Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
17 éve 5 hónapja #320946 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Szólok, utolsó órám keddenként 16:00-kor ér véget, értelemszerűen nemzérus időtartam szükséges a helyváltoztatáshoz, részemről 17 órás kezdés preferálva. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320945 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek
SEN-JÜN

hivatalnokpróba lesz 3-án KEDDEN 16.00-18.00-ig nálunk. aki iskolában/munkában van, szóljon, akkor lehet 17-19 is.

Márk
Peredhil
Kincső
Estel


ti mindenképp gyertek, meg aki még tud. a fáknak, Senjünnek, stb. is lesz mit csinálnia :twisted:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320944 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

icke: közben rájöttem, hogy a legkisebb esélyem sincs rá, hogy ott lehessek ma délután, ugyanis tanítok. hogyha ti már beterveztétek, akkor tartsátok meg a megbeszélést nyugodtan. egyébként jövő héten szinte bármikor ráérek megbeszélni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320935 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

Akkor ugye mindenkinek világos, hogy a holnapi (lassan már mai) Synithos nem az ADS-en lesz, hanem háromnegyed négykor a Blahán, a metrókijárat előtt találkozunk?

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320837 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
Tegnap volt szerencsém megtekinteni az összehozott Gondolin-vázlatot, szerintem nagyon jó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320579 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
rendezőasszony köszöni, megkapta :)
aki szeretne a szövegalkotásban részt venni, az igényelje, és hajrá :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320416 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
No, összeírtam a Gondolin vázlatunkat, ami tegnap megszületett. Így, végignézve szvsz egész sokat haladtunk, most már csak szöveg kell :twisted:

Esetleg az is lehet, h Színotoszra viszem a szituációkat, és impróban kipróbáljuk őket, hátha az ad ötletet, hogy hogyan írjuk meg.

A rendezőasszonynak átküldöm, meg annak, aki ír a gmailesemre mélt ;)

Ja, szvsz ne terjesszük a sztorit, mert akár még izgalmas is lehet...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320398 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső (Thilanna) írta:

Lamy írta: Synithos valszeg átkerül Kazy-ra, mivel ADS megszűnik. Jövő héten pénteken nézzük meg a helyszínt, tal ¾-ed négykor Blahán, metrókijáró.


Ez háromnegyed 4 akar lenni - nemtom miért írta így át a fórum :P

Átjavítottam az egyértelműség kedvéért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320397 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Lamy írta: Synithos valszeg átkerül Kazy-ra, mivel ADS megszűnik. Jövő héten pénteken nézzük meg a helyszínt, tal


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320396 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Színművek
Synithos valszeg átkerül Kazy-ra, mivel ADS megszűnik. Jövő héten pénteken nézzük meg a helyszínt, tali háromnegyed négykor Blahán, metrókijáró.
Később jövőknek: ELTE épülete a Kazinczy utcában, 7-es busz megáll az utcánál (Blaha után 1-el). Valahol a negyedik emeleten leszünk. (lustábbak kedvéért van lift)
:) =



(Időpont átjavítva by moderátor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320340 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta: A végén mindenki belepsuztul ;)


Csak (az) Egy maradhat :twisted: :mrgreen:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320338 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
A végén mindenki belepsuztul ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320333 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső (Thilanna) írta: Úgy érted: egyszerre is?


Ha úgy döntötök, hogy mehet a kettő egyszerre, akkor igen.
Igaz, hogy a végére belepusztulunk, de sebaj...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320328 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Ery írta: Részemről mindegy, hogy Gondolin vagy TüT. Mindkettőben vállalom a részvételt, de jelenlétemre csak a próbákon számítsatok. Az előkészületekbne nem tudok résztvenni.


Úgy érted: egyszerre is?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320327 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Színművek
Részemről mindegy, hogy Gondolin vagy TüT. Mindkettőben vállalom a részvételt, de jelenlétemre csak a próbákon számítsatok. Az előkészületekbne nem tudok résztvenni.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320324 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Üdv!

A fájlokat megkaptam, amint lesz időm (értsd: mai tervezett takarítás után :D ) elolvasom. Tekitnve, hogy még mindig beteg vagyok, mégha gyógyulok is, a közeljövőben nem tudok megbeszélésekre menni (Gondolinra sem, pedig..Szeretek gonoszkodni színpadon (is)).

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320319 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Színművek

Dreamer_KF írta: TÜT: Van már végleges színpadi szövegkönyv?
Ha van, akkor küldjétek el, és meglátjuk.


Mivel Alyr anno felrakta közszemlére, boldogan elküldöm, ami azóta született.
Bár a szövegkönyv még nem igazán színpadi. Inkább olvasni szórakoztató, s most már koherensnek is tűnik.

De arra jutottunk, hogy ha már olvasásra termett, a színpadra alkalmazást és a humor jó részét is a látvány vinné, grandiózus tervekkel készültünk mind jelmez, mind díszletek szintjén.

Nekem nagyon a szívemhez nőtt, de idénre kizártam magam ebből kegyetlenül.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320253 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
Ööööö....

Francba.

Utána?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320245 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Eruntale/Hanna írta:

Kincső (Thilanna) írta: Hanna visszalépett


Te ezt kitől hallottad, ? én azt tartom továbbra is, hogy a gondolint már elkezdtü, akkor fejezzük be, és utána csináljunk Tütöt, mert a kettő együtt sok lenne.


Légy oly szíves ne szövegkörnyezetből kiragadva idézni 8) Azt írtam, "ha jól értem", visszaléptél. Azaz, ha a Gondolinnal párhuzamosan csináljuk a TÜT-öt, akkor nem vállalod be a női főszerepet - de lehet, h. félreértelek, ezesetben sorry, de az eddigi megnyilvánulásaidból ez jött le számomra. :roll: :wink:

Felagund: nagyszombat?... vidéken leszek :?

Egyúttal megjegyezném, hogy holnap (márc.23.) nem biztos, h. egyáltalán odaérek synithosra (sulival egy festival italiano nevezetű rendezvényen leszek és nemtom meddig tart), maximális bocsánatkérésem.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320238 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek
No hát:

Ki mit szól egy április 7 (szombat, két hét múlva) naaaaaagy TüT-találkozóhoz?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320234 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
juteszembe: ADS meddig él még?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320226 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

ezen a héten nem lesz Sen-jün próba.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320196 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső (Thilanna) írta: Hanna visszalépett


Te ezt kitől hallottad, ? én azt tartom továbbra is, hogy a gondolint már elkezdtü, akkor fejezzük be, és utána csináljunk Tütöt, mert a kettő együtt sok lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320191 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Színművek
Én szivesen vennék részt a TüTben, de mivel Pécsről járok...A pénteki szinitoszokra is mennék, de jövőhéten ugyan fent vok, de hatig dolgozom...
Szal ha van vmi, és vhogy megoldjuk, akkor szivesen.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320169 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta:

Kincső (Thilanna) írta: és ha Te rendezel, Felagund, akkor főfőszereplőnk sincsen. :P


Olyasmiről, hogy író-rendező-főszereplő-producer persze még sosem hallottál, mi? ;)


Hallottam, de az emtétében képtelenség úgy darabot rendezni, ha Te vagy a főszereplő. Nem vagyunk azon a szinten, főleg fegyelmileg nem (ennek oka, h. viszonylag demokratikusan működünk, márcsak amiatt is, mert egyikünknek sincs meg a kellő tudása egyedül, ezért össze kell tennünk, amink van... amit Te mondasz, az a profi színházi hierarchiában működik, de nekünk nem menne (gondolj a Szkítákra...)). De a másik, hogy ha folyton a színen vagy, hogy látod kívülről? Ez nem film :P
(Én továbbra is azt javaslom, h. add át a rendezői koncepciód vki másnak, és szerepelj :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320168 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Színművek

Kincső (Thilanna) írta: és ha Te rendezel, Felagund, akkor főfőszereplőnk sincsen. :P


Olyasmiről, hogy író-rendező-főszereplő-producer persze még sosem hallottál, mi? ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320157 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Színművek
Mint mondtam, tehetségemhez mérten vállalok szerepet. Pénteken megyek synithosra.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320149 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
TÜT: Van már végleges színpadi szövegkönyv?
Ha van, akkor küldjétek el, és meglátjuk.

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320143 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
TÜT: azt hiszem az utóbbi időben vészes rohamtempóban fogytunk. :P
Ha jól értem, a fő(bb)szereplők közül Hanna visszalépett, Ádám visszalépett, Ery álláspontját nem tudom, és ha Te rendezel, Felagund, akkor főfőszereplőnk sincsen. :P és a statésztéria néhány tagjától is hallottam, h. szívesebben koncentrálnának másra...
Szóval egyelőre egy közvéleménykutatás kéne, h. ki szeretne/tudna részt venni benne a 2007. eszetendő folyamán? 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #320140 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek

Felagund írta: [size=9:176sm3np]Az iménti éppenséggel a mézesmadzag volt ;) [/size]

Üdvözletem!

Nem sikerült neki :P
Ja, és a Gondolinhoz még annyit, hogy erőmhöz és szerény képességeimhez mérten szívesen részt veszek a koncepció kialakításában, valamint a darab felújításában, mindazonáltal továbbra is az egy évvel történő csúsztatás gondolatát tartom legmegfelelőbbnek. (Csak, hogy előre szóljak,)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.968 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére