Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Több
Több
19 éve 2 hónapja #262209 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tolkien (olvasó) kör

Sajnálattal tudatjuk, hogy a júniusi olvasókör elmarad. A következő Tolkien olvasó kör minden valószínűséggel augusztus közepén kerül megrendezésre. A részletes programról az időpontról és a helyszínről augusztus elején adunk tájékoztatást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja - 19 éve 2 hónapja #262138 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves MTT "Nagy Nyári" Táborra jelentkezők!

A tábor első befizetésének határideje (június 10.) már lejárt, sőt, a pót-jelentkezés határideje is (június 15.), mégis sokan nem fizették be az első részletet még!

AKI MÉG NEM TETE MEG, MINÉL SÜRGŐSEBBEN MENJEN EL EGY OTP-BE, S OTT FIZESSE KI A POSTÁZOTT CSEKKEN (vagy az alábbi bankszámlára: OTP 11709002-29900837, Számlanév: Magyar Tolkien Társaság Kulturális Egyesület
A megjegyzés rovatba kerüljön: Név, MTT Nyári Tábor I. részlet.) A TÁBOR ELSŐ RÉSZLETÉT, AMELY

MTT tagok részére:
diákok: 9000 Ft
nem diákok: 10 800 Ft

Nem tagok részére:
diákok: 11 000 Ft
nem diákok: 12 800

A második részletet július 10.-ig kell majd befizetni, összege:

MTT tagok részére:
16000 Ft

Nem tagok részére:
18 000 Ft

melyet szintén a levélhez mellékelt csekken lehet befizetni egy OTP-ben!

:!: :idea: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261858 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Elsősorban cikkeket kell írni, de van fordítási és web-figyelési feladatkör is. A konkrét megrendeléseket a rovatvezetők fogják majd leadni, így erről én nem nyilatkoznék.

A rovatvezetők:

Könyvek - Lamorak
MTT - Gandalf (és én)
Filmek - Panda
Középfölde - Brandir
Nyelvek és írások - Alcar
Fan Fiction - Kincső
Tudomány - Lamorak
Lassi Laurie - erre még nincs ember, de reményeim szerint a Lassi szerkesztőségéből valaki ezt is bevállja majd. Addig Pók és én megcsináljuk.
Galéria - Kriszana

Megjegyzem, még csak az előkészületi fáziban tartunk. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #261852 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Brisa! Gratulálok, és kívánok neked a feladathoz sok erőt, türelmet és jó egészséget!

mindeazonáltal volna pár kérdésem.

Mit értesz azon, hogy tartalommal kell feltölteni a honlapot?

Főleg milyen irányú legyen ez a tartalom? Miben segíthetnek a fórumozók a leírtakon kívül?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261683 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Most, hogy itt a nyár, ideje munkához látni. :D

Először is szeretnélek benneteket tájékoztatni, hogy a Vezetőség döntése értelmében a TolkienHU főszerkesztője én lettem. Legfontosabb feladatom, hogy szeptemberre a szerkesztőségi csoporttal feltöltsük a honlapot tartalommal. Ez nem kis munka, úgyhogy kérek mindenkit, aki kedvet érez az íráshoz, illetve a nyár folyamán tud időt szakítani a dologra, az jelentkezzen nálam: brisa@tolkien.hu . Sürgősen szükségem lenne egy olyan emberkére is, aki tanult újságírást (az elméleti tudás elég).


Tájékoztatlak benneteket arról is, hogy pályázatot írtunk ki a Lassi főszerkesztőségének posztjára. A kiírás itt található: www.tolkien.hu/view.php?&c=3&a=1754

A határidők ijesztőek lehetnek, de emiatt senki ne keseredjen el. A következő Lassi anyagához a TolkienHU szerkesztősége nagyban hozzá fog járulni, így a szept. 15-e miatt senki ne fusson el. :D Emiatt javaslom, hogy aki gondolkodik a főszerkesztőségen, az jelentkezzen nálam és vegyen részt a TolkienHU körüli munkálatokban.
Ja, és még valami: főszerkesztő csak MTT-tag lehet!

Akinek a pályázathoz kapcsolódóan kérédése van, az hozzám forduljon ( brisa@tolkien.hu ). A Lassit érintő kérdésekkel Gumipókot érdemes megkeresni ( gumipok@tolkien.hu ).

Várjuk a lelkes emberkék jelentkezését!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261652 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

RÓZSA írta: Kedves Nagy Táborozók!

Jónéhányan még nem fizettétek be az első részletet, noha június 10. , a befizetési határidő már jócskán elmúlt. :evil: A SZEM mindent lát!! :evil3:
Akinek pedig nem inge, ne vegye magára! :P


Kérek mindenkit a tábvezek nevében is, és mint az MTT pénzügyi vezetője, akinek sara van, sürgősen fizesse be az I. részletet!!!

:nono:
Csipkedjétek magatokat!

Azoknak, akik fizettek, emilben küldünk a jövő hét elején egy visszaigazolást. (Csak azért nem most rögtön, mert a segítségem, Kincső Sopronban van az MTT szülinapon :P , és holnap már én is ott leszek!! :hello: )

A táborban találkozunk!

Üdv Rózsa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261170 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kiegészítés: a vezetőség határozata értelmében hivatalosan csak úgy lesz tag valaki, ha a kitöltött belépési nyilatkozat beérkezett az MTT hivatalos postacímére vagy valamelyik elnökség taghoz ÉS a számlánkon megjelent a minimum egyhavi tagdíj. Mihelyst Rózsa és Morgana jelzi, hogy mindkét dolog ki van pipálva, postázzuk az üdvözlő levelet.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261138 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Rabyn, tudom, hogy borzasztó nehéz dolog lejjebb húzni a görgőt, de talán meg lehetne próbálni. Néha-néha. :wink:

Brisa írta: :arrow: Rózsa - pénzügyi kérdések (tehát a tagdíj kérdésekkel lehet hozzá fordulni)


Az e-mail címe - minő csoda - rozsa@tolkien.hu .

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261134 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Lehet, hogy nem ide köll írni, de megkérdezném, hogy van ugye egy csomó tagdíj elmaradásom. Tavaly táborban fizettem utoljára (előtte el volt engedve!!!) de nem tudom pontosan mennyivel lógók. Mivel most dolgozm ezért valószínű, hogy tudni fogok törleszteni. szóval pontosan mennyivel tartozom ha tavaly július óta nem fizettem semmit és előtte meg asszem májustól volt elegnedve a tartozásom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261132 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sziasztok!

Hoztam a következő adag hírt nektek. :D

Felkerült végre a TolkienHU-ra az új belépési nyilatkozat, amely már az e-mail címet és a nicknevet is elkéri: www.tolkien.hu/mtt/csatlakozas.doc
(Nagy taps Battinak és Ulmonak.)

A vezetőség az alábbi határozatot hozta az újonnan belépők értesítéséről: Minden új tagot postai levélben fogunk köszönteni, mellékelve megküldve a tagsági kártyát is. (A levelet én írom, a postázást Morgana intézi.)

Határoztunk a Lassi kézbesítésről is. Minden MTT-tag évente kétszer (tavasszal és ősszel) kap egy csini kis paksamétát, azaz A4-es postai levelet, amely terveink szerint az alábbiakat tartalmazza majd: meghívó a közgyűlésre, tájékoztató a tagdíjadról (+ csekk), összefoglaló (féléves) hírlevél és a frissen megjelent Lassi, valamint a tagsági kártya azok számára, akik még nem kapták meg.

Az InfoCsoport közreműködésével valamikor egy havonként megjelenő Hírlevelet fogunk eljuttatni a tagsághoz. Ehhez viszont arra van szükség, hogy mindenki olyan e-mail címet írjon a belépési nyilatkozatra, ami működik (tessék olvashatóan írni!) és amit rendszeresen néz. Kérjük, hogy Morgananál mindenki ellenőrizze, hogy jó cím van megadva, ill. a változatásokról tájékoztassátok őt (pl. ha kaptok tolkien.hu-s címet).

Közlemény vége... egyenlőre...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261108 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Tisztelt MTT-tagok!

A vezetőség döntésének értelmében a Magyar Tolkien Társaság minden aktív (vagyis nem felfüggesztett tagságú) tagja jogosult e-mail postafiókot kérni a tolkien.hu levelező-rendszeréhez.
Kérlek titeket, akinek még nincs ilyen postafiókja (név@tolkien.hu), és szeretne ilyet, az juttassa el hozzám az erre vonatkozó igényét mailben az ulmo@tolkien.hu címre, a következő formában:

- Valódi név
- fórumon használt nicknév (ez lesz a postafiók neve is)
- egy e-mail cím, ahol értesíteni lehet, ha elkészült a postafiók

A beérkezett igényeket a lehető legrövidebb időn belül teljesítem, és értesítést küldök az igénylésben megadott címre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261027 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Üdvözletem!

Tájékoztatni szeretnélek benneteket az alábbiakról:

A vezetőség felosztotta tagjai között a feadatköröket. Íme:

:arrow: Lamorak - Tudományos tevékenységek (kutatás, publikálás, könyvtár, konferenciák stb.)
:arrow: Brandir - Ismeretterjesztés (ismeretterjesztő rendezvények - pl. Tolkien Klub, LEP, publikálás stb.)
:arrow: Lau - közösségi tevékenységek (közösségi programok, táborok, kirándulások stb. , csoportok koordinálása stb.)
:arrow: Gumipók - Kreatív tevékenységek (kreatív csoportok és nem csoportok munkájának összefogása, publikálás, rendezvényeken való megjelenés, kreatív programok szervezése stb.)
:arrow: Ery - Raktározás és logisztika (raktár, helység, pályázatok, szponzorok stb.)
:arrow: Brisa - Kommunikáció és PR (információáramlás az MTT-n belül, tájékoztatás, Lassi, TolkienHU, külső kapcsolattartás - sajtó, külföldi Tolkien Társaságok stb.)

:arrow: Ankalimon - a fentiek összefogását, koordinálását végzi.

Ezen kívül:
:arrow: Morgana - a tagnyilvántartás és a tagsággal kapcsolatos kérdések (és még sok-sok egyéb feladat :D )
:arrow: Rózsa - pénzügyi kérdések (tehát a tagdíj kérdésekkel lehet hozzá fordulni)

A fentiek fényében a kérdésekkel, kérésekkel, óhaj-sóhajjal a megfelelő emberkét tessék megkeresni. Aki nem tudja, hova forduljon, az keressen engem vagy Ankalimont.

A fentiek azt is jelentik, hogy az MTT összes tevékenységét besoroltuk egy felelős elnökségi tag alá. Reméljük, hogy ezzel mindenki számára átláthatóbbá, könnyebben "kezelhetővé" válik a mi kis kulturális egyesületünk.

És harmadsorban a fentiek azt is jelentik, hogy áttekintettük a tennivalókat. Ennek következtében szép hosszú lista van mindannyiunk kezében. Számítunk a ti szorgos kezetekre is. Hamarosan várhatóak a konkrétumok.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #261024 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

:arrow: A RELAX TÁBOR JELENTKEZÉSI HATÁRIDEJE HOLNAP, JÚNIUS 15-ÉN JÁR LE! AKI MÉG NEM TETTE, LEHETŐLEG MÉG MA TEGYE MEG, HOGY JELENTKEZIK, DE LEGKÉSŐBB HOLNAP!

:arrow: A MŰVÉSZETI PÁLYÁZAT HATÁRIDEJE MEG LETT HOSSZABBÍTVA, ÚJ HATÁRIDŐ: AUGUSZTUS 31.!

:!: :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #260455 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
A közelgő MTT szülinap alkalmából nosztiztam egy kicsikét. Elolvastam e topik elejét, nézegettem a képeket meg minden. Rá kellett jönnöm, hogy nagyon sok kép hiányzik. Különösen a korai időszakból. Például hova tűnt az a kép alakuló üléses fotók közül, amelyen Cica spárgát mutat be, vagy a másik, amelyen Darky vigyorog, na és persze a csoportképek a menetkész bandáról?
Vagy hol van a több szegedi póttáborban készült kép? És a tűzoltós közgyűlés fotói?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259873 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Felkerült az írások közé két beszámoló, egyik Panda tollából az Átjáró-napról, egy meg az első olvasókörről, amit én írtam!

Érdemes elolvasni azoknak, akik nem voltak valamelyiken! :wink:

A korábbi link, amit meg beraktam ide, az az MTT 2005-ös tevékenységei, a főoldalról ugyan már eltűnt (nem lehetne esetleg kitenni a főcikkek közé a nyitóoldalra?), de az írások között még megtaláljátok MTT kategóriában!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #259168 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Az InfoCsoport új e-mail címe:
infocsoport@tolkien.hu
:!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 3 hónapja #258407 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Valamelyik vezetőségi tagnak.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258393 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta:

Laurelen írta:

Brisa írta: Minden vezetőségi tagnál van csekk, így akinek szüksége van rá, az szóljon. Különösen érdemes kihasználni ebből a szempontból a talikat.

öhm...tényleg?


Hát ööö... akkor "MAJDNEM mindnél", ill. "előbb-utóbb mindnél lesz". :mrgreen:


És aki kapott csekket, de nincs szüksége rá, merthogy OTP-n keresztül intézi a dolgait, az hova jutassa vissza?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258362 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Köszönöm az infót :)
Alcar: hasonlóképpen, mielőbb :)

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258290 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Laurelen írta:

Brisa írta: Minden vezetőségi tagnál van csekk, így akinek szüksége van rá, az szóljon. Különösen érdemes kihasználni ebből a szempontból a talikat.

öhm...tényleg?


Hát ööö... akkor "MAJDNEM mindnél", ill. "előbb-utóbb mindnél lesz". :mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258289 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület

Brisa írta: Minden vezetőségi tagnál van csekk, így akinek szüksége van rá, az szóljon. Különösen érdemes kihasználni ebből a szempontból a talikat.

öhm...tényleg?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258288 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Sok sikert az új elnökség minden tagjának! :D
Nem is tudtam, hogy Morgana lett a titkár. Gratulálok neki is! :merry2:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258277 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Gratula ev'rybody! :wink: :hello:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258271 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Minden vezetőségi tagnál van csekk, így akinek szüksége van rá, az szóljon. Különösen érdemes kihasználni ebből a szempontból a talikat.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258194 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Nos, igen, ez a link némi frissítésre szorul :) , reméljük a közeljövőben ez meg is történik.
Tagdíj ügyében aktuális az 500/1000 Ft/hó, de ha egész évit (12 hónapot) fizetsz egybe, akkor össz. 5000/10000 Ft. (tanuló/nem tanuló)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258180 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Kedves Well, idvezlégy köreinkben:)))

www.tolkien.hu/category.php?m=5

Kérlek, itt minden infot megtalálsz a kérdéseddel kapcsolatban (a tolkien.hu főo9ldala, MTT). Csekket is kérhetsz. Remélem, lesz alkalmam Veled találkozni a közeljövőben!!!

Üdv: Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258176 Írta: Well-of-Souls
Well-of-Souls válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is gratulálok, mint az MTT vélhetőleg legfrissebben csatlakozott tagja :)
Mindjárt kérdésem is lenne - noha valószínűleg ezt már kéne tudnom: fizetnék némi tagdíjat, de hova/mennyit/kinek/hogyan?
Előre is köszönöm, és bocs a szerencsétlenkedésért.

Man in general, if reduced to himself, is too wicked to be free.
Joseph de Maistre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #258170 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Magyar Tolkien Társaság - Az Egyesület
Én is gratulálnék mindenkinek! (Habár a szavazatomat nem tudtam leadni... :cry: szipp.. de mind1, mert így is az lett, amit akartam :) )
Lelkiekben támogatom az új és a "régiúj" górékat! SOK SIKERT!!! :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.880 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére