Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
19 éve 1 hónapja #251132 Írta: Toma gazda
hát indíts egyget add meg a témát és a válaszokat s ha azt az admin értelmesnek tartja akkor be lesz rakva ha nem akkor nem

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #251129 Írta: Fehér Szarumán

Galmir írta: Arról szeretnék érdeklődni, h szavazást miért nem indítanak újat vagy újra?
Én szeretnék egyszer szavazni.... :oops:


Én is.

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #251090 Írta: Toma gazda
Valószínűleg az lehet a baj hoyg nem aktiválta a felhasználónevét
elvben küldenek neki egy mailt hogy aktiválja és csak utána tud belépni ha rosz mailcímet adott meg akkor evvan

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #251073 Írta: Gilg (Gwindorn)
Lenne egy kérésem, ill. kérdésem...

Egy (majdnem)fórumozó barátom már harmadszor regisztrált az oldalra szilveszter óta. Az első alkalommal
RockerLegolas www.tolkien.hu/forum/profile.php ... ile&u=4651
majd RockerLegolas6 www.tolkien.hu/forum/profile.php ... ile&u=5113
most legutóbb pedig Ereb Randir néven www.tolkien.hu/forum/profile.php ... ile&u=5143

A probléma az, hogy egyik nikkel sem tudott/tud belépni.

Aki tud valamit tenni ez ügyben kérem segítsen. A legutóbbi regisztrációjánál megtalálható a profiljában az email címe, ill az msn címe is. De én is átadhatok üzenetet neki. Az Ő nevében, előre is kösziii! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250771 Írta: Olorin.papa

eressea írta: Nem tudja valaki hol lehet megvenni a Szilmarilokat? Sehol se lehet megvenni!


Ha Budapesti vagy, akkor ajánlom a Silverlandot, Ó-budán, a lajos utcában, a Kolosi téri piac mellett az árkádsor alatt.

Ott biztosan megvan. :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250750 Írta: Ízisz
Én tavaly nyáron? vagy azelőtt :oops: vettem meg egy városi könyvesboltban (nem Bp.) Vagy megrendelteted a boltban, vagy interneten is biztosan lehet kérni. Én 1800-ft-ért vettem.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250740 Írta: eressea
Nem tudja valaki hol lehet megvenni a Szilmarilokat? Sehol se lehet megvenni!

Aiya mellon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250738 Írta: Galmir
Arról szeretnék érdeklődni, h szavazást miért nem indítanak újat vagy újra?
Én szeretnék egyszer szavazni.... :oops:

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250545 Írta: Gandalf
Nem egészen tiszta ez a levél-dolog. akkor most ha pl. az MTT elnökségének akarunk írni, továbbra is a vezetoseg@tolkien.hu -ra írjunk?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250022 Írta: Olorin.papa
:D És is nagyon jót röhögtem rajt :lol:
A vegyes/ Lotr játék topicban találtam off hozzászólásokat
kérem eltávolítani...
köszönöm

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249969 Írta: Fyra Ithilwen
Üzenem, hogy szép volt, még ma reggel is a tádzsikon meg a jómunkásembereken röhögtem! :lol:

Tiro!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249922 Írta: Snuffles

Phaedra/Namarie írta:

Fehér Szarumán írta: Azt szeretném megkérdezni, hogy a normális hozzászólásokat ki írja át hülyeségre???????? :roll: :( :?:

Nézd meg a dátumot, és megérted, miért van ez így... :twisted:

LOLOLOL ;) )))))))))

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249898 Írta: Fehér Szarumán
:dance: :cheers: :D :P :P :mrgreen: :mrgreen: :bounce: :up:
Töök jóó...

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249890 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Ááááááááááá!!!
Én meg parázok, hogy valaki átírta a tábori jelentkezési lapot!!!!!!!!!!!!!
:oops: :lol: :evil:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249873 Írta: Cerebrum
Marha jó! :lol: :up:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249868 Írta: Fehér Szarumán
Ja, megvilágosodtam. :P :P :wink: :lol: :lol: :D :P

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249851 Írta: Namarie

Fehér Szarumán írta: Azt szeretném megkérdezni, hogy a normális hozzászólásokat ki írja át hülyeségre???????? :roll: :( :?:


Nézd meg a dátumot, és megérted, miért van ez így... :twisted:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249844 Írta: Fehér Szarumán
Azt szeretném megkérdezni, hogy a normális hozzászólásokat ki írja át hülyeségre???????? :roll: :( :?:

"Vannak kis gyűrűk, vannak nagyobbak, de nekem csak az Egy kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249628 Írta: Alyr Arkhon
Szerintem érdemes lenne átjavítani a táborról szóló cikkben a középköri várat középkorira.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249126 Írta: Gilg (Gwindorn)
Akkor nem tuccc jobbat mint megvárni, míg egy moderátor intézkedik. De szerintem nem kell csüggedni :) biztosan meg tudják majd oldani a problémát.
___________________________
szerk 1 másodpercel későb :oops:

Ezek szerint Ery már megolodotta. Köszönjük :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249124 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
*Moderátori megjegyzés: A hiba korrigálva.*

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249123 Írta: Ille Lórien
Eddig valóban volt egy olyan gomb is az "idézet" mellett, hogy "szerkeszt", de most az is eltűnt. Azt hiszem, ez nem az én napom. Ezt a problémát nem tudom megoldani.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249110 Írta: Gilg (Gwindorn)

Ille / Lórien írta: Segítség! A Nyelvek és írásook topicban az utolsó hozzászólásommal valamit nagyon elrontottam. Fele akkorára csökkent az oldal. Gondolom nem jól idéztem. Légyszi, töröljétek vagy szerkesszétek át!
Köszi, és bocs.


Akkor nem csak nálam néz ki furcsán a topic. :)
A saját hozzászólásaidnál az [idézet] gomb mellett olyan is van hogy [szerkeszt]. Ez utóbbira klikkelve szerkesztehtővé válik a hozzászólás. A tégla (ahová az üzenetet írod) alatt van egy lista, ezek közül a legalsó (ha jól emlékszem) bejelölésével (elvileg) törölheted is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249109 Írta: Ille Lórien
Segítség! A Nyelvek és írásook topicban az utolsó hozzászólásommal valamit nagyon elrontottam. Fele akkorára csökkent az oldal. Gondolom nem jól idéztem. Légyszi, töröljétek vagy szerkesszétek át!
Köszi, és bocs.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249017 Írta: Kincső

Silmarillion írta: A vegyes kategóriánál miért nem lehet nyitni topicot? :cry:
Nyithatnám a Sport topicot... :wink:


Sehol nem nyithat bárki topicot, egyedül csak a moderátorok és igencsak indokolt esetben. A Vegyes témakör topicjai ált. azért keletkeztek, mert más topicokban egy időben túl sokat volt OFF-szerűen az a téma. :roll: :P

Silima: passz, ilyen korábban velem is előfordult :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249008 Írta: Silmarillion
A vegyes kategóriánál miért nem lehet nyitni topicot? :cry:
Nyithatnám a Sport topicot... :wink:

The Silmarillion

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #248962 Írta: Silima
Az mitől lehet, hogy van olyan, hogy nem kapom meg a privát üzenetet, ill. az nem kapja meg, akinek küldtem? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #248836 Írta: Malkavita
Panni köszike szépen!!!! Örök hála!

Nevess, ha akarsz. Nem érdekes. Hidd csak azt, hogy te sokkal, sokkal okosabb vagy szegény bolond háborodottnál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #248818 Írta: Coralie
Úgy tapasztalom, hogy az Elijah Wood topic érezhetően lassabb a többinél, és szinte mindig azt írja ki új bejegyzés után, hogy nincsenek új hozzászólások a témában.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #248794 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.829 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére