Vélemények a honlapról és a fórumról

Több
21 éve 1 hónapja #106797 Írta: Alanah
Alanah válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Sziasztok!

Nagyon tetszik a fórum! :P
Valakinek van kedved írni?

pussz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #105640 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Szerintem nagyon jó a forum. :up:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #103045 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Irunien: erre nem is válaszolok, mert úgyis törlik, mint csetelést...

csupán azt próbáltam jelezni hogy nem lehet mindenkinek mindig igaza. (vagy mi)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #100045 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kire célzol, Alyr? :roll: :wink:
Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99574 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Anita: ejha, de felvágták a nyelved...

Honnan tudod, hogy nem lettek elbírálva bizonyos muvek?

Egyébként a korrupcióról, stb, közlöm veled finoman és kultúráltan, hogy vannak olyan belsosök (értsd: fórumosok, talán mtt tagok is) akiknek a muvei nem érkeztek meg, elvesztek, vagy ilyesmi, mégsem gyilkoltak meg senkit...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #99421 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Szerintem tök jó a fórum!

www.tolkien.hu :-) :lol:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96764 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Üdv!

Csak szólni szeretnék (valószínű Svinnek), hogy fabruár hónap nem létezik. A főoldalon az MTT konferenciájának időmeghatározásánál lett elkövetve ez a gépelési hiba.

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #95944 Írta: Szanten
Szanten válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Anita: Írtam Neked újból a privát fiókodba kérlek olvasd el, mert szeretném tisztázni Veled mi is a problémád, mert számomra a topikba írt hozzászólásodból nem derült ki. A fórumos topik nem erre való. Pirivát vagy e-mail levélben is feltudod venni a kapcsolatot velem.
Köszönöm
Nagy Elvira Virág
(Szanten)

"Te csak azzal törődj, hogy mit kezdj az idővel, ami megadatott."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94425 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Anita: Elvileg az illetékes (Szanten) felvette a kapcsolatot veled. Ő megválaszolja a kérdéseidet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #94389 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Irunien írta: Anita: Az összes rajzot és egyéb pályaművet megtekintették és díjazták, valószinűleg elvesztek valahol, amiért nem hinném, hogy az MTT a felelős, véletlenről lehet szó!

Épp Szanten mondta múlt héten, hogy még nincs is kész az összes rajz fotózása és szkennelése. Attól, hogy nincs fent a rajzok között, nem jelenti azt, hogy elveszett, és nem is értékelték.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93273 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Anita: Az összes rajzot és egyéb pályaművet megtekintették és díjazták, valószinűleg elvesztek valahol, amiért nem hinném, hogy az MTT a felelős, véletlenről lehet szó!

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93260 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nem vagyok illetékes. Azért tettem szóvá a dolgot, mert korrupcióval és csalással vádoltad a Társaságot.
Kérdésedet szerintem a Közösség - Magyar Tolkien Társaság, vagy 111. születésnap topicban tedd fel, lehetőleg vádaskodás nélkül. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anita
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 3 hónapja #93257 Írta: Anita
Anita válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kedves Penngaladiel!
Azt gondolom, hozzászólásom teljes mértékben kulturált volt, az obszcén szavak és kifejezések használatát mellőztem. Mivel te válaszoltál, gondolom te vagy az illetékes ebben az ügyben, ezért kérlek érdemben reflektálj az általam felvetett problémára. Tehát várom az "ésszerű magyarázatot". Előre is köszönöm: Anita

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93097 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról

Gekko írta: ok, szúrjatok le, döfjetek hátba, fojtsatok meg... miért kell egyből leordítani a hajamat? de mind1. engem nem lehet megsérteni. nem úgy értettem, hogy pangás, hanem úgy, hogy szellemi üresség. de ha nem hát nem. jó látni, hogy élőnek érzitek, és ha komolyan is gondoljátok, akkor tényleg él a dolog. de a film... no comment


Ööö... én nem vettem észre, hogy leszúrtak volna, hátba dörfetk volna, leordították a hajadat, meg hasonló nyalánkságok, egyszerűen csak meglepődtek (meglepődtünk), hogy ezt mondod, mert mi nem így látjuk ;)

És, ha úgy értetted, miért nem azt mondtad? :) Mert félreérthető volt, amit mondtál, és ezért félre is értettük.
De én ezzel sem értek egyet: nézz csak be a Középfölde témába! Ott bizony nem csak üres fecsegés megy ;) (ja, máshol se... :) )
A filmről is leírhatod a véleményedet a megfelelő topicban.

[size=9:1xvghwwr](Ja, remélem, erre a hozzászólásra sem hiszed azt, hogy letámadás, stb, csak elmondtam a véleményemet, úgy, ahogyan Te ;) )[/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #93089 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
ok, szúrjatok le, döfjetek hátba, fojtsatok meg... miért kell egyből leordítani a hajamat? de mind1. engem nem lehet megsérteni. nem úgy értettem, hogy pangás, hanem úgy, hogy szellemi üresség. de ha nem hát nem. jó látni, hogy élőnek érzitek, és ha komolyan is gondoljátok, akkor tényleg él a dolog. de a film... no comment

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91938 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Anita, szerintem azért nem kéne elhamarkodottan ítélkezned :roll: Meg lehet kérdezni ezt a megfelelő fórumokon is kulturáltan, biztos, hogy van rá ésszerű magyarázat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anita
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 3 hónapja #91907 Írta: Anita
Anita válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Nagyon örülök, hogy a rajzpályázaton megszülettek a nyertesek, azonban sajnálattal el kell mondanom, hogy a Tisztelt szervezők nem bírálták el az összes beérkezett pályaművet, sőt meg sem óhatjtották keresni azt a néhány beküldött munkát az internet útvesztőjében, mely bár megérkezett, nem talált el az illetékesekhez egyből. Szeretném kijelenteni, hogy így a helyezések sem érvényesek, s nagyon sajnálom, hogy a korrupció és a csalás - bár egész országunkban mára elterjedt szokássá vált - elérte ezt a híres társaságot is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91598 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Pangás??? Itt??Én még nyáron,amikor a Balatonnál vitorláztam akkor is feljöttem egy netbódéból! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91442 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Pangás még a legforrób nyári napokon sem volt, amikor mindenki nyaralt. De most, a születésnap és a bemutató között szerintem pezseg az élet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91162 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hi!
Hát én is nagyon új vagyok itt és most "kóstolgatom" a Fórumot és valahogy nem azt veszem észre hogy pangás lenne mert jojózik a szemem a sok új üziktől.... :roll:

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91008 Írta: Mithrill
Mithrill válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kedves Gekko!Én nem értek egyet veled és osztozom Cicafül véleményében.Nagyon új vagyok ezen az oldalon,de azt vettem észer,hogy nagy a "forgalom".Eddig nem nagyon sokat "szólaltam" meg,de rengetek levelezés folyik és nagyon jókat "beszélgetnek" az emberek.Nem hiszem,hogy üres lenne a dolog.Itt legalább megértik az ember rajongását és nem nézzik bolondnak!!!!

Mithrill

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90708 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Gekko: ne haragudj, de lehet, hogy két különbözo fórumot nézünk :P , mert én meg pont azt vettem észre, hogy mindenki igencsak megélénkült - és nemcsak a Közösségben, de az egész fórumon nyüzsögnek az új emberkék, az információk akkora mennyiségben zúdulnak az emberre, hogy befogadni nincs ideje... :D (és ennek nagyon örülök!!!)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #90703 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Ne haragudj, de elég üres ez az egész... Lehet, hogy nagy közösségi élet, de nem érzed úgy, hogy kezd kiüresedni ez az egész?
Tényleg kéne vmi frissítő. Mert így már.. :(

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86327 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Gekko, asszem egy kicsit le vagy maradva. Ajánlom figyelmedbe a Közösség kategóriát. Nagy társasági életet élünk ám... :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #86293 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Kedveseim!
Nyilván ti is észrevettétek, mennyire pangunk mostanában. Sajna nekem 1átalán nincs net-lehetőségem. Igaza volt annak, aki azt mondta, hogy a film csak ideiglenesen töltötte meg lapjainkat. Sztem 1ik +oldás lehetne, ha helyi szervezeteket hoznánk létre. Minden városban ahol híveink vannak (én pl bp-n). Aki úgy érzi, hogy igazam van, az támogassa! Lehet nekem e-mailt írni.
Üdv!

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85256 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
De igen, Tolkien utóbb arra módosította az eredeti omentielmot, mégpedig nyelvtani okok miatt: a nemestündék nyelvében (vagyis a quenyában) a -lmo végződés mást jelent, mint a -lvo, és az utóbbi jelenti azt, ami az adott helyzetben korrekt. Vagyis: "Csillag ragyogja be találkozásunk óráját." (a többieket is beleértve).

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #85247 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir

Svindler írta:

hobbit írta: Elen sila lumen omentilmo.

Csak szurja a szemem...
Elen síla lúmenn' ometielmo. a helyes.

Nem Elen síla lúmenn' omentielvo? Én olvastam egy angol (vagy amerikai) kiadást és abban így volt...

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83329 Írta: Mészike
Mészike válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Hali!

Látom Ti is a phpBB-t használjátok a fórumra :)

nightwish.vein.hu/forum/viewforum.php?f=14

Csak kis segítséget ajánlok fel a fórum csinosítgatására :)

Ha van kérdésetek, akkor írjatok oda, és segítek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82354 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Svindler,
Csak gratulálni akarok a fórumhoz, és ahhoz, hogy nincs megengedve nekünk, "mezei felhasználóknak" az új téma nyitása. Jártam néhány hasonló rendszerű fórumon, és teljesen áttekinthetetlen: vannak topicok, amelyekben egy-két hozzászólás van, aztán meghal, stb. Szóval jó ötlet volt a fórumot így megszervezni :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 5 hónapja #81984 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Vélemények a honlapról és a fórumról
Teljesen egyetértek ÉSzAH-hal, bár az is igaz, hogy ha az ember nagyon meg akar vmit kérdezni, akkor azért /ha elöbb-nem utóbb/ feltalálja magát! De mivel egy Tmában több topik is van, biztos kisebb a "látogatottságuk" külön-külön, ezért idönként nagy a pangás, ha egybe lennének, akkor, ha az egyik Tma kimerül, attól a másik tovább tudná vinni a topikot..../de ez csak egy gondolat/
____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.506 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére