Kószák Könyve

Több
21 éve 6 hónapja #106482 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Édikék vagytok. Már van 5 ötletem, sajnos mind tündés és szomi. Most épp egy könnyed kis novella, Nimrodel... :P
Folytassátok, drágáim, Laur, Sesy, stb...

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106404 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Neframíelocska is, a drága. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106397 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nima: köcc :D Most újra írtam:)
Majd ha elkészül az a csináljunk könyvet, akkor majd beírod oda és akkor. Izé. Szal majd egész nap a te csipp-csöpp sztorjaidat fogom olvasni :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106340 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Jajj, szok szok ügyes emberke szépeket írogat!

Radane: végre! Jó, szimpi... :wink:

Én most egy /két/ nagyon szomi /és persze rám jellemzően nyálas... :D / történetre készülök. Eljön a sötét oldalam... 8)
Reszkessetek! Bár nem kószás... :x Már a 4. nem kószás... :cry: A büdös életbe nem fogja őket olvasni senki... :roll:
De én hű olvasótok maradok, drágaszágaim! Hajrá, hajrá!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106304 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Köszi! Nagyon jó ez a kószás oldal. Most a középföldés naplót kezdtem el olvasni, most /pillanat nem tudom kitől, de NAGYON jó! :P
Majd mindegyiket elolvasgatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106278 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sesy: alig várom a folytatást! :wink:
Írj gyorsabban! Vagy elcsábítom a férjed! :D

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106264 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nefra:
www.tolkien.hu/app/koszak/
Nekem mindig a főoldalra ugrik, szal ha nem jön be neked se próbálgass :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106263 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok, de hol lehet ezeket olvasni?? Vmelyik topicban, és ha igen, melyikben???
:confused2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #106212 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ezt nem hiszem el! Ma kidobtam a kósza sztorim és egy újba kezdtem, de azt már rögtön ide írtam be és mikor elakartam menteni semmi, ugrott az egész :x Most meg már nincs türelmem újra írni meg hangulatom sincs, hnapra meg elfelejtem :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105622 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Dez nekem tetszik :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105515 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Olyan jókat írtok!
Eddig Alcarinécat imádom a legjobban, de a többiekért is a körmöm rágom... :wink:
Én meg szépen lemaradok, mert már 3 új történetem van, csak egyik sem kószás... :x :x :x :? :?

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #105428 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Dez: már olvastam! Nekem teccik :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #105425 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Feltettem az oldalra kószám történetének első fejezetét. Várom a kritikákat! :roll:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103867 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sesy jó így. :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103866 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sesy, nemrég írtam egy 2 oldalas kis vmit Théodredrol. A "Fallen" ihlette. Elég szomi, a címe Tisztesség.
Csak azért írtam, mert dícséretes, ha sokunkat megfogott a Théodred-téma. :wink: :cry:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103862 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sesy naon jó! Folytasd! Annyi romantika kellett bele :)

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103860 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Igen, Igen!
Kell a csöpi, romantika 4ever!!! :)

Jó vagy, Sesy!!!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103756 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sesy: mkiébe belekerül egy kis csipp-csöpp. Igaz Nima? :lol:
Szép lett :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103714 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Na, írtam még egy keveset. Vélemény? Ugye nem lesz túl nyálas? Most ien csöpögős hangulatom van, és ez lehet hogy meglátszik kicsinykét a novellán :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103653 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Olvasgattam a Kószák Könyvét, és nagyon tetszenek. Ha befejeztem a mostani regényemet oda is megpróbálok írni egyet. :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103639 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ez nem éééééér, lányok! Sesy, és Elanor! Tessék befejezni, amit elkezdtetek! Miért pont a legizgalmasabb résznél hagyjátok abba! Nagyonvárjukafolytatást :!: Nincs kifogás, írjatok serényen, hogy mielőbb élvezhessük munkátok gyümölcsét! Nagyon jól haladtok!
Laurelin, ugye lesz még folytatás? Írjatok méggg!

Estel itt tudod elolvasni a kószák könyvét:

Brisa írta: www.tolkien.hu/app/koszak/


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103616 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Most ne röhögjetek ki a tudatlanságomért. Hogy tudom elolvasni az írásaitokat? NAgyon érdekelnek.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103461 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Lányok, lányok (és fiúk is, ha vagytok)
Nagyon gratulálok mindenkinek! Olvasom ám folyton az írásokat, és nagyon tetszenek!
Ne hagyjátok abba, mert élvezet olvasni soraitokat. Had álmodozzunk még... :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103456 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Huh... 8O Ha ilyen tempóban írtok még jobban lemaradok... :roll: De mindent lementegetek, és ha van időm elolvasom... :wink:
Már régebben megírtam a 3. fejezetem elejét, csak be akartam fejezni, de mivel nincs és egy darabig nem is lesz időm folytatni :? , felraktam. :) Remélem Tolkien mester is így képzelte a dolgokat. :roll: (Tul.képp Gandalfnak abból a mondatából (is) indultam ki ennél a fejezetnél, hogy "Apád szeret, Faramir, ezt soha ne feledd." :roll: ) Az az egy baj, hogy "kicsit" hosszú lesz... :roll: :)

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103389 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
laurelin: jejeje :wink:
Sesy, Elanor: csak így tovább :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103093 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
laurelin: most elolvastam az egész novellát (amit eddig írtál). Naon tetszik, izgi :wink:
Elanor: jóóóóó! Tetszik! 8)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103052 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Elanor, eddig jó. :wink:
Laur: végre.
Sesy: Jó lesz, jó lesz... Tetszik. :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103033 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Huh, én is feltettem egy történet kezdetet :)
Szeretném, ha elolvasnátok, és véleményt mondanátok róla :) Elég hülye helyen szakad meg, de eddig ennyi van meg belőle... :roll:
Remélem, nem túl rossz :?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102990 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Uff!

elszoktam a Kószás laptól... hogyan lehet már berakott írást folytatni/javítani?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #102977 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sziasztok nem ez a vége csak én is beteg voltam és a kicsi kóbórlóm is sokáig élet és halál között lebegett ezért nem tudott naplót írni, de most ha nem szól közbe semmi folytatom. :D

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.510 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére