöm ki 8) )[/size]

Szóval, tanulni és gyakorolni!
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130156 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
Na de Frodó néni! És a szomszédok?! :D
Ok, gyakorolok...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130152 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Hogy micsodát, Samu bajtársam...? Hát In dreams-t, May it be-t, Aniron-t, Lament for Gandalf-ot, Padlást (ha van rá lehetőség), Pisti az Aragorn-t (alias István, a király) (ha van rá lehetőség), a Valaki mondja meg c. számot (Drága Elnök Urunk kedvence :D (volt, amíg el nem énekeltük (néhányszor) főzés közben a szülinapon)), a The Eldart (lejjebb a link (Sil)) (hátha kijön belőle valami...), meg amihez kedved van :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130140 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Zene
No de kérem szépen, mit gyakoroljunk??? 8)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129462 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Zene
Nem hagyjuk... :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128909 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Nos, megosztom veletek, hogy mit egyeztettünk Battival...

A hely, ahova mehetnénk próbálni még esélyes. Viszont fix időpont kell. Jelen esetben ezt nyáron még csak-csak meg tudnánk oldani (bár sokan elutaznak, meg a családdal vannak...); de szóval elég maceráns lenne.

Úgy döntöttünk, szeptemberig halasztjuk a dolgot. Akkor majd mindenki megírja, hogy mikor érne rá a próbákra, és akkor majd elindítjuk a dolgot.

Addigis mindenki szorgalmasan gyakoroljon... ne hagyjátok pihenni a torkotokat!

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127633 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Zene

Estel Adániel írta:

Rándzsa írta: Mikor lesz???? Úgy alakítom a Bpre utazásom, hogy eltudjak menni... :roll:

Augusztus 8., 10.

Már a Pesti EST-ben is láttam. ;)

Laurelen írta: Komolyan? Az nagyon jó a Margitszigeten fellépni :lol: ! (Épp múlt héten vettem arra az előadásra jegyet :lol: , úgyhogy aztán tessék jól énekelni! :itscool: )

8O Igenis! :D



Oh, yeah! Szólok keresztanyunak, hogy akkor megyek....
Bocsi, hogy tovább kérdezősködök (mit csináljak, ha érdekel), de hány órától lesz, vagy egész napos(Valák szent életére!Hogy bírjátok ki...), vmit még kirelejtettem... Remélem érted??? :?: :lol:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127528 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene

Estel Adániel írta:

Rándzsa írta: Mikor lesz???? Úgy alakítom a Bpre utazásom, hogy eltudjak menni... :roll:

Augusztus 8., 10.


Fantasztikus... :roll: :? Pont akkor leszek Lengyelországban... :roll: :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127494 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Rándzsa írta: Mikor lesz???? Úgy alakítom a Bpre utazásom, hogy eltudjak menni... :roll:

Augusztus 8., 10.

Már a Pesti EST-ben is láttam. ;)

Laurelen írta: Komolyan? Az nagyon jó a Margitszigeten fellépni :lol: ! (Épp múlt héten vettem arra az előadásra jegyet :lol: , úgyhogy aztán tessék jól énekelni! :itscool: )

8O Igenis! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127469 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: Zene

Laurelen írta:

Kincső írta:

Estel Adániel írta: [size=9:2zlael5w]most pl. éppen a Színházban járok próbákra: Augusztusban a Margitszigeten fogjuk énekelni Verdi Nabucco c. operáját... ;) Ha lesz kedvetek, eljöhettek majd megnézni! :D [/size]


Komolyan? Az nagyon jó a Margitszigeten fellépni :lol: ! (Épp múlt héten vettem arra az előadásra jegyet :lol: , úgyhogy aztán tessék jól énekelni! :itscool: )



Mikor lesz???? Úgy alakítom a Bpre utazásom, hogy eltudjak menni... :roll:

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126286 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Zene

Kincső írta:

Estel Adániel írta: [size=9:533fsx9p]most pl. éppen a Színházban járok próbákra: Augusztusban a Margitszigeten fogjuk énekelni Verdi Nabucco c. operáját... ;) Ha lesz kedvetek, eljöhettek majd megnézni! :D [/size]


Komolyan? Az nagyon jó a Margitszigeten fellépni :lol: ! (Épp múlt héten vettem arra az előadásra jegyet :lol: , úgyhogy aztán tessék jól énekelni! :itscool: )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126273 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Zene
Laurelen :) :

Estel Adániel írta: [size=9:25044t16]most pl. éppen a Színházban járok próbákra: Augusztusban a Margitszigeten fogjuk énekelni Verdi Nabucco c. operáját... ;) Ha lesz kedvetek, eljöhettek majd megnézni! :D [/size]


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125961 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Zene

" írta: Már fejből megy az egész! 8) [size=9:m66woc2b](Mármint a kórusrészek a Nabucco-ból :roll: )[/size]
:itscool:[/color]

A Nabucco is része a kórus repertoárjának? Vagy ez csak valami ijesztgetés 8O ? :D (Az ének érettségi kapcsán volt szerencsém a rabszolgák kórusához, és nem fűződik túl sok jó élményem hozzá... :) )

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125803 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Zene
Öhm, emberek, még mindig jöttök egy karaoke esttel... Csak azért mondom, hogy tartsátok észben, majd júliusban összeütjük.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125679 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar_Leli írta: Üdv!

Ugye még mindig szorgalmasan gyakorol mindenki? (akinek éppen nincs torok- v. mandulagyulladása v. egyéb hasonló aranyos betegsége...)

Léli

Hát persze, hogy persze! :D
Már fejből megy az egész! 8) [size=9:rc6v0tz7](Mármint a kórusrészek a Nabucco-ból :roll: )[/size]
:itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar_Leli írta: Kotta van hozzá? Nem ismerem se a számot, se az előadót :oops: Meg kell hallgatni, aztán elválik, hogy menni fog-e :wink:

Kottám nincs, de először hallgasd meg. :wink: Nem ismered a Blind Guardian-t? 8O Feltettem az új (legalábbis új helyen levő :wink: ) honlapomra pár számot:
sil.fpn.hu/guardian.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125529 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene

Sil írta: Épp a Blind Guardian: Nightfall in Middle-Earth albumot hallgatom, és eszembe jutott, hogy pl. a The Eldar c. számot el tudnám képzelni a kórus előadásában... (Legalábbis amilyen hangokat a farsangon hallottam...) :roll:


Kotta van hozzá? Nem ismerem se a számot, se az előadót :oops: Meg kell hallgatni, aztán elválik, hogy menni fog-e :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125497 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene
Épp a Blind Guardian: Nightfall in Middle-Earth albumot hallgatom, és eszembe jutott, hogy pl. a The Eldar c. számot el tudnám képzelni a kórus előadásában... (Legalábbis amilyen hangokat a farsangon hallottam...) :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124714 Írta: Aeryth
Aeryth válaszolt a következő témában: Zene
Remélem sikerül majd beindítani a verklit!
Ha van valami szóljatok! :D
Aeryth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124705 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Aeryth: Üdvözöllek körünkben!
Persze, hogy szükségünk van még egy hangra. Arra mindig :wink:

Az énekkar jelen pillanatban a polcon porosodik, de mindent megteszek, hogy legyen végre próbatermünk, és akkor végre igazából is el fog indulni.
Hogy miket énekelünk? Többnyire amihez kedvünk van. Két repertoárunk lesz, az egyik (a 'hivatalos') az sima kórusművekből fog összeállni, a másik (az 'egyéb') pedig abból, amit akarunk. Ide tartozik a GyU filmzene, a Pisti, az Aragorn (István, a király), a Padlás, meg még ami van.

Ugye még mindig szorgalmasan gyakorol mindenki? (akinek éppen nincs torok- v. mandulagyulladása v. egyéb hasonló aranyos betegsége...)

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124699 Írta: Aeryth
Aeryth válaszolt a következő témában: Zene
Sziasztok!
Én nagyon új vagyok még itt, de az érdeklődésemet rögtön felkeltette az énekkar ténye. Három éve tanulok énekelni zenesuliban és nagyon szívesen csatlakoznék hozzátok, de sajnos még nem tudok rólatok semmit:( Ha szükségetek van még egy hangra akkor írjatok nekem!
Aeryth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123753 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Zene

Elanor írta: [size=9:6478avs4](Ilyet se láttam még, topicgazdák versengenek az off - vagy majdnem off - témákért :roll: :lol: )[/size]

:lol: :biggrin2: Mien igazad van... de akkor én is beszállok :twisted: Szóval ha éppen nincs téma nálam, akkor lehet jönni, de már 2 topic úgyis fel van ajánlva, úgyhogy ez tök felesleges... asszem vmikor még anno volt ilyesmi a bemutatkozásokban, de csak naon halvány emlékeim vannak (nem jártam oda 8) )... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123742 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Zene
Most akkor hol lehet reagálni 7thSonnak??? [size=9:i4utj0i8](Ilyet se láttam még, topicgazdák versengenek az off - vagy majdnem off - témákért :roll: :lol: )[/size]

Mind1, ha itt tette fel a kérdést, akkor itt válaszolok, remélem, ez így mindenkinek megfelel :)

Tehát:
7thSon: hozzám is inkább a rock áll közel, de nem mondanám magamat rockernek :arrow: nem is vagyok olyan tájékozott a témában. Amiket felsoroltál, azok közül az Ossiant imádom (mostanában nem igazán hallgatom, de minő véletlen, pont ma hallgattam a Fémzenét :) ). Led Zeppelintől, Metallicától amit ismerek, az tetszik!
Ezeken kívül: a két örök kedvenc: Cross Borns+Howard Shore (természetesen :) )
Aztán: Roxette, és imádom a Hair zenéjét!!
Kb ennyi, de majndem minden stílusabn tduok oylat találni, ami teszik. Sztem a zene az zene, ami eredendően a világ egyik legjobb dolga!! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123739 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Zene

Telcontar_Leli írta: :arrow: más beszélgetés még nem nagyon van


Sajna nálam se :cry: (mivel én meg ugye a Filmzenében garáz... :wink: ), és ott tényleg szóba szokott kerülni. Tényleg, nektek mondtam már azt a jó kis orosz letöltős linket? (Blind Guardian: Nightfall in Middle-Earth, Tolkien Ensemble CD-k (3 db), filmzenék, stb, stb...)

[size=9:1vpb0ktw]Tényleg, egyszer régen belinkeltem ide egy Blind Guardian gitárakkordos oldalt, de senki nem reagált rá...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123718 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Zene
Üdv!

Sil: Én most még nem tiltakozom az ellen, hogy itt is legyen erről beszélgetés, mivel
:arrow: más beszélgetés még nem nagyon van
:arrow: Az énekkarnak amúgyis terve egy olyan repertoár létrehozása, mely nem csak "általános" énekkari darabokból áll, tehát benne vannak az ilyen-olyan kedvenc dalok.

És vigyázzon mindenki, már én garázdál.. gazdálkodok ebben a topicban :twisted:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.642 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére