Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
17 éve 4 hónapja #325037 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
KAPOLCS - MŰVÉSZETEK VÖLGYE (topic az Mtt-n belül)
július vége-augusztus eleje

Angwen írta: No! Nem, döntés még mindig nem született az ügyünkben--viszont ha még sokáig húzódik, és mi tétlenül várunk rájuk, még ha igent is mondanak, nem lesz mivel előállnunk. Így hát SZERETNÉK MEGKÉRNI MINDENKIT, INDÍTSA BE ÉLÉNK FANTÁZIÁJÁT, ÉS KEZDJEN EL GONDOLKOZNI, MILYEN SZÍNPADI PRODUKCIÓVAL/EGYÉBBEL TUDNA ESETLEG HOZZÁJÁRULNI! Ez itt az ötletelés helye!


"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324884 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem júniusig a kedd és a csütrötök mindenképpen kilőve.
Jövő hét még talán oké, utána 22-ig semelyik nap nem jó, mert torkosborz vizsga lesz, Alkotmányjog...

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324799 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Amint megtudom a konzultációk pontos időpontjait szólok jövő hét szerdáig megírom!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324797 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Fornost/Gondolin
A következő hétre
Hétfőn 17:00-18:00 között nem
Kedden 12:00-tól igen
Szerdán 1730-ig igen
Csütörtök nem
Péntek 15:00-tól igen

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324757 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Fornost!

Kérek emindenkitől ráérési tervet a következő hónapra (érettségi, vizsgaidőszak, egyebek, mikor hizunk össze minél hamarabb próbát?)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324317 Írta: evinci
evinci válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

A 4.-i Synithos ballagások miatt elmarad.

11.-én a Margitszigeten leszünk találkozás 3/4 4-kor a szökőkútnál.

Sajnos a munkám miatt én májusban nagyon el leszek havazva, ezért kérem, hogy aki tud jönni Synithos foglalkozásokra az írja meg nekem email-be.

Ha egy héten összejön 6 fő, akkor érdemes nekem bejönni, de ha nem, akkor inkább kihagynám.

evinci@freemail.hu
06-70-4546-434

Üdv.
Illésné Vincze Éva drámapedagógus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324160 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek

Eruntale/Hanna írta: Kedves emberek akiérdekeltek vagytok a Gondolinban, próbáljatok megnevezni egy időpontot a jövő héten szövegmegbeszélő találkozóra, mielőtt mindenki alámerül a vizsgaidőszak fekete bugyraiba!

:!: :idea:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324001 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
én se megyek ma, mert vidéken hangosítok :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323997 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Színművek
A mai próba nekem se fér bele, ez a hetem úgyis csupa MTT és még van mellette egy BME is. Jövőhéten előreláthatóan megyek.Botsáska!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323989 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Nép,
sorry de nem fér bele a hetembe a holnapi synithos... mea maxima culpa.
(Ja, és május 4-én meg ballagtatunk, szal kötelező ottlennem a suli ballagásán. Bocsiii. :? )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323893 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves emberek akiérdekeltek vagytok a Gondolinban, próbáljatok megnevezni egy időpontot a jövő héten szövegmegbeszélő találkozóra, mielőtt mindenki alámerül a vizsgaidőszak fekete bugyraiba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #323356 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Nemtom olvassa-e még vki, de jelentem viszem az unokatesóm (Lucát) is :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322877 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Legyen normálisan pénteken :)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322799 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

icke írta: Üdvözletem!

E hét pénteken sajnos nem tudok Synithosra menni, mindenkitől elnézést.

icke


Erről jut eszembe, ugye rendesen 20-án lesz, és nem zavar minket, hogy a másnapi szombat hétfő?... :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322798 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

E hét pénteken sajnos nem tudok Synithosra menni, mindenkitől elnézést.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322395 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Igen, megelőztél a kérdéssel :)
Szóval egyelőre úgy néz ki, a péntekenkénti Synithos-alkalmak (mostanság) az ELTE PPK Kazinczy utcai épületében, a IV. emeleti 424-es teremben lesznek. Papíron háromnegyed nyolckor zár, de múltkor már hétkor üres volt az épület, és "csak maguk miatt égett a vilany", ahogy a portás bácsi mondta, ezzel célszerű kalkulálni.
Az időpont változatlanul háromnegyed négy. Megközelítés: a Kazinczy utca a Blaha és az Astoria között körülbelül félúton található, a Rákóczi út északi oldalán (ha a Blaháról indulsz, akkor a jobb oldalon). A fekete 7-es, 73-as, valamint a 78-as buszok rendelkeznek egy Kazinczy utca, illetve Vas utca nevű megállóval (előbbi a Blaha, utóbbi az Astoria felől érkező vonalon). Végig kell sétálni az utcán, aránylag sokat, és mielőtt megérkeznétek egy keleti ornamentikával díszített épülethez (plusz pontért valaki elmesélhetné, hogy valójában micsoda), jobb oldalon ott lesz az ELTE épülete. Negyedik emelet, 424-es terem.
Ha bárkinek egyéb/jobb ötlete van, szóljon nyugodtan, ez igazság szerint egyfajta "jobb híján" megoldás.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #322376 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
A pénteki synithos a Kazinczy utcai épületben lesz?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321924 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Tudni kéne, mikor van az a "jóval később". Én egész augusztusban, pontosabban már tábor utántól nem vagyok, mint azt Gillznek már említettem (tehát ha majd Kapolcsra számolunk, akkor már nem leszek itthon). Júniusig elvileg jó "minden" (kiv. vasárnap & vezetőképzések és hasonlók)... De asszem a Fornost-próbák nem hozzám fognak igazodni úgyse :D csak h. tudjátok, h. kell-e majd vki a helyemre.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321844 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek

Ringbearer írta: Hát izé, mondjatok konkrét időpontokat, és meglátom mit tehetek, mert mostmár nekem nagyon sűrűsödnek a próbaérettségik meg egyéb nyalánkságok...


Csatlakozom Ringhez. Az ok ugyanaz, csak az oldal más ;)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321824 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Színművek
Hát izé, mondjatok konkrét időpontokat, és meglátom mit tehetek, mert mostmár nekem nagyon sűrűsödnek a próbaérettségik meg egyéb nyalánkságok... nekem a jövő héten egyik nap sem jó.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321822 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem mind1, csak 7végén és pénteken késő este nem a legjobb!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321816 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Színművek

gillz írta:

icke írta: Üdvözletem!

Kiderült, hogy a nagy tökölésben lekéstük a szervezőket, ergo már nem aktuális - de állítólag lesz valamikor jóval később valami direkt színjátszófesztivál, a kapcsolat majd jelentkezik, ha tud valamit. Oda talán még tolkienest is lehetne vinni.
Apropó, Fornosttal mi lesz?

icke


No, szvsz akkor álljunk neki a Fonrost felújításának, a fesztiválra azt lenne érdemes szvsz.

Felújító próbára ki mikor érne rá? Egy laza, szerepcserélős próba lenne az első, lehetőleg a jövő héten.
Nekem a csütörtök esték félhattól nem jók. A péntek meg Színitosz, de egyelőre még nem rohanok máshova utána, ergo ha máskor nem, akkor pénteken a tosz után lehetne...
de szerdán is jó, háromig dolgozom a keletinél, ez a szűk keresztmetszetem. a kedd is, amúgy :D

szóljatok, melyiknap legyen? :twisted:
(Emlékeztetőül, Ring és Narb szerepet cserélnek.)


Péntek Színitosz után működik, szerda most még jó, hétfőn hattól.
Kedd és csütörtök nem jó!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321760 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

icke írta: Üdvözletem!

Kiderült, hogy a nagy tökölésben lekéstük a szervezőket, ergo már nem aktuális - de állítólag lesz valamikor jóval később valami direkt színjátszófesztivál, a kapcsolat majd jelentkezik, ha tud valamit. Oda talán még tolkienest is lehetne vinni.
Apropó, Fornosttal mi lesz?

icke


No, szvsz akkor álljunk neki a Fonrost felújításának, a fesztiválra azt lenne érdemes szvsz.

Felújító próbára ki mikor érne rá? Egy laza, szerepcserélős próba lenne az első, lehetőleg a jövő héten.
Nekem a csütörtök esték félhattól nem jók. A péntek meg Színitosz, de egyelőre még nem rohanok máshova utána, ergo ha máskor nem, akkor pénteken a tosz után lehetne...
de szerdán is jó, háromig dolgozom a keletinél, ez a szűk keresztmetszetem. a kedd is, amúgy :D

szóljatok, melyiknap legyen? :twisted:
(Emlékeztetőül, Ring és Narb szerepet cserélnek.)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321745 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Kiderült, hogy a nagy tökölésben lekéstük a szervezőket, ergo már nem aktuális - de állítólag lesz valamikor jóval később valami direkt színjátszófesztivál, a kapcsolat majd jelentkezik, ha tud valamit. Oda talán még tolkienest is lehetne vinni.
Apropó, Fornosttal mi lesz?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321636 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

de, Celebriant is vállalom - tudtam, hogy vmit kihagytam... :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321627 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső (Thilanna) írta: Hát, a Vanimelde érthető laikusoknak is. A többi sztem nem. (Oké, a Lobélia is, de arra meg nincs emberünk - vagy van?)


megoldható, ha ketten megtanulják :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321624 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor én visszaléptem. Próbákra járni most nem nagyon tudok.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321622 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Hát, a Vanimelde érthető laikusoknak is. A többi sztem nem. (Oké, a Lobélia is, de arra meg nincs emberünk - vagy van?)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321617 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Színművek
A közönség asszem a PPK kedves egyetemistái. A csoporttársam annyit tudott, hogy járok valami színjátszóba és hogy valami MTT. Csak el kéne dönteni, hogy akkor most viszünk-e valamit, mert kéne szóljak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321609 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
uhh. akkor Lamytól egy visszajelzés kéne, h milyen közönség, merhogy télleg nem érdemes nemtolkienessel mennünk, mert olyanunk nincsen (kész)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.970 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére